14.1.2017| Havlovice Kulturní dům| Dvojice muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 29| Žebříčků: 5
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Šildberger Michal | CZE040063 | A | Zippo team Štít |
Záruba Daniel | CZE000007 | A | Ložisková mafie Pšov | |
2. | Holík Jiří | CZE001293 | A | (TJ Sparta Úpice) |
Pružinec René | CZE000674 | A | Kobry od Soudku Arnultovice | |
3. | Popelka Martin | CZE000373 | A | DEXTEROUS Krásný Les |
Dlab Josef | CZE000097 | (Čerti na Ještědu) | ||
4. | Svoboda Libor | CZE026803 | A | Trutnov |
Hendrych Daniel | CZE042296 | C | Jičín | |
5. | Adam Jiří | CZE023108 | A | ŠK Republika Úpice |
Mach Miloš | CZE002095 | A | ŠK Republika Úpice | |
5. | Kuric Robert | CZE000016 | A | 40+ Trutnov |
Benecký Roman | CZE036936 | A | Kobry od Soudku Arnultovice | |
7. | Petr Martin | CZE008426 | A | Tornádo Vlčice |
Košťál Robert | CZE000552 | B | Vo tečku Vítězná | |
7. | Weintrager Marian | CZE032460 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
Bašák Jiří | CZE011741 | Trutnov | ||
9. | Bamburowicz Krzysztof | POL063558 | Poland | |
Ciszewski Robert | WRD033940 | Jelenia Góra | ||
9. | Houžvička Zdeněk | CZE009335 | B | Pátecká sportovní z.s. |
Komora Martin | CZE007077 | A | Zippo team Štít | |
9. | Kadrmas Josef | CZE008958 | Úpice | |
Bedlivý Pavel | CZE004877 | B | ŠK Republika Úpice | |
9. | Kozaňák Michal | CZE055781 | A | Tornádo Vlčice |
Pecina Jiří | CZE054216 | Pilníkov | ||
13. | Dušánek Roman | CZE052898 | Vysoká nad Labem | |
Souček Jiří | CZE036404 | Hradec Králové | ||
13. | Dvořáček Jan | CZE021684 | A | DC Prima Česká Skalice |
Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
13. | Trdlikát Libor | CZE025558 | B | Lumírkovci Úpice |
Petrus Karel | CZE038853 | B | Lumírkovci Úpice | |
13. | XXXSvatý Martin | CZE000133 | ||
Vincenc Lukáš | CZE001316 | A | ŠK Republika Úpice | |
17. | Dvořáček Aleš | CZE039473 | B | TJ Sparta Úpice |
Sobolík Jiří | CZE004079 | B | TJ Sparta Úpice | |
17. | Erban Miroslav | CZE034262 | A | Pistolníci Dolní Kalná |
Špaček Miroslav | CZE014046 | Česká Skalice | ||
17. | Goldmann Martin | CZE045102 | B | TJ Baník Žacléř |
Fronc Jaroslav | CZE019872 | B | TJ Baník Žacléř | |
17. | Goldmann Petr | CZE040773 | C | Klikaři z Podskalky Úpice |
Laňar Petr | CZE056424 | Úpice | ||
17. | Kousal Zdenek | CZE010880 | B | Dřevěnka Broumov |
Pirkl Marian | CZE047572 | B | Dřevěnka Broumov | |
17. | Mašek Alexander | CZE016972 | A | 40+ Trutnov |
Doležal Michal | CZE001016 | A | Újezd | |
17. | Plíšek Jakub | CZE050158 | A | DC Prima Česká Skalice |
Meixner Jiří | CZE040819 | A | DC Prima Česká Skalice | |
17. | Šlik Petr | CZE024598 | A | DC Prima Česká Skalice |
Dočekal Hynek | CZE010533 | A | DC Prima Česká Skalice | |
25. | Kamenický Antonín | CZE021963 | Žacléř | |
Buroň Josef | CZE041523 | Žacléř | ||
25. | Steiner Ladislav | CZE040271 | Křinice | |
Pirkl Filip | CZE051304 | B | Dřevěnka Broumov | |
25. | Šíla Jiří | CZE052481 | Česká Skalice | |
Oswald David | CZE039495 | A | DC Prima Česká Skalice | |
25. | Špás Otakar | CZE034618 | A | Zippo team Štít |
Vlášek Jan | CZE034641 | Chlumec n/C | ||
25. | Štefl Dominik | CZE030844 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
Hampl Matěj | CZE040080 | B | Orli Trutnov |