Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
Severozápadní konference | 10.9.2023 | 12.5.2024 | 6 | 12 | |
40+ Trutnov (V. Třebešov) • DEXTEROUS Krásný Les • Dream Team Tornádo Jirkov • Kanec Most • Ložisková mafie Pšov • Scorpions OKO Plzeň | |||||
Středovýchodní konference | 3.9.2023 | 12.5.2024 | 6 | 12 | |
Fanatics Sedlec • Kaspec Libina (Olomouc) • Mustang Brno • Olympia Tábor • Sgt. Pepik's Band Praha • ŠK Vyškov (Ivanovice) |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
A Extraliga KHK sever o udržení | 3.3.2024 | 29.4.2024 | 6 | 5 | |
Darts Brothers Červený Kostelec • Elita Jičín • Nola Jilemnice • Pistolníci Dolní Kalná • Prima Česká Skalice • Zlatí Bažanti Velké Poříčí |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
A Extraliga KHK sever | 3.9.2023 | 12.2.2024 | 10 | 18 | |
Černý Sup Starý Rokytník • Darts Brothers Červený Kostelec • Elita Jičín • Kobry od Soudku Arnultovice • Lucky Darts Jičín • Nola Jilemnice • Pistolníci Dolní Kalná • Prima Česká Skalice • Tornádo Vlčice • Zlatí Bažanti Velké Poříčí | |||||
B liga KHK východ | 3.9.2023 | 12.5.2024 | 13 | 26 | |
Baník Žacléř A • Baník Žacléř B • Cukrárna Náchod • Dřevěnka Broumov • Lelci z Kramolny • Lumírkovci Úpice • Medvědi Velký Třebešov A • Medvědi Velký Třebešov B • Piráti od Vlčků Rtyně • Prima Česká Skalice B • Puškvorec Velké Svatoňovice • Republika Úpice • Sparta Úpice | |||||
B liga KHK západ | 3.9.2023 | 12.5.2024 | 13 | 26 | |
Černý Sup Hajnice • Devills Dolní Bousov A • Devills Dolní Bousov B • Divočáci Nemyčeves • Kumburk Nová Paka • Lucky Darts Jičín B • Orli Trutnov • P&R Radim • Piráti Paluba Dvůr Králové • Sklípek Vrchlabí • Vítkov Jilemnice • Vo tečku Vítězná • Žraloci Trutnov | |||||
C liga KHK východ | 3.9.2023 | 12.5.2024 | 13 | 26 | |
Cukrárna Náchod B • Cukrárna Náchod C • Dřevěnka Broumov B • Grand Jaroměř • Jestřábi Velké Svatoňovice • Klikaři z Podskalky Úpice • Kremlíci Josefov • Lumírkovci Úpice B • Medvědi Velký Třebešov C • Noví Koně Nahořany • Podskaláci Úpice • UDH Horní Radechová • Zifčák Úpice | |||||
C liga KHK západ | 3.9.2023 | 12.5.2024 | 13 | 26 | |
Bar Zámeček Hostinné • Černý Sup Starý Rokytník B • Grizzly Chotěvice • GTA Sklípek Vrchlabí • HaFani Trutnov • JC/DC Jičín • Krakeni Dvůr Králové • Na pohodu Vítězná • Orli Trutnov B • Orli Trutnov C • Rafani Dvůr Králové • Rally bar Vrchlabí • Továrna Prosečné | |||||
D liga KHK | 3.9.2023 | 13.5.2024 | 7 | 28 | |
133 Královec • Bar Zámeček Hostinné B • Berani u Stadionu Jilemnice • DC Jilemnice • Na pohodu Vítězná B • Partyzánky z Chmelnice Úpice • Šipkaři z Obecní hospůdky Rudník |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
A liga KHK žen | 25.11.2023 | 19.4.2024 | 4 | 6 | |
Bělečandy Běleč LSŽ • Fčely Úpice LSŽ • Frajerky Nový Bydžov LSŽ • Medvědice Velký Třebešov LSŽ |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
Letní dabltým liga KHK sever | 18.6.2023 | 20.8.2023 | 10 | 18 | |
Černý Sup Hajnice LL • Čundráci Velké Svatoňovice LL • Medvědi Baribald Velký Třebešov LL • Medvědi Kodiac Velký Třebešov LL • Na pohodu Vítězná A LL • Na pohodu Vítězná B LL • Orli Trutnov LL • Šipkaři ze hřiště Prosečné LL • U Kellerů Rudník LL • UDH Horní Radechová LL | |||||
Letní dabltým liga Jičínska A | 29.6.2023 | 24.8.2023 | 4 | 9 | |
Jamajka Jičín NL • JElita Jičín NL • Lucky Dart Jíčín A NL • Lucky Darts Jičín B NL | |||||
Letní dabltým liga Jičínska B | 22.6.2023 | 7.9.2023 | 8 | 14 | |
Šest set šedesát šest Jičín NL • Divočáci Jičín NL • Furt vedle Jičín NL • JC/DC Jičín NL • Máchodlo Libuň NL • VR46 Academy Jičín NL • Šlak a hrůza Jičín NL • Marná snaha Jičín NL | |||||
Zimní liga (základní fáze) | 24.11.2023 | 2.2.2024 | 7 | 7 | |
Černý Sup Hajnice ZL • Létající opice Trutnov ZL • Mládežníci Trutnov ZL • Pozdní sběr Jilemnice ZL • Puškvorec Velké Svatoňovice ZL • Rumové víly z Puškvorce V.Svatoňovice ZL • Šipkaři ze hřiště Prosečné ZL | |||||
NEliga Jičínska | 4.4.2024 | 27.6.2024 | 13 | 13 | |
Černý Jičín NL • Furt vedle Jičín NL • Los Banditos Jičín NL • Lucky Darts Jičín NL • Máchodlo Libuň NL • Marlenka Jičín NL • Najeťáčci Železnice A NL • Najeťáčci Železnice B NL • Srdcaři a Kamení Jičín NL • Svaz bohémů Jičín NL • Šarkani Jičín NL • Štamgasti Jičín NL • Ulanbatar Jičín NL |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.3.2024 11:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement