11.11.2017| Dolní Kalná Vytahaný švihadlo| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 50| Žebříčků: 7
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Drtil Pavel | CZE000003 | A | (Čerti na Ještědu) |
2. | Dlab Josef | CZE000097 | (Čerti na Ještědu) | |
3. | Hendrych Daniel | CZE042296 | C | Jičín |
4. | Havlas Josef | CZE034774 | A | Pistolníci Dolní Kalná |
5. | Meixner Jiří | CZE040819 | A | DC Prima Česká Skalice |
5. | Mikulka Martin | CZE039110 | A | Pistolníci Dolní Kalná |
7. | Rezek Petr | CZE042652 | A | DC Prima Česká Skalice |
8. | Pullmann Lukáš | CZE022958 | B | Piráti od Vlčků Rtyně |
9. | Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
10. | Svoboda Libor | CZE026803 | A | Trutnov |
11. | Kubec Václav | CZE042466 | C | Orli Trutnov |
12. | Mach Martin | CZE038867 | Horní Branná | |
13. | Černohorský Aleš | CZE021801 | C | Hadi Smržovka |
14. | Semerák Jan | CZE052126 | A | Darts Brothers Červený Kostelec |
15. | Mikulka Jiří | CZE033182 | Horní Olešnice | |
16. | Buroň Josef | CZE041523 | Žacléř | |
17. | Kuřík Vít | CZE007692 | Studenec | |
18. | Kučera Petr | CZE036214 | A | ŠK Republika Úpice |
19. | Kuřík Matěj | CZE057443 | Studenec | |
20. | Demuth Petr | CZE030467 | Horní Maršov | |
21. | Hudrlík Jiří | CZE042773 | Horní Maršov | |
22. | Turek Richard | CZE032316 | A | Pistolníci Dolní Kalná |
23. | Tomcsányi Aleš | CZE047362 | A | Tornádo Vlčice |
24. | Klimeš Jan | CZE053089 | Velké Poříčí | |
25. | Neškera Antonín | CZE039465 | Hostinné | |
26. | Pirkl Filip | CZE051304 | B | Dřevěnka Broumov |
27. | Šilar David | CZE001122 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
28. | Tryzna Libor | CZE000969 | Dolní Kalná | |
28. | Vaněk Pavel | CZE027292 | A | DC Prima Česká Skalice |
30. | Hek Michal | CZE003976 | A | Kobry od Soudku Arnultovice |
31. | Vít Lukáš | CZE007175 | Žacléř | |
32. | Kozaňák Michal | CZE055781 | A | Tornádo Vlčice |
33. | Plíšek Jakub | CZE050158 | A | DC Prima Česká Skalice |
34. | Mindžák Milan | CZE001635 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
35. | Erban Miroslav | CZE034262 | A | Pistolníci Dolní Kalná |
36. | Stránský Daniel | CZE046594 | A | Kobry od Soudku Arnultovice |
37. | Kuneš Radomír | CZE000233 | Horní Maršov | |
37. | Mervart Martin | CZE054377 | B | Orli Trutnov |
39. | Pirkl Marian | CZE047572 | B | Dřevěnka Broumov |
40. | Müller Petr | CZE000115 | A | ŠK Nola Vilémov |
41. | Müller Antonín | CZE043807 | C | Grizzly Chotěvice |
42. | Hloušek Jaroslav | CZE012355 | B | ŠK Republika Úpice |
43. | Šlik Petr | CZE024598 | A | DC Prima Česká Skalice |
44. | Zaplatílek Michal | CZE002904 | A | Pistolníci Dolní Kalná |
45. | Jeník Tomáš | CZE001247 | C | Krakeni Dvůr Králové |
46. | Dohnal David | CZE059435 | A | Pistolníci Dolní Kalná |
47. | Wajsar Michal | CZE051122 | Rtyně v Podkrkonoší | |
48. | Fronc Jaroslav | CZE019872 | B | TJ Baník Žacléř |
49. | YYYHost muž I | |||
50. | Erban Jiří | CZE053288 | C | Jestřábi Velké Svatoňovice |