Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/100)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 100 | Turnajů: 84

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 1 5 6 19 5 250
2. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 1 5 6 10 4 050
3. Erban Jiří CZE053288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 5 6 13 3 850
4. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 5 6 13 3 750
5. Jakubiak Grzegorz 1978 POLDS0204 Kowary 1 3 4 4 3 650
6. Vohnout Zdeněk CZE007756 Jičín 1 5 6 11 3 550
7. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 2 3 3 3 200
8. Šulitka Miroslav CZE046346 D Salamandr Malé Svatoňovice 5 5 11 3 050
9. Lamka Josef CZE055816 D SKKS Cukrárna Náchod 5 5 6 2 950
10. Kasprzak Pawel 1 2 3 3 2 700
11. Hofman Petr CZE050491 Brzice 5 5 8 2 650
11. Bamburowicz Krzysztof POL 1 3 4 4 2 650
13. Fiala Lubomír CZE019994 Podhorní Újezd 4 4 4 2 500
13. Krátký Lubomír CZE049176 Broumov 4 4 4 2 500
15. Kutěj Jaroslav CZE056823 Trutnov 3 3 3 2 250
16. Hoffman Martin CZE059602 D Puškvorec Velké Svatoňovice 5 5 6 2 150
16. Kánský Břetislav CZE037052 Broumov 3 3 3 2 150
18. Lánský Lukáš CZE029071 D Jičín 5 5 10 2 050
19. Syrový Jaroslav CZE056448 D SKKS Cukrárna Náchod 4 4 4 2 000
20. Valeš Pavel CZE022032 D Rtyně v Podkrkonoší 5 5 8 1 950
21. Hrouda Vratislav CZE027098 Trutnov 5 5 8 1 850
21. Hroneš Dušan CZE048601 D Salamandr Malé Svatoňovice 5 5 6 1 850
23. Čihák Martin CZE059102 D Puškvorec Velké Svatoňovice 4 4 4 1 800
23. Křapka Marek CZE058757 D ŠK Nola Vilémov 1 2 3 3 1 800
25. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 5 5 7 1 750
25. Buroň Josef CZE041523 Žacléř 3 3 3 1 750
27. Czyzycki Damian 1 2 3 3 1 700
28. Pavlech Pavel CZE026898 Trutnov 5 5 5 1 664
29. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov 1 2 3 3 1 500
29. Nastula Artur 1 2 3 3 1 500
31. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice 3 3 3 1 450
31. Görner Vladimír CZE019874 Žacléř 3 3 3 1 450
33. Král Martin CZE041709 Broumov 2 2 2 1 400
33. Trdlikát Lukáš CZE037033 D Úpice 4 4 4 1 400
35. Lacina Tomáš CZE059603 3 3 3 1 350
36. Macek Petr CZE001771 D Puškvorec Velké Svatoňovice 2 2 2 1 300
37. Vlach David CZE059367 Náchod 3 3 3 1 250
37. Fiala Jaroslav CZE057831 D Darts Stehlík Nový Bydžov 3 3 3 1 250
37. Baburovicz Krystof 3 3 3 1 250
37. Kutil Lukáš CZE053086 Broumov 3 3 3 1 250
41. Komárek Jiří CZE059646 Náchod 2 2 2 1 200
41. Holík Jiří CZE039173 TJ Sparta Úpice 2 2 2 1 200
41. Novotný Vojtěch CZE059584 D Salamandr Malé Svatoňovice 4 4 4 1 200
44. Doubek Petr CZE021969 D ŠK Nola Vilémov 1 1 1 1 100
45. Kopecký Jiří CZE040594 D Lelci z Kramolny 2 2 2 1 000
45. Chládek Tomáš CZE059014 2 2 2 1 000
47. Vlasák Jan CZE047605 D U Huberta Hradec Králové 3 3 3 950
47. Piotr Jaworski 3 3 3 950
47. Ženatý Petr CZE056753 JC/DC Jičín 1 1 1 950
50. Valentovič Artur CZE055642 Červený Kostelec 2 2 2 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 04:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 04:03:11