Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Finálová část Hlavní ligové soutěže UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Benecký Roman
U Soudku Arnultovice
117,1 90,63 32 32 29 77,22 79 61 109 1,38 50 0,63 12 0,15 19 12 0 0
2. Komora Martin
Zippo team Chlumec n/C.
101,8 95,00 40 40 38 82,80 93 77 137 1,47 37 0,40 7 0,08 10 3 0 0
3. Pokorný Jaromír
Rebelové Myštěves
87,6 80,00 40 40 32 77,27 88 68 115 1,31 27 0,31 2 0,02 5 0 1 0
4. Kabát Karel
Bludný šípy XXL Hradec Králové
87,6 79,17 40 24 19 72,73 55 40 72 1,31 19 0,35 5 0,09 6 0 0 0
5. Kvapil David
Sharks Hradec Králové
86,2 68,75 32 16 11 67,57 37 25 47 1,27 16 0,43 2 0,05 6 1 0 0
6. Ulrich Michal
Prima Plus Česká Skalice
85,8 80,65 32 31 25 68,83 77 53 101 1,31 32 0,42 4 0,05 7 2 0 0
7. Mertlík Jiří
Pivaři Habřina
83,2 78,13 32 32 25 68,42 76 52 116 1,53 26 0,34 3 0,04 5 0 0 0
8. Oškera Alois
Notorklub Sopotnice
75,1 78,13 40 32 25 65,85 82 54 92 1,12 24 0,29 1 0,01 7 0 0 0
9. Flégl Daniel
Truhles Hradec Králové
72,6 64,52 32 31 20 59,21 76 45 85 1,12 24 0,32 6 0,08 9 0 0 0
10. Marek Michal
The Badgers Kostelec nad Orlicí
72,1 63,64 32 22 14 64,15 53 34 67 1,26 12 0,23 5 0,09 2 0 0 0
11. Géring Pavel
Pivaři Habřina
68,4 60,00 32 20 12 58,82 51 30 63 1,24 17 0,33 2 0,04 3 0 0 0
12. Němeček Petr
The Badgers Kostelec nad Orlicí
67,5 67,74 32 31 21 61,04 77 47 89 1,16 17 0,22 1 0,01 1 1 0 0
13. Nejman Jiří
Truhles Hradec Králové
67,5 62,07 32 29 18 57,53 73 42 87 1,19 26 0,36 2 0,03 3 0 0 0
14. Lieser Jiří
Truhles Hradec Králové
66,5 68,75 32 32 22 62,96 81 51 69 0,85 23 0,28 1 0,01 3 0 0 0
15. Rezek Petr
Prima Plus Česká Skalice
64,9 58,06 32 31 18 56,00 75 42 97 1,29 18 0,24 2 0,03 3 0 0 0
16. Hofman Vladislav
Bumbálka Rusek
64,5 60,00 40 40 24 58,16 98 57 119 1,21 23 0,23 2 0,02 2 0 0 0
17. Havel Jan
Sharks Hradec Králové
64,4 57,14 32 28 16 57,58 66 38 63 0,95 21 0,32 2 0,03 3 0 0 0
18. Svatý Martin
Kobry Trutnov
63,5 53,33 32 30 16 49,35 77 38 88 1,14 26 0,34 5 0,06 6 1 0 0
19. Vaněk Pavel
Prima Plus Česká Skalice
63,0 53,33 32 30 16 51,95 77 40 98 1,27 20 0,26 5 0,06 5 0 0 0
20. Školník Oldřich
Bumbálka Rusek
62,3 56,25 40 32 18 55,84 77 43 86 1,12 20 0,26 3 0,04 1 0 0 0
21. Genik Michal
Truhles Hradec Králové
61,9 53,57 32 28 15 54,41 68 37 86 1,26 14 0,21 3 0,04 2 0 0 0
22. Libotovský Matouš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
60,4 56,25 32 32 18 54,88 82 45 92 1,12 19 0,23 2 0,02 2 0 0 0
23. Hejl Josef
The Badgers Kostelec nad Orlicí
60,2 60,87 32 23 14 57,14 56 32 59 1,05 7 0,13 2 0,04 0 0 0 0
24. Hledík Jan
Bumbálka Rusek
60,1 55,56 40 36 20 53,85 91 49 106 1,16 21 0,23 2 0,02 2 0 0 0
25. Myška Aleš
Rebelové Myštěves
60,0 58,82 40 34 20 55,56 81 45 67 0,83 22 0,27 2 0,02 1 0 0 0
26. Vaisar Zdeněk
Pivaři Habřina
60,0 53,13 32 32 17 51,81 83 43 97 1,17 25 0,30 3 0,04 2 0 0 0
27. Katzer Miloš
Notorklub Sopotnice
58,9 52,50 40 40 21 53,13 96 51 108 1,13 22 0,23 1 0,01 2 0 0 0
28. Švorc Lukáš
Lucky Darts Jičín
58,7 50,00 32 20 10 46,81 47 22 63 1,34 9 0,19 1 0,02 3 0 0 0
29. Kučera Matěj
Sharks Hradec Králové
56,9 60,00 32 20 12 52,94 51 27 51 1,00 8 0,16 0 0,00 1 0 0 0
30. Harcuba Václav
Kobry Trutnov
55,6 45,00 32 20 9 46,00 50 23 64 1,28 11 0,22 2 0,04 0 1 0 0
31. Šafář Jakub
Kobry Trutnov
55,2 45,45 32 22 10 44,64 56 25 67 1,20 14 0,25 1 0,02 2 1 0 0
32. Holub Tomáš
Bludný šípy XXL Hradec Králové
54,4 50,00 40 24 12 50,00 62 31 55 0,89 14 0,23 1 0,02 1 1 0 0
33. Tschöpa Robert
Notorklub Sopotnice
54,3 50,00 40 38 19 47,83 92 44 78 0,85 26 0,28 3 0,03 2 0 0 0
34. Bajan Tomáš
Lucky Darts Jičín
54,0 50,00 32 20 10 48,00 50 24 40 0,80 17 0,34 2 0,04 0 0 0 0
35. Runkas Rudolf
Pivaři Habřina
53,2 44,44 32 27 12 46,15 65 30 79 1,22 13 0,20 1 0,02 1 0 0 0
36. Bíman Martin
Sharks Hradec Králové
52,4 46,43 32 28 13 44,29 70 31 79 1,13 17 0,24 0 0,00 0 1 0 0
37. Dočekal Hynek
Prima Plus Česká Skalice
50,2 34,38 32 32 11 45,78 83 38 92 1,11 24 0,29 2 0,02 1 0 0 0
38. Pokorný Pavel
Marvin Hradec Králové
49,3 54,29 36 35 19 51,22 82 42 43 0,52 5 0,06 0 0,00 0 1 0 0
39. Douda Petr
Bumbálka Rusek
48,5 44,44 40 36 16 43,96 91 40 84 0,92 19 0,21 1 0,01 1 0 0 0
40. Pokorný Martin
Sharks Hradec Králové
48,3 42,11 32 19 8 45,65 46 21 40 0,87 7 0,15 1 0,02 1 0 0 0
41. Havelka Pavel
Lucky Darts Jičín
48,2 42,86 32 28 12 42,47 73 31 61 0,84 18 0,25 0 0,00 2 1 0 0
42. Bjelka Milan
U Soudku Arnultovice
46,4 35,48 32 31 11 36,23 69 25 79 1,14 18 0,26 1 0,01 0 0 0 0
43. Zeman Luděk
Notorklub Sopotnice
46,1 40,63 40 32 13 41,56 77 32 73 0,95 10 0,13 1 0,01 0 1 0 0
44. Klouzek Radek
Rebelové Myštěves
45,8 37,14 40 35 13 40,70 86 35 67 0,78 17 0,20 5 0,06 3 0 0 0
45. Novák Jiří
U Soudku Arnultovice
45,5 40,74 32 27 11 42,42 66 28 56 0,85 10 0,15 1 0,02 1 0 0 0
46. Dvořáková Šárka
Lucky Darts Jičín
45,0 40,00 32 20 8 44,23 52 23 41 0,79 9 0,17 0 0,00 1 0 0 0
47. Žampa Martin
Rebelové Myštěves
44,9 37,50 40 40 15 42,11 95 40 79 0,83 12 0,13 5 0,05 1 0 0 0
48. Deml Robin
Zippo team Chlumec n/C.
44,1 35,90 40 39 14 37,93 87 33 83 0,95 15 0,17 0 0,00 2 0 0 0
49. Ružbašan Radoslav
Bludný šípy XXL Hradec Králové
43,8 38,89 40 36 14 43,02 86 37 64 0,74 12 0,14 2 0,02 0 0 0 0
50. Salaba Lubomír
Lucky Darts Jičín
43,5 34,78 32 23 8 38,18 55 21 47 0,85 8 0,15 1 0,02 3 0 0 0
51. Krejčí David
Sharks Hradec Králové
43,3 29,41 32 17 5 35,71 42 15 51 1,21 9 0,21 1 0,02 0 0 0 0
52. Veselý Pavel
Marvin Hradec Králové
40,8 41,67 36 36 15 44,83 87 39 33 0,38 9 0,10 0 0,00 1 0 0 0
53. Kohlíček Ludvík
Kobry Trutnov
40,6 33,33 32 18 6 38,30 47 18 48 1,02 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
54. Vlášek Jan
Zippo team Chlumec n/C.
40,4 32,35 40 34 11 39,76 83 33 74 0,89 6 0,07 1 0,01 1 0 0 0
55. Dufka Martin
Kobry Trutnov
40,0 25,00 32 32 8 36,59 82 30 84 1,02 13 0,16 4 0,05 0 0 0 0
56. Podlezl Petr
Pivaři Habřina
39,3 25,00 32 16 4 35,71 42 15 37 0,88 9 0,21 1 0,02 1 0 0 0
57. Langer Jan
Marvin Hradec Králové
38,2 41,67 36 36 15 44,94 89 40 24 0,27 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
58. Kuštan Petr
Marvin Hradec Králové
33,2 28,13 36 32 9 32,47 77 25 50 0,65 7 0,09 0 0,00 1 0 0 0
59. Hek Michal
U Soudku Arnultovice
25,6 11,54 32 26 3 24,19 62 15 40 0,65 10 0,16 1 0,02 0 0 0 0
60. Lorenc Martin
Zippo team Chlumec n/C.
23,2 8,70 40 23 2 24,56 57 14 44 0,77 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
61. Moník Filip
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  77,78 40 18 14 68,18 44 30 41 0,93 11 0,25 2 0,05 2 0 0 0
62. Talavášek Jiří
Truhles Hradec Králové
  75,00 32 8 6 70,00 20 14 27 1,35 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
63. Sehnal Jiří
Notorklub Sopotnice
  62,50 40 8 5 65,00 20 13 22 1,10 6 0,30 0 0,00 1 0 0 0
64. Žižka Pavel
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  62,50 40 8 5 55,00 20 11 16 0,80 8 0,40 0 0,00 0 0 0 0
65. Pešek Robert
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  57,14 40 14 8 51,52 33 17 30 0,91 5 0,15 1 0,03 0 0 0 0
66. Deml David
Zippo team Chlumec n/C.
  50,00 40 16 8 52,63 38 20 31 0,82 9 0,24 0 0,00 0 0 0 0
67. Pechánek Jiří
Zippo team Chlumec n/C.
  50,00 40 8 4 57,89 19 11 10 0,53 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
68. Brandejs Aleš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  40,00 32 15 6 48,65 37 18 34 0,92 11 0,30 2 0,05 1 0 0 0
69. Rücker Aleš
Bumbálka Rusek
  37,50 40 16 6 34,21 38 13 32 0,84 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
70. Kuříková Blanka
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  31,25 40 16 5 32,43 37 12 26 0,70 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
71. Diblík Josef
Notorklub Sopotnice
  30,00 40 10 3 38,46 26 10 17 0,65 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
72. Podzimek Petr
Marvin Hradec Králové
  20,00 36 5 1 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Pour Aleš
Rebelové Myštěves
  16,67 40 6 1 33,33 15 5 6 0,40 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
74. Oborník Ladislav
Lucky Darts Jičín
  12,50 32 8 1 12,50 16 2 15 0,94 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
75. Mlejnek Eduard
Lucky Darts Jičín
  11,11 32 9 1 20,00 20 4 11 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Pružinec René
U Soudku Arnultovice
  0,00 32 12 0 25,00 32 8 18 0,56 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
77. Vedmoch Pavel
Kobry Trutnov
  0,00 32 6 0 0,00 12 0 8 0,67 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
78. Bečičková Veronika
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  0,00 32 5 0 16,67 12 2 7 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Jansta Jiří
Rebelové Myštěves
  0,00 40 5 0 9,09 11 1 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
80. Pácha David
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  0,00 40 4 0 27,27 11 3 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Dvořáček Jan
Prima Plus Česká Skalice
  0,00 32 4 0 11,11 9 1 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
82. Josef Jiří
Pivaři Habřina
  0,00 32 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 05:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 05:33:58