Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/131)
  Náhled Tisk Nahoru
Pohár W-Sportu 2017/18 - DVOJICE

Krajské žebříčky | Dvojice smíšené | Dvojic: 131 | Turnajů: 23

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 4 050
Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov
2. Krátký Lubomír CZE049176 Broumov 6 6 8 3 900
Král Martin CZE041709 C Broumov
3. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 5 5 5 3 650
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
4. Hamerská Marie CZE041935 C Dřevěnka Broumov 6 6 8 3 200
Hamerský Petr CZE031136 C Dřevěnka Broumov
5. Bartoš Stanislav CZE010419 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 2 950
Stoner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov
6. Wajsar Michal CZE051122 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 4 5 5 2 500
Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně
7. Vlček Jiří CZE016590 A U Vlčků Rtyně 4 4 4 2 400
Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně
7. Kutil Lukáš CZE053086 Broumov 6 6 7 2 400
Vítková Lucie CZE047025 C Broumov
9. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 4 4 4 2 200
Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně
10. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 1 2 100
Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
11. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 1 3 4 4 1 950
Pirkl Marian CZE047572 C Dřevěnka Broumov
12. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 900
Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
13. Tryzna Libor CZE000969 B Pistolníci Dolní Kalná 1 1 1 1 700
Mikulka Martin CZE039110 B Pistolníci Dolní Kalná
14. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 3 3 3 1 650
Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice
15. Týfa David CZE051830 Broumov 5 5 5 1 550
Kapounová Jana CZE040642 Broumov
16. Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín 1 1 1 1 500
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
17. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 4 4 4 1 300
Šandová Eva CZE056779 TJ Sparta Úpice
17. Tomcsányi Aleš CZE047362 C Dvoračka Trutnov 1 1 1 1 300
Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov
17. Stránský Daniel CZE046594 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 1 300
Hek Michal CZE003976 B U Soudku Arnultovice
20. Hofman Martin CZE006587 A Lumírkovci Úpice 3 3 3 1 250
Hofman Petr CZE050491 Brzice
21. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 1 1 2 2 1 150
Kubec Václav CZE042466 C Modré růže Trutnov
21. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 3 3 3 1 150
Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov
23. Kuřík Vít CZE007692 Pistolníci Dolní Kalná 1 1 1 1 100
Kuřík Matěj CZE057443 Studenec
23. Mach Martin CZE038867 B Sklípek Vrchlabí 1 1 1 1 100
Erban Miroslav CZE034262 A Štíři od Soudku Arnultovice
23. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 2 2 2 1 100
Kučera Petr CZE036214 B ŠK Republika Úpice
23. Horák Petr CZE053087 Broumov 4 4 4 1 100
Morongová Iveta CZE047495 Broumov
27. Čihák Jaroslav CZE015922 A U Vlčků Rtyně 2 2 2 1 000
Pecka Zdeněk CZE033032 B Piráti od Vlčků Rtyně
28. Buroň Josef CZE041523 Žacléř 1 1 1 900
Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř
28. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 1 1 1 900
Hudrlík Jiří CZE042773 B Stará hora Horní Maršov
28. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 2 2 2 900
Kuřátko Pavel CZE044854 A DC Prima Česká Skalice
28. Šlik Petr CZE024598 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 900
Vaněk Pavel CZE027292 C DC Prima Česká Skalice
28. Havlas Josef CZE034774 B Pistolníci Dolní Kalná 1 1 1 900
Turek Richard CZE032316 A Štíři od Soudku Arnultovice
33. Tišler Matěj CZE054746 C Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 850
Kučera Petr CZE036214 B ŠK Republika Úpice
33. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 1 1 1 850
Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
33. Pařízek Jan CZE052100 C Lelci z Kramolny 1 1 1 850
Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
33. Černý Pavel CZE056911 Zlatí Bažanti Velké Poříčí 1 1 1 850
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
33. Vlk Martin 1948 CZE016588 U Vlčků Rtyně 1 1 1 850
Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně
38. Steinerová Lenka CZE040643 C Dřevěnka Broumov 2 2 2 800
Steiner Ladislav CZE040271 B Dřevěnka Broumov
38. Mach Miloš CZE002095 A ŠK Republika Úpice 2 2 2 800
Škrabalová Kateřina CZE047579 B TJ Sparta Úpice
38. Čiháková Gabriela CZE039592 C Piráti od Vlčků Rtyně 2 2 2 800
Čihák Jaroslav CZE015922 A U Vlčků Rtyně
41. Komárková Eliška CZE042222 B DC Prima Česká Skalice 1 1 1 750
Vaněk Pavel CZE027292 C DC Prima Česká Skalice
41. Čiháková Gabriela CZE039592 C Piráti od Vlčků Rtyně 1 1 1 750
Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně
41. Částek Libor CZE011952 B Černý Sup Hajnice 1 1 1 750
Hampl Milan CZE056398 Černý Sup Hajnice
41. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 1 1 1 750
Vaněk Pavel CZE027292 C DC Prima Česká Skalice
41. Fridrich Luboš CZE031112 B Hajnice 1 1 1 750
Valášek David CZE030943 C Hajnice
41. Král Martin CZE041709 C Broumov 1 1 1 750
Kánský Břetislav CZE037052 Broumov
41. Pullmannová Martina CZE029643 C Červený Kostelec 1 1 1 750
Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně
41. Chládek Martin CZE056204 ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 750
Vaněk Pavel CZE027292 C DC Prima Česká Skalice
41. Wolfová Lenka CZE039951 C Dřevěnka Broumov 1 1 1 750
Stoner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov
50. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 1 1 1 700
Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:04:05