Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/318)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 318 | Turnajů: 92

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 5 5 10 5 150
2. Kučera Petr CZE036214 B ŠK Republika Úpice 5 5 14 4 750
2. Vaněk Pavel CZE027292 C DC Prima Česká Skalice 5 5 11 4 750
4. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 5 5 6 4 550
4. Černý Pavel CZE056911 Zlatí Bažanti Velké Poříčí 5 5 6 4 550
6. Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně 5 5 7 4 450
6. Kubec Václav CZE042466 C Modré růže Trutnov 5 5 10 4 450
6. Hofman Martin CZE006587 A Lumírkovci Úpice 5 5 13 4 450
6. Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín 5 5 8 4 450
10. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 5 5 10 4 350
10. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 5 5 16 4 350
12. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 5 5 8 4 312
13. Jurik Martin CZE051225 B Black Angels Trutnov 5 5 6 4 250
14. Odvárko Roman CZE001786 B Lumírkovci Úpice 5 5 6 4 150
15. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 5 5 10 3 950
15. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice 5 5 7 3 950
15. Dittmar Patrik CZE027554 B Sabotage A23 Jičín 5 5 8 3 950
15. Prokop René CZE003110 C Puškvorec Velké Svatoňovice 5 5 7 3 950
19. Tišler Matěj CZE054746 C Puškvorec Velké Svatoňovice 5 5 10 3 850
19. Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně 5 5 7 3 850
19. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 5 5 8 3 850
22. Mertlík Jiří CZE043730 A Pivaři Habřina 4 4 4 3 800
23. Bedlivý Pavel CZE004877 B Podskaláci Úpice 5 5 10 3 750
23. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina 5 5 6 3 750
25. Horák Karel CZE021132 C Orli Trutnov 5 5 10 3 683
26. Škývara Vladimír CZE052510 SKKS Cukrárna Náchod 4 4 4 3 500
27. Vlček Jiří CZE016590 A U Vlčků Rtyně 5 5 8 3 450
27. Vaněk Petr CZE037869 D Darts Brothers Červený Kostelec 5 5 6 3 450
27. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 18 3 450
27. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 5 9 3 450
31. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 5 5 5 3 398
32. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři 3 3 3 3 350
32. Erban Jiří CZE053288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 5 5 9 3 350
32. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov 3 3 3 3 350
32. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 5 5 7 3 350
32. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 5 5 8 3 350
32. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 5 5 12 3 350
38. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 5 5 6 3 255
39. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 5 5 5 3 250
40. Nývlt Jan CZE027211 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 5 8 3 150
40. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 5 5 8 3 150
40. Marek Michal CZE001029 A The Badgers Kostelec n/O 3 3 3 3 150
43. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N. 3 3 3 3 050
43. Knap Petr CZE045305 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 5 8 3 050
43. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 5 5 9 3 050
43. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 5 5 8 3 050
43. Šulitka Miroslav CZE046346 D Salamandr Malé Svatoňovice 5 5 10 3 050
43. Hájek Tomáš CZE056418 P&R Radim 5 5 6 3 050
49. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 3 3 3 2 950
49. Krumnikl Kamil CZE050137 B SKKS Cukrárna Náchod 5 5 5 2 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:19

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:19:59