Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/502)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 502 | Turnajů: 475

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice 3 3 17 23 30 30 050
2. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 3 3 17 23 75 28 750
3. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 3 3 17 23 57 28 350
4. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 3 3 17 23 31 27 750
5. Jurik Martin CZE051225 B Black Angels Trutnov 3 3 17 23 45 27 650
6. Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice 3 2 17 22 69 26 150
7. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 3 2 17 22 36 25 350
8. Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně 3 3 17 23 39 24 650
9. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 3 3 17 23 42 23 250
10. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 2 17 20 120 20 950
10. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 3 3 17 23 57 20 950
12. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 3 2 17 22 62 20 650
12. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři 3 2 7 12 12 20 650
14. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 17 18 23 20 050
15. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 3 2 17 22 52 19 750
16. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 3 1 17 21 24 19 350
17. Bedlivý Pavel CZE004877 B Podskaláci Úpice 3 1 17 21 71 19 050
18. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 3 3 17 23 39 18 650
19. Šlik Petr CZE024598 B Puškvorec Velké Svatoňovice 2 1 17 20 48 18 450
20. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice 3 1 17 21 41 18 350
21. Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice 2 1 17 20 63 17 950
22. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 3 2 7 12 13 17 550
23. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 17 20 69 17 450
24. Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně 2 17 19 33 17 150
25. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 3 2 14 19 19 17 000
26. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 3 1 17 21 51 16 950
26. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 3 1 17 21 51 16 950
28. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 2 1 17 20 48 16 850
29. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 1 2 17 20 25 16 550
30. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 2 2 17 21 79 16 350
31. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 3 3 17 23 72 15 950
32. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 3 2 17 22 44 15 750
33. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 1 17 21 88 15 550
34. Knap Petr CZE045305 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 17 18 49 15 350
34. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina 1 17 18 18 15 350
36. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 3 17 20 35 15 050
37. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 3 3 17 23 50 14 650
37. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 1 17 18 21 14 650
39. Petr Martin CZE008426 B Fekobe Pilníkov 3 3 4 10 10 14 500
40. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 17 19 134 14 450
41. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 3 2 17 22 52 14 350
42. Kubec Václav CZE042466 C Modré Růže Trutnov 1 17 18 25 14 250
43. Hofman Martin CZE006587 A Lumírkovci Úpice 17 17 41 14 050
43. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 1 17 19 21 14 050
45. Kánský Břetislav 1959 CZE037052 Broumov 1 1 17 19 19 13 950
45. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 1 2 17 20 29 13 950
47. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 17 17 23 13 750
47. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice 3 11 14 14 13 750
49. Kábrt Michal CZE053920 C SKKS Cukrárna Náchod 2 3 17 22 36 13 450
50. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 3 4 7 7 13 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 03:27

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 03:27:14