Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 81 | Turnajů: 80

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 22 3 350
2. Komárková Eliška CZE042222 B DC Prima Česká Skalice 5 5 12 3 150
3. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 5 6 2 950
4. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 5 5 13 2 850
5. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 5 5 6 2 750
5. Škrabalová Kateřina CZE047579 B TJ Sparta Úpice 5 5 13 2 750
5. Chládková Veronika CZE051828 ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 5 9 2 750
5. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 5 5 6 2 750
9. Kordová Romana 1969 CZE038396 A Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 7 2 650
9. Čiháková Gabriela CZE039592 C Piráti od Vlčků Rtyně 5 5 6 2 650
11. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 15 2 550
12. Formanová Monika CZE056394 Velký Třebešov 5 5 8 2 450
12. Šandová Eva CZE056779 TJ Sparta Úpice 5 5 15 2 450
12. Semeráková Kateřina CZE051961 SKKS Cukrárna Náchod 5 5 5 2 450
15. Schmidtová Kateřina CZE049881 B Lumírkovci Úpice 5 5 6 2 350
15. Hofmanová Jitka CZE044079 D DC Prima Česká Skalice 5 5 6 2 350
17. Šlechtová Monika CZE039600 A Zifčák Úpice 4 4 4 2 200
18. Manšingerová Barbora CZE026629 D Salamandr Malé Svatoňovice 5 5 9 2 150
19. Klempířová Erika CZE021129 C Dvoračka Trutnov 5 5 6 2 079
20. Máslová Iva CZE052128 D Darts Brothers Červený Kostelec 5 5 5 2 050
21. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 5 5 8 2 041
22. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 5 5 8 1 950
23. Trejtnarová Irena CZE036841 C Trutnov 5 5 7 1 817
24. Drahotská Terezie CZE050494 D Hagafa Oáza Pilníkov 4 4 4 1 800
25. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 5 5 5 1 750
25. Formanová Denisa CZE056395 ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 5 10 1 750
27. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 4 4 4 1 700
28. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 5 5 5 1 650
28. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 5 5 7 1 650
30. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov 4 4 4 1 600
30. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 2 2 2 1 600
32. Horáková Alena CZE021131 C Orli Trutnov 5 5 5 1 588
33. Szelke Nikola CZE058238 Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 5 1 550
33. Horká Alena CZE053232 Klikaři z Podskalky Úpice 5 5 6 1 550
35. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 3 3 3 1 450
35. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 3 3 3 1 450
37. Horká Iva CZE042800 Klikaři z Podskalky Úpice 4 4 4 1 400
38. Plašilová Miroslava CZE006653 A Žraloci Trutnov 3 3 3 1 369
39. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 3 3 3 1 350
40. Přibylová Petra CZE053390 SKKS Cukrárna Náchod 4 4 4 1 300
41. Vítková Lucie CZE047025 C Broumov 3 3 3 1 250
41. Pullmannová Martina CZE029643 C Červený Kostelec 3 3 3 1 250
43. Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín 2 2 2 1 200
44. Hamerská Marie CZE041935 C Dřevěnka Broumov 3 3 3 1 150
45. Tupcová Renata CZE054047 SKKS Cukrárna Náchod 3 3 3 1 050
45. Kolbová Hana CZE048432 Trutnov 3 3 3 1 050
47. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 2 2 2 1 000
47. Wolfová Lenka CZE039951 C Dřevěnka Broumov 2 2 2 1 000
49. Formanová Alena CZE059762 Rtyně 3 3 3 950
50. Trdlikátová Lada CZE059578 Úpice 3 3 3 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:06

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:06:15