Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/129)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 129 | Turnajů: 435

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 3 3 20 26 85 31 600
2. Jurik Martin CZE051225 B Trutnov 3 3 20 26 47 30 500
3. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 3 3 20 26 44 25 600
4. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 3 20 24 135 25 100
5. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 3 3 20 26 62 22 900
6. Bedlivý Pavel CZE004877 B ŠK Republika Úpice 3 1 20 24 85 21 600
7. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 3 1 20 24 26 21 500
8. Šlik Petr CZE024598 B Puškvorec Velké Svatoňovice 2 1 20 23 51 20 900
9. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 3 3 20 26 42 20 300
10. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 2 1 20 23 50 19 200
11. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 3 1 20 24 56 18 900
12. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 3 2 16 21 21 18 600
13. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 3 2 20 25 48 17 700
14. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 20 22 163 17 000
15. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 1 20 21 24 16 800
16. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 3 20 23 35 16 700
17. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 3 3 20 26 56 16 600
18. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 2 20 23 78 16 400
19. Petr Martin CZE008426 B Fekobe Pilníkov 3 3 6 12 13 16 000
20. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 1 2 20 23 30 15 300
21. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 1 19 21 21 14 650
22. Vondráček Aleš CZE044615 B DC Prima Česká Skalice 2 20 22 38 14 400
23. Mrštný František CZE028041 B TJ Loko Trutnov 2 20 22 37 13 600
23. Nývlt Jan CZE027211 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 20 20 22 13 600
25. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 3 18 21 21 13 500
26. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 1 20 21 57 13 300
27. Nohejl Milan CZE033148 B Úpice 3 18 21 21 13 200
28. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 20 21 34 13 000
29. Prokop René CZE003110 B Puškvorec Velké Svatoňovice 19 19 19 12 650
30. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové 3 8 11 11 12 400
31. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim 1 20 21 34 12 200
32. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Dvoračka Trutnov 1 18 19 19 11 900
33. Sobolík Jiří CZE004079 B TJ Sparta Úpice 1 1 17 19 19 11 750
33. Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník 2 1 13 16 16 11 750
35. Szelke Oskar CZE056513 B Podskaláci Úpice 1 20 21 39 11 700
36. Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov 2 1 20 23 36 10 300
37. Vokřál Pavel CZE011598 B Střelci ze zátiší 3 11 14 14 9 750
38. Wajsar Michal CZE051122 B Piráti od Vlčků Rtyně 2 1 20 23 37 9 700
39. Kozaňák Michal CZE055781 B Fekobe Pilníkov 3 1 7 11 11 9 450
40. Skořepa David CZE042489 B Sabotage A23 Jičín 20 20 20 9 400
41. Dittmar Patrik CZE027554 B Sabotage A23 Jičín 14 14 14 8 100
42. Miščuk Ladislav CZE041598 B Lumírkovci Úpice 15 15 15 7 950
43. Krumnikl Kamil CZE050137 B SKKS Cukrárna Náchod 14 14 14 7 800
44. Semerák Tomáš CZE018712 B SKKS Cukrárna Náchod 20 20 24 7 700
45. Turčík Michal CZE005068 B Stará hora Horní Maršov 14 14 14 7 100
46. Bartoš Stanislav CZE010419 B Dřevěnka Broumov 12 12 12 7 000
47. Pfohl Lukáš CZE059436 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 2 10 13 13 6 700
48. Otruba Michal CZE042335 B Dangerous Rebels Jičín 1 1 10 12 12 6 600
49. Odvárko Roman CZE001786 B Lumírkovci Úpice 9 9 9 5 750
50. Hamerský Vlastimil CZE039146 B Dřevěnka Broumov 2 4 6 6 5 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2018 02:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.7.2018 02:13:49