Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/119)
  Náhled Tisk Nahoru
Luna Tour Mistrovství SVČ 2017 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 119 | Turnajů: 467

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hofmanová Jitka CZE044079 D DC Prima Česká Skalice 1 4 2 30 37 59 28 502
2. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 1 4 2 30 37 55 21 598
3. Máslová Iva CZE052128 D Darts Brothers Červený Kostelec 1 1 1 30 33 47 17 301
4. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 2 2 30 35 110 16 896
5. Šandová Eva CZE056779 TJ Sparta Úpice 1 2 1 30 34 61 16 579
6. Formanová Denisa CZE056395 ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 2 1 30 34 46 15 700
7. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 1 30 31 77 13 700
8. Chládková Veronika CZE051828 ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 30 32 53 13 200
9. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 1 30 31 51 12 824
10. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 30 30 54 12 627
11. Semeráková Kateřina CZE051961 SKKS Cukrárna Náchod 30 30 40 12 400
12. Horká Iva CZE042800 Klikaři z Podskalky Úpice 25 25 25 12 250
13. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 30 30 35 11 600
14. Gaborčáková Hana CZE021029 Trutnov 22 22 22 11 291
15. Tupcová Renata CZE054047 SKKS Cukrárna Náchod 27 27 27 10 850
16. Přibylová Petra CZE053390 SKKS Cukrárna Náchod 30 30 31 10 200
17. Formanová Monika CZE056394 Velký Třebešov 26 26 26 10 100
18. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 30 30 38 9 700
19. Golecká Jitka CZE054055 Úpice 30 30 40 9 500
20. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 30 30 37 9 400
21. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 2 21 24 24 9 254
22. Prokopcová Martina CZE046509 D U Soudku Arnultovice 2 2 7 11 11 9 234
23. Prouzová Zdenka CZE048734 D Puškvorec Velké Svatoňovice 24 24 24 9 100
24. Holanová Jiřina CZE015986 Úpice 15 15 15 8 350
25. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 24 24 24 8 300
26. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 3 2 5 10 10 8 286
27. Seidelová Natálie CZE046879 D Česká Skalice 2 19 21 21 7 766
28. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 2 2 8 12 12 7 118
29. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 10 11 11 6 700
30. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 4 8 12 14 6 400
31. Pachtová Adéla CZE055615 D U Huberta Hradec Králové 3 2 5 6 6 200
32. Čubová Iva CZE001571 Horní Maršov 12 12 12 6 109
33. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 1 9 10 10 5 250
34. Trdlikátová Lada CZE059578 Úpice 16 16 16 5 133
35. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 4 4 8 11 4 900
36. Horká Alena CZE053232 Klikaři z Podskalky Úpice 16 16 16 4 800
37. Srnková Naděžda CZE005113 Úpice 12 12 12 4 700
38. Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové 4 6 10 11 4 600
39. Drahotská Terezie CZE050494 D Hagafa Oáza Pilníkov 1 2 3 6 6 4 584
40. Čiháčková Martina CZE035633 D U Huberta Hradec Králové 2 2 4 4 4 300
41. Schauerová Eva CZE020014 Žacléř 13 13 13 3 750
42. Kadlecová Iveta CZE057151 Červený Kostelec 11 11 11 3 683
43. Kapounová Jana CZE040642 Broumov 11 11 11 3 550
44. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 2 2 2 924
45. Mikundová Aneta CZE031797 Trutnov 8 8 8 2 800
46. Šildbergerová Kateřina CZE059131 Mašinky Hradec Králové 2 1 3 3 2 650
47. Kostolanská Anna CZE046707 Velký Třebešov 7 7 7 2 550
48. Kolbová Hana CZE048432 Trutnov 5 5 5 2 549
49. Moravcová Martina CZE047649 Úpice 1 5 6 6 2 350
50. Paterová Lucie CZE037289 D DC Prima Česká Skalice 2 3 5 5 2 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 11:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 11:14:04