Turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Turnaje (1-50/7588)
  Náhled Tisk Nahoru
Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
8.12.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Mervart Martin Trutnov-H.S.M. U Machače 6 2
6.12.2017 12 Pirátský Open (DKO) Vlk Martin 17 Rtyně U Vlčků 13 7
6.12.2017 2 O pohár Sparty (DKO) Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 15 5
6.12.2017 1 Staropramen Open U Máchy (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 16 4
6.12.2017 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 11 5
5.12.2017 24 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 14 6
5.12.2017 3 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Vohnout Zdeněk 23 Jičín Don Cortez 7 3
5.12.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Vohnout Zdeněk 23 Jičín Don Cortez 2 7 3
4.12.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Goldmannová Anna Malé Svatoňovice Salamandr 13 6
4.12.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Goldmannová Anna Malé Svatoňovice Salamandr 13 6
2.12.2017 48 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení (1. 12.) 15 6
2.12.2017 23 O putovní pohár Kahanu finále Fronc Jaroslav 10 Žacléř Kahan 20 6
2.12.2017 1 O pohár Sparty (DKO) Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 23 4
2.12.2017 0 Staropramen Open U Máchy finále Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 22 5
2.12.2017 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 18 5
2.12.2017 Open KHK-S dvojice Vlk Martin 22 Rtyně U Vlčků (1. 12.) 7 4
2.12.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Mervart Martin 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 14 5
2.12.2017 Open KHK-S jednotlivci (KsK) Kuneš Radomír 14 Horní Maršov Pod Starou horou (1.12.) 8 5
1.12.2017 Mistrovství SVČ finále muži Vylíčil Ondřej Úpice Městský sál (9.12.) 62 7
1.12.2017 Mistrovství SVČ finále vložený Vylíčil Ondřej Úpice Městský sál (9.12., 301 DI) 21 5
1.12.2017 Mistrovství SVČ finále vložený Vylíčil Ondřej Úpice Městský sál (9.12., 301 MO) 38 6
1.12.2017 Mistrovství SVČ finále ženy Vylíčil Ondřej Úpice Městský sál (9.12.) 24 7
30.11.2017 48 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 24 13
30.11.2017 11 MeVa Cup Kejzlar Pavel 12 Úpice Pod Skalkou 15 15
29.11.2017 54 O pohár Sparty (DKO) Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 20 14
29.11.2017 52 Staropramen Open U Máchy (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 21 16
29.11.2017 11 Pirátský Open (DKO) Pullmann Lukáš 17 Rtyně U Vlčků 19 12
29.11.2017 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 8 13
28.11.2017 2 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Vohnout Zdeněk 23 Jičín Don Cortez 9 13
28.11.2017 0 Open KHK-S jednotlivci (KsK) Vohnout Zdeněk 23 Jičín Don Cortez 2 6 9
28.11.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 13 15
25.11.2017 22 O putovní pohár Kahanu Černá Marcela 10 Žacléř Kahan 20 14
25.11.2017 O putovní pohár Kahanu doplňkový Černá Marcela 10 Žacléř Kahan 7 13
25.11.2017 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 9 15
24.11.2017 47 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 17 12
24.11.2017 Open KHK-S jednotlivci (KsK) Kuneš Radomír 14 Horní Maršov Pod Starou horou 7 9
23.11.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Komárková Eliška Česká Skalice CD bar 20 16
22.11.2017 53 O pohár Sparty (DKO) Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 24 19
22.11.2017 51 Staropramen Open U Máchy (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 19 17
22.11.2017 10 Pirátský Open (DKO) Vlk Martin 17 Rtyně U Vlčků 15 14
22.11.2017 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 15 14
21.11.2017 23 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 13 17
21.11.2017 1 Open KHK-S jednotlivci (KsK) Vohnout Zdeněk 23 Jičín Don Cortez 6 13
21.11.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Komárková Eliška 20 Velký Třebešov U Vagonu 12 11
21.11.2017 Open KHK-S jednotlivci (KsK) Vohnout Zdeněk 23 Jičín Don Cortez 2 6 13
18.11.2017 2 Úpická túrka dvojic (KsK) Sobolík Jiří 09 Hajnice U Malichů 9 19
18.11.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Goldmannová Anna Velké Svatoňovice Na Bálkáně 13 15
18.11.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Goldmannová Anna Velké Svatoňovice Na Balkáně 23 17
18.11.2017 Úpická túrka bonusový Sobolík Jiří 09 Hajnice U Malichů 10 17
17.11.2017 46 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 23 18
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 19:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 19:03:24