Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Benecký Roman
U Soudku Arnultovice
112,5 100,00 20 16 16 88,89 36 32 53 1,47 19 0,53 2 0,06 7 1 0 0
2. Bašák Jiří
Černý Sup Starý Rokytník
98,7 90,00 20 20 18 82,22 45 37 65 1,44 15 0,33 2 0,04 4 2 0 0
3. Petera Ondřej
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
96,5 100,00 20 16 16 86,49 37 32 27 0,73 11 0,30 0 0,00 7 1 0 0
4. Gregůrková Alena
Republika Úpice
96,5 92,86 24 14 13 87,10 31 27 44 1,42 7 0,23 1 0,03 1 1 0 0
5. Havlas Josef
Pistolníci Dolní Kalná
93,7 90,00 24 20 18 80,43 46 37 64 1,39 15 0,33 2 0,04 3 1 0 0
6. Hamerský Vlastimil
Dřevěnka Broumov C
92,4 91,67 24 24 22 81,48 54 44 71 1,31 13 0,24 0 0,00 5 1 0 0
7. Luštinec Daniel
Baník Žacléř
88,4 73,68 24 19 14 68,18 44 30 66 1,50 17 0,39 3 0,07 6 1 0 0
8. Hanzl Tomáš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
87,3 95,00 24 20 19 81,25 48 39 25 0,52 11 0,23 0 0,00 7 2 0 0
9. Černý Pavel
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
86,9 100,00 24 24 24 88,89 54 48 37 0,69 2 0,04 0 0,00 5 0 0 0
10. Tichý Roman
U Kellerů Rudník
85,0 90,00 20 20 18 78,26 46 36 52 1,13 12 0,26 3 0,07 0 0 0 0
11. Valášek Martin
Černý Sup Starý Rokytník
85,0 90,00 20 10 9 75,00 24 18 38 1,58 5 0,21 1 0,04 0 0 0 0
12. Weintrager Marian
Černý Sup Starý Rokytník
84,1 95,00 20 20 19 82,61 46 38 42 0,91 9 0,20 0 0,00 1 0 0 0
13. Vacek Lukáš
Dřevěnka Broumov A
83,3 91,67 20 12 11 85,19 27 23 25 0,93 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
14. Hendrych Daniel
Dangerous Rebels Jičín
82,7 84,21 20 19 16 77,27 44 34 52 1,18 13 0,30 0 0,00 1 0 0 0
15. Svatý Martin
Kobry Trutnov
82,6 75,00 24 20 15 68,09 47 32 57 1,21 20 0,43 2 0,04 3 1 0 0
16. Dvořáček Jan
Prima Plus Hořičky
80,5 79,17 24 24 19 66,67 60 40 76 1,27 17 0,28 4 0,07 4 0 1 0
17. Ulrich Michal
Prima Plus Hořičky
80,2 69,57 24 23 16 71,70 53 38 80 1,51 10 0,19 1 0,02 5 0 0 0
18. Chráska Dalibor 1989
Darts Brothers Červený Kostelec
77,9 84,62 20 13 11 79,31 29 23 10 0,34 2 0,07 0 0,00 3 1 0 0
19. Mindžák Milan
Stará hora Horní Maršov
77,8 85,00 24 20 17 80,00 45 36 23 0,51 5 0,11 2 0,04 3 0 0 0
20. Vávra Jiří
Devills Dolní Bousov A
77,5 75,00 24 16 12 69,44 36 25 47 1,31 8 0,22 1 0,03 1 0 0 0
21. Žaba Michal
Sportcentrum Kocléřov
76,5 85,00 24 20 17 72,92 48 35 63 1,31 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
22. Kozaňák Michal
Fekobe Pilníkov
76,2 83,33 20 12 10 72,41 29 21 35 1,21 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
23. Rezek Petr
Prima Plus Hořičky
75,0 78,26 24 23 18 66,13 62 41 69 1,11 18 0,29 3 0,05 3 1 0 0
24. Hrnčíř Marcel
Černý Sup Starý Rokytník B
74,8 88,24 20 17 15 80,00 40 32 13 0,33 3 0,08 1 0,03 1 1 0 0
25. Bajan Tomáš
Lucky Darts Jičín
74,4 69,57 24 23 16 67,31 52 35 51 0,98 12 0,23 3 0,06 2 1 0 0
26. Hampl Matěj
Hagafa Oáza Pilníkov
74,0 85,00 20 20 17 75,56 45 34 18 0,40 7 0,16 0 0,00 3 0 0 0
27. Křapka Marek
Nola Vilémov
73,2 77,78 20 18 14 76,32 38 29 19 0,50 2 0,05 0 0,00 3 0 0 0
28. Mikulka Martin
Pistolníci Dolní Kalná
72,6 78,26 24 23 18 68,42 57 39 54 0,95 9 0,16 3 0,05 1 1 0 0
29. Hofman Jaroslav
Loko Trutnov
72,3 88,89 20 18 16 76,74 43 33 16 0,37 3 0,07 0 0,00 3 0 0 0
30. Škrabák Michael
Černý Sup Starý Rokytník
71,9 75,00 20 20 15 66,67 48 32 46 0,96 10 0,21 2 0,04 0 1 0 0
31. Pech Roman
Dvoračka Trutnov
71,6 81,25 16 16 13 71,05 38 27 20 0,53 3 0,08 0 0,00 3 1 0 0
32. Vaněk Pavel
Puškvorec Velké Svatoňovice
71,5 77,27 24 22 17 66,67 54 36 57 1,06 13 0,24 0 0,00 1 0 0 0
33. Hemek Oldřich
P&R Radim
71,2 73,91 24 23 17 66,67 57 38 49 0,86 15 0,26 2 0,04 3 0 0 0
34. Jurik Martin
Black Angels Trutnov
70,7 83,33 16 12 10 75,86 29 22 23 0,79 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
35. Dittmar Patrik
Sabotage A23 Jičín
70,5 87,50 20 16 14 73,68 38 28 16 0,42 5 0,13 0 0,00 1 0 0 0
36. Kubec Václav
Modré růže Trutnov
69,8 90,00 20 20 18 77,08 48 37 14 0,29 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
37. Seidel Lukáš
Medvědi Velký Třebešov
68,9 87,50 24 16 14 76,32 38 29 15 0,39 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
38. Havelka Pavel
Lucky Darts Jičín
68,8 69,57 24 23 16 62,07 58 36 51 0,88 17 0,29 2 0,03 4 0 0 0
39. Kvasničák Petr
Sportcentrum Kocléřov
68,7 73,91 24 23 17 64,81 54 35 57 1,06 10 0,19 0 0,00 0 0 0 0
40. Antonín Patrik
Rafani Dvůr Králové
68,5 81,25 16 16 13 69,23 39 27 33 0,85 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
41. Kuřík Vít
Pistolníci Dolní Kalná
68,3 75,00 24 12 9 66,67 30 20 32 1,07 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
42. Záruba Jiří 1984
Vítkov Jilemnice
68,1 66,67 20 12 8 65,38 26 17 22 0,85 5 0,19 0 0,00 1 0 0 0
43. Bílek Pavel
Orli Trutnov
67,9 91,67 24 12 11 75,86 29 22 8 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
44. Beneš Karel
Lelci z Kramolny
67,4 79,17 24 24 19 72,22 54 39 20 0,37 2 0,04 0 0,00 3 0 0 0
45. Vincenc Lukáš
Republika Úpice
65,9 60,87 24 23 14 57,14 56 32 66 1,18 15 0,27 1 0,02 3 0 0 0
46. Doležel Petr
Kremlíci Josefov
65,8 80,00 20 20 16 75,00 48 36 18 0,38 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
47. Kobr Petr
Nola Vilémov
65,7 70,59 20 17 12 70,27 37 26 15 0,41 1 0,03 0 0,00 1 1 0 0
48. Macek Petr
Puškvorec Velké Svatoňovice B
65,5 78,57 16 14 11 69,70 33 23 9 0,27 2 0,06 1 0,03 2 0 0 0
49. Pullmann Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
65,3 66,67 24 21 14 60,78 51 31 42 0,82 13 0,25 0 0,00 3 0 0 0
50. Svoboda Libor
Black Angels Trutnov
65,1 75,00 16 16 12 66,67 39 26 34 0,87 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
51. Zumr Petr
Dvoračka Trutnov
65,0 75,00 16 12 9 66,67 30 20 16 0,53 4 0,13 0 0,00 2 0 0 0
52. Melichar David
Medvědi Velký Třebešov
64,9 81,25 24 16 13 69,23 39 27 17 0,44 1 0,03 0 0,00 2 0 0 0
53. Košťál Robert
Fekobe Pilníkov
64,8 72,22 20 18 13 63,64 44 28 43 0,98 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
54. Hudec Ivan
Baník Žacléř C
64,7 66,67 20 18 12 65,12 43 28 26 0,60 2 0,05 0 0,00 6 0 0 0
55. Král Jaroslav
Dangerous Rebels Jičín
64,7 65,00 20 20 13 61,22 49 30 41 0,84 11 0,22 3 0,06 1 0 0 0
56. Vladyka Petr 1979
Orli Trutnov
64,6 83,33 24 12 10 71,43 28 20 11 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Hofman Jiří
Sokolíci Červený Kostelec
64,6 60,87 24 23 14 59,26 54 32 46 0,85 15 0,28 1 0,02 3 0 0 0
58. Petr Martin
Fekobe Pilníkov
64,5 75,00 20 16 12 64,29 42 27 34 0,81 9 0,21 0 0,00 0 0 0 0
59. Rýdlo Jiří
Kremlíci Josefov
64,3 78,95 20 19 15 71,74 46 33 18 0,39 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
60. Ježek Tomáš
Piráti od Vlčků Rtyně
63,9 69,57 24 23 16 62,96 54 34 49 0,91 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
61. Semerák Jan
Darts Brothers Červený Kostelec
63,3 76,47 20 17 13 69,05 42 29 20 0,48 3 0,07 0 0,00 1 0 0 0
62. Rada Petr
Sparta Úpice
63,2 72,73 16 11 8 64,00 25 16 10 0,40 0 0,00 0 0,00 1 1 0 0
63. Nývlt Jan
Medvědi Velký Třebešov
62,8 81,25 24 16 13 70,00 40 28 14 0,35 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
64. Knap Petr
Medvědi Velký Třebešov
62,4 71,43 24 21 15 64,71 51 33 25 0,49 6 0,12 1 0,02 2 0 0 0
65. Rakus Lukáš
Puškvorec Velké Svatoňovice
61,9 71,43 24 14 10 62,50 32 20 16 0,50 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
66. Unger Lukáš
Sokolíci Červený Kostelec
61,8 56,25 24 16 9 55,26 38 21 44 1,16 8 0,21 1 0,03 1 0 0 0
67. Odvárko Roman
Lumírkovci Úpice
61,6 72,73 24 22 16 65,45 55 36 45 0,82 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
68. Dvořáček Josef
Bulls Velké Poříčí
61,6 70,83 24 24 17 68,42 57 39 29 0,51 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
69. Neuman Luboš
Pohodáři z Puškvorce V. Svatoňovice
61,4 70,83 24 24 17 70,18 57 40 19 0,33 2 0,04 0 0,00 0 1 0 0
70. Felcman Jiří
Cukrárna Náchod
61,3 62,50 16 16 10 57,89 38 22 41 1,08 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
71. Chládek Martin
Medvědi Velký Třebešov B
61,0 81,25 16 16 13 67,50 40 27 12 0,30 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
72. Hrušovský Pavel
Devills Dolní Bousov A
61,0 62,50 24 16 10 63,41 41 26 32 0,78 9 0,22 0 0,00 0 0 0 0
73. Janík František
Baník Žacléř
60,7 58,33 24 12 7 55,17 29 16 27 0,93 8 0,28 0 0,00 1 0 0 0
74. Tvrdý Jiří
Nola Vilémov
60,3 70,59 20 17 12 65,79 38 25 12 0,32 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
75. Skořepa David
Sabotage A23 Jičín
60,0 70,00 20 20 14 62,50 48 30 20 0,42 4 0,08 0 0,00 3 0 0 0
76. Šíl Pavel
Dvoráci Dvůr Králové
59,7 70,83 24 24 17 64,41 59 38 24 0,41 2 0,03 1 0,02 3 0 0 0
77. Patočka Pavel
Kumburk Nová Paka
59,6 65,00 20 20 13 56,86 51 29 45 0,88 8 0,16 1 0,02 1 0 0 0
78. Hák Martin
Rally bar Vrchlabí
59,5 62,50 16 16 10 60,00 40 24 40 1,00 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
79. Vlk Martin 1970
U Vlčků Rtyně
59,5 54,17 24 24 13 50,00 60 30 72 1,20 17 0,28 2 0,03 1 0 0 0
80. Oswald David
Prima Česká Skalice
59,4 71,43 16 14 10 63,64 33 21 19 0,58 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
81. Petrus Karel
Lumírkovci Úpice B
59,3 73,91 24 23 17 67,27 55 37 20 0,36 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
82. Mann Josef
Klikaři z Podskalky Úpice
59,2 70,59 20 17 12 69,23 39 27 10 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
83. Hrnčiariková Radka
Dangerous Rebels Jičín
58,9 55,00 20 20 11 53,33 45 24 45 1,00 10 0,22 1 0,02 0 0 0 0
84. Scholz Martin
Zifčák Úpice
58,7 73,91 24 23 17 61,82 55 34 22 0,40 2 0,04 0 0,00 0 1 0 0
85. Dufka Martin
Kobry Trutnov
58,3 52,17 24 23 12 50,85 59 30 73 1,24 12 0,20 3 0,05 1 0 0 0
86. Havelka Vlastimil
Divočáci Nemyčeves
58,1 75,00 20 12 9 62,50 32 20 9 0,28 5 0,16 0 0,00 1 0 0 0
87. Kalenský Stanislav
Pistolníci Dolní Kalná
58,1 59,09 24 22 13 60,38 53 32 42 0,79 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
88. Holeščák Milan
Dřevěnka Broumov A
58,1 57,89 20 19 11 58,14 43 25 31 0,72 5 0,12 1 0,02 1 0 0 0
89. Rouče Josef
Lucky darts Jičín B
58,1 56,25 16 16 9 52,78 36 19 30 0,83 9 0,25 1 0,03 0 0 0 0
90. Švorc Lukáš
Lucky Darts Jičín
58,0 55,56 24 18 10 52,50 40 21 38 0,95 8 0,20 1 0,03 0 0 0 0
91. Hanuš Jaroslav
Baník Žacléř
58,0 55,00 24 20 11 54,00 50 27 51 1,02 10 0,20 1 0,02 1 0 0 0
92. Stránský Daniel
U Soudku Arnultovice B
57,9 75,00 20 16 12 64,29 42 27 8 0,19 4 0,10 0 0,00 0 1 0 0
93. Vasko Petr
Je to marný Hostinné
57,9 75,00 16 12 9 65,52 29 19 8 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
94. Mach Martin
Sklípek Vrchlabí
57,7 57,14 24 21 12 57,69 52 30 45 0,87 7 0,13 1 0,02 1 0 0 0
95. Kousal Zdeněk
Dřevěnka Broumov A
56,7 50,00 20 18 9 52,38 42 22 42 1,00 10 0,24 1 0,02 0 0 0 0
96. Fait Jaromír
Lucky darts Jičín B
56,6 50,00 16 16 8 53,66 41 22 40 0,98 8 0,20 2 0,05 1 0 0 0
97. Miščuk Ladislav
Lumírkovci Úpice
56,5 68,42 24 19 13 58,33 48 28 20 0,42 7 0,15 2 0,04 0 0 0 0
98. Novotný Luděk
Divočáci Nemyčeves
56,4 70,00 20 20 14 61,70 47 29 12 0,26 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
99. Chráska Dalibor 1965
Sokolíci Červený Kostelec
55,9 50,00 24 14 7 52,94 34 18 27 0,79 10 0,29 0 0,00 1 0 0 0
100. Jirman Stanislav
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
55,8 73,68 24 19 14 62,50 48 30 12 0,25 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
101. Šimůnek Pavel
Rally bar Vrchlabí B
55,8 68,75 16 16 11 60,00 40 24 14 0,35 2 0,05 0 0,00 2 0 0 0
102. Janku Jiří
Lumírkovci Úpice B
55,5 72,73 24 22 16 61,82 55 34 16 0,29 0 0,00 1 0,02 1 0 0 0
103. Chrenko Ludvík
Dvoráci Dvůr Králové
55,5 62,50 24 24 15 62,07 58 36 29 0,50 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
104. Malich Petr
Černý Sup Hajnice
55,5 59,09 24 22 13 54,72 53 29 33 0,62 11 0,21 1 0,02 0 0 0 0
105. Novotný Jiří
Sklípek Vrchlabí
55,5 58,33 24 24 14 58,93 56 33 42 0,75 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
106. Pavlista Zdeněk
Prima Snílci Česká Skalice
55,4 73,33 16 15 11 64,86 37 24 6 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
107. Kubeček Leoš
Sokolíci Červený Kostelec
55,4 54,17 24 24 13 52,46 61 32 61 1,00 11 0,18 0 0,00 1 0 0 0
108. Hofman Martin
Lumírkovci Úpice
55,3 57,89 24 19 11 57,78 45 26 34 0,76 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
109. Punčochář František
Vandalové Úpice
55,2 66,67 24 24 16 62,50 56 35 14 0,25 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
110. Mužík Michal
JC/DC Jičín
55,0 68,75 20 16 11 57,14 42 24 28 0,67 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
111. Plašil Lubomír
Žraloci Trutnov
55,0 65,00 20 20 13 53,70 54 29 49 0,91 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
112. Procházka František
Republika Úpice
55,0 43,75 24 16 7 52,50 40 21 36 0,90 13 0,33 0 0,00 1 0 0 0
113. Souček Jakub
Republika Úpice
54,9 60,00 24 20 12 53,06 49 26 39 0,80 5 0,10 2 0,04 0 0 0 0
114. Radvanovský Michal
Darts Brothers Červený Kostelec
54,8 66,67 20 12 8 60,61 33 20 15 0,45 1 0,03 0 0,00 2 0 0 0
115. Hofmanová Jitka
Prima Snílci Česká Skalice
54,7 75,00 16 12 9 62,50 32 20 6 0,19 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
116. Červenka Tomáš
Nola Vilémov
54,4 69,23 20 13 9 64,71 34 22 2 0,06 1 0,03 0 0,00 2 0 0 0
117. Pacholík Bohumír
Sklípek Vrchlabí
54,4 60,00 24 20 12 51,92 52 27 40 0,77 7 0,13 2 0,04 1 0 0 0
118. Trdlikát Libor
Lumírkovci Úpice
54,2 57,14 24 21 12 55,77 52 29 30 0,58 10 0,19 1 0,02 0 0 0 0
119. Ljubechko Oleksandr
Vandalové Úpice
54,1 63,64 24 22 14 61,11 54 33 9 0,17 8 0,15 0 0,00 1 0 0 0
120. Salaba Lubomír
Lucky Darts Jičín
54,0 45,45 24 22 10 50,00 58 29 55 0,95 13 0,22 3 0,05 2 0 0 0
121. Maroušek Pavel
Vodníci z Potoka Náchod
53,8 62,50 20 16 10 62,50 40 25 11 0,28 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
122. Hencl Petr
Modrý Vlci Trutnov
53,6 56,25 20 16 9 52,78 36 19 26 0,72 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
123. Hylmar Miloš
U Kellerů Rudník
53,6 55,00 20 20 11 53,19 47 25 37 0,79 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
124. Jirásek René
Cukrárna Náchod
53,4 56,25 16 16 9 51,22 41 21 36 0,88 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
125. Tlachač Roman
Sportcentrum Kocléřov
53,4 55,00 24 20 11 53,19 47 25 37 0,79 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
126. Dočekal Hynek
Prima Plus Hořičky
53,3 45,00 24 20 9 46,94 49 23 53 1,08 11 0,22 0 0,00 2 0 0 0
127. Klimeš Jan
Bulls Velké Poříčí
53,1 62,50 24 24 15 60,66 61 37 18 0,30 2 0,03 0 0,00 1 1 0 0
128. Vylíčil Ondřej
Sparta Úpice
52,2 60,00 16 10 6 56,52 23 13 7 0,30 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
129. Ondráček Jan
Fekobe Pilníkov
52,2 50,00 20 10 5 52,17 23 12 16 0,70 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
130. Schwertner Jiří
Partyzánky z Chmelnice Úpice
51,9 58,33 24 12 7 55,56 27 15 12 0,44 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
131. Pošepný Oldřich
Vítkov Jilemnice
51,9 55,00 20 20 11 52,83 53 28 28 0,53 6 0,11 2 0,04 1 1 0 0
132. Stárek Václav
Sportcentrum Kocléřov
51,9 54,55 24 22 12 50,00 52 26 40 0,77 6 0,12 0 0,00 1 0 0 0
133. Kachlík Jaroslav
Vandalové Úpice
51,5 63,64 24 22 14 59,62 52 31 11 0,21 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
134. Brovdi Jura
Vítkov Jilemnice
51,5 47,37 20 19 9 51,06 47 24 35 0,74 12 0,26 0 0,00 0 0 0 0
135. Síbr David
Rally bar Vrchlabí
51,4 56,25 16 16 9 54,76 42 23 27 0,64 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
136. Baborák Jiří
Výletní hospůdka Kocléřov
51,3 56,25 16 16 9 56,41 39 22 22 0,56 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
137. Novák Jiří
U Soudku Arnultovice
51,1 43,75 20 16 7 42,11 38 16 39 1,03 9 0,24 0 0,00 0 1 0 0
138. Šmétila Jan
Výletní hospůdka Kocléřov
51,0 62,50 16 8 5 55,00 20 11 9 0,45 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
139. Kuneš Radomír
Stará hora Horní Maršov
50,6 59,09 24 22 13 54,72 53 29 15 0,28 3 0,06 1 0,02 2 0 0 0
140. Šíla Jiří
Prima Snílci Česká Skalice
50,5 62,50 16 16 10 60,00 40 24 8 0,20 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
141. Šlik Petr
Puškvorec Velké Svatoňovice
50,4 54,55 24 22 12 56,36 55 31 30 0,55 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
142. Fendrych Stanislav
Fekobe Pilníkov
50,4 50,00 20 10 5 50,00 24 12 20 0,83 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
143. Kresan Břetislav
Ďáblové Trutnov
50,3 57,14 20 14 8 61,76 34 21 10 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
144. Vyskočil Pavel
Vodníci z Potoka Náchod
50,2 61,11 20 18 11 55,56 45 25 18 0,40 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
145. Hampl Petr
Hagafa Oáza Pilníkov
50,0 61,54 20 13 8 54,84 31 17 10 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
146. Otruba Michal
Dangerous Rebels Jičín
50,0 50,00 20 20 10 51,92 52 27 41 0,79 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
147. Tomcsányi Aleš
Dvoračka Trutnov
50,0 50,00 16 12 6 50,00 30 15 13 0,43 2 0,07 0 0,00 4 0 0 0
148. Vokatý Miloš
JC/DC Jičín
49,5 56,25 20 16 9 57,89 38 22 9 0,24 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
149. Svatoš Josef
Puškvorec Velké Svatoňovice B
49,3 58,33 16 12 7 55,17 29 16 8 0,28 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
150. Zítková Iveta
Dřevěnka Broumov C
49,2 50,00 24 24 12 55,93 59 33 23 0,39 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
151. Mohr Vladimír
Sklípek Vrchlabí
48,9 56,52 24 23 13 49,12 57 28 40 0,70 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
152. Müller Petr
Štíři od Soudku Arnultovice
48,9 45,00 24 20 9 45,65 46 21 40 0,87 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
153. Horáček Josef
Štíři od Soudku Arnultovice
48,9 41,67 24 24 10 46,03 63 29 69 1,10 12 0,19 0 0,00 0 0 0 0
154. Prokopcová Martina
U Soudku Arnultovice B
48,8 60,00 20 10 6 56,00 25 14 8 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
155. Fronc Jaroslav
Baník Žacléř C
48,4 60,00 20 20 12 55,10 49 27 16 0,33 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
156. Nohejl Milan
Podskaláci Úpice
48,4 50,00 20 10 5 52,00 25 13 15 0,60 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
157. Horyl Miloš
Devills Dolní Bousov A
48,4 47,83 24 23 11 47,37 57 27 51 0,89 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
158. Turek Richard
Štíři od Soudku Arnultovice
48,1 45,83 24 24 11 44,83 58 26 55 0,95 5 0,09 1 0,02 1 0 0 0
159. Horčička Jiří
Černý Sup Starý Rokytník
47,9 50,00 20 10 5 48,28 29 14 16 0,55 9 0,31 0 0,00 0 0 0 0
160. Šilar David
Baník Žacléř
47,9 42,11 24 19 8 47,92 48 23 35 0,73 12 0,25 0 0,00 0 0 0 0
161. Kosař Petr
Modrý Vlci Trutnov
47,5 50,00 20 20 10 52,08 48 25 25 0,52 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
162. Částek Libor
Černý Sup Hajnice
47,5 43,48 24 23 10 47,46 59 28 46 0,78 9 0,15 2 0,03 0 0 0 0
163. Bjelka Milan
U Soudku Arnultovice
47,2 42,11 20 19 8 45,65 46 21 32 0,70 9 0,20 2 0,04 0 0 0 0
164. Píč Jakub
Bulls Velké Poříčí
46,9 54,17 24 24 13 55,93 59 33 17 0,29 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
165. Špetla Petr
Dvoračka Trutnov
46,7 50,00 16 14 7 54,55 33 18 11 0,33 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
166. Kubišta Tomáš
Kumburk Nová Paka
46,6 47,06 20 17 8 46,34 41 19 34 0,83 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
167. Krupičková Jana
JC/DC Jičín
46,5 55,56 20 18 10 50,00 46 23 17 0,37 4 0,09 0 0,00 1 0 0 0
168. Věchet Petr
Černý Sup Starý Rokytník B
46,0 55,00 20 20 11 51,06 47 24 17 0,36 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
169. Vlačiha Michal
Lions Jičín
45,9 50,00 20 10 5 55,56 27 15 14 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Šulitka Adam
Zifčák Úpice
45,8 56,25 24 16 9 52,63 38 20 9 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
171. Hilčík Petr
Rafani Dvůr Králové
45,6 56,25 16 16 9 53,66 41 22 9 0,22 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
172. Rodr Jiří
Orli Trutnov
45,5 50,00 24 12 6 51,61 31 16 5 0,16 1 0,03 0 0,00 1 1 0 0
173. Danielková Lenka
Medvědi Velký Třebešov
45,3 57,14 24 14 8 52,78 36 19 8 0,22 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
174. Mervart Martin
Orli Trutnov
45,3 53,85 24 13 7 53,33 30 16 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
175. Erban Jiří
Pohodáři z Puškvorce V. Svatoňovice
45,1 55,00 24 20 11 51,06 47 24 13 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
176. Mlejnek Miloslav
Lucky darts Jičín B
45,1 50,00 16 16 8 51,43 35 18 12 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Bedlivý Pavel
Podskaláci Úpice
45,0 45,45 20 11 5 42,31 26 11 17 0,65 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
178. Kabrna Jan
Devills Dolní Bousov B
44,9 46,67 20 15 7 48,57 35 17 19 0,54 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
179. Gregůrek Michal
Cukrárna Náchod B
44,8 56,25 20 16 9 52,38 42 22 13 0,31 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
180. Renner Tadeáš
U Soudku Arnultovice B
44,7 57,14 20 14 8 55,26 38 21 7 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
181. Pařízek Jan
Lelci z Kramolny
44,6 60,00 24 20 12 52,00 50 26 9 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
182. Markl David
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
44,6 50,00 20 14 7 51,43 35 18 9 0,26 0 0,00 0 0,00 2 0 0 0
183. Slavík Oldřich
Devills Dolní Bousov B
44,6 43,75 20 16 7 48,72 39 19 24 0,62 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
184. Kormaňák Jan
Rafani Dvůr Králové
44,3 50,00 16 8 4 52,38 21 11 6 0,29 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
185. Romančák Jiří
Divočáci Nemyčeves
44,1 53,33 20 15 8 51,35 37 19 12 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Sobolík Jiří
Sparta Úpice
44,1 50,00 16 12 6 48,28 29 14 14 0,48 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
187. Vít Josef
Puškvorec Velké Svatoňovice B
44,0 50,00 16 14 7 51,43 35 18 15 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Zahálka Lukáš
Prima Česká Skalice
44,0 50,00 16 12 6 46,67 30 14 16 0,53 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
189. Biederman Jakub
Cukrárna Náchod B
43,8 55,00 20 20 11 53,85 52 28 9 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
190. Tišler Matěj
Puškvorec Velké Svatoňovice
43,8 31,25 24 16 5 45,00 40 18 32 0,80 6 0,15 2 0,05 0 0 0 0
191. Černý Jaroslav
Partyzánky z Chmelnice Úpice
43,7 54,17 24 24 13 52,54 59 31 12 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Bauer Jaromír
Černý Sup Starý Rokytník B
43,6 52,94 20 17 9 50,00 42 21 11 0,26 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
193. Hlaváček Josef
Lions Jičín
43,5 50,00 20 20 10 50,98 51 26 14 0,27 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
194. Goldmannová Anna
Klikaři z Podskalky Úpice
43,5 50,00 20 14 7 51,61 31 16 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Hek Michal
U Soudku Arnultovice
43,5 42,86 20 14 6 44,12 34 15 20 0,59 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
196. Lád Ondřej
Loko Trutnov
43,3 50,00 20 20 10 48,08 52 25 24 0,46 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
197. Hrdlička Zdeněk
Orli Trutnov
43,0 50,00 24 22 11 50,88 57 29 17 0,30 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
198. Bezstarosti Ondřej
Rafani Dvůr Králové
43,0 50,00 16 10 5 47,83 23 11 3 0,13 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
199. Puš Josef
Rally bar Vrchlabí B
43,0 40,00 16 15 6 42,42 33 14 8 0,24 5 0,15 0 0,00 1 1 0 0
200. Brovdi Ivan
Vítkov Jilemnice
42,6 41,67 20 12 5 45,16 31 14 17 0,55 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
201. Vaněk Petr
Darts Brothers Červený Kostelec
42,5 50,00 20 14 7 50,00 32 16 5 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
202. Hraničková Alice
Modré růže Trutnov
42,4 50,00 20 12 6 48,28 29 14 9 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
203. Kousalová Saša
Dřevěnka Broumov C
42,3 37,50 24 24 9 43,55 62 27 40 0,65 7 0,11 2 0,03 1 0 0 0
204. Hájek Tomáš
P&R Radim
42,2 40,00 24 15 6 43,24 37 16 24 0,65 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
205. Holík Tomáš
Rally bar Vrchlabí B
42,0 45,45 16 11 5 52,00 25 13 1 0,04 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
206. Machek Jaroslav
Je to marný Hostinné
41,9 50,00 16 12 6 48,39 31 15 7 0,23 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
207. Vlček Jiří 1964
U Vlčků Rtyně
41,7 38,89 24 18 7 41,46 41 17 31 0,76 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
208. Vlček Jiří 1961
U Vlčků Rtyně
41,6 40,00 24 20 8 40,82 49 20 35 0,71 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
209. Šandor Miroslav
Divočáci Nemyčeves
41,5 47,06 20 17 8 48,72 39 19 5 0,13 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
210. Havlíček Petr
P&R Radim
41,4 38,89 24 18 7 40,91 44 18 34 0,77 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
211. Rücker Miloš
Baník Žacléř B
41,2 40,00 20 20 8 44,90 49 22 21 0,43 4 0,08 1 0,02 1 0 0 0
212. Hejzlar Petr
Lelci z Kramolny
41,1 50,00 24 14 7 50,00 36 18 7 0,19 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
213. Šulitka Miroslav
Salamandr Malé Svatoňovice
41,0 50,00 20 20 10 48,00 50 24 9 0,18 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
214. Matějka Petr
Modrý Vlci Trutnov
41,0 40,00 20 20 8 43,75 48 21 24 0,50 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
215. Halmo Zbyněk
Kumburk Nová Paka
41,0 40,00 20 20 8 40,00 50 20 31 0,62 7 0,14 0 0,00 1 0 0 0
216. Kropáček Roman
Lucky darts Jičín B
40,8 37,50 16 16 6 36,84 38 14 29 0,76 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
217. Kopecký Jiří
Lelci z Kramolny
40,5 50,00 24 14 7 50,00 38 19 10 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Müller Antonín
Bar Zámeček Hostinné
40,3 50,00 20 12 6 43,33 30 13 10 0,33 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
219. Pluháček Jiří
Cukrárna Náchod C
40,3 46,67 20 15 7 50,00 40 20 10 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
220. Plíšek Jakub
Prima Česká Skalice
40,3 43,75 16 16 7 42,11 38 16 16 0,42 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
221. Wolfová Lenka
Dřevěnka Broumov C
40,3 41,67 24 24 10 43,10 58 25 24 0,41 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
222. Dvořák Karel
Vandalové Úpice
40,2 47,37 24 19 9 48,98 49 24 8 0,16 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
223. Dvořáček Aleš
Sparta Úpice
40,0 46,15 16 13 6 51,52 33 17 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
224. Vlček Stanislav
Zifčák Úpice
40,0 43,75 24 16 7 47,37 38 18 13 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
225. Špaček Miroslav
Medvědi Velký Třebešov B
40,0 37,50 16 8 3 42,11 19 8 11 0,58 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
226. Kavan Jiří
U Vlčků Rtyně
40,0 31,25 24 16 5 42,50 40 17 22 0,55 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
227. Šantora Jakub
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
39,6 47,37 20 19 9 42,55 47 20 14 0,30 0 0,00 3 0,06 0 0 0 0
228. Polák Miroslav
Baník Žacléř
39,5 25,00 24 16 4 29,73 37 11 42 1,14 7 0,19 1 0,03 1 0 0 0
229. Kejzlar Pavel
Klikaři z Podskalky Úpice
39,2 46,67 20 15 7 46,15 39 18 8 0,21 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
230. Hroneš Dušan
Salamandr Malé Svatoňovice
39,2 44,44 20 18 8 50,00 48 24 10 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
231. Tupcová Renata
Cukrárna Náchod C
39,0 45,00 20 20 9 48,98 49 24 8 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
232. Hegedüš Marek
Baník Žacléř B
39,0 43,75 20 16 7 45,00 40 18 15 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
233. Starý Jindřich
Je to marný Hostinné
39,0 41,67 16 12 5 43,33 30 13 15 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
234. Medlík Vladimír
U Kellerů Rudník
39,0 31,25 20 16 5 41,46 41 17 25 0,61 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
235. Kábrt Michal
Cukrárna Náchod B
38,9 50,00 20 14 7 47,22 36 17 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
236. Hampl Milan
Černý Sup Hajnice
38,9 33,33 24 24 8 42,62 61 26 41 0,67 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
237. Stoner Petr
Dřevěnka Broumov B
38,8 46,15 20 13 6 46,88 32 15 3 0,09 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
238. Hanzl Jiří 1980
JC/DC Jičín
38,7 37,50 20 16 6 44,74 38 17 14 0,37 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
239. Ježek Vojtěch
Lions Jičín
38,6 50,00 20 18 9 44,19 43 19 8 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
240. Hruška Martin
Žraloci Trutnov
38,6 41,67 20 12 5 39,29 28 11 16 0,57 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
241. Vítek Miloš
Sokolíci Červený Kostelec
38,6 33,33 24 18 6 32,56 43 14 32 0,74 11 0,26 0 0,00 0 0 0 0
242. Prokop René
Puškvorec Velké Svatoňovice
38,4 38,46 24 13 5 40,63 32 13 21 0,66 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
243. Hromádko Leoš
Modré růže Trutnov
38,3 42,11 20 19 8 45,65 46 21 11 0,24 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
244. Kopecký Petr
Žraloci Trutnov
38,3 35,00 20 20 7 36,96 46 17 24 0,52 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
245. Štim Jan
Vodníci z Potoka Náchod
38,2 43,75 20 16 7 46,15 39 18 8 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
246. Šantora Petr
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
38,1 45,45 20 11 5 51,61 31 16 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
247. Kohlíček Ludvík
Kobry Trutnov
38,1 30,00 24 20 6 37,74 53 20 43 0,81 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
248. Chudjak Josef
Noví koně Velká Jesenice
37,7 45,45 20 11 5 46,67 30 14 6 0,20 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
249. Vít Jan
Lumírkovci Úpice B
37,7 44,44 24 18 8 41,86 43 18 10 0,23 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
250. Šitina Ondřej
Noví koně Velká Jesenice
37,7 38,89 20 18 7 46,51 43 20 9 0,21 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
251. Sekera Pavel
Salamandr Malé Svatoňovice
37,6 50,00 20 20 10 45,10 51 23 7 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
252. Štefan David
Bar Zámeček Hostinné
37,6 43,75 20 16 7 44,74 38 17 9 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Nguyen Marek
Baník Žacléř B
37,5 40,00 20 20 8 45,10 51 23 16 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
254. Vojtíšek Jakub
Sabotage A23 Jičín
37,5 37,50 20 16 6 41,67 36 15 6 0,17 2 0,06 0 0,00 0 1 0 0
255. Lankaš David
Medvědi Velký Třebešov B
37,2 40,00 16 10 4 48,00 25 12 5 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Černá Marcela
Baník Žacléř C
37,1 47,06 20 17 8 45,24 42 19 5 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Martinek Jiří
Černý Sup Starý Rokytník B
36,9 40,00 20 10 4 50,00 26 13 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Koudelka Lukáš
P&R Radim
36,8 25,00 24 16 4 36,59 41 15 35 0,85 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
259. Belák Milan
Lelci z Kramolny
36,7 40,00 24 20 8 44,90 49 22 12 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
260. Kluz Martin
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
36,7 40,00 20 20 8 41,30 46 19 12 0,26 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
261. Dufka Stanislav
Ďáblové Trutnov
36,3 41,67 20 12 5 40,74 27 11 5 0,19 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
262. Philipp Miroslav
Modrý Vlci Trutnov
36,3 31,25 20 16 5 39,02 41 16 22 0,54 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
263. Meixner Jiří
Prima Česká Skalice
35,9 31,25 16 16 5 35,90 39 14 22 0,56 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
264. Botek Jan
U Soudku Arnultovice B
35,8 38,89 20 18 7 44,44 45 20 8 0,18 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
265. Goldmann Martin
Baník Žacléř C
35,7 33,33 20 18 6 43,18 44 19 10 0,23 3 0,07 0 0,00 1 0 0 0
266. Slabý Tomáš
Noví koně Velká Jesenice
35,5 43,75 20 16 7 45,00 40 18 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Semeráková Kateřina
Cukrárna Náchod C
35,2 40,00 20 20 8 44,00 50 22 8 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
268. Špatenka Ladislav
Rally bar Vrchlabí B
35,2 40,00 16 10 4 44,00 25 11 5 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
269. Pirkl Marian
Dřevěnka Broumov B
35,1 40,00 20 15 6 40,54 37 15 9 0,24 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
270. Nanáčik Martin
Devills Dolní Bousov B
35,0 38,46 20 13 5 41,67 36 15 12 0,33 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
271. Torák Ivan
Výletní hospůdka Kocléřov
34,8 35,71 16 14 5 36,36 33 12 18 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
272. Kocian Rudolf
Ďáblové Trutnov
34,5 38,89 20 18 7 42,55 47 20 11 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
273. Prouzová Zdenka
Pohodáři z Puškvorce V. Svatoňovice
34,4 38,46 24 13 5 43,75 32 14 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Meixnerová Aneta
Prima Snílci Česká Skalice
34,1 37,50 16 16 6 41,18 34 14 4 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Cejzlar Pavel
Žraloci Trutnov
34,1 31,25 20 16 5 35,14 37 13 11 0,30 6 0,16 1 0,03 0 0 0 0
276. Szelke Oskar
Podskaláci Úpice
34,0 31,25 20 16 5 37,21 43 16 19 0,44 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
277. Hanzl Jiří 1984
Bulls Velké Poříčí
33,8 39,13 24 23 9 41,38 58 24 13 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
278. Weintrager Robert
Černý Sup Starý Rokytník B
33,8 37,50 20 16 6 42,50 40 17 8 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Šaman Radek
Rafani Dvůr Králové
33,8 37,50 16 8 3 38,10 21 8 4 0,19 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
280. Škrabalová Kateřina
Sparta Úpice
33,8 33,33 16 15 5 38,24 34 13 11 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
281. Neškera Antonín
Bar Zámeček Hostinné
33,3 36,36 20 11 4 37,50 24 9 3 0,13 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
282. Udatný Milan
Zifčák Úpice
33,3 33,33 24 12 4 40,00 30 12 8 0,27 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
283. Šeda Zdeněk
Kremlíci Josefov
33,2 35,71 20 14 5 41,18 34 14 8 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Rafael Ladislav
Cukrárna Náchod
33,2 33,33 16 12 4 35,71 28 10 13 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
285. Ganaj Jan
Vodníci z Potoka Náchod
33,1 37,50 20 16 6 38,89 36 14 5 0,14 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
286. Ulrich Pavel
Kumburk Nová Paka
33,1 33,33 20 12 4 34,48 29 10 8 0,28 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
287. Demuth Petr
Stará hora Horní Maršov
32,9 36,36 24 22 8 38,46 52 20 10 0,19 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
288. Tomášů Martin
Devills Dolní Bousov A
32,8 31,82 24 22 7 35,19 54 19 25 0,46 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
289. Křivánek Jan
Je to marný Hostinné
32,8 25,00 16 12 3 34,48 29 10 10 0,34 5 0,17 0 0,00 1 0 0 0
290. Šimočko Štefan
Black Angels Trutnov
32,6 33,33 16 9 3 34,78 23 8 8 0,35 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
291. Andrš Ladislav
Dřevěnka Broumov A
32,6 27,78 20 18 5 36,96 46 17 22 0,48 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
292. Manšingerová Barbora
Salamandr Malé Svatoňovice
31,8 37,50 20 16 6 37,50 40 15 6 0,15 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
293. Bednář Marek
Loko Trutnov
31,7 35,71 20 14 5 37,14 35 13 7 0,20 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
294. Vejnar Milan
Rally bar Vrchlabí B
31,7 33,33 16 9 3 39,13 23 9 7 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Hanák Jan
Puškvorec Velké Svatoňovice B
31,6 37,50 16 8 3 36,84 19 7 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Zaplatílek Michal
Je to marný Hostinné
31,4 37,50 16 8 3 40,91 22 9 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Bryknar Jan
Sabotage A23 Jičín
31,3 30,77 20 13 4 38,71 31 12 9 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Prokopcová Irena
U Soudku Arnultovice B
30,9 33,33 20 18 6 39,53 43 17 2 0,05 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
299. Prokop Vladimír
U Vlčků Rtyně
30,8 23,53 24 17 4 27,03 37 10 22 0,59 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
300. Erban Miroslav
Štíři od Soudku Arnultovice
30,2 16,67 24 18 3 33,33 45 15 29 0,64 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
301. Pirkl Filip
Dřevěnka Broumov B
30,0 31,25 20 16 5 37,84 37 14 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Kořínek Jan
P&R Radim
30,0 28,57 24 14 4 33,33 33 11 12 0,36 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
303. Cyrankowski Pavel
Výletní hospůdka Kocléřov
30,0 25,00 16 16 4 35,14 37 13 13 0,35 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
304. Formanová Denisa
Medvědi Velký Třebešov B
29,7 35,71 16 14 5 37,14 35 13 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Nový Luděk
Modré růže Trutnov
29,7 26,67 20 15 4 38,89 36 14 7 0,19 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
306. Cejzlarová Jitka
Black Angels Trutnov
29,5 22,22 16 9 2 31,82 22 7 14 0,64 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
307. Starý Miroslav
Hagafa Oáza Pilníkov
28,9 30,00 20 10 3 37,04 27 10 5 0,19 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
308. Horvát Josef
Noví koně Velká Jesenice
28,8 31,25 20 16 5 37,50 40 15 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
309. Prouza Jiří 1995
Pohodáři z Puškvorce V. Svatoňovice
28,8 30,77 24 13 4 37,50 32 12 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Berka Jan
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
28,8 30,77 24 13 4 34,38 32 11 5 0,16 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
311. Stejskal Pavel
Devills Dolní Bousov A
28,8 15,38 24 13 2 28,13 32 9 19 0,59 7 0,22 0 0,00 0 0 0 0
312. Böhm Jan
Bar Zámeček Hostinné
28,6 28,57 20 14 4 34,29 35 12 12 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Hamerská Marie
Dřevěnka Broumov B
28,0 25,00 20 16 4 36,59 41 15 10 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
314. Krumnikl Kamil
Cukrárna Náchod B
27,9 26,67 20 15 4 33,33 33 11 9 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Ruml Jan
Ďáblové Trutnov
27,9 25,00 20 20 5 35,85 53 19 12 0,23 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
316. Prouza Jiří 1964
Pohodáři z Puškvorce V. Svatoňovice
27,4 31,25 24 16 5 34,21 38 13 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Drahotská Terezie
Hagafa Oáza Pilníkov
27,1 29,41 20 17 5 34,15 41 14 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Vitko Pavel
Noví koně Velká Jesenice
25,9 27,27 20 11 3 34,48 29 10 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
319. Prouza Antonín
Podskaláci Úpice
25,3 21,43 20 14 3 29,41 34 10 11 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
320. Skořepová Eva
Rally bar Vrchlabí
25,2 20,00 16 10 2 32,00 25 8 6 0,24 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
321. Vedmoch Pavel
Kobry Trutnov
24,8 14,29 24 14 2 24,24 33 8 26 0,79 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
322. Lamka Josef
Cukrárna Náchod C
24,6 29,41 20 17 5 29,73 37 11 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
323. Hudrlík Jiří
Stará hora Horní Maršov
24,5 25,00 24 16 4 28,95 38 11 8 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
324. Záruba Martin
Vítkov Jilemnice
24,5 16,67 20 12 2 24,14 29 7 14 0,48 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
325. Nanáčik Václav
Devills Dolní Bousov B
24,1 16,67 20 12 2 25,93 27 7 11 0,41 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
326. Plašilová Miroslava
Žraloci Trutnov
24,1 8,33 20 12 1 31,25 32 10 16 0,50 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
327. Ducháčová Renáta
Partyzánky z Chmelnice Úpice
23,8 22,73 24 22 5 30,77 52 16 9 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Šlechtová Monika
Zifčák Úpice
23,6 25,00 24 12 3 28,57 28 8 5 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Hájek Miroslav
Loko Trutnov
23,6 20,00 20 10 2 32,00 25 8 5 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Hegedüš Karel
Baník Žacléř B
23,1 20,00 20 20 4 31,25 48 15 6 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
331. Wenzelová Klára
Lumírkovci Úpice B
22,4 21,43 24 14 3 29,41 34 10 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Hamerský Petr
Dřevěnka Broumov B
22,3 20,00 20 10 2 30,77 26 8 2 0,08 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
333. Rudolf Jiří
Divočáci Nemyčeves
22,1 18,18 20 11 2 25,00 24 6 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
334. Macečková Hana
Partyzánky z Chmelnice Úpice
22,0 20,00 24 20 4 26,09 46 12 9 0,20 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
335. Švorc Martin
Dvoráci Dvůr Králové
22,0 16,67 24 24 4 31,15 61 19 9 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
336. Nývlt Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
20,9 10,53 24 19 2 26,09 46 12 17 0,37 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
337. Ježek Radek
Dvoráci Dvůr Králové
20,2 16,67 24 24 4 28,07 57 16 7 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Wajsar Michal
Piráti od Vlčků Rtyně
19,8 15,00 24 20 3 23,40 47 11 15 0,32 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
339. Wiesner Jiří
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
19,7 15,38 24 13 2 26,67 30 8 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
340. Chmelík Jan
Puškvorec Velké Svatoňovice B
18,5 10,00 16 10 1 26,92 26 7 4 0,15 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
341. Skořepa Jan
Rally bar Vrchlabí
17,6 9,09 16 11 1 20,00 25 5 8 0,32 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
342. Bernat Roman
Lions Jičín
16,3 10,00 20 10 1 25,00 24 6 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Jurčík Jaroslav
Výletní hospůdka Kocléřov
14,3 10,00 16 10 1 17,39 23 4 6 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Semerák Tomáš
Cukrárna Náchod
13,5 8,33 16 12 1 15,38 26 4 8 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Nohejl Jiří
Je to marný Hostinné
11,0 0,00 16 8 0 20,00 20 4 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
346. Hloušek Martin
U Kellerů Rudník
8,2 0,00 20 15 0 9,09 33 3 12 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Doubek Petr
Nola Vilémov
  100,00 20 7 7 77,78 18 14 7 0,39 1 0,06 0 0,00 1 0 0 0
348. Köhler Milan
Cukrárna Náchod
  100,00 16 4 4 100,00 8 8 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
349. Chaloupka David
U Soudku Arnultovice B
  100,00 20 4 4 88,89 9 8 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
350. Kratochvíl Daniel
Pohodáři z Puškvorce V. Svatoňovice
  100,00 24 4 4 80,00 10 8 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Kordová Romana 1969
Klikaři z Podskalky Úpice
  100,00 20 2 2 100,00 4 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Adámek Aleš
Dvoračka Trutnov
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Horák Karel
Orli Trutnov
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Máslo Josef
U Soudku Arnultovice
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 2 0,67 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
355. Seidel Tomáš
Prima Plus Hořičky
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Špála Václav
Devills Dolní Bousov B
  77,78 20 9 7 68,18 22 15 18 0,82 1 0,05 1 0,05 1 0 0 0
357. Harcuba Václav
Kobry Trutnov
  75,00 24 8 6 61,90 21 13 21 1,00 6 0,29 0 0,00 2 0 0 0
358. Skalský Milan
Nola Vilémov
  75,00 20 4 3 75,00 8 6 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
359. Kašpárek Jiří
Prima Česká Skalice
  75,00 16 4 3 60,00 10 6 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
360. Hrtús Michal
Sabotage A23 Jičín
  71,43 20 7 5 61,11 18 11 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Mikulka Jiří
Pistolníci Dolní Kalná
  70,00 24 10 7 64,00 25 16 16 0,64 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
362. Šafář Jakub
Kobry Trutnov
  70,00 24 10 7 64,00 25 16 32 1,28 4 0,16 0 0,00 2 0 0 0
363. Kárász Josef
Orli Trutnov
  66,67 24 9 6 59,09 22 13 4 0,18 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
364. Hudec Luboš
Sabotage A23 Jičín
  66,67 20 6 4 62,50 16 10 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
365. Pecka Zdeněk
Piráti od Vlčků Rtyně
  66,67 24 6 4 58,82 17 10 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
366. Bartoš Jiří
Sklípek Vrchlabí
  66,67 24 6 4 52,94 17 9 14 0,82 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
367. Izák Milan
Medvědi Velký Třebešov
  66,67 24 3 2 62,50 8 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Kotrbatý Petr
Stará hora Horní Maršov
  63,64 24 11 7 60,00 25 15 9 0,36 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
369. Parasič Josef
U Kellerů Rudník
  62,50 20 8 5 63,16 19 12 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Pavlíček Jaroslav
Noví koně Velká Jesenice
  62,50 20 8 5 61,11 18 11 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Pavlech Adam
Orli Trutnov
  60,00 24 10 6 54,17 24 13 8 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Klempíř Petr
Dvoračka Trutnov
  57,14 16 7 4 56,25 16 9 6 0,38 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
373. Forman Miloš
Podskaláci Úpice
  55,56 20 9 5 52,38 21 11 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
374. Huťka Aleš
Černý Sup Hajnice
  50,00 24 10 5 41,67 24 10 12 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
375. Drahotská Kristýna
Hagafa Oáza Pilníkov
  50,00 20 8 4 52,63 19 10 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
376. Mrštný František
Loko Trutnov
  50,00 20 8 4 52,63 19 10 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
377. Goldmann Robert
Lions Jičín
  50,00 20 8 4 45,00 20 9 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Havel Daniel
Puškvorec Velké Svatoňovice B
  50,00 16 6 3 50,00 16 8 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Horká Iva
Klikaři z Podskalky Úpice
  50,00 20 6 3 50,00 16 8 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Korger Tomáš
Dřevěnka Broumov B
  50,00 20 4 2 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Štefl Dominik
Black Angels Trutnov
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Schreuders Antonie
Loko Trutnov
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
383. Železný Zdeněk
Nola Vilémov
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Zaorálek Václav
Ďáblové Trutnov
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Kejklíček Richard
Sabotage A23 Jičín
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
386. Komárková Eliška
Prima Česká Skalice
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Bartošová Martina
Sklípek Vrchlabí
  50,00 24 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Strnad Tomáš
Rally bar Vrchlabí B
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Mach Miloš
Republika Úpice
  45,45 24 11 5 46,15 26 12 25 0,96 6 0,23 0 0,00 1 0 0 0
390. Včeliš Václav
Černý Sup Hajnice
  44,44 24 9 4 47,37 19 9 8 0,42 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
391. Geťko Jiří
Cukrárna Náchod B
  44,44 20 9 4 39,13 23 9 5 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Oborník Ladislav
Lucky Darts Jičín
  42,86 24 7 3 50,00 18 9 10 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Hanuš Ondřej
Darts Brothers Červený Kostelec
  42,86 20 7 3 44,44 18 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
394. Syrový Jaroslav
Cukrárna Náchod C
  42,86 20 7 3 44,44 18 8 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Potoček Jan
Vandalové Úpice
  42,86 24 7 3 42,86 14 6 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Adam Lukáš
Prima Snílci Česká Skalice
  40,00 16 5 2 42,86 14 6 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Dvořáková Šárka
Lucky Darts Jičín
  40,00 24 5 2 40,00 10 4 11 1,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
398. Věchet Jiří
Fekobe Pilníkov
  40,00 20 5 2 40,00 10 4 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
399. Vlačiha Roman
Lions Jičín
  37,50 20 8 3 38,89 18 7 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Šévlová Lucie
Zifčák Úpice
  37,50 24 8 3 31,58 19 6 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Honsnejman Václav
Vodníci z Potoka Náchod
  33,33 20 9 3 41,67 24 10 8 0,33 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
402. Baborák Ladislav
Modré růže Trutnov
  33,33 20 9 3 40,91 22 9 6 0,27 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
403. Lorenc David
Zifčák Úpice
  33,33 24 9 3 40,91 22 9 2 0,09 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
404. Kmínek Mariusz
Kumburk Nová Paka
  33,33 20 9 3 38,10 21 8 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
405. Bartůněk Marek 1969
Bar Zámeček Hostinné
  33,33 20 9 3 36,84 19 7 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
406. Krátký Jan
Darts Brothers Červený Kostelec
  33,33 20 9 3 36,36 22 8 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
407. Košťálová Eva
Fekobe Pilníkov
  33,33 20 9 3 35,00 20 7 14 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Krátký Pavel
Devills Dolní Bousov B
  33,33 20 6 2 47,06 17 8 14 0,82 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
409. Stach Pavel
Lumírkovci Úpice
  33,33 24 6 2 37,50 16 6 4 0,25 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
410. Železová Jaroslava
Pohodáři z Puškvorce V. Svatoňovice
  33,33 24 6 2 35,71 14 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Steiner Ladislav
Dřevěnka Broumov A
  33,33 20 6 2 28,57 14 4 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Břicháček Pavel
Podskaláci Úpice
  33,33 20 3 1 42,86 7 3 7 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Mencl Miloš
Rafani Dvůr Králové
  33,33 16 3 1 37,50 8 3 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
414. Jirků Elen
Medvědi Velký Třebešov
  30,00 24 10 3 40,74 27 11 4 0,15 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
415. Kučerová Iva
Lumírkovci Úpice B
  30,00 24 10 3 31,82 22 7 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Vanický Jiří
Medvědi Velký Třebešov B
  28,57 16 7 2 42,11 19 8 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
417. Kadrmas Josef
Podskaláci Úpice
  28,57 20 7 2 41,18 17 7 10 0,59 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
418. Szelke Nikola
Klikaři z Podskalky Úpice
  28,57 20 7 2 38,89 18 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
419. Houštěk Tomáš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
  28,57 24 7 2 37,50 16 6 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Štiller Karel
Podskaláci Úpice
  28,57 20 7 2 37,50 16 6 12 0,75 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
421. Chládková Veronika
Medvědi Velký Třebešov B
  28,57 16 7 2 36,84 19 7 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
422. Hudecová Michaela
Baník Žacléř C
  28,57 20 7 2 28,57 14 4 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Adamovič Luboš
Kremlíci Josefov
  25,00 20 8 2 40,00 20 8 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Máslová Iva
Darts Brothers Červený Kostelec
  25,00 20 8 2 35,00 20 7 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Ciszewski Robert
Baník Žacléř
  25,00 24 8 2 33,33 18 6 13 0,72 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
426. Poláček David
Klikaři z Podskalky Úpice
  25,00 20 8 2 31,58 19 6 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Papež Jan
JC/DC Jičín
  25,00 20 8 2 26,32 19 5 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
428. Mlejnek Eduard
Lucky Darts Jičín
  25,00 24 4 1 41,67 12 5 4 0,33 3 0,25 1 0,08 0 0 0 0
429. Fiala Antonín
Kremlíci Josefov
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Horn Jan
Ďáblové Trutnov
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Protiva Jaroslav
P&R Radim
  25,00 24 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
432. Dopita Marek
Lelci z Kramolny
  25,00 24 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Hamplová Petra
Modré růže Trutnov
  25,00 20 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Kabrna Vladimír
Devills Dolní Bousov B
  22,22 20 9 2 33,33 24 8 13 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
435. Bartůněk Marek 1992
Bar Zámeček Hostinné
  22,22 20 9 2 33,33 21 7 5 0,24 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
436. Pružinec René
U Soudku Arnultovice
  22,22 20 9 2 33,33 21 7 18 0,86 1 0,05 0 0,00 0 1 0 0
437. Kučera Petr
Republika Úpice
  22,22 24 9 2 30,43 23 7 12 0,52 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
438. Kordová Romana 1995
Klikaři z Podskalky Úpice
  20,00 20 5 1 33,33 12 4 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Vladyka Petr 1952
Orli Trutnov
  20,00 24 5 1 30,77 13 4 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Kopp Milan
U Soudku Arnultovice
  20,00 20 5 1 20,00 10 2 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
441. Záruba Jiří 1955
Vítkov Jilemnice
  20,00 20 5 1 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Kozák Jiří
Černý Sup Hajnice
  16,67 24 6 1 35,29 17 6 13 0,76 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
443. Petrásek Jaroslav
Kremlíci Josefov
  16,67 20 6 1 35,29 17 6 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Vlach Jan
Cukrárna Náchod B
  16,67 20 6 1 31,25 16 5 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
445. Benák Michal
Lumírkovci Úpice
  16,67 24 6 1 28,57 14 4 3 0,21 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
446. Dufková Petra
Bar Zámeček Hostinné
  16,67 20 6 1 28,57 14 4 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Ládová Danuše
Loko Trutnov
  16,67 20 6 1 23,08 13 3 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
448. Lánský Jiří
P&R Radim
  16,67 24 6 1 23,08 13 3 6 0,46 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
449. Mílová Alena
Partyzánky z Chmelnice Úpice
  16,67 24 6 1 23,08 13 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Bartoš Stanislav
Dřevěnka Broumov B
  16,67 20 6 1 21,43 14 3 4 0,29 1 0,07 0 0,00 1 0 0 0
451. Váňa Jiří
Rally bar Vrchlabí
  14,29 16 7 1 14,29 14 2 8 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Selinger Michal
Republika Úpice
  12,50 24 8 1 22,22 18 4 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Šedivý Milan
Puškvorec Velké Svatoňovice
  11,11 24 9 1 26,09 23 6 15 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Hospodka Jakub
Hagafa Oáza Pilníkov
  11,11 20 9 1 22,73 22 5 5 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Kokoška Radek
Štíři od Soudku Arnultovice
  10,00 24 10 1 21,74 23 5 9 0,39 3 0,13 2 0,09 0 0 0 0
456. Krouželová Viola
Partyzánky z Chmelnice Úpice
  9,09 24 11 1 16,67 24 4 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Janáček Ondřej
Sportcentrum Kocléřov
  0,00 24 10 0 4,76 21 1 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Ságner Luděk
Kremlíci Josefov
  0,00 20 9 0 14,29 21 3 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
459. Pazourek Jiří
Ďáblové Trutnov
  0,00 20 9 0 10,00 20 2 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Čiháková Gabriela
Piráti od Vlčků Rtyně
  0,00 24 7 0 6,67 15 1 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Novotný Ondřej
JC/DC Jičín
  0,00 20 6 0 20,00 15 3 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Flosman Radek
Salamandr Malé Svatoňovice
  0,00 20 6 0 7,69 13 1 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Uhříčková Lenka
Black Angels Trutnov
  0,00 16 6 0 0,00 12 0 5 0,42 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
464. Kuřátko Pavel
Prima Plus Hořičky
  0,00 24 5 0 16,67 12 2 4 0,33 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
465. Tryzna Libor
Pistolníci Dolní Kalná
  0,00 24 5 0 9,09 11 1 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
466. Kynčl Jakub
Modrý Vlci Trutnov
  0,00 20 4 0 27,27 11 3 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
467. Bernard Libor
Devills Dolní Bousov A
  0,00 24 4 0 20,00 10 2 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Mentlik Jan
Klikaři z Podskalky Úpice
  0,00 20 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Veselý Miroslav
Divočáci Nemyčeves
  0,00 20 4 0 20,00 10 2 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Hegedüšová Andrea
Baník Žacléř B
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Jirman Jan
Cukrárna Náchod
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Krudenc Miloš
Stará hora Horní Maršov
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Moronga Jiří
Dřevěnka Broumov A
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Novotný Jaroslav
Modrý Vlci Trutnov
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Svobodová Andrea
Black Angels Trutnov
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Benešová Annemarie
Lumírkovci Úpice B
  0,00 24 3 0 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Srnka Martin
Podskaláci Úpice
  0,00 20 3 0 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Žížala Zdeněk
Rally bar Vrchlabí
  0,00 16 3 0 25,00 8 2 1 0,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
479. Muchová Eva
Vodníci z Potoka Náchod
  0,00 20 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Rolcová Andrea
Sparta Úpice
  0,00 16 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Stiller Jaroslav
Dřevěnka Broumov A
  0,00 20 3 0 14,29 7 1 3 0,43 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
482. Jarošová Lucie
Bar Zámeček Hostinné
  0,00 20 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Šimon Pavol
Rafani Dvůr Králové
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Havlík Josef
Vodníci z Potoka Náchod
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Maček Petr
Dvoračka Trutnov
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Raková Renáta
Vandalové Úpice
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Bíman Aleš
Lumírkovci Úpice
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
488. Grof Tomáš
Hagafa Oáza Pilníkov
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Holubec Jaroslav
Medvědi Velký Třebešov B
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Kobrle Jaromír
Kumburk Nová Paka
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Krzák Pavel
Devills Dolní Bousov A
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Goldmann Petr
Klikaři z Podskalky Úpice
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Horká Alena
Klikaři z Podskalky Úpice
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Laňar Petr
Partyzánky z Chmelnice Úpice
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Přibylová Petra
Cukrárna Náchod C
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Téra Marek
Černý Sup Hajnice
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 4 1,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Toman Martin
Rally bar Vrchlabí B
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Vlk Martin 1948
U Vlčků Rtyně
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Bakovský Luboš
U Kellerů Rudník
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Baudyšová Marie
Ďáblové Trutnov
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Borůvka Lukáš
Černý Sup Hajnice
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Hromádko Libor
Kobry Trutnov
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Kaválek Tomáš
Modré růže Trutnov
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Macek Milan
Dangerous Rebels Jičín
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Peukr Josef
Rally bar Vrchlabí
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Podroužek Jiří
Hagafa Oáza Pilníkov
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Prouza Zdeněk
Bulls Velké Poříčí
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Stejskal Milan
Stará hora Horní Maršov
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Veselá Soňa
Divočáci Nemyčeves
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 09:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 09:36:34