Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/266)
  Náhled Tisk Nahoru
Luna Tour Mistrovství SVČ 2017 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 266 | Turnajů: 550

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Černý Pavel CZE056911 Zlatí Bažanti Velké Poříčí 1 1 30 32 62 31 900
2. Semerák Jan CZE052126 D Darts Brothers Červený Kostelec 1 1 2 30 34 65 30 250
3. Dvořáček Josef CZE054575 D Bulls Velké Poříčí 1 2 2 30 35 35 28 190
4. Kánský Břetislav 1959 CZE037052 Broumov 1 1 1 27 30 30 25 738
5. Buroň Josef CZE041523 Žacléř 1 4 2 30 37 47 25 496
6. Klimeš Jan CZE053089 D Bulls Velké Poříčí 1 4 2 30 37 45 24 836
7. Vaněk Petr 2001 CZE037869 D Darts Brothers Červený Kostelec 1 2 30 33 61 24 737
8. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 1 2 1 30 34 64 23 204
9. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 1 2 30 33 77 23 000
10. Erban Jiří CZE053288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 2 2 30 35 77 21 818
11. Pavlech Adam CZE055771 Orli Trutnov 28 28 28 21 542
12. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 2 25 27 27 19 882
13. Kozaňák Michal CZE055781 Fekobe Pilníkov 4 2 15 21 23 16 802
14. Krátký Lubomír CZE049176 Broumov 30 30 42 16 400
15. Syrový Jaroslav CZE056448 SKKS Cukrárna Náchod 30 30 40 16 200
16. Chládek Martin CZE056204 ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 30 32 47 15 300
17. Pech Roman CZE055882 Dvoračka Trutnov 17 17 17 13 950
18. Lamka Josef CZE055816 SKKS Cukrárna Náchod 30 30 55 13 800
19. Hanzl Jiří CZE053090 D Bulls Velké Poříčí 2 1 30 33 38 13 684
20. Hrouda Vratislav CZE027098 Trutnov 30 30 44 13 121
21. Lankaš David CZE055539 ŠK Medvědi Velký Třebešov 30 30 38 12 900
22. Wiesner Jiří CZE058177 Zlatí Bažanti Velké Poříčí 30 30 44 12 600
23. Škývara Vladimír CZE052510 SKKS Cukrárna Náchod 19 19 19 12 550
24. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 2 27 30 30 11 878
25. Efler Petr CZE053574 Žacléř 1 28 29 29 11 400
26. Šíla Jiří CZE052481 D DC Prima Česká Skalice 1 1 19 21 21 11 050
27. Ciszewski Robert CZE033940 TJ Baník Žacléř 3 1 13 17 18 10 170
28. Píč Jakub CZE054576 D Bulls Velké Poříčí 1 17 18 18 9 956
29. Vlk Martin CZE016588 U Vlčků Rtyně 18 18 18 9 822
30. Pecina Jiří CZE054216 Pilníkov 2 1 9 12 12 9 708
31. Houštěk Tomáš CZE053573 D Zlatí Bažanti Velké Poříčí 27 27 27 9 317
32. Mužík Michal CZE052109 D JC/DC Jičín 1 14 15 15 9 100
33. Brožek Viktor CZE047780 Náchod 17 17 17 8 850
34. Punčochář František CZE051500 D Vandalové Úpice 1 11 12 12 8 476
35. Jirák Jan CZE004935 Žacléř 13 13 13 8 050
36. Stránský Daniel CZE046594 D U Soudku Arnultovice 2 2 6 10 10 7 858
37. Radvanovský Michal CZE053137 D Darts Brothers Červený Kostelec 1 10 11 11 7 466
38. Kutěj Jaroslav CZE056823 Trutnov 10 10 10 6 472
39. Kolařík František CZE035052 Sharks na Dlouhé Olomouc 12 12 12 6 400
40. Baldyňák Tomáš CZE038386 D No comment Předměřice 4 5 9 10 5 950
41. Pavlech Pavel CZE026898 Trutnov 14 14 14 5 873
42. Jirák Petr CZE000619 Trutnov 8 8 8 5 833
43. Neuman Luboš CZE042401 Puškvorec Velké Svatoňovice 8 8 8 5 800
44. Kutil Lukáš CZE053086 Broumov 15 15 15 5 750
45. Trdlikát Lukáš CZE037033 D Úpice 16 16 16 5 725
46. Kobr Petr CZE049646 ŠK Nola Vilémov 2 7 9 9 5 650
47. Vít Lukáš CZE007175 Žacléř 1 8 9 9 5 554
48. Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora 1 1 4 6 6 5 522
49. Hospodka Jakub CZE050492 Hagafa Oáza Pilníkov 13 13 13 5 250
50. Bamburowicz Krzysztof POL 2 5 7 8 5 050
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 10:55

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 10:55:21