Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/101)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 101 | Turnajů: 334

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 3 2 17 22 63 20 650
2. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 3 2 17 22 52 19 750
3. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 17 20 71 17 450
4. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 2 2 17 21 81 16 350
5. Knap Petr CZE045305 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 17 18 49 15 350
6. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 3 2 17 22 53 14 450
7. Kubec Václav CZE042466 C Modré Růže Trutnov 1 17 18 25 14 250
8. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 17 17 24 14 150
9. Kábrt Michal CZE053920 C SKKS Cukrárna Náchod 2 3 17 22 36 13 450
10. Pirkl Marian CZE047572 C Dřevěnka Broumov 3 1 17 21 26 13 350
11. Špaček Miroslav CZE014046 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 2 17 21 28 11 850
12. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 3 1 17 21 26 11 650
12. Stoner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov 1 1 17 19 29 11 650
12. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 1 17 20 86 11 650
15. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 3 1 17 21 31 11 550
16. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř 3 1 17 21 32 11 250
17. Vaněk Petr CZE037869 C Darts Brothers Červený Kostelec 1 17 18 26 10 750
17. Punčochář František CZE051500 C Vandalové Úpice 1 1 17 19 21 10 750
19. Horák Karel CZE021132 C Orli Trutnov 17 17 34 10 450
20. Varga Josef CZE059257 C Stará hora Horní Maršov 17 17 30 10 250
21. Pluháček Jiří CZE053389 C SKKS Cukrárna Náchod 2 1 15 18 18 9 650
22. Bílek Pavel CZE026189 C Orli Trutnov 17 17 17 9 450
23. Lankaš David CZE055539 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 17 17 27 9 350
24. Izák Milan CZE042483 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 17 18 18 9 250
24. Hegedüš Karel CZE001602 C TJ Baník Žacléř 1 17 18 25 9 250
26. Prouza Jiří CZE048547 C Puškvorec Velké Svatoňovice 17 17 26 8 850
27. Vladyka Petr 1952 CZE037284 C Orli Trutnov 17 17 30 8 650
27. Štim Jan CZE024413 C Vodníci z Potoka Náchod 17 17 19 8 650
29. Geťko Jiří CZE041060 C SKKS Cukrárna Náchod 1 17 18 24 8 550
30. Vít Jan CZE033577 C Lumírkovci Úpice 17 17 17 8 450
31. Duben Karel CZE026300 C TJ Baník Žacléř 17 17 25 8 050
32. Goldmann Martin CZE045102 C TJ Baník Žacléř 1 13 14 14 7 650
33. Rücker Miloš CZE002130 C TJ Baník Žacléř 13 13 13 7 350
34. Krátký Jan CZE054595 C Darts Brothers Červený Kostelec 15 15 15 6 850
35. Zumr Petr CZE045193 C Dvoračka Trutnov 1 7 8 8 6 550
36. Goldmann Petr CZE040773 C Klikaři z Podskalky Úpice 17 17 29 6 450
37. Vlach Jan CZE058456 C SKKS Cukrárna Náchod 17 17 23 6 350
38. Hamerský Petr CZE031136 C Dřevěnka Broumov 15 15 15 6 250
39. Radvanovský Michal CZE053137 C Darts Brothers Červený Kostelec 9 9 9 5 850
40. Frinta Radek CZE045424 C Trutnov 1 8 9 9 5 600
41. Vanický Jiří CZE030634 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 14 14 14 5 100
42. Klimeš Jan CZE053089 C Bulls Velké Poříčí 1 9 10 10 4 850
42. Vít Josef CZE003160 C Puškvorec Velké Svatoňovice 9 9 9 4 850
44. Kozák Matěj CZE059285 C Modré Růže Trutnov 16 16 16 4 800
45. Klempíř Petr CZE021128 C Dvoračka Trutnov 11 11 11 4 750
46. Hampl Matěj CZE040080 C Hagafa Oáza Pilníkov 9 9 9 4 550
47. Hegedüš Marek CZE002305 C TJ Baník Žacléř 1 6 7 7 3 500
48. Pech Roman CZE055882 C Dvoračka Trutnov 1 3 4 4 3 450
49. Holubec Jaroslav CZE045303 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 10 10 10 3 400
49. Pavlech Adam CZE055771 C Orli Trutnov 6 6 6 3 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 10:21

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 10:21:13