Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/601)
  Náhled Tisk Nahoru
Luna Tour Mistrovství SVČ 2017 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 601 | Turnajů: 561

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 4 2 23 29 30 39 446
2. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 4 2 27 33 48 37 782
3. Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice 3 2 27 32 64 37 206
4. Bašák Jiří CZE011741 B Černý Sup Starý Rokytník 3 2 27 32 38 36 584
5. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice 4 2 27 33 65 35 812
6. Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník 4 2 27 33 40 32 691
7. Štefl Dominik CZE030844 A Black Angels Trutnov 4 2 27 33 54 32 500
8. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina 1 2 27 30 55 32 276
9. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 3 1 27 31 50 30 997
10. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 4 2 27 33 44 29 928
11. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 3 25 28 28 29 550
12. Kuřátko Pavel CZE044854 A DC Prima Česká Skalice 4 2 27 33 47 29 256
13. Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně 2 2 27 31 40 28 972
14. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 2 1 27 30 51 28 676
15. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 4 1 27 32 59 28 294
16. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice 4 2 22 28 28 27 246
17. Holík Jiří 1967 CZE001293 A TJ Sparta Úpice 4 2 13 19 22 26 950
18. Pirkl Marian CZE047572 C Dřevěnka Broumov 4 2 27 33 42 25 840
19. Kučera Petr CZE036214 B ŠK Republika Úpice 1 27 28 56 25 517
20. Hofman Martin CZE006587 A Lumírkovci Úpice 3 2 27 32 44 25 308
21. Plašil Lubomír CZE006857 A Žraloci Trutnov 27 27 34 25 012
22. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov 4 2 14 20 21 24 796
23. Černý Pavel CZE056911 Zlatí Bažanti Velké Poříčí 27 27 46 24 750
24. Šlik Petr CZE024598 B Puškvorec Velké Svatoňovice 3 2 27 32 40 24 012
25. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 3 2 27 32 51 23 739
26. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 1 2 27 30 79 23 664
27. Dvořáček Josef CZE054575 D Bulls Velké Poříčí 1 2 27 30 31 23 540
28. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 3 1 27 31 67 23 304
29. Tomcsányi Aleš CZE047362 C Dvoračka Trutnov 1 27 28 66 23 219
30. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 4 1 22 27 27 22 932
31. Semerák Jan CZE052126 D Darts Brothers Červený Kostelec 1 27 28 53 22 699
32. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 2 1 27 30 35 22 364
33. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 4 2 27 33 41 22 310
34. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 4 2 8 14 16 21 714
35. Klempíř Petr CZE021128 C Dvoračka Trutnov 27 27 75 21 294
36. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 1 27 28 36 21 240
37. Mrštný František CZE028041 B TJ Loko Trutnov 1 27 28 60 21 009
38. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 27 27 41 20 914
39. Vaněk Petr 2001 CZE037869 D Darts Brothers Červený Kostelec 2 27 29 52 20 887
40. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 2 27 29 85 20 870
41. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 2 27 29 103 20 739
42. Vladyka Petr 1952 CZE037284 C Orli Trutnov 1 27 28 65 20 713
43. Seidel Tomáš CZE044618 A DC Prima Česká Skalice 1 1 27 29 35 20 712
44. Bedlivý Pavel CZE004877 B Podskaláci Úpice 2 27 29 61 20 698
45. Pavlech Adam CZE055771 Orli Trutnov 26 26 26 20 286
46. Kejzlar Pavel 1956 CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 27 27 88 20 225
47. Jurik Martin CZE051225 B Black Angels Trutnov 1 27 28 30 19 906
48. Kánský Břetislav 1959 CZE037052 Broumov 1 1 24 26 26 19 888
49. Klimeš Jan CZE053089 D Bulls Velké Poříčí 3 2 27 32 39 19 840
50. Bílek Pavel CZE026189 C Orli Trutnov 27 27 64 19 816
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 20:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 20:09:52