Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/147)
  Náhled Tisk Nahoru
Luna Tour Mistrovství SVČ 2017 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 147 | Turnajů: 474

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bašák Jiří CZE011741 B Černý Sup Starý Rokytník 3 2 27 32 37 36 584
2. Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník 4 2 27 33 40 32 691
3. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 4 2 27 33 44 29 928
4. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 4 1 27 32 59 28 294
5. Kučera Petr CZE036214 B ŠK Republika Úpice 1 27 28 55 25 517
6. Šlik Petr CZE024598 B Puškvorec Velké Svatoňovice 3 2 27 32 40 24 012
7. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 3 1 27 31 67 23 304
8. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 4 1 22 27 27 22 932
9. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 2 1 27 30 35 22 364
10. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 4 2 27 33 41 22 310
11. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 1 27 28 36 21 240
12. Mrštný František CZE028041 B TJ Loko Trutnov 1 27 28 60 21 009
13. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 2 27 29 85 20 870
14. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 2 27 29 103 20 739
15. Bedlivý Pavel CZE004877 B Podskaláci Úpice 2 27 29 61 20 698
16. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 27 27 88 20 225
17. Jurik Martin CZE051225 B Black Angels Trutnov 1 27 28 30 19 906
18. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 4 1 24 29 29 18 662
19. Vít Jan CZE033577 B Lumírkovci Úpice 1 27 28 40 18 070
20. Gregůrek Michal CZE010614 B SKKS Cukrárna Náchod 2 2 20 24 25 17 990
21. Nohejl Milan CZE033148 B Podskaláci Úpice 1 1 27 29 39 17 272
22. Miščuk Ladislav CZE041598 B Lumírkovci Úpice 2 1 24 27 27 17 085
23. Nývlt Jan CZE027211 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 27 27 34 16 750
24. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 2 27 29 35 16 690
25. Krumnikl Kamil CZE050137 B SKKS Cukrárna Náchod 27 27 43 16 650
26. Štim Jan CZE024413 B Vodníci z Potoka Náchod 27 27 35 16 150
27. Vondráček Aleš CZE044615 B DC Prima Česká Skalice 1 27 28 43 16 050
28. Steiner Ladislav CZE040271 B Dřevěnka Broumov 1 1 27 29 33 15 936
29. Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov 27 27 31 14 850
30. Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov 27 27 50 14 801
31. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 4 1 22 27 27 13 948
32. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 23 23 23 13 669
33. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 27 27 30 13 263
34. Hofman Jiří CZE042403 B Sokolíci Červený Kostelec 17 17 17 12 928
35. Semerák Tomáš CZE018712 B SKKS Cukrárna Náchod 27 27 42 12 450
36. Skořepa David CZE042489 B Sabotage A23 Jičín 1 15 16 16 12 130
37. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 2 22 24 24 11 900
38. Unger Lukáš CZE050718 B Sokolíci Červený Kostelec 18 18 18 11 723
39. Slezák Jiří CZE036404 B Upíři Hradec Králové 4 1 13 18 19 11 354
40. Sobolík Jiří CZE004079 B TJ Sparta Úpice 2 16 18 18 10 000
41. Bartoš Stanislav CZE010419 B Dřevěnka Broumov 19 19 19 9 450
42. Rafael Ladislav CZE040593 B SKKS Cukrárna Náchod 20 20 20 9 200
43. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové 1 1 5 7 7 8 868
44. Chrenko Ludvík CZE002513 B Dvoráci Dvůr Králové 14 14 14 8 656
45. Wajsar Michal CZE051122 B Piráti od Vlčků Rtyně 27 27 29 8 636
46. Udatný Milan CZE008267 B Zifčák Úpice 16 16 16 7 900
47. Kotrbatý Petr CZE000266 B Stará hora Horní Maršov 1 8 9 9 7 860
48. Stejskal Milan CZE000403 B Stará hora Horní Maršov 14 14 14 7 662
49. Vítek Miloš CZE029623 B Sokolíci Červený Kostelec 9 9 9 7 210
50. Frinta Radek CZE045424 B Trutnov 2 2 8 12 12 6 846
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 00:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 00:14:31