Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/178)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 178 | Turnajů: 411

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 3 1 20 24 54 19 000
2. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 3 3 20 26 83 18 000
3. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 1 20 24 91 17 500
4. Pecina Jiří CZE054216 Pilníkov 2 3 10 15 15 15 800
5. Kánský Břetislav 1959 CZE037052 Broumov 1 1 18 20 20 14 900
6. Vohnout Zdeněk CZE007756 Jičín 2 20 22 36 14 500
7. Erban Jiří CZE053288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 2 1 20 23 82 14 100
8. Šulitka Miroslav CZE046346 D Salamandr Malé Svatoňovice 20 20 54 12 300
9. Hofman Petr CZE050491 Brzice 20 20 29 10 600
10. Macek Petr CZE001771 D Puškvorec Velké Svatoňovice 17 17 17 10 250
11. Lamka Josef CZE055816 D SKKS Cukrárna Náchod 20 20 27 10 000
12. Kresan Břetislav CZE047907 D Ďáblové Trutnov 17 17 17 9 250
13. Syrový Jaroslav CZE056448 D SKKS Cukrárna Náchod 20 20 22 9 100
14. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary 2 1 7 10 11 8 850
15. Hroneš Dušan CZE048601 D Salamandr Malé Svatoňovice 20 20 26 8 600
16. Hrouda Vratislav CZE027098 Trutnov 20 20 31 8 300
17. Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov 2 20 22 32 8 100
18. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 20 20 47 7 900
19. Korda Milan CZE041275 Úpice 13 13 13 7 850
20. Hoffman Martin CZE059602 D Puškvorec Velké Svatoňovice 15 15 15 7 450
21. Valeš Pavel CZE022032 D Salamandr Malé Svatoňovice 1 20 21 25 7 300
22. Kutil Lukáš CZE053086 Broumov 20 20 20 7 100
23. Vlach David CZE059367 Náchod 20 20 22 6 900
24. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 12 13 13 6 500
25. Král Martin CZE041709 Broumov 11 11 11 6 150
26. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 10 11 11 5 500
27. Wiesner Jiří CZE058177 D Zlatí Bažanti Velké Poříčí 15 15 15 5 450
28. Bamburowicz Krzysztof POL Polsko 3 6 9 9 5 400
29. Číla Radomír CZE055339 Jičín 1 17 18 18 5 350
30. Fiala Lubomír CZE019994 Podhorní Újezd 10 10 10 5 300
31. Krátký Lubomír CZE049176 Broumov 11 11 11 5 250
32. Matys Roman CZE060230 Trutnov 16 16 16 4 900
33. Kučera Matěj CZE060056 DC Prima Česká Skalice 11 11 11 4 750
34. Havel Daniel CZE052127 D Puškvorec Velké Svatoňovice 12 12 12 4 600
34. Pozsonyi Viktor CZE049519 Jičín 1 10 11 11 4 600
36. Malach Matěj CZE051928 Jičín 11 11 11 4 550
37. Novotný Vojtěch CZE059584 D Salamandr Malé Svatoňovice 14 14 14 4 500
37. Doubek Petr CZE021969 D ŠK Nola Vilémov 3 2 5 5 4 500
39. Křapka Marek CZE058757 D ŠK Nola Vilémov 3 3 6 6 4 450
40. Czyzycki Damian Polsko 2 4 6 6 4 400
41. Prouza Jiří CZE058288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 12 12 12 4 300
41. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 4 5 5 4 300
43. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov 2 4 6 6 4 100
43. Houštěk Tomáš CZE053573 D Zlatí Bažanti Velké Poříčí 12 12 12 4 100
45. Rosi Marek CZE060258 TJ Baník Žacléř 1 11 12 12 4 050
46. Čihák Martin CZE059102 D Puškvorec Velké Svatoňovice 8 8 8 3 900
47. Lánský Lukáš CZE029071 D Jičín 11 11 11 3 850
48. Nastula Artur POL 2 4 6 6 3 800
49. Bárta Vlasta CZE015916 Náchod 9 9 9 3 650
50. Šimek Lukáš CZE027291 Červený Kostelec 5 5 5 3 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 14:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 14:48:36