Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/144)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 144 | Turnajů: 470

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 3 3 20 26 28 24 500
2. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 3 1 20 24 28 24 300
3. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice 3 3 20 26 56 24 000
4. Jirků Elen CZE044613 B Velký Třebešov 3 1 20 24 49 22 500
5. Formanová Monika CZE056394 Velký Třebešov 3 3 20 26 123 22 000
6. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 3 3 20 26 105 21 500
7. Komárková Eliška CZE042222 A Česká Skalice 3 1 20 24 79 20 100
8. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 2 1 20 23 55 19 700
9. Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín 3 2 17 22 22 18 650
10. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 3 1 20 24 24 16 500
11. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 3 20 26 103 15 800
12. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 2 1 20 23 94 14 700
12. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 20 22 24 14 700
14. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 20 23 88 14 200
15. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 2 1 20 23 30 14 000
16. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 20 22 46 13 800
17. Škrabalová Kateřina CZE047579 B TJ Sparta Úpice 1 2 20 23 46 13 000
18. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 20 21 31 12 800
18. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 2 1 20 23 118 12 800
20. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 20 21 46 12 700
21. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 3 20 23 25 12 500
22. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 3 1 20 24 51 12 400
23. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 2 1 20 23 53 12 300
24. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 2 1 20 23 52 11 600
25. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 3 1 20 24 65 11 500
25. Máslová Iva CZE052128 C Darts Brothers Červený Kostelec 3 1 20 24 44 11 500
27. Manšingerová Barbora CZE026629 D Salamandr Malé Svatoňovice 20 20 42 11 000
28. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 2 1 17 20 20 10 650
29. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 20 22 52 10 400
30. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 3 20 23 46 10 300
31. Formanová Alena CZE059762 Rtyně 2 2 20 24 30 10 200
32. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 1 20 21 30 9 600
33. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 2 1 3 6 6 9 550
34. Prokopcová Martina CZE046509 D U Soudku Arnultovice 3 1 3 7 9 9 350
35. Karlecová Jana CZE039950 B Dřevěnka Broumov 3 12 15 15 9 200
36. Čiháková Gabriela CZE039592 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 20 21 22 8 900
37. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 3 10 13 14 8 600
37. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov 3 10 13 13 8 600
39. Prouzová Zdenka CZE048734 D Puškvorec Velké Svatoňovice 20 20 24 8 300
40. Hamerská Marie CZE041935 C Dřevěnka Broumov 19 19 19 8 050
41. Hájeková Helena CZE055338 Jičín 1 1 18 20 20 8 000
42. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 20 20 29 7 500
42. Szelke Nikola CZE058238 D Klikaři z Podskalky Úpice 20 20 34 7 500
44. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 8 11 11 7 400
45. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 3 5 8 8 7 350
46. Přibylová Petra CZE053390 D SKKS Cukrárna Náchod 1 1 17 19 19 7 150
46. Šlechtová Monika CZE039600 A Zifčák Úpice 15 15 15 7 150
48. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 20 20 36 7 100
49. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 20 20 38 7 000
50. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 17 17 17 6 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.7.2018 09:42

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.7.2018 09:42:19