Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/106)
  Náhled Tisk Nahoru
Luna Tour Mistrovství SVČ 2017 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 106 | Turnajů: 482

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tomcsányi Aleš CZE047362 C Dvoračka Trutnov 1 2 1 30 34 84 29 935
2. Pirkl Marian CZE047572 C Dřevěnka Broumov 1 4 2 30 37 55 29 190
3. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 1 2 2 30 35 99 29 094
4. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 1 4 2 30 37 57 27 989
5. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 1 30 31 52 25 893
6. Bílek Jiří CZE009229 C Trutnov 1 28 29 29 24 765
7. Vladyka Petr 1952 CZE037284 C Orli Trutnov 1 1 30 32 75 24 375
8. Vaněk Pavel CZE027292 C Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 2 24 28 29 24 008
9. Bílek Pavel CZE026189 C Orli Trutnov 1 30 31 72 23 687
10. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 1 4 2 30 37 83 23 630
11. Klempíř Petr CZE021128 C Dvoračka Trutnov 30 30 80 23 442
12. Kubec Václav CZE042466 C Modré růže Trutnov 1 2 1 30 34 35 23 067
13. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř 1 4 2 30 37 72 22 936
14. Horák Karel CZE021132 C Orli Trutnov 1 30 31 51 22 328
15. Biederman Jakub CZE054378 C SKKS Cukrárna Náchod 30 30 39 21 300
16. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 1 30 33 97 21 248
17. Knap Petr CZE045305 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 30 31 33 21 100
18. Kábrt Michal CZE053920 C SKKS Cukrárna Náchod 1 1 30 32 53 20 778
19. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 1 4 2 30 37 57 20 746
20. Špaček Miroslav CZE014046 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 1 30 35 38 19 336
21. Ljubechko Oleksandr CZE043314 C Vandalové Úpice 2 30 32 43 19 222
22. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 30 32 82 19 070
23. Izák Milan CZE042483 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 30 32 33 18 148
24. Vladyka Petr 1979 CZE043624 C Orli Trutnov 1 23 24 24 16 738
25. Geťko Jiří CZE041060 C SKKS Cukrárna Náchod 30 30 48 16 700
26. Stoner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov 1 1 30 32 48 16 642
27. Goldmann Martin CZE045102 C TJ Baník Žacléř 1 1 30 32 33 16 292
28. Košťál Robert CZE000552 C Fekobe Pilníkov 4 2 14 20 20 16 092
29. Pluháček Jiří CZE053389 C SKKS Cukrárna Náchod 30 30 38 15 400
30. Hegedüš Karel CZE001602 C TJ Baník Žacléř 3 30 33 41 14 500
31. Hamerský Petr CZE031136 C Dřevěnka Broumov 30 30 37 14 300
32. Král Martin CZE041709 C Broumov 25 25 25 12 650
33. Petr Martin CZE008426 C Fekobe Pilníkov 4 7 11 12 12 250
34. Vanický Jiří CZE030634 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 30 30 31 11 600
35. Hudec Ivan CZE001741 C TJ Baník Žacléř 23 23 23 11 150
36. Prouza Jiří CZE048547 C Puškvorec Velké Svatoňovice 25 25 25 10 550
37. Holubec Jaroslav CZE045303 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 29 30 30 9 950
38. Görner Vít CZE001596 C Žacléř 2 14 16 16 9 900
39. Hrdlička Zdeněk CZE003014 C Orli Trutnov 17 17 17 9 496
40. Matuška Jakub CZE002808 C Trutnov 9 9 9 8 763
41. Zumr Petr CZE045193 C Dvoračka Trutnov 1 11 12 12 8 450
42. Hampl Matěj CZE040080 C Hagafa Oáza Pilníkov 2 14 16 16 7 800
43. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 2 4 6 6 7 700
44. Píša Ondřej CZE027744 C Trutnov 23 23 23 7 650
45. Rücker Miloš CZE002130 C TJ Baník Žacléř 11 11 11 6 250
46. Adámek Aleš CZE024414 C Dvoračka Trutnov 16 16 16 5 556
47. Kleandr Jan CZE032376 C Odpadlíci Neznášov 9 9 9 4 950
48. Hegedüš Marek CZE002305 C TJ Baník Žacléř 2 6 8 8 4 800
49. Romančák Jiří CZE022621 C Divočáci Nemyčeves 11 11 11 4 581
50. Štosek Pavel CZE027998 C Trutnov 13 13 13 4 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 05:19

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 05:19:22