14.4.2018| Velký Třebešov U Vagonu| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Hradilová Eliška| Hráčů: 41| Žebříčků: 7
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Mašek Alexander | CZE016972 | A | 40+ Trutnov |
2. | Jurik Martin | CZE051225 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
3. | Černý Pavel | CZE056911 | A | Zlatí Bažanti Velké Poříčí |
4. | Petr Martin | CZE008426 | A | Tornádo Vlčice |
5. | Plíšek Jakub | CZE050158 | A | DC Prima Česká Skalice |
6. | Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
7. | Hendrych Daniel | CZE042296 | C | Jičín |
8. | Semerák Jan | CZE052126 | A | Darts Brothers Červený Kostelec |
9. | Dvořáček Jan | CZE021684 | A | DC Prima Česká Skalice |
10. | Kuric Robert | CZE000016 | A | 40+ Trutnov |
11. | Pecina Jiří | CZE054216 | Pilníkov | |
12. | Zahálka Lukáš | CZE045890 | A | DC Prima Česká Skalice |
13. | Svoboda Libor | CZE026803 | A | Trutnov |
14. | Chládek Martin | CZE056204 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
15. | Kousal Zdenek | CZE010880 | B | Dřevěnka Broumov |
16. | Škývara Vladimír | CZE052510 | B | SKKS Cukrárna Náchod |
17. | Vylíčil Ondřej | CZE002896 | B | TJ Sparta Úpice |
18. | Hejna Jaromír | CZE035009 | Červený Kostelec | |
19. | Pavlista Zdeněk | CZE040444 | Náchod | |
20. | Kábrt Michal | CZE053920 | B | SKKS Cukrárna Náchod |
21. | Stonner Petr | CZE035120 | C | Dřevěnka Broumov |
22. | Izák Milan | CZE042483 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
23. | Kučera Petr | CZE036214 | A | ŠK Republika Úpice |
24. | Pfohl Lukáš | CZE059436 | Červený Kostelec | |
25. | Mervart Martin | CZE054377 | B | Orli Trutnov |
26. | Meixner Jiří | CZE040819 | A | DC Prima Česká Skalice |
27. | Vaněk Pavel | CZE027292 | A | DC Prima Česká Skalice |
28. | Špaček Miroslav | CZE014046 | Česká Skalice | |
29. | Sobotka Lukáš | CZE044188 | Hradec Králové | |
30. | Kánský Břetislav | CZE037052 | B | Broumov |
31. | Marx Luboš | CZE029315 | Hradec Králové | |
32. | Pirkl Marian | CZE047572 | B | Dřevěnka Broumov |
33. | Prokop Vladimír | CZE018846 | A | Darts Brothers Červený Kostelec |
34. | Tišler Matěj | CZE054746 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice |
35. | Šimočko Štefan | CZE034901 | Trutnov | |
36. | Demuth Petr | CZE030467 | Horní Maršov | |
37. | Ciszewski Robert | WRD033940 | Jelenia Góra | |
38. | Oswald David | CZE039495 | A | DC Prima Česká Skalice |
39. | Pirkl Filip | CZE051304 | B | Dřevěnka Broumov |
40. | Jarkovský Robert | CZE042482 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
41. | Janku Jiří | CZE031947 | B | Lumírkovci Úpice |