Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga sever základní část
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Sokolíci Červený Kostelec 10 : 8 Baník Žacléř Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 25 : 22 Uhříček Břetislav
1. Ne 2.9.2018 Republika Úpice 6 : 12 Černý Sup Starý Rokytník Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00 Mach Miloš 17 : 27 Weintrager Marian
1. Po 3.9.2018 Kobry Trutnov 11 : 7 Fekobe Pilníkov Na hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00 Vedmoch Pavel 26 : 21 Věchet Jiří
1. Po 3.9.2018 Prima Plus Česká Skalice 14 : 4 Lucky Darts Jičín Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 30 : 14 Mlejnek Eduard
2. Ne 9.9.2018 Fekobe Pilníkov 11 : 7 Sokolíci Červený Kostelec Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 24 : 16 Unger Lukáš
2. Ne 9.9.2018 U Vlčků Rtyně 11 : 7 Lucky Darts Jičín U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 28 : 22 Dvořáková Šárka
2. Po 10.9.2018 Prima Plus Česká Skalice 16 : 2 Kobry Trutnov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 32 : 7 Vedmoch Pavel
2. Po 10.9.2018 Baník Žacléř 12 : 6 Republika Úpice Bingo bar, Žacléř
18:00 Polák Miroslav 27 : 18 Vincenc Lukáš
1. Ne 16.9.2018 U Vlčků Rtyně 13 : 5 U Soudku Arnultovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 30 : 18 Hek Michal
3. Ne 23.9.2018 Černý Sup Starý Rokytník Baník Žacléř U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00
3. Ne 23.9.2018 Sokolíci Červený Kostelec Prima Plus Česká Skalice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
3. Ne 23.9.2018 Republika Úpice Fekobe Pilníkov Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00
3. Ne 23.9.2018 Lucky Darts Jičín U Soudku Arnultovice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00
3. Po 24.9.2018 Kobry Trutnov U Vlčků Rtyně Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00
4. Ne 30.9.2018 Fekobe Pilníkov Černý Sup Starý Rokytník Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00
4. Ne 30.9.2018 U Soudku Arnultovice Baník Žacléř U Soudku restaurant, Rudník
16:00
4. Ne 30.9.2018 U Vlčků Rtyně Sokolíci Červený Kostelec U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
4. Ne 30.9.2018 Lucky Darts Jičín Kobry Trutnov Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00
4. Po 1.10.2018 Prima Plus Česká Skalice Republika Úpice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
5. Ne 7.10.2018 Černý Sup Starý Rokytník Prima Plus Česká Skalice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00
5. Ne 7.10.2018 Republika Úpice U Vlčků Rtyně Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00
5. Po 8.10.2018 Baník Žacléř Fekobe Pilníkov Bingo bar, Žacléř
18:00
5. Po 8.10.2018 Kobry Trutnov U Soudku Arnultovice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00
6. Ne 14.10.2018 U Soudku Arnultovice Fekobe Pilníkov U Soudku restaurant, Rudník
16:00
6. Ne 14.10.2018 U Vlčků Rtyně Černý Sup Starý Rokytník U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
6. Ne 14.10.2018 Lucky Darts Jičín Republika Úpice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00
6. Po 15.10.2018 Prima Plus Česká Skalice Baník Žacléř Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
6. Po 15.10.2018 Kobry Trutnov Sokolíci Červený Kostelec Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00
2. Ne 21.10.2018 U Soudku Arnultovice Černý Sup Starý Rokytník U Soudku restaurant, Rudník
16:00
5. Ne 21.10.2018 Sokolíci Červený Kostelec Lucky Darts Jičín Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
19:00
7. Ne 28.10.2018 Fekobe Pilníkov Prima Plus Česká Skalice Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00
7. Ne 28.10.2018 Černý Sup Starý Rokytník Lucky Darts Jičín U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00
7. Ne 28.10.2018 Sokolíci Červený Kostelec U Soudku Arnultovice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
7. Ne 28.10.2018 Republika Úpice Kobry Trutnov Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00
7. Po 29.10.2018 Baník Žacléř U Vlčků Rtyně Bingo bar, Žacléř
18:00
8. Ne 4.11.2018 U Soudku Arnultovice Prima Plus Česká Skalice U Soudku restaurant, Rudník
16:00
8. Ne 4.11.2018 Sokolíci Červený Kostelec Republika Úpice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
8. Ne 4.11.2018 U Vlčků Rtyně Fekobe Pilníkov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
8. Ne 4.11.2018 Lucky Darts Jičín Baník Žacléř Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00
8. Po 5.11.2018 Kobry Trutnov Černý Sup Starý Rokytník Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00
9. Ne 18.11.2018 Fekobe Pilníkov Lucky Darts Jičín Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00
9. Ne 18.11.2018 Černý Sup Starý Rokytník Sokolíci Červený Kostelec U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00
9. Ne 18.11.2018 Republika Úpice U Soudku Arnultovice Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00
9. Po 19.11.2018 Prima Plus Česká Skalice U Vlčků Rtyně Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
9. Po 19.11.2018 Baník Žacléř Kobry Trutnov Bingo bar, Žacléř
18:00
10. Ne 2.12.2018 Černý Sup Starý Rokytník Republika Úpice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00
10. Ne 2.12.2018 Fekobe Pilníkov Kobry Trutnov Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00
10. Ne 2.12.2018 U Soudku Arnultovice U Vlčků Rtyně U Soudku restaurant, Rudník
16:00
10. Ne 2.12.2018 Lucky Darts Jičín Prima Plus Česká Skalice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00
10. Po 3.12.2018 Baník Žacléř Sokolíci Červený Kostelec Bingo bar, Žacléř
18:00
11. Ne 16.12.2018 Černý Sup Starý Rokytník U Soudku Arnultovice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00
11. Ne 16.12.2018 Sokolíci Červený Kostelec Fekobe Pilníkov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
11. Ne 16.12.2018 Republika Úpice Baník Žacléř Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00
11. Ne 16.12.2018 Lucky Darts Jičín U Vlčků Rtyně Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00
11. Po 17.12.2018 Kobry Trutnov Prima Plus Česká Skalice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00
17. Ne 6.1.2019 Černý Sup Starý Rokytník Kobry Trutnov U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00
17. Ne 6.1.2019 Fekobe Pilníkov U Vlčků Rtyně Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00
17. Ne 6.1.2019 Republika Úpice Sokolíci Červený Kostelec Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00
17. Po 7.1.2019 Prima Plus Česká Skalice U Soudku Arnultovice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
17. Po 7.1.2019 Baník Žacléř Lucky Darts Jičín Bingo bar, Žacléř
18:00
12. Ne 13.1.2019 Fekobe Pilníkov Republika Úpice Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00
12. Ne 13.1.2019 U Vlčků Rtyně Kobry Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
12. Ne 13.1.2019 U Soudku Arnultovice Lucky Darts Jičín U Soudku restaurant, Rudník
16:00
12. Po 14.1.2019 Baník Žacléř Černý Sup Starý Rokytník Bingo bar, Žacléř
18:00
12. Po 14.1.2019 Prima Plus Česká Skalice Sokolíci Červený Kostelec Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
18. Ne 20.1.2019 U Vlčků Rtyně Prima Plus Česká Skalice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
18. Ne 20.1.2019 Sokolíci Červený Kostelec Černý Sup Starý Rokytník Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
18. Ne 20.1.2019 U Soudku Arnultovice Republika Úpice U Soudku restaurant, Rudník
16:00
18. Ne 20.1.2019 Lucky Darts Jičín Fekobe Pilníkov Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00
18. Po 21.1.2019 Kobry Trutnov Baník Žacléř Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00
13. Ne 27.1.2019 Černý Sup Starý Rokytník Fekobe Pilníkov U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00
13. Ne 27.1.2019 Sokolíci Červený Kostelec U Vlčků Rtyně Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
13. Ne 27.1.2019 Republika Úpice Prima Plus Česká Skalice Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00
13. Po 28.1.2019 Baník Žacléř U Soudku Arnultovice Bingo bar, Žacléř
18:00
13. Po 28.1.2019 Kobry Trutnov Lucky Darts Jičín Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00
14. Ne 3.2.2019 Fekobe Pilníkov Baník Žacléř Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00
14. Ne 3.2.2019 U Vlčků Rtyně Republika Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
14. Ne 3.2.2019 U Soudku Arnultovice Kobry Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00
14. Ne 3.2.2019 Lucky Darts Jičín Sokolíci Červený Kostelec Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00
14. Po 4.2.2019 Prima Plus Česká Skalice Černý Sup Starý Rokytník Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
15. Ne 10.2.2019 Fekobe Pilníkov U Soudku Arnultovice Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00
15. Ne 10.2.2019 Černý Sup Starý Rokytník U Vlčků Rtyně U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00
15. Ne 10.2.2019 Sokolíci Červený Kostelec Kobry Trutnov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
15. Ne 10.2.2019 Republika Úpice Lucky Darts Jičín Pod Skalkou restaurace, Úpice
18:00
15. Po 11.2.2019 Baník Žacléř Prima Plus Česká Skalice Bingo bar, Žacléř
18:00
16. Ne 24.2.2019 U Vlčků Rtyně Baník Žacléř U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
16. Ne 24.2.2019 U Soudku Arnultovice Sokolíci Červený Kostelec U Soudku restaurant, Rudník
16:00
16. Ne 24.2.2019 Lucky Darts Jičín Černý Sup Starý Rokytník Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00
16. Po 25.2.2019 Prima Plus Česká Skalice Fekobe Pilníkov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
18:00
16. Po 25.2.2019 Kobry Trutnov Republika Úpice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00

B liga východ
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Prima Česká Skalice 10 : 8 Darts Brothers Červený Kostelec Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 20 : 20 Semerák Jan
1. Ne 2.9.2018 Cukrárna Náchod 10 : 9 Dvoračka Trutnov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00 Felcman Jiří 25 : 21 Klempíř Petr
1. Ne 2.9.2018 Černý Sup Hajnice 10 : 8 Black Angels Trutnov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 21 : 21 Svoboda Libor
1. Ne 2.9.2018 Medvědi Velký Třebešov 10 : 8 Loco Trutnov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00 Melichar David 24 : 21 Lád Ondřej
1. Ne 2.9.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 11 : 7 Piráti od Vlčků Rtyně Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00 Tišler Matěj 22 : 18 Wajsar Michal
1. Ne 2.9.2018 Dřevěnka Broumov C 7 : 11 Dřevěnka Broumov A Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 16 : 23 Andrš Ladislav
2. Ne 9.9.2018 Prima Česká Skalice 12 : 6 Medvědi Velký Třebešov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00 Plíšek Jakub 26 : 20 Melichar David
2. Ne 9.9.2018 Lumírkovci Úpice 3 : 15 Puškvorec Velké Svatoňovice Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 11 : 31 Tišler Matěj
2. Ne 9.9.2018 Black Angels Trutnov 12 : 6 Dřevěnka Broumov C Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 27 : 16 Wolfová Lenka
2. Ne 9.9.2018 Dřevěnka Broumov A 9 : 10 Cukrárna Náchod Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 21 : 24 Semerák Tomáš
2. Ne 9.9.2018 Loco Trutnov 10 : 8 Černý Sup Hajnice Družba restaurace, Trutnov
15:00 Lád Ondřej 24 : 21 Maštalířský Petr
3. Ne 23.9.2018 Cukrárna Náchod Black Angels Trutnov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
3. Ne 23.9.2018 Medvědi Velký Třebešov Darts Brothers Červený Kostelec U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
3. Ne 23.9.2018 Černý Sup Hajnice Prima Česká Skalice U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
3. Ne 23.9.2018 Dřevěnka Broumov C Loco Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
3. Ne 23.9.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice Dvoračka Trutnov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
3. Ne 23.9.2018 Piráti od Vlčků Rtyně Lumírkovci Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
4. 28.9.2018 Dřevěnka Broumov A Puškvorec Velké Svatoňovice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
4. Ne 30.9.2018 Prima Česká Skalice Dřevěnka Broumov C Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
4. Ne 30.9.2018 Dvoračka Trutnov Piráti od Vlčků Rtyně U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
4. Ne 30.9.2018 Medvědi Velký Třebešov Černý Sup Hajnice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
4. Ne 30.9.2018 Loco Trutnov Cukrárna Náchod Družba restaurace, Trutnov
15:00
4. Ne 30.9.2018 Darts Brothers Červený Kostelec Lumírkovci Úpice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
5. Ne 7.10.2018 Cukrárna Náchod Prima Česká Skalice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
5. Ne 7.10.2018 Lumírkovci Úpice Dvoračka Trutnov Apríl bar, Úpice
13:00
5. Ne 7.10.2018 Černý Sup Hajnice Darts Brothers Červený Kostelec U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
5. Ne 7.10.2018 Dřevěnka Broumov C Medvědi Velký Třebešov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
5. Ne 7.10.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice Black Angels Trutnov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
5. Ne 7.10.2018 Piráti od Vlčků Rtyně Dřevěnka Broumov A U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
6. Ne 14.10.2018 Medvědi Velký Třebešov Cukrárna Náchod U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
6. Ne 14.10.2018 Černý Sup Hajnice Dřevěnka Broumov C U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
6. Ne 14.10.2018 Black Angels Trutnov Piráti od Vlčků Rtyně Národní dům, Trutnov
14:00
6. Ne 14.10.2018 Dřevěnka Broumov A Lumírkovci Úpice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
6. Ne 14.10.2018 Loco Trutnov Puškvorec Velké Svatoňovice Družba restaurace, Trutnov
15:00
6. Ne 14.10.2018 Darts Brothers Červený Kostelec Dvoračka Trutnov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
2. Ne 21.10.2018 Darts Brothers Červený Kostelec Piráti od Vlčků Rtyně Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
7. Ne 28.10.2018 Cukrárna Náchod Černý Sup Hajnice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
7. Ne 28.10.2018 Lumírkovci Úpice Black Angels Trutnov Apríl bar, Úpice
13:00
7. Ne 28.10.2018 Dvoračka Trutnov Dřevěnka Broumov A U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
7. Ne 28.10.2018 Dřevěnka Broumov C Darts Brothers Červený Kostelec Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
7. Ne 28.10.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice Prima Česká Skalice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
7. Ne 28.10.2018 Piráti od Vlčků Rtyně Loco Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
8. Ne 4.11.2018 Prima Česká Skalice Piráti od Vlčků Rtyně Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
8. Ne 4.11.2018 Medvědi Velký Třebešov Puškvorec Velké Svatoňovice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
8. Ne 4.11.2018 Black Angels Trutnov Dvoračka Trutnov Národní dům, Trutnov
14:00
8. Ne 4.11.2018 Dřevěnka Broumov C Cukrárna Náchod Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
8. Ne 4.11.2018 Loco Trutnov Lumírkovci Úpice Družba restaurace, Trutnov
15:00
8. Ne 11.11.2018 Darts Brothers Červený Kostelec Dřevěnka Broumov A Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
9. Ne 18.11.2018 Cukrárna Náchod Darts Brothers Červený Kostelec Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
9. Ne 18.11.2018 Lumírkovci Úpice Prima Česká Skalice Apríl bar, Úpice
13:00
9. Ne 18.11.2018 Dvoračka Trutnov Loco Trutnov U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
9. Ne 18.11.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice Černý Sup Hajnice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
9. Ne 18.11.2018 Dřevěnka Broumov A Black Angels Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
9. Ne 18.11.2018 Piráti od Vlčků Rtyně Medvědi Velký Třebešov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
10. Ne 2.12.2018 Prima Česká Skalice Dvoračka Trutnov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
10. Ne 2.12.2018 Medvědi Velký Třebešov Lumírkovci Úpice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
10. Ne 2.12.2018 Černý Sup Hajnice Piráti od Vlčků Rtyně U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
10. Ne 2.12.2018 Dřevěnka Broumov C Puškvorec Velké Svatoňovice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
10. Ne 2.12.2018 Loco Trutnov Dřevěnka Broumov A Družba restaurace, Trutnov
15:00
10. Ne 2.12.2018 Darts Brothers Červený Kostelec Black Angels Trutnov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
11. Ne 16.12.2018 Lumírkovci Úpice Černý Sup Hajnice Apríl bar, Úpice
13:00
11. Ne 16.12.2018 Dvoračka Trutnov Medvědi Velký Třebešov U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
11. Ne 16.12.2018 Black Angels Trutnov Loco Trutnov Národní dům, Trutnov
14:00
11. Ne 16.12.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice Cukrárna Náchod Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
11. Ne 16.12.2018 Dřevěnka Broumov A Prima Česká Skalice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
11. Ne 16.12.2018 Piráti od Vlčků Rtyně Dřevěnka Broumov C U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
14. Ne 6.1.2019 Piráti od Vlčků Rtyně Puškvorec Velké Svatoňovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
12. Ne 13.1.2019 Prima Česká Skalice Black Angels Trutnov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
12. Ne 13.1.2019 Cukrárna Náchod Piráti od Vlčků Rtyně Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
12. Ne 13.1.2019 Medvědi Velký Třebešov Dřevěnka Broumov A U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
12. Ne 13.1.2019 Černý Sup Hajnice Dvoračka Trutnov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
12. Ne 13.1.2019 Dřevěnka Broumov C Lumírkovci Úpice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
12. Ne 13.1.2019 Darts Brothers Červený Kostelec Loco Trutnov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
13. Ne 27.1.2019 Lumírkovci Úpice Cukrárna Náchod Apríl bar, Úpice
13:00
13. Ne 27.1.2019 Dvoračka Trutnov Dřevěnka Broumov C U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
13. Ne 27.1.2019 Black Angels Trutnov Medvědi Velký Třebešov Národní dům, Trutnov
14:00
13. Ne 27.1.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice Darts Brothers Červený Kostelec Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
13. Ne 27.1.2019 Dřevěnka Broumov A Černý Sup Hajnice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
13. Ne 27.1.2019 Loco Trutnov Prima Česká Skalice Družba restaurace, Trutnov
15:00
14. Ne 3.2.2019 Dvoračka Trutnov Cukrárna Náchod U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
14. Ne 3.2.2019 Black Angels Trutnov Černý Sup Hajnice Národní dům, Trutnov
14:00
14. Ne 3.2.2019 Loco Trutnov Medvědi Velký Třebešov Družba restaurace, Trutnov
15:00
14. Ne 3.2.2019 Dřevěnka Broumov A Dřevěnka Broumov C Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
14. Ne 3.2.2019 Darts Brothers Červený Kostelec Prima Česká Skalice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
15. Ne 10.2.2019 Cukrárna Náchod Dřevěnka Broumov A Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
15. Ne 10.2.2019 Medvědi Velký Třebešov Prima Česká Skalice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
15. Ne 10.2.2019 Černý Sup Hajnice Loco Trutnov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
15. Ne 10.2.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice Lumírkovci Úpice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
15. Ne 10.2.2019 Dřevěnka Broumov C Black Angels Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
15. Ne 10.2.2019 Piráti od Vlčků Rtyně Darts Brothers Červený Kostelec U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
16. Ne 24.2.2019 Prima Česká Skalice Černý Sup Hajnice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
16. Ne 24.2.2019 Dvoračka Trutnov Puškvorec Velké Svatoňovice U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
16. Ne 24.2.2019 Lumírkovci Úpice Piráti od Vlčků Rtyně Apríl bar, Úpice
13:00
16. Ne 24.2.2019 Black Angels Trutnov Cukrárna Náchod Národní dům, Trutnov
14:00
16. Ne 24.2.2019 Loco Trutnov Dřevěnka Broumov C Družba restaurace, Trutnov
15:00
16. Ne 24.2.2019 Darts Brothers Červený Kostelec Medvědi Velký Třebešov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
17. Ne 3.3.2019 Cukrárna Náchod Loco Trutnov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
17. Ne 3.3.2019 Lumírkovci Úpice Darts Brothers Červený Kostelec Apríl bar, Úpice
13:00
17. Ne 3.3.2019 Černý Sup Hajnice Medvědi Velký Třebešov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
17. Ne 3.3.2019 Dřevěnka Broumov C Prima Česká Skalice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
17. Ne 3.3.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice Dřevěnka Broumov A Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
17. Ne 3.3.2019 Piráti od Vlčků Rtyně Dvoračka Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
18. Ne 10.3.2019 Prima Česká Skalice Cukrárna Náchod Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
18. Ne 10.3.2019 Dvoračka Trutnov Lumírkovci Úpice U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
18. Ne 10.3.2019 Medvědi Velký Třebešov Dřevěnka Broumov C U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
18. Ne 10.3.2019 Black Angels Trutnov Puškvorec Velké Svatoňovice Národní dům, Trutnov
14:00
18. Ne 10.3.2019 Dřevěnka Broumov A Piráti od Vlčků Rtyně Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
18. Ne 10.3.2019 Darts Brothers Červený Kostelec Černý Sup Hajnice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
19. Ne 17.3.2019 Cukrárna Náchod Medvědi Velký Třebešov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
19. Ne 17.3.2019 Lumírkovci Úpice Dřevěnka Broumov A Apríl bar, Úpice
13:00
19. Ne 17.3.2019 Dvoračka Trutnov Darts Brothers Červený Kostelec U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
19. Ne 17.3.2019 Dřevěnka Broumov C Černý Sup Hajnice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
19. Ne 17.3.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice Loco Trutnov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
19. Ne 17.3.2019 Piráti od Vlčků Rtyně Black Angels Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
20. Ne 31.3.2019 Prima Česká Skalice Puškvorec Velké Svatoňovice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
20. Ne 31.3.2019 Černý Sup Hajnice Cukrárna Náchod U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
20. Ne 31.3.2019 Black Angels Trutnov Lumírkovci Úpice Národní dům, Trutnov
14:00
20. Ne 31.3.2019 Loco Trutnov Piráti od Vlčků Rtyně Družba restaurace, Trutnov
15:00
20. Ne 31.3.2019 Dřevěnka Broumov A Dvoračka Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
20. Ne 31.3.2019 Darts Brothers Červený Kostelec Dřevěnka Broumov C Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
21. Ne 7.4.2019 Cukrárna Náchod Dřevěnka Broumov C Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
21. Ne 7.4.2019 Dvoračka Trutnov Black Angels Trutnov U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
21. Ne 7.4.2019 Lumírkovci Úpice Loco Trutnov Apríl bar, Úpice
13:00
21. Ne 7.4.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice Medvědi Velký Třebešov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
21. Ne 7.4.2019 Dřevěnka Broumov A Darts Brothers Červený Kostelec Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
21. Ne 7.4.2019 Piráti od Vlčků Rtyně Prima Česká Skalice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
22. Ne 14.4.2019 Prima Česká Skalice Lumírkovci Úpice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
22. Ne 14.4.2019 Černý Sup Hajnice Puškvorec Velké Svatoňovice U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
22. Ne 14.4.2019 Medvědi Velký Třebešov Piráti od Vlčků Rtyně U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
22. Ne 14.4.2019 Black Angels Trutnov Dřevěnka Broumov A Národní dům, Trutnov
14:00
22. Ne 14.4.2019 Loco Trutnov Dvoračka Trutnov Družba restaurace, Trutnov
15:00
22. Ne 14.4.2019 Darts Brothers Červený Kostelec Cukrárna Náchod Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00
23. Ne 21.4.2019 Dvoračka Trutnov Prima Česká Skalice U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
23. Ne 21.4.2019 Lumírkovci Úpice Medvědi Velký Třebešov Apríl bar, Úpice
13:00
23. Ne 21.4.2019 Black Angels Trutnov Darts Brothers Červený Kostelec Národní dům, Trutnov
14:00
23. Ne 21.4.2019 Puškvorec Velké Svatoňovice Dřevěnka Broumov C Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
15:00
23. Ne 21.4.2019 Dřevěnka Broumov A Loco Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
23. Ne 21.4.2019 Piráti od Vlčků Rtyně Černý Sup Hajnice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
24. Ne 5.5.2019 Cukrárna Náchod Puškvorec Velké Svatoňovice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
24. Ne 5.5.2019 Prima Česká Skalice Dřevěnka Broumov A Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
24. Ne 5.5.2019 Černý Sup Hajnice Lumírkovci Úpice U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
24. Ne 5.5.2019 Medvědi Velký Třebešov Dvoračka Trutnov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
24. Ne 5.5.2019 Dřevěnka Broumov C Piráti od Vlčků Rtyně Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
24. Ne 5.5.2019 Loco Trutnov Black Angels Trutnov Družba restaurace, Trutnov
15:00
25. Ne 12.5.2019 Dvoračka Trutnov Černý Sup Hajnice U Kousala hospoda, Trutnov
13:00
25. Ne 12.5.2019 Lumírkovci Úpice Dřevěnka Broumov C Apríl bar, Úpice
13:00
25. Ne 12.5.2019 Black Angels Trutnov Prima Česká Skalice Národní dům, Trutnov
14:00
25. Ne 12.5.2019 Dřevěnka Broumov A Medvědi Velký Třebešov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
25. Ne 12.5.2019 Loco Trutnov Darts Brothers Červený Kostelec Družba restaurace, Trutnov
15:00
25. Ne 12.5.2019 Piráti od Vlčků Rtyně Cukrárna Náchod U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00
26. Ne 19.5.2019 Cukrárna Náchod Lumírkovci Úpice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
11:00
26. Ne 19.5.2019 Prima Česká Skalice Loco Trutnov Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
26. Ne 19.5.2019 Černý Sup Hajnice Dřevěnka Broumov A U Malichů hospoda, Hajnice
14:00
26. Ne 19.5.2019 Medvědi Velký Třebešov Black Angels Trutnov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:00
26. Ne 19.5.2019 Dřevěnka Broumov C Dvoračka Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00
26. Ne 19.5.2019 Darts Brothers Červený Kostelec Puškvorec Velké Svatoňovice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00

B liga západ
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Devills Dolní Bousov B 11 : 7 Stará hora Horní Maršov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Jan 24 : 20 Kuneš Radomír
1. Ne 2.9.2018 Kumburk Nová Paka 11 : 7 U Kellerů Rudník Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 25 : 20 Hloušek Martin
1. Ne 2.9.2018 P&R Radim 15 : 3 Vítkov Jilemnice U Růže restaurace, Radim
14:00 Havlíček Petr 32 : 13 Záruba Jiří
1. Ne 2.9.2018 Dangerous Rebels Jičín 15 : 3 Sabotage A23 Jičín Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00 Král Jaroslav 31 : 13 Vojtíšek Jakub
1. Ne 2.9.2018 Lucky darts Jičín B 9 : 10 Sklípek Vrchlabí Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Miloslav 24 : 24 Bartoš Jiří
1. Ne 2.9.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 6 : 12 Devills Dolní Bousov A U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 20 : 28 Hrušovský Pavel
2. Ne 9.9.2018 Devills Dolní Bousov B 11 : 7 Kumburk Nová Paka U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Jan 24 : 20 Ulrich Pavel
2. Ne 9.9.2018 Pistolníci Dolní Kalná 12 : 6 Štíři od Soudku Arnultovice Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00 Kalenský Stanislav 27 : 18 Horáček Josef
2. Ne 9.9.2018 Vítkov Jilemnice 5 : 13 Lucky darts Jičín B U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 15 : 26 Mlejnek Miloslav
2. Ne 9.9.2018 Stará hora Horní Maršov 7 : 11 Devills Dolní Bousov A Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00 Kuneš Radomír 18 : 28 Hrušovský Pavel
2. Ne 9.9.2018 Sabotage A23 Jičín 7 : 11 P&R Radim U Kata pivnice, Jičín
16:00 Vojtíšek Jakub 19 : 27 Koudelka Lukáš
2. Ne 9.9.2018 U Kellerů Rudník 7 : 11 Dangerous Rebels Jičín U Kellerů hostinec, Rudník
16:00 Medlík Vladimír 20 : 24 Král Jaroslav
3. Ne 23.9.2018 Kumburk Nová Paka Stará hora Horní Maršov Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
3. Ne 23.9.2018 P&R Radim U Kellerů Rudník U Růže restaurace, Radim
14:00
3. Ne 23.9.2018 Devills Dolní Bousov A Pistolníci Dolní Kalná U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
3. Ne 23.9.2018 Dangerous Rebels Jičín Devills Dolní Bousov B Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
3. Ne 23.9.2018 Sabotage A23 Jičín Lucky darts Jičín B U Kata pivnice, Jičín
16:00
3. Ne 23.9.2018 Štíři od Soudku Arnultovice Sklípek Vrchlabí U Soudku restaurant, Rudník
18:00
4. Ne 30.9.2018 Devills Dolní Bousov B P&R Radim U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
4. Ne 30.9.2018 Kumburk Nová Paka Dangerous Rebels Jičín Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
4. Ne 30.9.2018 Vítkov Jilemnice Štíři od Soudku Arnultovice U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
4. Ne 30.9.2018 Stará hora Horní Maršov Pistolníci Dolní Kalná Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
4. Ne 30.9.2018 Sklípek Vrchlabí Devills Dolní Bousov A Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
4. Ne 30.9.2018 U Kellerů Rudník Lucky darts Jičín B U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
5. Ne 7.10.2018 P&R Radim Kumburk Nová Paka U Růže restaurace, Radim
14:00
5. Ne 7.10.2018 Devills Dolní Bousov A Vítkov Jilemnice U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
5. Ne 7.10.2018 Pistolníci Dolní Kalná Sklípek Vrchlabí Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
5. Ne 7.10.2018 Dangerous Rebels Jičín Stará hora Horní Maršov Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
5. Ne 7.10.2018 Lucky darts Jičín B Devills Dolní Bousov B Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
5. Ne 7.10.2018 Štíři od Soudku Arnultovice Sabotage A23 Jičín U Soudku restaurant, Rudník
18:00
6. Ne 14.10.2018 Kumburk Nová Paka Lucky darts Jičín B Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
6. Ne 14.10.2018 Vítkov Jilemnice Pistolníci Dolní Kalná U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
6. Ne 14.10.2018 Stará hora Horní Maršov Sklípek Vrchlabí Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
6. Ne 14.10.2018 Dangerous Rebels Jičín P&R Radim Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
6. Ne 14.10.2018 Sabotage A23 Jičín Devills Dolní Bousov A U Kata pivnice, Jičín
16:00
6. Ne 14.10.2018 U Kellerů Rudník Štíři od Soudku Arnultovice U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
7. Ne 28.10.2018 P&R Radim Stará hora Horní Maršov U Růže restaurace, Radim
14:00
7. Ne 28.10.2018 Devills Dolní Bousov A U Kellerů Rudník U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
7. Ne 28.10.2018 Pistolníci Dolní Kalná Sabotage A23 Jičín Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
7. Ne 28.10.2018 Lucky darts Jičín B Dangerous Rebels Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
7. Ne 28.10.2018 Sklípek Vrchlabí Vítkov Jilemnice Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
7. Ne 28.10.2018 Štíři od Soudku Arnultovice Devills Dolní Bousov B U Soudku restaurant, Rudník
18:00
8. Ne 4.11.2018 Devills Dolní Bousov B Devills Dolní Bousov A U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
8. Ne 4.11.2018 Kumburk Nová Paka Štíři od Soudku Arnultovice Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
8. Ne 4.11.2018 P&R Radim Lucky darts Jičín B U Růže restaurace, Radim
14:00
8. Ne 4.11.2018 Stará hora Horní Maršov Vítkov Jilemnice Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
8. Ne 4.11.2018 Sabotage A23 Jičín Sklípek Vrchlabí U Kata pivnice, Jičín
16:00
8. Ne 4.11.2018 U Kellerů Rudník Pistolníci Dolní Kalná U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
9. Ne 18.11.2018 Devills Dolní Bousov A Kumburk Nová Paka U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
9. Ne 18.11.2018 Pistolníci Dolní Kalná Devills Dolní Bousov B Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
9. Ne 18.11.2018 Vítkov Jilemnice Sabotage A23 Jičín U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
9. Ne 18.11.2018 Lucky darts Jičín B Stará hora Horní Maršov Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
9. Ne 18.11.2018 Sklípek Vrchlabí U Kellerů Rudník Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
9. Ne 18.11.2018 Štíři od Soudku Arnultovice Dangerous Rebels Jičín U Soudku restaurant, Rudník
18:00
10. Ne 2.12.2018 Devills Dolní Bousov B Sklípek Vrchlabí U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
10. Ne 2.12.2018 Kumburk Nová Paka Pistolníci Dolní Kalná Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
10. Ne 2.12.2018 P&R Radim Štíři od Soudku Arnultovice U Růže restaurace, Radim
14:00
10. Ne 2.12.2018 Stará hora Horní Maršov Sabotage A23 Jičín Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
10. Ne 2.12.2018 Dangerous Rebels Jičín Devills Dolní Bousov A Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
10. Ne 2.12.2018 U Kellerů Rudník Vítkov Jilemnice U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
11. Ne 16.12.2018 Devills Dolní Bousov A P&R Radim U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
11. Ne 16.12.2018 Pistolníci Dolní Kalná Dangerous Rebels Jičín Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
11. Ne 16.12.2018 Vítkov Jilemnice Devills Dolní Bousov B U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
11. Ne 16.12.2018 Sklípek Vrchlabí Kumburk Nová Paka Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
11. Ne 16.12.2018 Sabotage A23 Jičín U Kellerů Rudník U Kata pivnice, Jičín
16:00
11. Ne 16.12.2018 Štíři od Soudku Arnultovice Lucky darts Jičín B U Soudku restaurant, Rudník
18:00
12. Ne 13.1.2019 Devills Dolní Bousov B Sabotage A23 Jičín U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
12. Ne 13.1.2019 Kumburk Nová Paka Vítkov Jilemnice Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
12. Ne 13.1.2019 P&R Radim Pistolníci Dolní Kalná U Růže restaurace, Radim
14:00
12. Ne 13.1.2019 Stará hora Horní Maršov U Kellerů Rudník Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
12. Ne 13.1.2019 Dangerous Rebels Jičín Sklípek Vrchlabí Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
12. Ne 13.1.2019 Lucky darts Jičín B Devills Dolní Bousov A Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
13. Ne 27.1.2019 Pistolníci Dolní Kalná Lucky darts Jičín B Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
13. Ne 27.1.2019 Vítkov Jilemnice Dangerous Rebels Jičín U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
13. Ne 27.1.2019 Sklípek Vrchlabí P&R Radim Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
13. Ne 27.1.2019 Sabotage A23 Jičín Kumburk Nová Paka U Kata pivnice, Jičín
16:00
13. Ne 27.1.2019 U Kellerů Rudník Devills Dolní Bousov B U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
13. Ne 27.1.2019 Štíři od Soudku Arnultovice Stará hora Horní Maršov U Soudku restaurant, Rudník
18:00
14. Ne 3.2.2019 Stará hora Horní Maršov Devills Dolní Bousov B Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
14. Ne 3.2.2019 Vítkov Jilemnice P&R Radim U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
14. Ne 3.2.2019 Devills Dolní Bousov A Štíři od Soudku Arnultovice U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
14. Ne 3.2.2019 U Kellerů Rudník Kumburk Nová Paka U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
14. Ne 3.2.2019 Sabotage A23 Jičín Dangerous Rebels Jičín U Kata pivnice, Jičín
16:00
14. Ne 3.2.2019 Sklípek Vrchlabí Lucky darts Jičín B Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
15. Ne 10.2.2019 Kumburk Nová Paka Devills Dolní Bousov B Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
15. Ne 10.2.2019 P&R Radim Sabotage A23 Jičín U Růže restaurace, Radim
14:00
15. Ne 10.2.2019 Devills Dolní Bousov A Stará hora Horní Maršov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
15. Ne 10.2.2019 Lucky darts Jičín B Vítkov Jilemnice Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
15. Ne 10.2.2019 Dangerous Rebels Jičín U Kellerů Rudník Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
15. Ne 10.2.2019 Štíři od Soudku Arnultovice Pistolníci Dolní Kalná U Soudku restaurant, Rudník
18:00
16. Ne 24.2.2019 Stará hora Horní Maršov Kumburk Nová Paka Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
16. Ne 24.2.2019 Devills Dolní Bousov B Dangerous Rebels Jičín U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
16. Ne 24.2.2019 Lucky darts Jičín B Sabotage A23 Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín
14:00
16. Ne 24.2.2019 Pistolníci Dolní Kalná Devills Dolní Bousov A Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
16. Ne 24.2.2019 U Kellerů Rudník P&R Radim U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
16. Ne 24.2.2019 Sklípek Vrchlabí Štíři od Soudku Arnultovice Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
17. Ne 3.3.2019 P&R Radim Devills Dolní Bousov B U Růže restaurace, Radim
14:00
17. Ne 3.3.2019 Devills Dolní Bousov A Sklípek Vrchlabí U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
17. Ne 3.3.2019 Pistolníci Dolní Kalná Stará hora Horní Maršov Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
17. Ne 3.3.2019 Dangerous Rebels Jičín Kumburk Nová Paka Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
17. Ne 3.3.2019 Lucky darts Jičín B U Kellerů Rudník Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
17. Ne 3.3.2019 Štíři od Soudku Arnultovice Vítkov Jilemnice U Soudku restaurant, Rudník
18:00
18. Ne 10.3.2019 Stará hora Horní Maršov Dangerous Rebels Jičín Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
18. Ne 10.3.2019 Kumburk Nová Paka P&R Radim Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
18. Ne 10.3.2019 Devills Dolní Bousov B Lucky darts Jičín B U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
18. Ne 10.3.2019 Vítkov Jilemnice Devills Dolní Bousov A U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
18. Ne 10.3.2019 Sabotage A23 Jičín Štíři od Soudku Arnultovice U Kata pivnice, Jičín
16:00
18. Ne 10.3.2019 Sklípek Vrchlabí Pistolníci Dolní Kalná Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
19. Ne 17.3.2019 P&R Radim Dangerous Rebels Jičín U Růže restaurace, Radim
14:00
19. Ne 17.3.2019 Pistolníci Dolní Kalná Vítkov Jilemnice Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
19. Ne 17.3.2019 Devills Dolní Bousov A Sabotage A23 Jičín U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
19. Ne 17.3.2019 Lucky darts Jičín B Kumburk Nová Paka Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
19. Ne 17.3.2019 Sklípek Vrchlabí Stará hora Horní Maršov Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
19. Ne 17.3.2019 Štíři od Soudku Arnultovice U Kellerů Rudník U Soudku restaurant, Rudník
18:00
20. Ne 31.3.2019 Stará hora Horní Maršov P&R Radim Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
20. Ne 31.3.2019 Devills Dolní Bousov B Štíři od Soudku Arnultovice U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
20. Ne 31.3.2019 Vítkov Jilemnice Sklípek Vrchlabí U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
20. Ne 31.3.2019 Dangerous Rebels Jičín Lucky darts Jičín B Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
20. Ne 31.3.2019 U Kellerů Rudník Devills Dolní Bousov A U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
20. Ne 31.3.2019 Sabotage A23 Jičín Pistolníci Dolní Kalná U Kata pivnice, Jičín
16:00
21. Ne 7.4.2019 Devills Dolní Bousov A Devills Dolní Bousov B U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
21. Ne 7.4.2019 Pistolníci Dolní Kalná U Kellerů Rudník Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
21. Ne 7.4.2019 Vítkov Jilemnice Stará hora Horní Maršov U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
21. Ne 7.4.2019 Lucky darts Jičín B P&R Radim Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
21. Ne 7.4.2019 Sklípek Vrchlabí Sabotage A23 Jičín Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
21. Ne 7.4.2019 Štíři od Soudku Arnultovice Kumburk Nová Paka U Soudku restaurant, Rudník
18:00
22. Ne 14.4.2019 Stará hora Horní Maršov Lucky darts Jičín B Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
22. Ne 14.4.2019 Kumburk Nová Paka Devills Dolní Bousov A Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
22. Ne 14.4.2019 Devills Dolní Bousov B Pistolníci Dolní Kalná U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
22. Ne 14.4.2019 Dangerous Rebels Jičín Štíři od Soudku Arnultovice Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
22. Ne 14.4.2019 U Kellerů Rudník Sklípek Vrchlabí U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
22. Ne 14.4.2019 Sabotage A23 Jičín Vítkov Jilemnice U Kata pivnice, Jičín
16:00
23. Ne 21.4.2019 Pistolníci Dolní Kalná Kumburk Nová Paka Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
23. Ne 21.4.2019 Devills Dolní Bousov A Dangerous Rebels Jičín U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
23. Ne 21.4.2019 Vítkov Jilemnice U Kellerů Rudník U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
23. Ne 21.4.2019 Sklípek Vrchlabí Devills Dolní Bousov B Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
23. Ne 21.4.2019 Sabotage A23 Jičín Stará hora Horní Maršov U Kata pivnice, Jičín
16:00
23. Ne 21.4.2019 Štíři od Soudku Arnultovice P&R Radim U Soudku restaurant, Rudník
18:00
24. Ne 5.5.2019 P&R Radim Devills Dolní Bousov A U Růže restaurace, Radim
14:00
24. Ne 5.5.2019 Kumburk Nová Paka Sklípek Vrchlabí Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
24. Ne 5.5.2019 Devills Dolní Bousov B Vítkov Jilemnice U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
24. Ne 5.5.2019 Lucky darts Jičín B Štíři od Soudku Arnultovice Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
24. Ne 5.5.2019 Dangerous Rebels Jičín Pistolníci Dolní Kalná Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00
24. Ne 5.5.2019 U Kellerů Rudník Sabotage A23 Jičín U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
25. Ne 12.5.2019 Vítkov Jilemnice Kumburk Nová Paka U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00
25. Ne 12.5.2019 Pistolníci Dolní Kalná P&R Radim Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00
25. Ne 12.5.2019 Devills Dolní Bousov A Lucky darts Jičín B U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
25. Ne 12.5.2019 Sabotage A23 Jičín Devills Dolní Bousov B U Kata pivnice, Jičín
16:00
25. Ne 12.5.2019 Sklípek Vrchlabí Dangerous Rebels Jičín Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00
25. Ne 12.5.2019 U Kellerů Rudník Stará hora Horní Maršov U Kellerů hostinec, Rudník
16:00
26. Ne 19.5.2019 Stará hora Horní Maršov Štíři od Soudku Arnultovice Pod Starou horou hostinec, Horní Maršov
14:00
26. Ne 19.5.2019 P&R Radim Sklípek Vrchlabí U Růže restaurace, Radim
14:00
26. Ne 19.5.2019 Kumburk Nová Paka Sabotage A23 Jičín Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00
26. Ne 19.5.2019 Devills Dolní Bousov B U Kellerů Rudník U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00
26. Ne 19.5.2019 Lucky darts Jičín B Pistolníci Dolní Kalná Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00
26. Ne 19.5.2019 Dangerous Rebels Jičín Vítkov Jilemnice Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00

C liga východ
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Lumírkovci Úpice B 6 : 12 Baník Žacléř C Apríl bar, Úpice
13:00 Vít Jan 16 : 27 Černá Marcela
1. Ne 2.9.2018 Kremlíci Josefov 9 : 10 Vodníci z Cukrárny Náchod Soukromý Šipkový klub, Jaroměř-Josefov
14:00 Rýdlo Jiří 23 : 23 Štim Jan
1. Ne 2.9.2018 Zlatí Bažanti Velké Poříčí 12 : 6 Lelci z Kramolny U Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00 Černý Pavel 26 : 13 Pařízek Jan
1. Ne 2.9.2018 Baník Žacléř B 7 : 11 Sparta Úpice Bingo bar, Žacléř
14:00 Hegedüš Marek 19 : 26 Dvořáček Aleš
1. Ne 2.9.2018 Podskaláci Úpice 12 : 6 Vandalové Malé Svatoňovice Pod Skalkou restaurace, Úpice
14:00 Szelke Oskar 27 : 16 Potoček Jan
1. Ne 2.9.2018 Cukrárna Náchod B 7 : 11 Zifčák Úpice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00 Rafael Ladislav 18 : 25 Udatný Milan
1. Ne 2.9.2018 Bulls Velké Poříčí 7 : 11 Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice Sokolovna restaurace, Velké Poříčí
16:00 Klimeš Jan 19 : 24 Chmelík Jan
2. Ne 9.9.2018 Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 9 : 10 Vandalové Malé Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Chmelík Jan 21 : 22 Kachlík Jaroslav
2. Ne 9.9.2018 Lelci z Kramolny 11 : 7 Cukrárna Náchod B U Lelků pohostinství, Kramolna
14:00 Pařízek Jan 27 : 19 Rafael Ladislav
2. Ne 9.9.2018 Baník Žacléř C 6 : 12 Kremlíci Josefov Bingo bar, Žacléř
14:00 Hudecová Michaela 18 : 26 Šeda Zdeněk
2. Ne 9.9.2018 Bulls Velké Poříčí 16 : 2 Lumírkovci Úpice B Sokolovna restaurace, Velké Poříčí
16:00 Klimeš Jan 33 : 10 Vít Jan
2. Ne 9.9.2018 Vodníci z Cukrárny Náchod 6 : 12 Zlatí Bažanti Velké Poříčí Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
16:00 Štim Jan 20 : 26 Černý Pavel
2. Ne 9.9.2018 Sparta Úpice 10 : 9 Podskaláci Úpice Apríl bar, Úpice
18:00 Hejna Luboš 24 : 21 Kadrmas Josef
2. Ne 16.9.2018 Zifčák Úpice 12 : 6 Baník Žacléř B Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice
14:00 Udatný Milan 29 : 16 Hegedüš Karel
3. Ne 23.9.2018 Lumírkovci Úpice B Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice Apríl bar, Úpice
13:00
3. Ne 23.9.2018 Kremlíci Josefov Bulls Velké Poříčí Soukromý Šipkový klub, Jaroměř-Josefov
14:00
3. Ne 23.9.2018 Zlatí Bažanti Velké Poříčí Baník Žacléř C U Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00
3. Ne 23.9.2018 Baník Žacléř B Lelci z Kramolny Bingo bar, Žacléř
14:00
3. Ne 23.9.2018 Podskaláci Úpice Zifčák Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice
14:00
3. Ne 23.9.2018 Vandalové Malé Svatoňovice Sparta Úpice Salamandr restaurace, Malé Svatoňovice
14:00
3. Ne 23.9.2018 Cukrárna Náchod B Vodníci z Cukrárny Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00
4. Ne 30.9.2018 Lumírkovci Úpice B Kremlíci Josefov Apríl bar, Úpice
13:00
4. Ne 30.9.2018 Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice Sparta Úpice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00
4. Ne 30.9.2018 Zifčák Úpice Vandalové Malé Svatoňovice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice
14:00
4. Ne 30.9.2018 Lelci z Kramolny Podskaláci Úpice U Lelků pohostinství, Kramolna
14:00
4. Ne 30.9.2018 Baník Žacléř C Cukrárna Náchod B Bingo bar, Žacléř
14:00
4. Ne 30.9.2018 Bulls Velké Poříčí Zlatí Bažanti Velké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí
16:00
4. Ne 30.9.2018 Vodníci z Cukrárny Náchod Baník Žacléř B Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
16:00
5. Ne 7.10.2018 Kremlíci Josefov Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice Soukromý Šipkový klub, Jaroměř-Josefov
14:00
5. Ne 7.10.2018 Zlatí Bažanti Velké Poříčí Lumírkovci Úpice B U Hanušů hostinec, Velké Poříčí
14:00
5. Ne 7.10.2018 Baník Žacléř B Baník Žacléř C Bingo bar, Žacléř
14:00
5. Ne 7.10.2018 Podskaláci Úpice Vodníci z Cukrárny Náchod Pod Skalkou restaurace, Úpice
14:00
5. Ne 7.10.2018 Vandalové Malé Svatoňovice Lelci z Kramolny Salamandr restaurace, Malé Svatoňovice
14:00
5. Ne 7.10.2018 Cukrárna Náchod B Bulls Velké Poříčí Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
15:00
5. Ne 7.10.2018 Sparta Úpice Zifčák Úpice Apríl bar, Úpice
18:00
6. Ne 14.10.2018 Lumírkovci Úpice B Cukrárna Náchod B Apríl bar, Úpice
13:00
6. Ne 14.10.2018 Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice Zifčák Úpice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00
6. Ne 14.10.2018 Kremlíci Josefov Zlatí Bažanti Velké Poříčí Soukromý Šipkový klub, Jaroměř-Josefov
14:00
6. Ne 14.10.2018 Lelci z Kramolny Sparta Úpice U Lelků pohostinství, Kramolna
14:00