Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-37/37)
  Náhled Tisk Nahoru
Luna Tour Mistrovství SVČ 2017 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 37 | Turnajů: 257

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 4 2 27 33 48 32 434
2. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 4 2 12 18 19 22 854
3. Wolfová Lenka CZE039951 C Dřevěnka Broumov 3 2 27 32 41 19 716
4. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 4 27 31 59 18 150
5. Šévlová Lucie CZE042294 C Zifčák Úpice 1 1 27 29 48 16 124
6. Klempířová Erika CZE021129 C Dvoračka Trutnov 27 27 62 15 059
7. Trejtnarová Irena CZE036841 C Trutnov 27 27 44 14 347
8. Steinerová Lenka CZE040643 C Dřevěnka Broumov 3 1 27 31 34 13 888
9. Hamerská Marie CZE041935 C Dřevěnka Broumov 27 27 31 12 150
10. Čiháková Gabriela CZE039592 C Piráti od Vlčků Rtyně 2 23 25 25 11 391
11. Hraničková Alice CZE048082 C Modré růže Trutnov 2 22 24 24 10 885
12. Muchová Eva CZE052767 C Vodníci z Potoka Náchod 19 19 19 9 250
13. Vítková Lucie CZE047025 C Broumov 24 24 24 7 600
14. Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové 4 7 11 14 6 750
15. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu) 3 3 6 6 6 350
16. Syřišťová Zuzana CZE025460 C Jičín 1 14 15 15 5 946
17. Hudecová Michaela CZE001990 C TJ Baník Žacléř 15 15 15 5 350
18. Benešová Annemarie CZE051498 C Lumírkovci Úpice 13 13 13 4 930
19. Wenzelová Klára CZE035641 C Lumírkovci Úpice 9 9 9 3 950
20. Kučerová Iva CZE047938 C Lumírkovci Úpice 8 8 8 3 200
21. Ducháčová Renáta CZE004659 C Partyzánky z Chmelnice Úpice 2 4 6 6 3 100
22. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 2 1 3 3 2 850
23. Novotná Jiřina CZE049730 C Hornets Darts Pardubice 1 2 3 3 2 700
24. Pullmannová Martina CZE029643 C Červený Kostelec 8 8 8 2 258
25. Dvořáková Monika CZE005750 C Excelent Pub Pardubice 4 4 4 2 100
26. Ondrášková Iva CZE046685 C Hornets Darts Pardubice 1 2 3 3 2 000
27. Brodská Jitka CZE047822 C DC Jičín 1 3 4 4 1 864
28. Horáková Alena CZE021131 C Orli Trutnov 5 5 5 1 715
29. Mlatečková Věra CZE003208 C TJ Baník Žacléř 4 4 4 1 700
30. Karlecová Jana CZE039950 C Otovice 1 1 2 2 1 674
31. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 1 2 2 1 550
32. Macečková Hana CZE039590 C Partyzánky z Chmelnice Úpice 4 4 4 1 500
33. Kloučková Zdeňka CZE043458 C DC Sniper Librantice 2 2 2 1 100
34. Polívková Stanislava CZE040014 C DC Jičín 1 1 1 608
35. Hamplová Petra CZE038066 C Modré růže Trutnov 2 2 2 600
36. Vanická Michaela CZE041768 C Česká Skalice 1 1 1 350
37. Raková Renáta CZE048711 C Vandalové Úpice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 03:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 03:38:24