11.8.2018| Havlovice U Lávky| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 26| Žebříčků: 7
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Petera Ondřej | CZE000182 | B | Piráti Paluba Dvůr Králové |
Dočekal Hynek | CZE010533 | A | DC Prima Česká Skalice | |
2. | Košťálová Eva | CZE000210 | Pilníkov | |
Petr Martin | CZE008426 | A | Tornádo Vlčice | |
3. | Dvořáček Jan | CZE021684 | A | DC Prima Česká Skalice |
Rychetská Formanová Denisa | CZE056395 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
4. | Rezek Petr | CZE042652 | A | DC Prima Česká Skalice |
Štefl Dominik | CZE030844 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |
5. | Meixner Jiří | CZE040819 | A | DC Prima Česká Skalice |
Plíšek Jakub | CZE050158 | A | DC Prima Česká Skalice | |
5. | Tišler Matěj | CZE054746 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice |
Kučera Petr | CZE036214 | A | ŠK Republika Úpice | |
7. | Kousalová Saša | CZE011143 | Broumov | |
Kousal Zdenek | CZE010880 | B | Dřevěnka Broumov | |
7. | Procházka František | CZE000392 | C | Podskaláci Úpice |
Šilar David | CZE001122 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |
9. | Kánský Břetislav | CZE037052 | B | Broumov |
Stonner Petr | CZE035120 | C | Dřevěnka Broumov | |
9. | Korda Milan | CZE041275 | B | Lumírkovci Úpice |
Svoboda Libor | CZE026803 | A | Trutnov | |
9. | Pullmann Lukáš | CZE022958 | B | Piráti od Vlčků Rtyně |
Wajsar Michal | CZE051122 | Rtyně v Podkrkonoší | ||
9. | Weintrager Marian | CZE032460 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
Šlik Petr | CZE024598 | A | DC Prima Česká Skalice | |
13. | Hofmanová Jitka | CZE044079 | B | DC Prima Česká Skalice |
Oswald David | CZE039495 | A | DC Prima Česká Skalice | |
13. | Mannová Alena | CZE053232 | C | Klikaři z Podskalky Úpice |
Souček Jakub | CZE022052 | A | Úpice | |
13. | Pirkl Filip | CZE051304 | B | Dřevěnka Broumov |
Pirkl Marian | CZE047572 | B | Dřevěnka Broumov | |
13. | Semerák Jan | CZE052126 | A | Darts Brothers Červený Kostelec |
Krátký Jan | CZE054595 | B | Červený Kostelec | |
17. | Jurik Martin | CZE051225 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
Šimočko Štefan | CZE034901 | Trutnov | ||
17. | Klimeš Jan | CZE053089 | Velké Poříčí | |
Klimešová Žaneta | CZE061634 | Velké Poříčí | ||
17. | Kordová Romana | CZE038396 | C | Klikaři z Podskalky Úpice |
Poláček David | CZE057930 | C | Klikaři z Podskalky Úpice | |
17. | Petrus Karel | CZE038853 | B | Lumírkovci Úpice |
Horký Tomáš | CZE061186 | C | Podskaláci Úpice | |
17. | Rada Petr | CZE026994 | B | DC Prima Česká Skalice |
Sobolík Jiří | CZE004079 | B | TJ Sparta Úpice | |
17. | Šandová Eva | CZE056779 | B | ŠK Republika Úpice |
Hloušek Jaroslav | CZE012355 | B | ŠK Republika Úpice | |
17. | Turek Richard | CZE032316 | A | Pistolníci Dolní Kalná |
Stránský Daniel | CZE046594 | A | Kobry od Soudku Arnultovice | |
17. | Železová Jaroslava | CZE053287 | D | Partyzánky z Chmelnice Úpice |
Erban Jiří | CZE053288 | C | Jestřábi Velké Svatoňovice | |
25. | Dvořáček Josef | CZE054575 | Hronov | |
Hanzl Jiří | CZE053090 | Hronov | ||
25. | Horká Pavlína | CZE060948 | Úpice | |
Adam Jiří | CZE023108 | A | ŠK Republika Úpice |