Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/801)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 801 | Turnajů: 169

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 24 24 24 24
2. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 21 21 21 21
3. Bursa Martin CZE039207 D U Huberta Hradec Králové 19 19 19 19
3. Kekelák Michal CZE057713 U Huberta Hradec Králové 19 19 19 19
5. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 18 18 18 18
5. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 18 18 18 18
7. Šandová Eva CZE056779 TJ Sparta Úpice 17 17 17 17
8. Tomková Martina CZE042745 A U Huberta Hradec Králové 16 16 16 16
8. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 16 16 16 16
10. Krčmář Ivo CZE045793 B U Huberta Hradec Králové 15 15 15 15
10. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 15 15 15 15
10. Šildbergerová Kateřina CZE059131 Mašinky Hradec Králové 15 15 15 15
10. Komárková Eliška CZE042222 B DC Prima Česká Skalice 15 15 15 15
10. Kučera Petr CZE036214 B ŠK Republika Úpice 15 15 15 15
10. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 15 15 15 15
10. Hofman Martin CZE006587 A Lumírkovci Úpice 15 15 15 15
17. Vaněk Pavel CZE027292 C DC Prima Česká Skalice 14 14 14 14
17. Škrabalová Kateřina CZE047579 B TJ Sparta Úpice 14 14 14 14
17. Pachtová Adéla CZE055615 D U Huberta Hradec Králové 14 14 14 14
17. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 14 14 14 14
17. Brendl Rudolf CZE055603 D U Huberta Hradec Králové 14 14 14 14
17. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 14 14 14 14
23. Ďoubal Stanislav CZE055273 D U Huberta Hradec Králové 13 13 13 13
23. Formanová Denisa CZE056395 ŠK Medvědi Velký Třebešov 13 13 13 13
23. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 13 13 13 13
23. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 13 13 13 13
23. Hošek Josef CZE029487 B Pavouci Hradec Králové 13 13 13 13
23. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 13 13 13 13
29. Rydrych Derek CZE055985 D U Huberta Hradec Králové 12 12 12 12
29. Horák Karel CZE021132 C Orli Trutnov 12 12 12 12
29. Šildberger Ivan CZE059555 Votroci Běleč nad Orlicí 12 12 12 12
29. Bedlivý Pavel CZE004877 B Podskaláci Úpice 12 12 12 12
29. Kubec Václav CZE042466 C Modré růže Trutnov 12 12 12 12
29. Rabas Štěpán CZE049355 D U Huberta Hradec Králové 12 12 12 12
29. Goldmann Petr CZE040773 C Klikaři z Podskalky Úpice 12 12 12 12
36. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 11 11 11 11
36. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 11 11 11 11
36. Erban Jiří CZE053288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 11 11 11 11
36. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři 11 11 11 11
36. Tišler Matěj CZE054746 C Puškvorec Velké Svatoňovice 11 11 11 11
36. Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové 11 11 11 11
36. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 ŠK Běleč nad Orlicí A 11 11 11 11
36. Šulitka Miroslav CZE046346 D Salamandr Malé Svatoňovice 11 11 11 11
36. Hemerka Lukáš CZE039658 D U Huberta Hradec Králové 11 11 11 11
36. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 11 11 11 11
36. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 11 11 11 11
47. Vladyka Petr 1952 CZE037284 C Orli Trutnov 10 10 10 10
47. Slezák Jiří CZE036404 B Upíři Hradec Králové 10 10 10 10
47. Stráníková Šárka CZE016104 A ŠK Běleč nad Orlicí A 10 10 10 10
47. Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové 10 10 10 10
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 04:55

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 04:55:56