Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/140)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 140 | Turnajů: 565

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 4 3 27 34 95 42 050
2. Jurik Martin CZE051225 B Černý Sup Starý Rokytník 4 3 27 34 60 40 150
3. Tišler Matěj CZE054746 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 3 27 32 160 36 950
4. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 4 3 27 34 49 32 250
5. Bedlivý Pavel CZE004877 B ŠK Republika Úpice 4 3 27 34 131 31 450
6. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 4 2 27 33 35 28 950
7. Šlik Petr CZE024598 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 3 2 27 32 70 28 650
8. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 3 3 27 33 74 28 050
9. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 4 3 23 30 30 27 050
10. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 2 2 27 31 66 26 450
11. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 4 3 27 34 52 25 950
12. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 4 1 27 32 81 25 350
13. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 1 1 27 29 39 24 450
14. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 3 3 27 33 62 23 250
15. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 27 29 232 22 450
16. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 2 27 30 109 21 450
17. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 4 3 27 34 78 21 050
18. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 3 1 27 31 39 20 950
19. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 2 3 27 32 38 20 850
20. Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice 4 2 11 17 17 20 350
21. Mrštný František CZE028041 B Loco Trutnov 2 27 29 49 18 750
21. Nývlt Jan CZE027211 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 27 27 30 18 750
23. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 4 1 26 31 31 18 700
24. Petr Martin CZE008426 B Fekobe Pilníkov 3 3 8 14 17 18 500
25. Vondráček Aleš CZE044615 B Velký Třebešov 2 27 29 53 18 350
26. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 1 27 28 84 17 950
27. Szelke Oskar CZE056513 B Podskaláci Úpice 1 27 28 60 16 950
28. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Dvoračka Trutnov 2 24 26 26 16 400
29. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 27 28 39 16 150
29. Sobolík Jiří CZE004079 B TJ Sparta Úpice 1 2 23 26 26 16 150
29. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim 1 1 27 29 38 16 150
32. Vokřál Pavel CZE011598 B Black Angels Trutnov 3 20 23 23 15 600
33. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 1 21 23 23 15 550
34. Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov 3 2 27 32 60 15 350
35. Nohejl Milan CZE033148 B Úpice 3 20 23 23 14 400
36. Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník 2 2 15 19 19 14 250
37. Prokop René CZE003110 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 20 20 20 12 900
38. Wajsar Michal CZE051122 B Piráti od Vlčků Rtyně 2 2 27 31 41 12 250
39. Miščuk Ladislav CZE041598 B Lumírkovci Úpice 20 20 20 10 800
40. Semerák Tomáš CZE018712 B SKKS Cukrárna Náchod 27 27 37 10 450
41. Pfohl Lukáš CZE059436 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 2 16 20 20 10 300
42. Mann Josef CZE038392 B Klikaři z Podskalky Úpice 13 13 13 10 250
43. Turčík Michal CZE005068 B Stará hora Horní Maršov 20 20 20 9 600
44. Kozaňák Michal CZE055781 B Fekobe Pilníkov 3 1 7 11 11 9 450
45. Skořepa David CZE042489 B Sabotage A23 Jičín 20 20 20 9 400
46. Bartoš Stanislav CZE010419 B Dřevěnka Broumov 16 16 16 8 500
47. Hamerský Vlastimil CZE039146 B Dřevěnka Broumov 2 7 9 9 8 350
48. Felcman Jiří CZE001484 B SKKS Cukrárna Náchod 10 10 10 8 300
49. Dittmar Patrik CZE027554 B Sabotage A23 Jičín 14 14 14 8 100
49. Rafael Ladislav CZE040593 B SKKS Cukrárna Náchod 22 22 22 8 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 05:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 05:45:03