Profily klubů a družstev
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A Extraliga sever základní část 111104 Baník Žacléř TJ Baník Žacléř Kahan restaurace
A Extraliga sever základní část 38656 Kobry Trutnov Kobry Trutnov Na Stadionu restaurace
A Extraliga sever základní část 44596 Kumburk Nová Paka DC Kumburk Nová Paka U Lípy hostinec
A Extraliga sever základní část 6916 Lucky Darts Jičín DC Jičín Štěstí Cafe bar
A Extraliga sever základní část 50228 Prima Plus Hořičky DC Prima Česká Skalice Hostinec na Hořičkách
A Extraliga sever základní část 198144 Republika Úpice ŠK Republika Úpice Apríl bar
A Extraliga sever základní část 2612 Sokolíci Červený Kostelec Sokolíci Červený Kostelec Sport Sokolovna restaurace
A Extraliga sever základní část 184320 Štíři od Soudku Arnultovice Štíři od Soudku Arnultovice U Soudku restaurant
A Extraliga sever základní část 1588 U Soudku Arnultovice U Soudku Arnultovice U Soudku restaurant
A Extraliga sever základní část 222208 U Vlčků Rtyně U Vlčků Rtyně U Vlčků restaurace
B liga východ 5428 Cukrárna Náchod SKKS Cukrárna Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna)
B liga východ 11828 Černý Sup Hajnice Černý Sup Hajnice U Malichů hospoda
B liga východ 282368 Černý Sup Starý Rokytník Černý Sup Starý Rokytník U Černého Supa hospoda
B liga východ 110848 Dřevěnka Broumov A Dřevěnka Broumov Dřevěnka šipková klubovna
B liga východ 35892 Dřevěnka Broumov C Dřevěnka Broumov Dřevěnka šipková klubovna
B liga východ 11316 Lumírkovci Úpice Lumírkovci Úpice Apríl bar
B liga východ 10548 Modrý Vlci Trutnov Modré růže Trutnov Hospoda.
B liga východ 235776 Piráti od Vlčků Rtyně Piráti od Vlčků Rtyně U Vlčků restaurace
B liga východ 188160 Podskaláci Úpice Podskaláci Úpice Pod Skalkou restaurace
B liga východ 40960 Prima Česká Skalice DC Prima Česká Skalice CD bar
B liga východ 52788 Puškvorec Velké Svatoňovice Puškvorec Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda
B liga východ 29492 Sportcentrum Kocléřov Sportcentrum Kocléřov Sportcentrum
B liga východ 184576 Výletní hospůdka Kocléřov Výletní hospůdka Kocléřov Výletní hospůdka
B liga západ 7220 Black Angels Trutnov Black Angels Trutnov Svět herna-bar
B liga západ 56116 Dangerous Rebels Jičín Dangerous Rebels Jičín Rento Bowling & Sport bar
B liga západ 10500 Devills Dolní Bousov A The Devills Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace
B liga západ 44340 Devills Dolní Bousov B The Devills Dolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace
B liga západ 53044 Fekobe Pilníkov Fekobe Pilníkov Na hřišti hospůdka
B liga západ 36404 Lucky darts Jičín B DC Jičín Štěstí Cafe bar
B liga západ 52276 P&R Radim P&R Radim U Růže restaurace
B liga západ 42752 Pistolníci Dolní Kalná Pistolníci Dolní Kalná Vytahaný švihadlo
B liga západ 211200 Rally bar Vrchlabí Rally bar Vrchlabí Rally bar
B liga západ 97536 Sklípek Vrchlabí Sklípek Vrchlabí Sklípek restaurace
B liga západ 213760 U Kellerů Rudník U Kellerů Rudník U Kellerů hostinec
B liga západ 270592 Vítkov Jilemnice ŠK Vítkov Jilemnice U Stadionu restaurace
B liga západ 4660 Žraloci Trutnov Žraloci Trutnov U Machače herna
C liga východ 59700 Bulls Velké Poříčí Bulls Velké Poříčí Sokolovna restaurace
C liga východ 5684 Cukrárna Náchod B SKKS Cukrárna Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna)
C liga východ 58932 Darts Brothers Červený Kostelec Darts Brothers Červený Kostelec Hasičská zbrojnice
C liga východ 10804 Dřevěnka Broumov B Dřevěnka Broumov Dřevěnka šipková klubovna
C liga východ 151552 Kremlíci Josefov Kremlíci Josefov Soukromý Šipkový klub
C liga východ 190976 Loko Trutnov TJ Loko Trutnov Družba restaurace
C liga východ 12596 Lumírkovci Úpice B Lumírkovci Úpice Apríl bar
C liga východ 9012 Medvědi Velký Třebešov ŠK Medvědi Velký Třebešov U Vagonu restaurace
C liga východ 36148 Partyzánky z Chmelnice Úpice Partyzánky z Chmelnice Úpice Na Chmelnici hospoda
C liga východ 2356 Sparta Úpice TJ Sparta Úpice Apríl bar
C liga východ 34100 Vandalové Úpice Vandalové Úpice Antalya kebab house
C liga východ 55860 Vodníci z Potoka Náchod Vodníci z Potoka Náchod Stříbrný potok hospoda
C liga východ 241664 Zifčák Úpice Zifčák Úpice Na Veselce hospoda
C liga západ 111360 Baník Žacléř B TJ Baník Žacléř Kahan restaurace
C liga západ 111616 Baník Žacléř C TJ Baník Žacléř Kahan restaurace
C liga západ 14388 Divočáci Nemyčeves Divočáci Nemyčeves U Kostela hostinec
C liga západ 45620 Dvoráci Dvůr Králové Dvoráci Dvůr Králové Strž sport bar
C liga západ 243200 Dvoračka Trutnov Dvoračka Trutnov Dvoračka výletní hostinec
C liga západ 60212 JC/DC Jičín JC/DC Jičín Šenk Na hrázi
C liga západ 59444 Je to marný Hostinné Je to marný Dolní Kalná U Bicana pivnice
C liga západ 59188 Lions Jičín DC Lions Jičín Na Růžku sportbar
C liga západ 28980 Modré růže Trutnov Modré růže Trutnov U Machače restaurace
C liga západ 30772 Námořníci z Paluby Dvůr Králové Námořníci z Paluby Dvůr Králové Paluba bar
C liga západ 211712 Orli Trutnov Orli Trutnov U Machače restaurace
C liga západ 36660 Sabotage A23 Jičín Sabotage A23 Jičín U Kata pivnice
C liga západ 219904 Stará hora Horní Maršov Stará hora Horní Maršov Pod Starou horou hostinec
D liga východ 63028 Cukrárna Náchod C SKKS Cukrárna Náchod Nápojové občerstvení (Cukrárna)
D liga východ 62516 Klikaři z Podskalky Úpice Klikaři z Podskalky Úpice Pod Skalkou restaurace
D liga východ 62772 Lelci z Kramolny Lelci z Kramolny U Lelků pohostinství
D liga východ 50484 Medvědi Velký Třebešov B ŠK Medvědi Velký Třebešov U Vagonu restaurace
D liga východ 9268 Noví koně Velká Jesenice Noví koně Velká Jesenice U Pytláka hospoda
D liga východ 63540 Pohodáři z Puškvorce V. Svatoňovice Puškvorec Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda
D liga východ 52532 Prima Snílci Česká Skalice DC Prima Česká Skalice CD bar
D liga východ 61236 Puškvorec Velké Svatoňovice B Puškvorec Velké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda
D liga východ 50996 Salamandr Malé Svatoňovice Salamandr Malé Svatoňovice Salamandr restaurace
D liga východ 63284 Zlatí Bažanti Velké Poříčí Zlatí Bažanti Velké Poříčí U Hanušů hostinec
D liga západ 56884 Bar Zámeček Hostinné Bar Zámeček Hostinné Zámeček bar
D liga západ 63796 Černý Sup Starý Rokytník B Černý Sup Starý Rokytník U Černého Supa hospoda
D liga západ 56628 Ďáblové Trutnov Ďáblové Trutnov Sedmička club
D liga západ 57652 Hagafa Oáza Pilníkov Hagafa Oáza Pilníkov Oáza-bar
D liga západ 244992 Nola Vilémov ŠK Nola Vilémov Nola penzion
D liga západ 14644 Rafani Dvůr Králové Rafani Dvůr Králové Strž sport bar
D liga západ 30516 Rally bar Vrchlabí B Rally bar Vrchlabí Rally bar
D liga západ 56372 U Soudku Arnultovice B U Soudku Arnultovice U Soudku restaurant
Liga žen Královéhradecka 38196 Baník Žacléř LSŽ
Liga žen Královéhradecka 38452 Bělečandy Běleč n. O. LSŽ
Liga žen Královéhradecka 31284 Ďáblice z Náchodska LSŽ
Liga žen Královéhradecka 60980 Dračice Hradec Králové LSŽ
Liga žen Královéhradecka 21556 Fčely z Baníku Žacléř LSŽ
Liga žen Královéhradecka 49716 Šikulky Úpice LSŽ
Liga žen Královéhradecka 60468 Vichřice z Ještědu LSŽ
Liga žen Královéhradecka 45876 Želvičky Broumov LSŽ
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 01:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 01:34:27