Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 48 | Turnajů: 64

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 5 5 13 2 850
2. Chládková Veronika CZE051828 ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 5 9 2 750
3. Formanová Monika CZE056394 Velký Třebešov 5 5 8 2 450
3. Semeráková Kateřina CZE051961 SKKS Cukrárna Náchod 5 5 5 2 450
3. Šandová Eva CZE056779 TJ Sparta Úpice 5 5 15 2 450
6. Hofmanová Jitka CZE044079 D DC Prima Česká Skalice 5 5 6 2 350
7. Manšingerová Barbora CZE026629 D Salamandr Malé Svatoňovice 5 5 9 2 150
8. Máslová Iva CZE052128 D Darts Brothers Červený Kostelec 5 5 5 2 050
9. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 5 5 8 1 950
10. Drahotská Terezie CZE050494 D Hagafa Oáza Pilníkov 4 4 4 1 800
11. Formanová Denisa CZE056395 ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 5 10 1 750
11. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 5 5 5 1 750
13. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 5 5 5 1 650
13. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 5 5 7 1 650
15. Horká Alena CZE053232 Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 6 1 550
15. Szelke Nikola CZE058238 Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 5 1 550
17. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 3 3 3 1 450
17. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 3 3 3 1 450
19. Horká Iva CZE042800 Klikaři z Podskalky Úpice 4 4 4 1 400
20. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 3 3 3 1 350
21. Přibylová Petra CZE053390 SKKS Cukrárna Náchod 4 4 4 1 300
22. Kolbová Hana CZE048432 Trutnov 3 3 3 1 050
22. Tupcová Renata CZE054047 SKKS Cukrárna Náchod 3 3 3 1 050
24. Formanová Alena CZE059762 Rtyně 3 3 3 950
25. Trdlikátová Lada CZE059578 Úpice 3 3 3 850
26. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 2 2 2 800
26. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 2 2 2 800
28. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 3 3 3 750
29. Kočová Lenka CZE032227 D Ostrý hroty Hradec Králové 2 2 2 700
29. Valentová Anna CZE059760 2 2 2 700
29. Hemková Kateřina CZE047011 D Radim 2 2 2 700
32. Golecká Jitka CZE054055 Úpice 2 2 2 500
32. Uxová Karolína CZE059302 2 2 2 500
32. Pudilová Jana CZE056262 Rtyně v Podkrkonoší 2 2 2 500
32. Svobodová Lenka CZE059859 Jičín 2 2 2 500
36. Čechová Radka CZE042396 Broumov 1 1 1 450
36. Srnková Naděžda CZE005113 Úpice 1 1 1 450
36. Holanová Jiřina CZE015986 Úpice 1 1 1 450
36. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 1 1 450
40. Beranová Hana CZE059786 Trutnov 1 1 1 350
40. Prouzová Zdenka CZE048734 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 350
42. Chládková Eliška CZE059016 1 1 1 250
42. Železová Tereza CZE053515 D Trutnov 1 1 1 250
42. Kracíková Dana CZE059860 Jičín 1 1 1 250
42. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 1 1 1 250
42. Čubová Iva CZE001571 Horní Maršov 1 1 1 250
42. Krudencová Zdeňka CZE025781 Horní Maršov 1 1 1 250
42. Viková Petra CZE023222 Úpice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:41

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:41:12