Ligová skupina
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga sever základní část
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Prima Plus Česká Skalice 14 12 0 0 0 2 0 173 : 79 391 : 227 36
2. U Soudku Arnultovice 14 9 0 0 4 1 0 153 : 103 350 : 258 31
3. Republika Úpice 14 8 1 0 0 5 0 141 : 112 336 : 286 26
4. Lucky Darts Jičín 14 7 2 0 1 4 0 139 : 116 335 : 288 26
5. Baník Žacléř 14 7 0 0 1 6 0 137 : 116 332 : 280 22
6. Kobry Trutnov 14 6 1 0 0 7 0 130 : 123 319 : 316 20
7. Sokolíci Červený Kostelec 14 6 1 0 0 7 0 114 : 139 280 : 332 20
8. U Vlčků Rtyně 14 5 1 0 0 8 0 101 : 152 254 : 351 17
9. Kumburk Nová Paka 14 2 0 0 0 12 0 91 : 161 240 : 369 6
10. Štíři od Soudku Arnultovice 14 1 1 0 1 11 0 88 : 166 243 : 373 6
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Benecký Roman U Soudku Arnultovice 120,4 97,62 56 42 41 90,11 91 82
2. Gregůrková Alena Republika Úpice 86,6 82,93 56 41 34 75,00 96 72
3. Luštinec Daniel Baník Žacléř 86,5 74,51 56 51 38 69,49 118 82
4. Svatý Martin Kobry Trutnov 83,5 76,92 56 52 40 70,16 124 87
5. Rezek Petr Prima Plus Česká Skalice 80,8 83,02 56 53 44 70,90 134 95
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 7.1.2018 14:00 13. U Soudku Arnultovice 10 : 8 Kumburk Nová Paka
Hek Michal 22 : 21 Ulrich Pavel
Ne 7.1.2018 16:00 13. Sokolíci Červený Kostelec 5 : 13 Prima Plus Česká Skalice
Unger Lukáš 15 : 29 Dvořáček Jan
Ne 7.1.2018 18:00 13. Republika Úpice 14 : 4 U Vlčků Rtyně
Gregůrková Alena 30 : 10 Vlk Martin
Ne 7.1.2018 18:00 13. Štíři od Soudku Arnultovice 4 : 14 Baník Žacléř
Horáček Josef 11 : 30 Polák Miroslav
Po 8.1.2018 18:00 13. Kobry Trutnov 12 : 6 Lucky Darts Jičín
Vedmoch Pavel 27 : 19 Dvořáková Šárka
Ne 14.1.2018 14:00 14. Kumburk Nová Paka 7 : 11 Štíři od Soudku Arnultovice
Ulrich Pavel 18 : 26 Horáček Josef
Ne 14.1.2018 16:00 14. U Vlčků Rtyně 10 : 9 U Soudku Arnultovice
Vlk Martin 24 : 22 Hek Michal
Ne 14.1.2018 18:00 14. Lucky Darts Jičín 11 : 7 Republika Úpice
Mlejnek Eduard 25 : 21 Mach Miloš
Po 15.1.2018 18:00 14. Prima Plus Česká Skalice 10 : 8 Kobry Trutnov
Ulrich Michal 24 : 22 Vedmoch Pavel
Po 15.1.2018 18:00 14. Baník Žacléř 10 : 8 Sokolíci Červený Kostelec
Luštinec Daniel 21 : 19 Unger Lukáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 20:27

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 20:27:08