Luna Tour Galerie Mistrů
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Luna Tour Galerie Mistrů
Galerie MISTRŮ a MISTRYŇ SVČ

31.12.2007 13:48 (aktualizováno 12.12.2016 12:28) | Vylíčil Ondřej | Přečteno: 3302×

Seznam dosavadních vítězů Mistrovství Severovýchodních Čech.

Na úplném konci této stránky najdete kompletní statistiku medailistů soutěže.

10. ročník 2016

Gregůrková Alena (ŠK Republika Úpice), Svoboda Libor (Black Angels Trutnov)

Vítězové podkategorií:

Kategorie B ženy: Šlechtová Monika (Partyzánky z Chmelnice Úpice)
Kategorie C ženy: Goldmannová Anna (Partyzánky z Chmelnice Úpice)
Kategorie D+ ženy: Koudelová Marie (Náchod)
Kategorie B muži: Štefl Dominik (Black Angels Trutnov)
Kategorie C muži: Bašák Jiří (Trutnov)
Kategorie D+ muži: Selinger Michal (Salamandr Malé Svatoňovice)

9. ročník 2015

Dvořáková Šárka (DC Jičín), Svoboda Libor (Black Angels Trutnov)

Vítězové podkategorií:

Kategorie B ženy: Kordová Romana st. (SLZA z Podskalky Úpice)
Kategorie C ženy: Šlechtová Monika (Partyzánky z Chmelnice Úpice)
Kategorie D+ ženy: Trejtnarová Irena (Trutnov)
Kategorie B muži: Dvořáček Jan (DC Prima Česká Skalice)
Kategorie C muži: Ulrich Michal (DC Prima Česká Skalice)
Kategorie D+ muži: Bílek Jiří (Dvoračka Trutnov)

8. ročník 2014

Uhříčková Lenka (TJ Baník Žacléř), Záruba Daniel (Ložisková mafie Pšov)

Vítězové podkategorií:

Kategorie B ženy: Zítková Iveta (Dřevěnka Plus Broumov)
Kategorie C ženy: Karlecová Jana (Dřevěnka Plus Broumov)
Kategorie D+ ženy: Šlechtová Monika (Partyzánky z Chmelnice Úpice)
Kategorie B muži: Svoboda Libor (Black Angels Trutnov)
Kategorie C muži: Korda Milan (SLZA z Podskalky Úpice)
Kategorie D+ muži: Benecký Roman (U Soudku Arnultovice)

7. ročník 2013

Kosařová Pavlína (Black Angels Trutnov), Kuric Robert (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

Kategorie C+ ženy: Prouzová Marie (SLZA z Podsklaky Úpice)
Kategorie B muži: Kousal Zdeněk (Dřevěnka Plus Broumov)
Kategorie C muži: Hendrych Daniel (DC Jičín)
Kategorie D muži: Píša Ondřej (El Pisada Trutnov)
Kategorie E muži (amatéři): Rezek Petr (Náchod)

6. ročník 2012

Kosařová Pavlína (Bejci Trutnov), Holík Jiří (TJ Sparta Úpice)

Vítězové podkategorií:

Kategorie C+ ženy (1. Oblastní a nižší ligy a amatérky): Cejzlarová Jitka (Black Angels Trutnov)
Kategorie B muži (Krajské ligy): Hamerský Vlastimil (Dřevěnka Plus Broumov)
Kategorie C muži (1. Oblastní ligy): Šimočko Štefan (Tygři od Machače Trutnov)
Kategorie D muži (2. Oblastní ligy): Mikulka Martin (ŠK Juráši Horní Olešnice)
Kategorie E muži (amatéři): Hejna Jakub (Červený Kostelec)

5. ročník 2011

Kosařová Pavlína (Bejci Trutnov), Holík Jiří (TJ Sparta Úpice)

Vítězové podkategorií:

Kategorie C ženy (2. liga): Uhříčková Lenka (TJ Baník Žacléř)
Kategorie D ženy (3. a nižší ligy a amatérky): Marksová Blanka (Modré růže Trutnov)
Kategorie B muži (1. liga): Melichar Jan (TJ Sparta Úpice)
Kategorie C muži (2. liga): Plašil Lubomír (Žraloci od Vlaďky Trutnov)
Kategorie D muži (3. a nižší ligy): Šimočko Štefan (Tygři od Machače Trutnov)
Kategorie E muži (amatéři): Marinica David (Olešnice u Červeného Kostelce)

4. ročník 2010

Plašilová Miroslava (Žraloci od Vlaďky Trutnov), Dlab Josef (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

1. a nižší ligy ženy: Plašilová Miroslava (Žraloci od Vlaďky Trutnov)
1. liga muži: Bílek Jiří (Dvoračka Trutnov)
2. liga, nižší soutěže a neregistrovaní muži: Plašil Lubomír (Žraloci od Vlaďky Trutnov)
Divize a neregistrovaní muži: Hrouda Vratislav (Trutnov)

3. ročník 2009

Zálabská Iva (Lancetta Trutnov), Kuric Robert (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

2. a nižší ligy ženy: Petrová Bohdana (ŠK Juráši Horní Olešnice)
1. liga muži: Efler Petr (Bejci z  Výsluní Trutnov)
2. liga muži: Svoboda Libor (Black Angels Trutnov)
3. liga muži: Kraus Jan (El Pisada Trutnov)
Divize a neregistrovaní muži: Hrouda Vratislav (Trutnov)

2. ročník 2008

Zálabská Iva (Inferno Trutnov), Kuric Robert (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

2. a nižší ligy ženy: Cejzlarová Jitka (Trutnov)
1. liga muži: Wondráček Josef (Pistolníci Dolní Kalná)
2. liga muži: Efler Petr (Bejci z  Výsluní Trutnov)
3. liga muži: Kvasničák Petr (DC Renegáti Kocléřov)
Divize a neregistrovaní muži: Rybak Oleksandr (Lumírkovci Úpice)

1. ročník 2007

Zálabská Iva (Midway Club Trutnov), Kuric Robert (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

2. a nižší ligy ženy: Doležalová Lenka (TJ Baník Žacléř)
1. liga muži: Uhříček Břetislav (TJ Baník Žacléř)
2. liga muži: Vylíčil Ondřej (TJ Sparta Zifčák Úpice)
3. liga muži: Kotrbatý Petr (Stará hora Horní Maršov)
Neregistrovaní muži: Krudenc Miloš (Horní Maršov)

STATISTIKA MEDAILISTŮ

Pokud chcete zobrazit statistiku v novém samostatném okně klikněte na tento odkaz.

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 05:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 06:01:16