Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Seifert Miroslav
Odpadlíci Neznášov
90,1 87,50 40 40 35 78,72 94 74 124 1,32 31 0,33 6 0,06 7 0 0 0
2. Špaček Radim
Pivaři Habřina
89,3 83,33 36 36 30 75,00 84 63 108 1,29 39 0,46 1 0,01 7 1 0 0
3. Mertlík Jiří
Pivaři Habřina
84,5 80,56 36 36 29 70,93 86 61 140 1,63 24 0,28 1 0,01 7 0 0 0
4. Komora Martin
Zippo team Štít
82,9 81,25 32 32 26 70,89 79 56 98 1,24 24 0,30 5 0,06 6 1 0 0
5. Sršeň Jiří
Black Sheep Hradec Králové
79,4 81,25 36 32 26 77,78 72 56 55 0,76 8 0,11 1 0,01 5 2 0 0
6. Chrt Peter
Severní vítr Hradec Králové
77,9 85,71 40 35 30 73,81 84 62 56 0,67 9 0,11 0 0,00 11 2 0 0
7. Pěnkava Zdeněk
Truhles Hradec Králové
77,2 75,00 40 20 15 65,96 47 31 53 1,13 13 0,28 4 0,09 1 1 0 0
8. Douda Petr
Bumbálka Rusek
76,1 82,50 40 40 33 71,13 97 69 103 1,06 16 0,16 5 0,05 3 0 0 0
9. Veselka Tomáš
Black Sheep Hradec Králové
76,0 77,78 36 36 28 72,94 85 62 59 0,69 15 0,18 1 0,01 8 2 0 0
10. Němeček Petr
The Badgers Kostelec nad Orlicí
75,4 75,00 32 16 12 67,57 37 25 38 1,03 11 0,30 2 0,05 1 0 0 0
11. Dolívka Jan
Severní vítr Hradec Králové
73,9 75,86 40 29 22 68,12 69 47 35 0,51 10 0,14 2 0,03 7 4 0 0
12. Toth Martin
Haluzáci Hradec Králové
73,6 78,95 36 19 15 71,11 45 32 22 0,49 8 0,18 0 0,00 7 0 0 0
13. Kovář Pavel
Comeback Máslojedy
73,6 71,79 40 39 28 65,93 91 60 100 1,10 26 0,29 2 0,02 4 0 0 0
14. Vaisar Zdeněk
Pivaři Habřina
73,5 68,42 36 19 13 62,50 48 30 56 1,17 13 0,27 2 0,04 6 0 0 0
15. Brandejs Aleš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
73,1 70,00 32 30 21 63,51 74 47 82 1,11 21 0,28 5 0,07 5 0 0 0
16. Nejman Jiří
Truhles Hradec Králové
72,5 65,22 40 23 15 61,82 55 34 59 1,07 20 0,36 3 0,05 2 1 0 0
17. Hájek Josef 1992
pod Vodníci Hradec Králové
71,9 80,00 40 40 32 72,63 95 69 37 0,39 13 0,14 1 0,01 10 1 0 0
18. Genik Michal
Truhles Hradec Králové
71,9 70,97 40 31 22 66,67 75 50 89 1,19 16 0,21 2 0,03 2 0 0 0
19. Šafařík Petr
Emírovci Pohřebačka
71,7 82,76 40 29 24 73,91 69 51 42 0,61 5 0,07 0 0,00 1 2 0 0
20. Rada Lukáš
Tygři z Neznášova B
71,1 83,33 40 36 30 74,71 87 65 47 0,54 5 0,06 1 0,01 2 2 0 0
21. Novotný Roman
ILL Niňo Hradec Králové
71,0 71,79 40 39 28 68,75 96 66 99 1,03 19 0,20 1 0,01 2 1 0 0
22. Hofman Vladislav
Bumbálka Rusek
70,8 77,50 40 40 31 68,37 98 67 95 0,97 16 0,16 1 0,01 1 1 0 0
23. Sedláček Miroslav
Úletáři Hradec Králové
69,9 64,52 40 31 20 62,34 77 48 96 1,25 20 0,26 2 0,03 2 1 0 0
24. Moník Filip
Bludný šípy XXL Hradec Králové
69,7 64,10 40 39 25 59,38 96 57 123 1,28 25 0,26 4 0,04 6 0 0 0
25. Holub David
Comeback Máslojedy
69,4 68,57 40 35 24 66,67 81 54 88 1,09 18 0,22 0 0,00 0 0 0 0
26. Vodička Petr
Bombarďáci Želí
69,3 85,71 40 35 30 72,94 85 62 27 0,32 11 0,13 0 0,00 5 0 0 0
27. Tomčo Jakub
Dobřeňáci Dobřenice
69,1 80,00 40 40 32 70,30 101 71 61 0,60 11 0,11 0 0,00 9 0 0 0
28. Bláha Petr
Harpuny Hradec Králové
68,2 78,57 40 28 22 70,42 71 50 37 0,52 6 0,08 1 0,01 5 1 0 0
29. Flégl Daniel
Rebelové Myštěves
68,0 61,76 36 34 21 60,98 82 50 77 0,94 28 0,34 4 0,05 4 0 0 0
30. Kůžel Jan
Happy Hippos Hradec Králové
67,6 80,95 32 21 17 72,55 51 37 15 0,29 5 0,10 0 0,00 2 1 0 0
31. Vaněk Michal
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
67,4 81,58 40 38 31 69,47 95 66 40 0,42 9 0,09 1 0,01 8 0 0 0
32. Nosek Jan 1973
Kocouři Hradec Králové
67,2 72,22 40 36 26 63,95 86 55 83 0,97 11 0,13 4 0,05 1 0 0 0
33. Pokorný Pavel
Marvin Hradec Králové
67,1 75,00 40 40 30 66,34 101 67 88 0,87 15 0,15 1 0,01 3 0 0 0
34. Krivošík Pavel
Vlčáci 2011 Štít
66,7 58,97 40 39 23 57,61 92 53 119 1,29 25 0,27 5 0,05 1 0 0 0
35. Bulíček Michal
SPŠ Stračov
66,6 88,89 28 18 16 77,27 44 34 9 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
36. Bukač Ondřej
Vikingové Neznášov
66,4 78,95 32 19 15 73,81 42 31 11 0,26 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
37. Pražák Marek
Rychlá Rota Hradec Králové
65,7 77,14 40 35 27 69,05 84 58 43 0,51 4 0,05 2 0,02 2 1 0 0
38. Křovák Petr
Úletáři Hradec Králové
65,6 60,00 40 35 21 59,52 84 50 99 1,18 22 0,26 1 0,01 2 0 0 0
39. Sedláček Vojtěch
New Maschine Hradec Králové
65,4 80,00 40 40 32 71,72 99 71 35 0,35 9 0,09 1 0,01 3 0 0 0
40. Sadílek Zdeněk
Dobřeňáci Dobřenice
65,3 78,95 40 38 30 70,65 92 65 42 0,46 6 0,07 0 0,00 3 0 0 0
41. Havel Jan
Sharks Hradec Králové
65,3 65,63 40 32 21 60,00 80 48 82 1,03 19 0,24 1 0,01 3 0 0 0
42. Mašek Alexandr
Kocouři Hradec Králové
65,0 69,23 40 26 18 62,90 62 39 55 0,89 10 0,16 1 0,02 1 0 0 0
43. Staněk Michal
Biřička Hradec Králové
64,4 80,00 36 35 28 70,59 85 60 33 0,39 3 0,04 0 0,00 3 0 0 0
44. Hynek Lukáš
Klucy Hradec Králové
64,1 82,14 28 28 23 69,12 68 47 18 0,26 7 0,10 0 0,00 2 0 0 0
45. Chmelík Rudolf
Zippo team Štít
64,1 57,14 32 28 16 55,71 70 39 81 1,16 15 0,21 1 0,01 5 1 0 0
46. Holeček Martin
Bubo Hradec Králové
64,0 81,58 40 38 31 71,74 92 66 32 0,35 2 0,02 2 0,02 0 0 0 0
47. Pokorný Jaromír
Rebelové Myštěves
64,0 59,09 36 22 13 55,77 52 29 54 1,04 9 0,17 3 0,06 4 0 0 0
48. Jirka Josef
H-CLUB Smiřice
63,8 62,50 40 40 25 57,43 101 58 105 1,04 25 0,25 0 0,00 6 0 0 0
49. Marek Michal
The Badgers Kostelec nad Orlicí
63,8 61,29 32 31 19 55,26 76 42 81 1,07 20 0,26 3 0,04 3 0 0 0
50. Libotovský Matouš
Truhles Hradec Králové
63,7 60,00 40 35 21 57,32 82 47 80 0,98 22 0,27 4 0,05 1 0 0 0
51. Langer Jan
Marvin Hradec Králové
63,6 67,50 40 40 27 60,42 96 58 81 0,84 24 0,25 1 0,01 0 0 0 0
52. Široký Oldřich
Řepy Hradec Králové
63,3 73,33 36 30 22 68,57 70 48 29 0,41 3 0,04 2 0,03 2 0 0 0
53. Patočka Daniel
Hrobaři Hradec Králové
63,3 70,00 36 20 14 66,67 45 30 16 0,36 3 0,07 1 0,02 3 0 0 0
54. Vachutka Jaroslav
Bumbálka Rusek
63,3 60,00 40 30 18 58,67 75 44 72 0,96 19 0,25 1 0,01 2 1 0 0
55. Houška Jan
Soptíci Hradec Králové
63,2 70,00 40 40 28 65,63 96 63 41 0,43 9 0,09 3 0,03 5 1 0 0
56. Kollert Radek
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
63,1 71,43 40 35 25 65,48 84 55 54 0,64 5 0,06 0 0,00 4 0 0 0
57. Baleš Martin
HSK U Marťase Hradec Králové
63,0 78,57 40 28 22 69,57 69 48 21 0,30 6 0,09 0 0,00 2 0 0 0
58. Branda Marek
Rebelové Dolní Přím C
62,2 66,67 40 36 24 68,29 82 56 32 0,39 7 0,09 0 0,00 4 0 0 0
59. Hejl Josef
The Badgers Kostelec nad Orlicí
62,2 56,25 32 32 18 55,70 79 44 97 1,23 15 0,19 2 0,03 3 0 0 0
60. Hledík Jan
Bumbálka Rusek
62,0 56,52 40 23 13 57,41 54 31 54 1,00 12 0,22 1 0,02 2 0 0 0
61. Hösch Petr
Sršni Starý Bydžov
61,9 70,83 36 24 17 66,67 54 36 22 0,41 3 0,06 1 0,02 1 0 0 0
62. Brejla Lukáš
Comeback Máslojedy
61,8 63,64 40 33 21 56,10 82 46 63 0,77 19 0,23 3 0,04 3 1 0 0
63. Líbal Jan
The Sharks Hradec Králové
61,6 85,71 36 28 24 72,46 69 50 3 0,04 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
64. Beyer Jan
Republika Březhrad
61,3 62,50 40 40 25 59,38 96 57 98 1,02 13 0,14 0 0,00 1 0 0 0
65. Žižka Pavel
Upíři Hradec Králové
61,1 67,86 36 28 19 64,62 65 42 32 0,49 7 0,11 0 0,00 2 0 0 0
66. Jakl Jiří
Tygři z Neznášova C
61,0 75,00 36 36 27 65,93 91 60 35 0,38 4 0,04 1 0,01 5 0 0 0
67. Nožička Petr
Čertovi švagři Hradec Králové
60,9 58,97 40 39 23 55,91 93 52 84 0,90 22 0,24 3 0,03 2 0 0 0
68. Hrnčíř Jan
Sluníčko Smiřice
60,7 73,08 40 26 19 68,33 60 41 17 0,28 1 0,02 1 0,02 1 0 0 0
69. Zasadil Zdeněk
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
60,6 61,54 40 39 24 60,22 93 56 38 0,41 12 0,13 2 0,02 8 2 0 0
70. Klimek Jan
Vikingové Neznášov
60,5 81,25 32 32 26 66,27 83 55 33 0,40 2 0,02 0 0,00 2 0 0 0
71. Miklošin Jakub
Orličtí Rytíři Hradec Králové
60,5 71,88 32 32 23 67,50 80 54 22 0,28 2 0,03 1 0,01 4 1 0 0
72. Šejvl Lukáš
Rychlá Rota Hradec Králové
60,4 71,88 40 32 23 64,94 77 50 42 0,55 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
73. Rygl Luboš
ŠK Běleč nad Orlicí C
60,4 60,00 40 40 24 57,58 99 57 99 1,00 13 0,13 4 0,04 2 0 0 0
74. Koníček Jakub
d´Arts Obědovice
60,3 74,19 36 31 23 65,33 75 49 23 0,31 6 0,08 1 0,01 2 0 0 0
75. Nádeník Milan
Chudeřičtí Mimoni
60,2 83,33 28 24 20 72,88 59 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Káda Lukáš
ILL Niňo Hradec Králové
60,1 68,42 40 38 26 59,57 94 56 75 0,80 14 0,15 0 0,00 0 0 0 0
77. Roušal Robert
Darters Pod strání Hradec Králové
60,1 65,00 40 40 26 59,18 98 58 69 0,70 20 0,20 0 0,00 2 0 0 0
78. Géring Pavel
Truhles Hradec Králové
60,1 55,56 40 36 20 52,27 88 46 98 1,11 18 0,20 3 0,03 2 1 0 0
79. Kotlár Aleš
Comeback Máslojedy
60,0 63,33 40 30 19 55,56 72 40 75 1,04 8 0,11 0 0,00 2 0 0 0
80. Šustr Vlastimil
Darts Stehlík Nový Bydžov
59,4 70,37 36 27 19 68,18 66 45 26 0,39 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
81. Žampa Martin
Rebelové Myštěves
59,4 57,69 36 26 15 55,38 65 36 67 1,03 12 0,18 2 0,03 1 0 0 0
82. Špás Ota
Čertovi švagři Hradec Králové
59,1 55,00 40 40 22 52,63 95 50 108 1,14 15 0,16 1 0,01 2 1 0 0
83. Mašková Magdaléna
Úletáři Hradec Králové
59,0 57,14 40 28 16 51,43 70 36 81 1,16 18 0,26 0 0,00 1 0 0 0
84. Patočka Jiří
DC No Score Kosice
58,9 72,00 36 25 18 60,00 65 39 35 0,54 4 0,06 1 0,02 2 1 0 0
85. Baudyš Michal
Mimikry Hradec Králové
58,6 72,50 40 40 29 63,64 99 63 40 0,40 5 0,05 0 0,00 3 0 0 0
86. Mrština Vít
Řepy Hradec Králové
58,5 73,91 36 23 17 63,64 55 35 22 0,40 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
87. Šlais Patrik
Rebelové Dolní Přím
58,4 67,50 40 40 27 62,63 99 62 40 0,40 8 0,08 1 0,01 5 0 0 0
88. Kadleček František
Severní vítr Hradec Králové
58,4 63,64 40 22 14 63,27 49 31 23 0,47 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
89. Čihák Petr
Bombarďáci Želí
58,2 70,27 40 37 26 64,04 89 57 28 0,31 6 0,07 1 0,01 2 0 0 0
90. Nosek Jan 1984
Black Sheep Hradec Králové
58,2 59,38 36 32 19 56,41 78 44 36 0,46 9 0,12 1 0,01 7 2 0 0
91. Vydra Jaroslav
Emírovci Pohřebačka
58,1 65,22 40 23 15 63,46 52 33 22 0,42 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
92. Podlezl Petr
Pivaři Habřina
58,1 57,14 36 28 16 53,62 69 37 76 1,10 12 0,17 0 0,00 1 0 0 0
93. Svoboda Richard
Havana Club Hradec Králové
57,8 65,00 40 40 26 58,49 106 62 103 0,97 9 0,08 0 0,00 0 0 0 0
94. Kružík Jan
DC No Score Kosice
57,7 72,00 36 25 18 65,57 61 40 22 0,36 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
95. Ondejčík Rudolf
Bubo Hradec Králové
57,6 71,43 40 28 20 64,18 67 43 23 0,34 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
96. Říčař Miroslav
NK Harakiri Hradec Králové
57,4 65,22 40 23 15 61,40 57 35 37 0,65 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
97. Veselý Pavel
Sharks Hradec Králové
57,1 55,56 40 36 20 52,63 95 50 98 1,03 19 0,20 0 0,00 2 1 0 0
98. Oškera Alois
Notorklub Sopotnice
57,0 41,67 40 24 10 47,37 57 27 70 1,23 12 0,21 2 0,04 1 2 0 0
99. Šonka Vlastimil
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
56,9 67,57 40 37 25 63,53 85 54 21 0,25 5 0,06 0 0,00 2 0 0 0
100. Kopecký Lukáš
Rebelové Myštěves
56,7 52,17 36 23 12 54,55 55 30 52 0,95 13 0,24 0 0,00 0 0 0 0
101. Čížek Martin
Klucy Hradec Králové
56,5 70,83 28 24 17 65,45 55 36 10 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
102. Olívka Tomáš
Řepy Hradec Králové
56,3 68,97 36 29 20 63,24 68 43 20 0,29 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
103. Bartaloš Vojtěch
Parta HIC Dobřenice
56,0 66,67 40 21 14 62,26 53 33 16 0,30 3 0,06 0 0,00 3 0 0 0
104. Ulík Jan
Marťánci Hradec Králové
55,9 69,23 28 26 18 63,49 63 40 18 0,29 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
105. Semerák David 2001
Haluzáci Hradec Králové
55,8 74,07 36 27 20 66,67 66 44 8 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Bouček Jaroslav
Žoldnéři Hradec Králové
55,8 67,86 36 28 19 64,18 67 43 16 0,24 3 0,04 0 0,00 1 0 0 0
107. Najman František
South Park Cows Hr.Králové
55,7 60,61 40 33 20 59,26 81 48 33 0,41 7 0,09 0 0,00 6 0 0 0
108. Pátek Milan
Bubo Hradec Králové
55,6 73,53 40 34 25 64,71 85 55 17 0,20 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
109. Šána Lukáš
Želáci Želí
55,4 72,22 40 36 26 63,74 91 58 22 0,24 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
110. Ehrenberger Miroslav
Emírovci Pohřebačka
55,4 65,63 40 32 21 61,45 83 51 45 0,54 3 0,04 1 0,01 1 0 0 0
111. Kuštan Petr
Marvin Hradec Králové
55,4 57,50 40 40 23 55,10 98 54 84 0,86 11 0,11 2 0,02 0 0 0 0
112. Hodek Martin
U Huberta C Hradec Králové
55,3 67,86 32 28 19 61,43 70 43 29 0,41 3 0,04 0 0,00 1 0 0 0
113. Hora Martin
DC DC Hradec Králové
55,2 66,67 36 36 24 62,79 86 54 27 0,31 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
114. Slezáková Iva
Upíři Hradec Králové
54,8 63,33 36 30 19 62,67 75 47 31 0,41 4 0,05 0 0,00 1 0 0 0
115. Voska Pavel
South Park Cows Hr.Králové
54,8 60,00 40 40 24 57,14 98 56 42 0,43 8 0,08 1 0,01 3 2 0 0
116. Kujal Josef
Punde TO Hradec Králové
54,7 65,00 40 40 26 62,63 99 62 28 0,28 5 0,05 0 0,00 3 0 0 0
117. Vyleťal Milan
Kocouři Hradec Králové
54,7 52,94 40 34 18 54,55 88 48 75 0,85 17 0,19 2 0,02 0 0 0 0
118. Zítko Tomáš
Repre Březhrad
54,6 70,00 28 20 14 62,50 48 30 14 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Třebeška Vítězslav
Rebelové Dolní Přím B
54,4 66,67 36 33 22 61,73 81 50 21 0,26 4 0,05 0 0,00 2 0 0 0
120. Cejpek Tomáš
Rakeťáci Hradec Králové
54,4 63,33 32 30 19 63,01 73 46 19 0,26 0 0,00 1 0,01 3 0 0 0
121. Dušek Pavel
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
54,3 64,71 40 34 22 58,54 82 48 39 0,48 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
122. Oščiatka Pavel
Republika Březhrad
54,2 53,57 40 28 15 55,22 67 37 65 0,97 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
123. Mančál Petr 1986
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
54,1 66,67 40 30 20 63,38 71 45 15 0,21 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
124. Steiner Jaroslav
Sokolí péra Hradec Králové
54,1 59,09 40 22 13 58,93 56 33 39 0,70 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
125. Vlasák Miroslav
Rumídci Roudnice
54,0 75,00 40 20 15 66,00 50 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
126. Štěrba Petr
Rumídci Roudnice
54,0 70,00 40 40 28 64,84 91 59 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
127. Lejp Jiří
Black Sheep Hradec Králové
54,0 62,50 36 32 20 57,69 78 45 28 0,36 10 0,13 0 0,00 2 0 0 0
128. Vrcek Jaroslav
Löwen Hradec Králové
53,9 60,00 40 40 24 53,00 100 53 78 0,78 14 0,14 0 0,00 0 0 0 0
129. Koch Roman
Marťánci Hradec Králové
53,8 65,38 28 26 17 62,30 61 38 7 0,11 2 0,03 0 0,00 0 1 0 0
130. Volák Jan
NK Harakiri Hradec Králové
53,7 63,33 40 30 19 60,56 71 43 26 0,37 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
131. Konšel Miloslav
Vemena Hradec Králové
53,6 65,71 36 35 23 60,47 86 52 26 0,30 3 0,03 0 0,00 2 0 0 0
132. Krčmář Ivo
U Huberta D Hradec Králové
53,5 72,00 36 25 18 61,54 65 40 18 0,28 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
133. Smetana Ondřej
Žoldnéři Hradec Králové
53,5 69,44 36 36 25 61,36 88 54 22 0,25 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
134. Donátová Barbora
Žoldnéři Hradec Králové
53,5 63,89 36 36 23 62,35 85 53 21 0,25 2 0,02 0 0,00 1 0 0 0
135. Havlíček Lukáš
DC DC Hradec Králové
53,4 68,00 36 25 17 62,07 58 36 9 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
136. Rafael Martin
Rychlá Rota Hradec Králové
53,3 61,29 40 31 19 56,96 79 45 37 0,47 3 0,04 0 0,00 5 0 0 0
137. Křížek Petr
Biřička Hradec Králové
53,0 66,67 36 36 24 59,34 91 54 34 0,37 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
138. Josefi Ladislav
Metro Hradec Králové
53,0 64,86 40 37 24 60,44 91 55 28 0,31 2 0,02 1 0,01 1 0 0 0
139. Rejda Patrik
ILL Niňo Hradec Králové
53,0 52,38 40 21 11 54,00 50 27 32 0,64 9 0,18 1 0,02 0 0 0 0
140. Vrablic Josef
Žoldnéři Hradec Králové
52,8 65,00 36 20 13 58,70 46 27 9 0,20 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
141. Černý Marek
Sluníčko Smiřice
52,8 63,64 40 22 14 60,38 53 32 18 0,34 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
142. Pachtová Adéla
U Huberta Hradec Králové
52,6 58,97 40 39 23 58,24 91 53 26 0,29 4 0,04 1 0,01 2 1 0 0
143. Vrkotová Vlada
Klucy Hradec Králové
52,5 70,00 28 20 14 63,46 52 33 8 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
144. Bečka Jiří
Řepy Hradec Králové
52,5 64,52 36 31 20 63,16 76 48 15 0,20 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
145. Filipi Lukáš
Vemena Hradec Králové
52,4 60,61 36 33 20 58,97 78 46 19 0,24 4 0,05 0 0,00 1 1 0 0
146. Krejčí David
Sharks Hradec Králové
52,4 45,45 40 33 15 46,84 79 37 79 1,00 19 0,24 1 0,01 1 0 0 0
147. Holeček Pavel
NK Harakiri Hradec Králové
52,3 60,61 40 33 20 56,96 79 45 34 0,43 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
148. Žďárský Martin
Dobřeňáci Dobřenice
52,2 68,00 40 25 17 58,46 65 38 24 0,37 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
149. Hanka Petr
Rebelové Dolní Přím B
52,2 61,11 36 36 22 59,09 88 52 29 0,33 4 0,05 0 0,00 2 0 0 0
150. Liman Lukáš
SPŠ Stračov
52,1 64,29 28 28 18 61,43 70 43 18 0,26 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
151. Hodyc Jan
Havana Club Hradec Králové
52,0 47,50 40 40 19 53,06 98 52 88 0,90 13 0,13 1 0,01 0 0 0 0
152. Truněček Martin
South Park Cows Hr.Králové
51,9 59,46 40 37 22 60,00 90 54 31 0,34 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
153. Nešpor Michal
Praskačka
51,8 66,67 36 36 24 60,23 88 53 19 0,22 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
154. Bíman Martin
Sharks Hradec Králové
51,8 47,22 40 36 17 45,88 85 39 83 0,98 16 0,19 1 0,01 2 0 0 0
155. Pultar Filip
Union Stars Hradec Králové
51,6 65,00 28 20 13 59,18 49 29 15 0,31 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
156. Valentová Anna
U Huberta D Hradec Králové
51,5 65,00 36 20 13 58,70 46 27 9 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
157. Pavlovič Petr
Těsně vedle Hradec Králové
51,5 60,00 40 40 24 55,67 97 54 34 0,35 6 0,06 0 0,00 4 0 0 0
158. Ružbašan Radoslav
Bludný šípy XXL Hradec Králové
51,5 47,37 40 38 18 47,19 89 42 82 0,92 18 0,20 0 0,00 1 0 0 0
159. Vraštil Otakar
Hrobaři Hradec Králové
51,3 61,76 36 34 21 59,04 83 49 28 0,34 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
160. Kašpar Petr
DC Sniper Hradec Králové
51,3 61,11 40 36 22 54,74 95 52 47 0,49 4 0,04 2 0,02 1 1 0 0
161. Michek Miroslav
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
51,3 50,00 40 26 13 53,13 64 34 35 0,55 4 0,06 0 0,00 4 1 0 0
162. Beránek Marcel
Ferbek Hradec Králové
51,2 60,00 40 35 21 56,18 89 50 48 0,54 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
163. Černý Josef
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
51,1 61,54 40 39 24 56,70 97 55 35 0,36 7 0,07 0 0,00 1 0 0 0
164. Carda Daniel
The Immortals Hradec Králové
51,0 61,11 36 36 22 56,99 93 53 30 0,32 5 0,05 1 0,01 3 0 0 0
165. Kariofyllis Demis
Punde TO Hradec Králové
50,1 62,50 40 40 25 57,89 95 55 20 0,21 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
166. Pour Antonín
Těsně vedle Hradec Králové
50,1 62,50 40 32 20 57,33 75 43 15 0,20 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
167. Krejčík František
DC Sniper Hradec Králové
50,0 60,00 40 30 18 53,95 76 41 27 0,36 3 0,04 0 0,00 4 0 0 0
168. Mottl Radek
Repre Březhrad
50,0 58,33 28 24 14 58,62 58 34 14 0,24 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
169. Řehák David
Čertovi švagři Hradec Králové
50,0 40,91 40 22 9 44,00 50 22 43 0,86 13 0,26 0 0,00 2 0 0 0
170. Hrazdíra Bronislav
ŠK Pod strání Hr.Králové
49,9 59,38 40 32 19 56,96 79 45 32 0,41 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
171. Hošek Josef
Pavouci Hradec Králové
49,9 50,00 36 36 18 50,57 87 44 43 0,49 5 0,06 1 0,01 2 3 0 0
172. Hanka Pavel
Rebelové Dolní Přím B
49,8 55,88 36 34 19 55,42 83 46 32 0,39 3 0,04 0 0,00 1 1 0 0
173. Restl Denis
Rebelové Myštěves B
49,6 61,11 40 36 22 58,24 91 53 24 0,26 2 0,02 0 0,00 1 0 0 0
174. Zajíc Josef
U Skokana Hradec Králové
49,6 60,71 28 28 17 61,19 67 41 8 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
175. Džbánek Adam
Happy Hippos Hradec Králové
49,5 66,67 32 24 16 60,00 65 39 9 0,14 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
176. Moskal Jindřich
Vikingové Neznášov
49,5 58,33 32 24 14 56,14 57 32 22 0,39 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
177. Hrubeš Pavel
Metro Hradec Králové
49,4 65,00 40 20 13 56,86 51 29 14 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
178. Kocek Jiří
Devils Hradec Králové
49,4 61,29 40 31 19 58,23 79 46 19 0,24 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
179. Višňák Michal
Biřička Hradec Králové
49,4 53,57 36 28 15 56,06 66 37 18 0,27 3 0,05 0 0,00 3 0 0 0
180. Dušánek Roman
Havana Club Hradec Králové
49,3 50,00 40 38 19 50,00 96 48 61 0,64 14 0,15 1 0,01 2 0 0 0
181. Beránek František
Ferbek Hradec Králové
49,3 47,22 40 36 17 50,00 88 44 63 0,72 16 0,18 0 0,00 0 0 0 0
182. Kopřiva Vladimír
Rychtáři Nové Město n/C
49,2 50,00 40 38 19 49,47 95 47 60 0,63 18 0,19 1 0,01 0 0 0 0
183. Elišák Vítězslav
Praskačka
49,0 60,87 36 23 14 58,33 60 35 15 0,25 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
184. Pančiak Pavel
Republika Březhrad
49,0 46,43 40 28 13 45,83 72 33 71 0,99 11 0,15 0 0,00 1 0 0 0
185. Havel Tomáš
DC Sniper Hradec Králové
48,9 58,33 40 24 14 52,63 57 30 22 0,39 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
186. Žirovnický Pavel
Darts Stehlík Nový Bydžov
48,9 55,56 36 27 15 56,25 64 36 16 0,25 2 0,03 0 0,00 2 0 0 0
187. Josef Jiří
Sokolí péra Hradec Králové
48,9 43,75 40 32 14 48,00 75 36 59 0,79 13 0,17 0 0,00 1 0 0 0
188. Čížek Josef
Barracuda Hradec Králové
48,8 60,71 40 28 17 55,22 67 37 14 0,21 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
189. Dvořák Marian
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
48,7 62,50 40 32 20 53,57 84 45 23 0,27 3 0,04 1 0,01 1 1 0 0
190. Horký Josef
Pavouci Hradec Králové
48,6 55,56 36 36 20 53,33 90 48 36 0,40 5 0,06 1 0,01 2 0 0 0
191. Lindr Petr
Omnirecord Hradec Králové
48,6 55,56 40 36 20 53,19 94 50 32 0,34 4 0,04 1 0,01 4 1 0 0
192. Zelenka Miloslav
Soptíci Hradec Králové
48,6 52,94 40 34 18 53,75 80 43 39 0,49 1 0,01 1 0,01 1 0 0 0
193. Bous Jiří
Vlčáci 2011 Štít
48,6 43,59 40 39 17 46,74 92 43 89 0,97 12 0,13 0 0,00 0 0 0 0
194. Novotný Stanislav
ŠK Pod strání Hr.Králové
48,5 58,33 40 36 21 53,76 93 50 25 0,27 3 0,03 1 0,01 1 2 0 0
195. Podzimek Petr 1958
Rebelové Dolní Přím
48,5 52,94 40 34 18 51,16 86 44 27 0,31 6 0,07 0 0,00 2 3 0 0
196. Baláž Jiří
Odpadlíci Neznášov
48,5 47,50 40 40 19 48,51 101 49 79 0,78 13 0,13 1 0,01 1 0 0 0
197. Jiříček Ladislav
U Huberta D Hradec Králové
48,4 61,11 36 36 22 56,18 89 50 19 0,21 2 0,02 0 0,00 1 0 0 0
198. Bareš Václav
DC No Score Kosice
48,4 61,11 36 18 11 53,33 45 24 19 0,42 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
199. Radoň Pavel
Parta HIC Dobřenice
48,4 60,00 40 20 12 57,14 49 28 9 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
200. Holický Radek
Marťánci Hradec Králové
48,4 57,14 28 28 16 60,29 68 41 12 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Jánský Josef
Vikingové Neznášov
48,4 56,25 32 16 9 57,89 38 22 11 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Krejčí Vlastimil
ŠK Běleč nad Orlicí C
48,4 44,44 40 36 16 47,13 87 41 60 0,69 15 0,17 2 0,02 2 0 0 0
203. Paulovič Josef
Metro Hradec Králové
48,2 65,22 40 23 15 58,06 62 36 12 0,19 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
204. Krušina Pavel
DC DC Hradec Králové
48,1 61,11 36 36 22 55,91 93 52 23 0,25 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
205. Horák Jakub
Mimikry Hradec Králové
48,0 58,33 40 36 21 55,21 96 53 24 0,25 5 0,05 1 0,01 3 0 0 0
206. Veselý Karel
Severní vítr Hradec Králové
47,8 52,38 40 21 11 53,06 49 26 19 0,39 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
207. Seidlová Marcela
Vrtule XXL Hradec Králové
47,7 65,63 32 32 21 57,69 78 45 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Mocek Jan
Bazinga Hradec Králové
47,7 52,50 40 40 21 50,52 97 49 41 0,42 7 0,07 0 0,00 4 0 0 0
209. Slezák Jiří
Upíři Hradec Králové
47,6 56,25 36 32 18 54,43 79 43 31 0,39 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
210. Raim Jan
Úletáři Hradec Králové
47,6 40,91 40 22 9 50,00 54 27 47 0,87 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
211. Vlachynský Kamil
Emírovci Pohřebačka
47,5 58,33 40 24 14 54,24 59 32 14 0,24 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
212. Zlatník Tomáš
Havana Club Hradec Králové
47,4 47,50 40 40 19 47,57 103 49 74 0,72 13 0,13 2 0,02 1 0 0 0
213. Kramář Miloš
Úletáři Hradec Králové
47,4 41,94 40 31 13 45,12 82 37 73 0,89 18 0,22 0 0,00 1 0 0 0
214. Katzer Miloš
Notorklub Sopotnice
47,4 36,11 40 36 13 43,33 90 39 94 1,04 14 0,16 5 0,06 1 0 0 0
215. Hruban Martin
Parta HIC Dobřenice
47,3 62,50 40 24 15 56,67 60 34 9 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Rajtr Matěj
Repre Březhrad
47,3 60,71 28 28 17 55,71 70 39 11 0,16 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
217. Bernard Vladimír
Omnirecord Hradec Králové
47,2 57,50 40 40 23 52,53 99 52 24 0,24 7 0,07 0 0,00 2 0 0 0
218. Šido Pavel
H-CLUB Smiřice
47,2 44,83 40 29 13 48,00 75 36 55 0,73 14 0,19 0 0,00 0 0 0 0
219. Staněk Jan
Biřička Hradec Králové
47,1 58,06 36 31 18 52,56 78 41 30 0,38 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
220. Ulík Petr
Marťánci Hradec Králové
47,1 56,25 28 16 9 57,89 38 22 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Čejka Ladislav
Votroci Hradec Králové
47,0 59,38 40 32 19 57,89 76 44 4 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Hemerka Lukáš
U Huberta C Hradec Králové
47,0 55,56 32 27 15 54,55 66 36 15 0,23 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
223. Kariofyllis Kostas
Punde TO Hradec Králové
46,9 60,00 40 40 24 56,31 103 58 19 0,18 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
224. Homola Jiří
DC No Score Kosice
46,8 55,17 36 29 16 52,78 72 38 22 0,31 1 0,01 1 0,01 2 0 0 0
225. Adámek Petr
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
46,5 53,57 40 28 15 53,52 71 38 27 0,38 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
226. Tomášů Michal
DC Sniper Hradec Králové
46,5 50,00 40 36 18 51,14 88 45 36 0,41 5 0,06 0 0,00 3 0 0 0
227. Telinger Jaroslav
Sokolí péra Hradec Králové
46,3 42,42 40 33 14 43,75 80 35 71 0,89 13 0,16 0 0,00 0 0 0 0
228. Hybler Martin
Punde TO Hradec Králové
46,2 61,11 40 36 22 54,84 93 51 17 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
229. Čihulek Pavel 1968
Rychtáři Nové Město n/C
46,2 42,42 40 33 14 45,24 84 38 69 0,82 14 0,17 1 0,01 0 0 0 0
230. Černý Petr
Raci Račice
46,1 53,85 40 39 21 51,55 97 50 44 0,45 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
231. Kleandr Jan
Odpadlíci Neznášov
46,1 47,22 40 36 17 49,46 93 46 58 0,62 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
232. Tschöpa Robert
Notorklub Sopotnice
46,1 38,89 40 36 14 41,30 92 38 92 1,00 17 0,18 2 0,02 1 0 0 0
233. Málek Lubomír
Pod strání B Hradec Králové
46,0 60,87 40 23 14 54,55 55 30 5 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Grus Jan
pod Vodníci Hradec Králové
45,8 57,50 40 40 23 52,00 100 52 29 0,29 2 0,02 0 0,00 1 0 0 0
235. Teplý Karel
Parta HIC Dobřenice
45,7 60,00 40 20 12 57,41 54 31 3 0,06 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
236. Matějka Jan
d´Arts Obědovice
45,7 54,55 36 22 12 53,57 56 30 12 0,21 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
237. Franc Tomáš
Metro Hradec Králové
45,6 55,88 40 34 19 54,88 82 45 16 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
238. Doležal David
U Huberta D Hradec Králové
45,6 53,13 36 32 17 53,16 79 42 21 0,27 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
239. Puršl David
Barracuda Hradec Králové
45,6 51,61 40 31 16 54,79 73 40 19 0,26 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
240. Hošek Miroslav
Pavouci Hradec Králové
45,5 50,00 36 20 10 53,19 47 25 15 0,32 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
241. Lesák Vladimír
Sokolí péra Hradec Králové
45,4 45,45 40 22 10 48,15 54 26 33 0,61 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
242. Jeřábek Jan 1973
Chudeřičtí Mimoni
45,2 57,69 28 26 15 57,14 63 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Cenkner Ivan
HSK U Marťase Hradec Králové
45,2 57,14 40 28 16 54,93 71 39 14 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Kašpárek Pavel
Vikingové Neznášov
45,2 56,00 32 25 14 54,69 64 35 10 0,16 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
245. Zajíc Lubomír
Union Stars Hradec Králové
45,2 54,55 28 22 12 55,56 54 30 10 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Deml Robin
Rebelové Myštěves
45,2 42,86 36 21 9 44,23 52 23 42 0,81 4 0,08 1 0,02 1 0 0 0
247. Večerník Jan
ŠK Běleč nad Orlicí B
45,1 50,00 40 26 13 49,09 55 27 22 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Beránková Michaela
Rakeťáci Hradec Králové
44,9 56,25 32 16 9 53,85 39 21 7 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
249. Šlechta Ivan
Těsně vedle Hradec Králové
44,9 53,57 40 28 15 52,11 71 37 17 0,24 4 0,06 0 0,00 1 0 0 0
250. Machaň Radek
Bazinga Hradec Králové
44,9 46,15 40 39 18 49,46 93 46 34 0,37 10 0,11 0 0,00 2 0 0 0
251. Balihar Jiří
Devils Hradec Králové
44,8 57,50 40 40 23 53,85 104 56 20 0,19 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
252. Černý Tomáš
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
44,8 50,00 40 28 14 50,70 71 36 36 0,51 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
253. Kotek Tomáš
Buď A.L.F. Roudnice
44,6 59,26 36 27 16 53,85 65 35 3 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Marx Luboš
Pod strání B Hradec Králové
44,6 54,55 40 22 12 57,14 56 32 4 0,07 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
255. Dejdar Vítězslav
Devils Hradec Králové
44,6 54,05 40 37 20 54,95 91 50 12 0,13 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
256. Strýhal Stanislav
Rebelové Myštěves B
44,6 51,72 40 29 15 48,57 70 34 25 0,36 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
257. Hynek Leoš
Tygři z Neznášova B
44,5 52,94 40 34 18 51,19 84 43 19 0,23 3 0,04 0 0,00 0 1 0 0
258. Bouška Michal
Pod strání B Hradec Králové
44,5 51,28 40 39 20 55,21 96 53 14 0,15 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
259. Kruml Martin
Harpuny Hradec Králové
44,4 51,35 40 37 19 51,72 87 45 20 0,23 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
260. Balický Jiří
Trafačka Hradec Králové
44,3 58,33 20 12 7 53,33 30 16 0 0,00 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
261. Bielik Rostislav
Andělé z Prorocka Hradec Králové
44,3 56,00 28 25 14 53,33 60 32 8 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Hlavatý Martin 1973
Darters Pod strání Hradec Králové
44,1 47,22 40 36 17 48,91 92 45 41 0,45 9 0,10 1 0,01 0 0 0 0
263. Ciolek Petr
Andělé z Prorocka Hradec Králové
43,9 50,00 28 14 7 50,00 36 18 7 0,19 2 0,06 0 0,00 2 0 0 0
264. Hanuš Petr
ILL Niňo Hradec Králové
43,9 44,44 40 36 16 44,71 85 38 57 0,67 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
265. Hrubý Jakub
Emírovci Pohřebačka
43,8 59,09 40 22 13 50,00 56 28 14 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Beránek David
Ferbek Hradec Králové
43,8 42,86 40 28 12 44,12 68 30 46 0,68 7 0,10 0 0,00 1 0 0 0
267. Vlasák Jan
U Huberta C Hradec Králové
43,7 50,00 32 30 15 49,30 71 35 19 0,27 0 0,00 1 0,01 0 1 0 0
268. Václavík Jaroslav
U Skokana Hradec Králové
43,6 57,14 28 28 16 51,52 66 34 4 0,06 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
269. Rychtera Martin
Buď A.L.F. Roudnice
43,5 54,55 36 33 18 55,00 80 44 2 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Koblížek Tomáš
Vemena Hradec Králové
43,5 53,57 36 28 15 52,70 74 39 15 0,20 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
271. Doležal Zdeněk
Rebelové Dolní Přím
43,5 46,67 40 30 14 47,89 71 34 23 0,32 7 0,10 0 0,00 1 0 0 0
272. Runkas Rudolf
Pivaři Habřina
43,5 28,00 36 25 7 38,71 62 24 70 1,13 14 0,23 1 0,02 0 0 0 0
273. Čihák Václav
Bombarďáci Želí
43,4 48,28 40 29 14 51,35 74 38 27 0,36 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
274. Halíř Radek
Darters Pod strání Hradec Králové
43,4 43,33 40 30 13 44,59 74 33 39 0,53 13 0,18 0 0,00 0 0 0 0
275. John Martin
The Immortals Hradec Králové
43,4 41,67 36 36 15 46,67 90 42 42 0,47 5 0,06 0 0,00 6 0 0 0
276. Schnábel Jan
Praskačka
43,3 56,00 36 25 14 53,03 66 35 11 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
277. Prettenhofer Martin
Union Stars Hradec Králové
43,3 50,00 28 20 10 51,11 45 23 10 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
278. Marešová Dana
Orličtí Rytíři Hradec Králové
43,2 48,28 32 29 14 49,23 65 32 15 0,23 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
279. Mrštík Jakub
Dobřeňáci Dobřenice
43,2 45,83 40 24 11 48,33 60 29 21 0,35 2 0,03 0 0,00 1 1 0 0
280. Danda Jiří
Hrádek Boys
43,0 51,28 40 39 20 50,54 93 47 18 0,19 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
281. Pašta Petr
Hrádek Boys
42,9 46,15 40 39 18 48,89 90 44 32 0,36 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
282. Kořistka Rudolf
NK Harakiri Hradec Králové
42,9 46,15 40 26 12 47,69 65 31 19 0,29 3 0,05 1 0,02 3 0 0 0
283. Tlapal Luboš
Kocouři Hradec Králové
42,9 38,89 40 36 14 41,76 91 38 73 0,80 9 0,10 1 0,01 2 0 0 0
284. Řebíček Jakub
Repre Březhrad
42,7 53,57 28 28 15 48,57 70 34 20 0,29 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
285. Kotek Kamil
Žoldnéři Hradec Králové
42,7 50,00 36 20 10 50,98 51 26 10 0,20 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
286. Vrzáň Václav
Vrtule XXL Hradec Králové
42,6 57,14 32 28 16 54,17 72 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
287. Mádle Jaroslav
SPŠ Stračov
42,6 53,33 28 15 8 50,00 38 19 7 0,18 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
288. Teplý Ladislav
Plavci od Hrušky Hradec Králové
42,5 53,13 36 32 17 52,50 80 42 11 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Fait Michal
The Immortals Hradec Králové
42,5 44,44 36 27 12 50,70 71 36 23 0,32 2 0,03 1 0,01 2 0 0 0
290. Dvořáček Roman
Brutální Nikita Hradec Králové
42,4 55,56 28 27 15 50,00 68 34 11 0,16 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
291. Roček Martin
Barracuda Hradec Králové
42,4 54,84 40 31 17 49,37 79 39 21 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
292. Holub Martin
Mimikry Hradec Králové
42,3 47,50 40 40 19 45,92 98 45 35 0,36 3 0,03 0 0,00 4 0 0 0
293. Vamberská Dagmar
Rychtáři Nové Město n/C
42,3 41,67 40 24 10 44,26 61 27 33 0,54 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
294. Škop Jiří
Pod strání B Hradec Králové
42,1 52,63 40 38 20 52,08 96 50 12 0,13 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
295. Šmíd Jan
Čertovi švagři Hradec Králové
42,0 33,33 40 33 11 40,00 80 32 69 0,86 15 0,19 0 0,00 0 0 0 0
296. Čápová Eva
Řepy Hradec Králové
41,9 52,38 36 21 11 50,00 52 26 9 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
297. Morávek Jiří
Těsně vedle Hradec Králové
41,9 48,65 40 37 18 47,87 94 45 23 0,24 6 0,06 0 0,00 2 0 0 0
298. Petrová Bohdana
Votroci Hradec Králové
41,8 50,00 40 36 18 51,81 83 43 2 0,02 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
299. Jedlička Milan
Bombarďáci Želí
41,7 54,17 40 24 13 51,56 64 33 9 0,14 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
300. Růžičková Lucie
Rychlá Rota Hradec Králové
41,6 48,57 40 35 17 47,06 85 40 33 0,39 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
301. Bureš Otakar
Klucy Hradec Králové
41,6 45,83 28 24 11 47,37 57 27 13 0,23 2 0,04 0 0,00 2 0 0 0
302. Kopecký Milan
South Park Cows Hr.Králové
41,5 46,15 40 26 12 46,15 65 30 22 0,34 5 0,08 0 0,00 1 0 0 0
303. Bažant Petr
Soptíci Hradec Králové
41,5 42,86 40 28 12 47,89 71 34 25 0,35 4 0,06 0 0,00 2 0 0 0
304. Šišková Kateřina
New Maschine Hradec Králové
41,4 50,00 40 32 16 48,75 80 39 18 0,23 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
305. Mančál Petr 1967
No comment Hradec Králové
41,3 48,48 40 33 16 49,40 83 41 16 0,19 1 0,01 0 0,00 2 0 0 0
306. Semerák David 1977
Rychtářka Věkoše
41,3 45,71 36 35 16 47,73 88 42 28 0,32 3 0,03 1 0,01 1 0 0 0
307. Čiháček Petr
Pavouci Hradec Králové
41,3 39,13 36 23 9 44,64 56 25 26 0,46 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
308. Eliáš Matěj
Orličtí Rytíři Hradec Králové
41,1 52,94 32 17 9 52,27 44 23 3 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
309. Otta Martin 1990
HSK U Marťase Hradec Králové
41,0 50,00 40 34 17 48,19 83 40 17 0,20 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
310. Novák František
Sršni Starý Bydžov
40,9 43,48 36 23 10 49,12 57 28 13 0,23 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
311. Voda Vlastimil
Trafačka Hradec Králové
40,8 55,00 20 20 11 51,92 52 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Bozáňová Ilona
U Skokana Hradec Králové
40,3 50,00 28 28 14 50,00 70 35 9 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Roušal Milan
Rebelové Dolní Přím
40,3 50,00 40 28 14 46,38 69 32 18 0,26 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
314. Šupík Martin
DC DC Hradec Králové
40,2 52,63 36 19 10 46,81 47 22 9 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Sternwald Martin
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
40,2 44,74 40 38 17 45,88 85 39 24 0,28 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
316. Vondráček David
Republika Březhrad
40,2 37,50 40 40 15 40,00 95 38 69 0,73 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
317. Mucha Radoslav
ŠK Běleč nad Orlicí A
40,1 46,15 40 39 18 48,39 93 45 15 0,16 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
318. Leszczuk Michal
Darts Stehlík Nový Bydžov
39,9 44,12 36 34 15 47,06 85 40 28 0,33 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
319. Kubeček Jan
Darts Stehlík Nový Bydžov
39,8 44,44 36 18 8 47,73 44 21 6 0,14 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
320. Blažek Martin
Happy Hippos Hradec Králové
39,7 46,43 32 28 13 46,27 67 31 18 0,27 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
321. Sobotka Lukáš
Pod strání B Hradec Králové
39,6 42,86 40 21 9 49,02 51 25 14 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
322. Jenč Tomáš
U Huberta Hradec Králové
39,5 50,00 40 36 18 45,45 88 40 18 0,20 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
323. Lán Lukáš
ŠK Běleč nad Orlicí C
39,5 42,50 40 40 17 42,57 101 43 49 0,49 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
324. Vaníček Aleš
Omnirecord Hradec Králové
39,5 41,67 40 36 15 47,87 94 45 35 0,37 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
325. Zeman Luděk
Notorklub Sopotnice
39,1 25,00 40 28 7 34,78 69 24 70 1,01 14 0,20 1 0,01 0 0 0 0
326. Štěpánková Veronika
ŠK Běleč nad Orlicí A
39,0 50,00 40 40 20 45,83 96 44 14 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Zajíc Jan
ŠK Běleč nad Orlicí A
39,0 45,00 40 40 18 46,08 102 47 29 0,28 2 0,02 0 0,00 1 0 0 0
328. Jansta Jiří
Rebelové Myštěves B
39,0 42,86 40 21 9 44,90 49 22 18 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Sás Milan
Želáci Želí
38,9 50,00 40 36 18 47,19 89 42 8 0,09 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
330. Šubrt Jiří
Chudeřičtí Mimoni
38,8 50,00 28 24 12 49,15 59 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Šlechta Jan
Union Stars Hradec Králové
38,8 46,43 28 28 13 46,38 69 32 13 0,19 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
332. Federsel David
d´Arts Obědovice
38,8 46,15 36 26 12 47,69 65 31 9 0,14 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
333. Vokoun Leoš
ŠK Běleč nad Orlicí C
38,8 37,50 40 40 15 41,75 103 43 62 0,60 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
334. Procházka Václav
DC DC Hradec Králové
38,7 45,83 36 24 11 47,54 61 29 10 0,16 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
335. Selichar Josef
Löwen Hradec Králové
38,7 38,71 40 31 12 41,33 75 31 44 0,59 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
336. Kaniščev Boris
Löwen Hradec Králové
38,7 38,46 40 26 10 40,30 67 27 44 0,66 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
337. Chlíbek Lukáš
Barracuda Hradec Králové
38,6 43,59 40 39 17 43,48 92 40 32 0,35 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
338. Pavel Marian
Tygři z Neznášova C
38,6 43,33 36 30 13 44,93 69 31 16 0,23 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
339. Siruček Miroslav
Hrobaři Hradec Králové
38,6 41,94 36 31 13 47,44 78 37 23 0,29 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
340. Burdych Radek
No comment Hradec Králové
38,6 41,94 40 31 13 47,37 76 36 15 0,20 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
341. Lhotáková Lucie
ŠK Běleč nad Orlicí D
38,5 45,00 40 40 18 44,21 95 42 20 0,21 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
342. Pilař Radek
Rychtářka Věkoše
38,4 41,67 36 24 10 44,83 58 26 21 0,36 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
343. Šildbergerová Kateřina
Severní vítr Hradec Králové
38,2 45,00 40 20 9 46,94 49 23 7 0,14 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
344. Kubec Tomáš
No comment Hradec Králové
38,2 44,44 40 27 12 46,97 66 31 9 0,14 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
345. Štěpán Jakub
Sršni Starý Bydžov
38,2 43,75 36 32 14 44,87 78 35 21 0,27 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
346. Rabas Štěpán
U Huberta C Hradec Králové
38,2 43,75 32 16 7 47,37 38 18 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Pošepná Marie
DC No Score Kosice
38,1 42,86 36 21 9 48,08 52 25 10 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
348. Rezner Lukáš
Haluzáci Hradec Králové
38,0 48,39 36 31 15 45,33 75 34 10 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
349. Černý Miroslav
ŠK Pod strání Hr.Králové
38,0 47,06 40 34 16 44,19 86 38 23 0,27 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
350. Brandejs Jakub
ŠK Běleč nad Orlicí B
37,9 44,44 40 36 16 46,67 90 42 17 0,19 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
351. Vlášek Jan
Zippo team Štít
37,9 30,00 32 30 9 34,25 73 25 65 0,89 12 0,16 0 0,00 0 0 0 0
352. Rezner Jakub
Haluzáci Hradec Králové
37,8 45,45 36 33 15 46,34 82 38 15 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Vodička Jiří
Chudeřičtí Mimoni
37,8 45,00 28 20 9 50,98 51 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Pavlík Roman
Raci Račice
37,7 38,89 40 36 14 43,68 87 38 26 0,30 5 0,06 0 0,00 1 0 0 0
355. Filák Libor
Rebelové Myštěves B
37,5 40,00 40 20 8 40,91 44 18 15 0,34 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
356. Vytlačil Jan
Raci Račice
37,4 43,75 40 32 14 46,34 82 38 13 0,16 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
357. Smrček Břetislav
Rychtářka Věkoše
37,3 42,31 36 26 11 44,78 67 30 19 0,28 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
358. Moravec Martin
Ferbek Hradec Králové
37,1 31,03 40 29 9 37,50 72 27 53 0,74 5 0,07 2 0,03 0 0 0 0
359. Vacek Jiří
Metro Hradec Králové
36,8 42,86 40 28 12 45,07 71 32 17 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Tarant Jiří
Bazinga Hradec Králové
36,7 40,00 40 20 8 45,10 51 23 14 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
361. Kruml Jan
Harpuny Hradec Králové
36,7 37,04 40 27 10 44,44 63 28 13 0,21 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
362. Jeřábek Jan 1995
Chudeřičtí Mimoni
36,6 43,75 28 16 7 47,37 38 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Červinka Daniel
Tygři z Neznášova B
36,5 42,31 40 26 11 43,08 65 28 18 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
364. Novák Josef
Hrádek Boys
36,5 40,63 40 32 13 41,77 79 33 24 0,30 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
365. Míšek Petr
pod Vodníci Hradec Králové
36,5 40,00 40 20 8 47,06 51 24 4 0,08 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
366. Římal Marek
Harpuny Hradec Králové
36,4 42,31 40 26 11 43,75 64 28 12 0,19 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
367. Synek Petr
Löwen Hradec Králové
36,4 30,77 40 26 8 38,81 67 26 46 0,69 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
368. Kučera Jan
Darters Pod strání Hradec Králové
36,3 45,16 40 31 14 45,33 75 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
369. Vanický Jakub
Želáci Želí
36,2 42,50 40 40 17 44,33 97 43 15 0,15 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
370. Šťastný Jiří
Rychtáři Nové Město n/C
36,2 38,10 40 21 8 38,00 50 19 21 0,42 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
371. Krejčí Petr
H-CLUB Smiřice
36,2 32,35 40 34 11 35,37 82 29 49 0,60 11 0,13 0 0,00 1 0 0 0
372. Moravec Eduard
Rebelové Dolní Přím B
35,8 40,00 36 25 10 40,32 62 25 17 0,27 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
373. Schejbal Lukáš
U Huberta Hradec Králové
35,7 39,13 40 23 9 43,40 53 23 9 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
374. Šamšula Miroslav
ŠK Pod strání Hr.Králové
35,7 36,67 40 30 11 40,79 76 31 21 0,28 3 0,04 0 0,00 1 1 0 0
375. Svrčina Lukáš
ŠK Běleč nad Orlicí B
35,6 41,67 40 36 15 43,18 88 38 18 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
376. Dlouhý Martin
Pinďové Štít
35,6 40,63 32 32 13 44,16 77 34 7 0,09 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
377. Štěpán Matěj
Haluzáci Hradec Králové
35,3 39,13 36 23 9 47,37 57 27 3 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Košvanec Tomáš
Rumídci Roudnice
35,2 45,00 40 40 18 45,54 101 46 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Sokol Roman
Praskačka
35,0 39,13 36 23 9 45,00 60 27 12 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Pešek Robert
Bludný šípy XXL Hradec Králové
35,0 27,27 40 22 6 33,93 56 19 36 0,64 10 0,18 1 0,02 0 0 0 0
381. Jaška Petr
Brutální Nikita Hradec Králové
34,9 40,74 28 27 11 43,48 69 30 12 0,17 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
382. Tomalová Karin
Trafačka Hradec Králové
34,8 43,75 20 16 7 45,24 42 19 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
383. Dürschmied Jiří
The Sharks Hradec Králové
34,6 40,00 36 30 12 42,11 76 32 9 0,12 1 0,01 0 0,00 0 1 0 0
384. Protivínský Jan
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
34,6 35,00 40 20 7 40,00 50 20 16 0,32 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
385. Beneš David
Parta HIC Dobřenice
34,4 38,89 40 36 14 40,91 88 36 14 0,16 0 0,00 1 0,01 2 0 0 0
386. Zajíček Jan
ILL Niňo Hradec Králové
34,1 30,77 40 26 8 36,07 61 22 28 0,46 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
387. Vlk Miroslav
Andělé z Prorocka Hradec Králové
34,0 35,29 28 17 6 42,86 42 18 7 0,17 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
388. Pilař Marcel
Rychtářka Věkoše
33,9 40,00 36 20 8 42,86 49 21 5 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Tománek Tomáš
Pinďové Štít
33,8 37,50 32 32 12 42,31 78 33 11 0,14 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
390. Marek Luboš
Rebelové Dolní Přím C
33,6 36,84 40 38 14 38,54 96 37 26 0,27 5 0,05 0 0,00 1 0 0 0
391. Sedláčková Martina
New Maschine Hradec Králové
33,4 38,46 40 26 10 42,19 64 27 9 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Machek Tomáš
Omnirecord Hradec Králové
33,4 36,11 40 36 13 40,00 90 36 20 0,22 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
393. Pospíšil Patrik
Soptíci Hradec Králové
33,4 34,38 40 32 11 38,96 77 30 24 0,31 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
394. Kratěna Jiří
Orličtí Rytíři Hradec Králové
33,1 43,75 32 16 7 41,03 39 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Šecová Marie
The Sharks Hradec Králové
33,1 36,11 36 36 13 42,53 87 37 7 0,08 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
396. Lorenc Martin
Zippo team Štít
33,1 20,00 32 25 5 27,59 58 16 45 0,78 14 0,24 0 0,00 1 0 0 0
397. Baldyňák Tomáš
No comment Hradec Králové
33,0 37,50 40 40 15 38,30 94 36 13 0,14 2 0,02 0 0,00 2 0 0 0
398. Douda Jaroslav
Rakeťáci Hradec Králové
32,9 36,36 32 22 8 42,86 56 24 8 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Šildberger Ivan
Upíři Hradec Králové
32,7 35,71 36 28 10 39,39 66 26 14 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
400. Šedivá Kopta Michaela
ŠK Běleč nad Orlicí D
32,6 37,50 40 40 15 38,54 96 37 21 0,22 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
401. Gregora Pavel
Piráti GOBI Hradec Králové
32,6 35,29 36 34 12 42,53 87 37 11 0,13 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
402. Čiháčková Martina
U Skokana Hradec Králové
32,5 37,50 28 24 9 42,37 59 25 4 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
403. Pázler Jiří
Rebelové Dolní Přím C
32,4 37,93 40 29 11 37,88 66 25 10 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
404. Mádlo Jaroslav
Želáci Želí
32,2 40,00 40 35 14 39,76 83 33 4 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Klimeš Pavel
ŠK Běleč nad Orlicí B
32,1 37,50 40 24 9 38,60 57 22 10 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Šimková Dominika
Rakeťáci Hradec Králové
32,1 32,26 32 31 10 39,73 73 29 13 0,18 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
407. Košťál Michal
New Maschine Hradec Králové
32,0 35,48 40 31 11 38,67 75 29 18 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Mencl Miloš
Pavouci Hradec Králové
32,0 28,57 36 21 6 35,29 51 18 15 0,29 6 0,12 0 0,00 1 0 0 0
409. Hanovec Karel
HSK U Marťase Hradec Králové
31,8 34,78 40 23 8 40,35 57 23 10 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
410. Jedinák Ondřej
Sluníčko Smiřice
31,7 35,48 40 31 11 39,47 76 30 14 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Hlubuček Martin
Vemena Hradec Králové
31,7 33,33 36 30 10 37,68 69 26 7 0,10 2 0,03 0 0,00 0 1 0 0
412. Pelikán Marek
Orličtí Rytíři Hradec Králové
31,5 34,78 32 23 8 40,00 55 22 5 0,09 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
413. Šoltýs Jindřich
Votroci Hradec Králové
31,4 39,13 40 23 9 40,68 59 24 2 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
414. Hájek Josef 1962
pod Vodníci Hradec Králové
31,4 37,04 40 27 10 38,46 65 25 6 0,09 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
415. Otta Martin 1962
HSK U Marťase Hradec Králové
31,4 36,36 40 33 12 37,04 81 30 16 0,20 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
416. Martínek Pavel
Hrobaři Hradec Králové
31,3 30,00 36 30 9 40,00 75 30 14 0,19 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
417. Ležík Matěj
ŠK Pod strání Hr.Králové
31,1 32,14 40 28 9 39,39 66 26 10 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
418. Kružík Michael
DC No Score Kosice
31,0 31,58 36 19 6 40,82 49 20 8 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
419. Špráchal Radek
Piráti GOBI Hradec Králové
30,9 34,38 36 32 11 40,74 81 33 8 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Bursa Martin 1987
Sokolí péra Hradec Králové
30,8 27,27 40 22 6 35,85 53 19 20 0,38 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
421. Felbr Tomáš
H-CLUB Smiřice
30,6 26,92 40 26 7 34,92 63 22 28 0,44 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
422. Černovská Michaela
ŠK Běleč nad Orlicí D
30,5 33,33 40 36 12 37,21 86 32 14 0,16 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
423. Pánek Libor 1996
Hrádek Boys
30,2 33,33 40 24 8 37,93 58 22 9 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Plavec Luboš
Plavci od Hrušky Hradec Králové
30,2 32,00 36 25 8 40,00 65 26 6 0,09 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
425. Hučík Roman
Trafačka Hradec Králové
30,0 31,25 20 16 5 40,54 37 15 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Andrejs Jaroslav
Odpadlíci Neznášov
30,0 20,00 40 20 4 34,69 49 17 24 0,49 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
427. Anděl Jan
Löwen Hradec Králové
29,5 20,00 40 25 5 32,31 65 21 31 0,48 9 0,14 1 0,02 0 0 0 0
428. Rafaelová Marcela
New Maschine Hradec Králové
29,4 35,48 40 31 11 36,11 72 26 5 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Bouček Pavel
Votroci Hradec Králové
29,3 35,14 40 37 13 38,20 89 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Vašíček Jiří
Raci Račice
29,2 30,56 40 36 11 36,36 88 32 12 0,14 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
431. Baláž Martin
Tygři z Neznášova B
29,0 32,35 40 34 11 36,59 82 30 9 0,11 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
432. Kučera Ondřej
Pinďové Štít
28,9 33,33 32 24 8 37,70 61 23 5 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Tomková Martina
U Huberta D Hradec Králové
28,5 31,58 36 19 6 37,50 48 18 5 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Pavel Miroslav
H-CLUB Smiřice
28,2 25,00 40 28 7 29,85 67 20 28 0,42 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
435. Vysůček Pavel
U Huberta Hradec Králové
28,0 23,08 40 26 6 36,92 65 24 18 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
436. Štěpán Tomáš
Sršni Starý Bydžov
27,8 26,32 36 19 5 33,33 45 15 9 0,20 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
437. Ende Michal
Hrobaři Hradec Králové
27,6 28,00 36 25 7 34,92 63 22 13 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
438. Kořínek Ondřej
Darts Stehlík Nový Bydžov
27,5 32,00 36 25 8 35,00 60 21 4 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Bous Lukáš
Vlčáci 2011 Štít
27,5 17,39 40 23 4 25,45 55 14 44 0,80 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
440. Havlena Michal
Vrtule XXL Hradec Králové
27,3 31,25 32 32 10 36,00 75 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
441. Novák Jakub
Vlčáci 2011 Štít
27,0 17,86 40 28 5 25,37 67 17 34 0,51 12 0,18 1 0,01 0 0 0 0
442. Kotrč Jiří
Rychtářka Věkoše
26,8 31,03 36 29 9 33,80 71 24 7 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Zahradník Dušan
Mimikry Hradec Králové
26,8 23,53 40 34 8 33,33 84 28 23 0,27 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
444. John Radek
The Immortals Hradec Králové
26,8 21,88 36 32 7 34,18 79 27 18 0,23 1 0,01 0 0,00 0 1 0 0
445. Kučerová Dagmar
Devils Hradec Králové
26,7 27,78 40 36 10 35,87 92 33 7 0,08 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
446. Slezák Michal
Upíři Hradec Králové
26,5 27,27 36 22 6 31,37 51 16 13 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Tobolka Radek
Brutální Nikita Hradec Králové
26,4 25,93 28 27 7 33,33 66 22 13 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
448. Pázler Jan
Rebelové Dolní Přím C
26,3 25,00 40 32 8 33,33 81 27 18 0,22 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
449. Motl Martin
Notorklub Sopotnice
26,2 20,00 40 20 4 24,44 45 11 23 0,51 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
450. Svoboda Zbyněk
Sluníčko Smiřice
25,5 26,67 40 30 8 34,67 75 26 5 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Mráz Zbyněk
Happy Hippos Hradec Králové
25,4 23,53 32 17 4 30,77 39 12 9 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
452. Valášek Jiří 1959
Tygři z Neznášova C
25,3 27,78 36 18 5 32,56 43 14 4 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Kousal Zdeněk
Soptíci Hradec Králové
25,2 23,08 40 26 6 32,81 64 21 10 0,16 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
454. Mikulová Jana
Vrtule XXL Hradec Králové
25,1 25,00 32 32 8 36,59 82 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Juránková Anna
Rakeťáci Hradec Králové
25,1 25,00 32 16 4 34,15 41 14 5 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Rothanzl Robert
Praskačka
24,6 25,00 36 20 5 31,25 48 15 6 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
457. Hálová Kateřina
Čertovi švagři Hradec Králové
24,6 19,23 40 26 5 24,59 61 15 34 0,56 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
458. Svoboda Tomáš
Hrádek Boys
24,5 27,27 40 22 6 31,37 51 16 3 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
459. Kocourek Radek
Trafačka Hradec Králové
24,5 25,00 20 12 3 34,48 29 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Burdych Ondřej
Sluníčko Smiřice
24,1 23,81 40 21 5 31,37 51 16 6 0,12 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
461. Bartaloš Petr
Parta HIC Dobřenice
23,9 22,73 40 22 5 28,57 49 14 6 0,12 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
462. Vodička Martin
Buď A.L.F. Roudnice
23,8 25,00 36 28 7 33,33 69 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Hrubeš Jiří
Votroci Hradec Králové
23,7 24,00 40 25 6 33,33 60 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Bárta Jaroslav
Plavci od Hrušky Hradec Králové
22,4 25,00 36 24 6 29,09 55 16 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Smékal Jaroslav
Rumídci Roudnice
22,4 21,88 40 32 7 32,50 80 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Podzimková Zdena
Rebelové Dolní Přím C
21,9 24,00 40 25 6 26,32 57 15 6 0,11 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
467. Slezák Milan
Sluníčko Smiřice
21,6 20,00 40 20 4 30,00 50 15 5 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Valášková Iveta
Tygři z Neznášova C
21,4 17,24 36 29 5 30,43 69 21 6 0,09 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
469. Podzimek Petr 1980
Marvin Hradec Králové
20,1 13,51 40 37 5 22,99 87 20 34 0,39 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
470. Šonková Kateřina
Andělé z Prorocka Hradec Králové
20,0 15,00 28 20 3 28,57 49 14 7 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Hlavsa Josef
Bazinga Hradec Králové
19,8 15,00 40 20 3 28,57 49 14 6 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Marečková Martina
The Sharks Hradec Králové
19,1 17,14 36 35 6 25,93 81 21 8 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Škorvánek Pavel
Brutální Nikita Hradec Králové
17,7 14,81 28 27 4 24,62 65 16 7 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Bečičková Veronika
The Badgers Kostelec nad Orlicí
17,4 6,25 32 16 1 18,42 38 7 22 0,58 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
475. Svoboda Petr
ŠK Běleč nad Orlicí A
17,3 15,38 40 26 4 23,73 59 14 4 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Ocelníková Simona
Pinďové Štít
17,2 14,29 32 28 4 24,64 69 17 6 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Dejdarová Šárka
Piráti GOBI Hradec Králové
16,7 13,64 36 22 3 24,07 54 13 4 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Šálek David
Plavci od Hrušky Hradec Králové
16,7 12,12 36 33 4 25,30 83 21 4 0,05 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
479. Tavali Libor
ŠK Běleč nad Orlicí B
16,2 13,89 40 36 5 22,35 85 19 8 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Kněžourek Karel
Plavci od Hrušky Hradec Králové
11,8 3,85 36 26 1 21,54 65 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Vítek Jaroslav
Raci Račice
  100,00 40 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Kolovratník Jan
HSK U Marťase Hradec Králové
  85,71 40 7 6 81,25 16 13 5 0,31 2 0,13 0 0,00 1 0 0 0
483. Koutník Miroslav
NK Harakiri Hradec Králové
  80,00 40 10 8 66,67 24 16 12 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
484. Školník David
Comeback Máslojedy
  78,95 40 19 15 68,75 48 33 43 0,90 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
485. Školník Oldřich
Bumbálka Rusek
  78,57 40 14 11 68,57 35 24 37 1,06 6 0,17 0 0,00 1 0 0 0
486. Kušina Jan
Buď A.L.F. Roudnice
  76,47 36 17 13 71,79 39 28 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Pinka Eugen
Rychlá Rota Hradec Králové
  75,00 40 12 9 71,43 28 20 8 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
488. Vanžura Jiří
Vikingové Neznášov
  75,00 32 12 9 65,52 29 19 7 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
489. Jůza Martin
Pavouci Hradec Králové
  75,00 36 8 6 72,22 18 13 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Kloz Aleš
Buď A.L.F. Roudnice
  75,00 36 8 6 68,42 19 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Kabát Karel
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  75,00 40 8 6 65,00 20 13 21 1,05 5 0,25 2 0,10 1 0 0 0
492. Talavášek Jiří
Truhles Hradec Králové
  73,33 40 15 11 69,44 36 25 36 1,00 14 0,39 2 0,06 1 0 0 0
493. Knop Milan
Emírovci Pohřebačka
  73,33 40 15 11 63,89 36 23 11 0,31 2 0,06 2 0,06 1 0 0 0
494. Staněk Roman
Emírovci Pohřebačka
  72,73 40 11 8 68,00 25 17 19 0,76 3 0,12 0 0,00 0 1 0 0
495. Borůvka Radek
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
  72,73 40 11 8 64,00 25 16 4 0,16 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
496. Vrkota Radek
Klucy Hradec Králové
  66,67 28 12 8 60,71 28 17 8 0,29 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
497. Drobek Michal
SPŠ Stračov
  66,67 28 6 4 64,29 14 9 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
498. Martínek Jan
Orličtí Rytíři Hradec Králové
  66,67 32 3 2 71,43 7 5 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Hlavatá Lucie
Vemena Hradec Králové
  66,67 36 3 2 57,14 7 4 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Fišar Jiří
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
  66,67 40 3 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Kubec Vratislav
Happy Hippos Hradec Králové
  64,29 32 14 9 64,71 34 22 12 0,35 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
502. Klouzek Radek
Ferbek Hradec Králové
  64,29 40 14 9 52,78 36 19 30 0,83 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
503. Sehnal Jiří
Notorklub Sopotnice
  62,50 40 16 10 52,50 40 21 54 1,35 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
504. Pácha David
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  62,50 40 8 5 55,56 18 10 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
505. Matvievskyy Anatoliy
Severní vítr Hradec Králové
  61,11 40 18 11 55,56 45 25 14 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
506. Vlček Martin
Těsně vedle Hradec Králové
  60,00 40 10 6 60,00 25 15 7 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Nováček Martin
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
  60,00 40 10 6 51,85 27 14 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Kučera Matěj
Sharks Hradec Králové
  60,00 40 5 3 66,67 12 8 11 0,92 6 0,50 1 0,08 0 0 0 0
509. Macháček Josef
Bubo Hradec Králové
  58,33 40 12 7 51,61 31 16 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
510. Mlateček Roman
Rebelové Dolní Přím
  57,14 40 14 8 57,58 33 19 13 0,39 1 0,03 1 0,03 1 0 0 0
511. Fiala Jaroslav
Rebelové Myštěves B
  57,14 40 7 4 58,82 17 10 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Veselovský Jaroslav
No comment Hradec Králové
  56,25 40 16 9 54,05 37 20 11 0,30 7 0,19 0 0,00 3 1 0 0
513. Dvořáček Michal
Kocouři Hradec Králové
  56,25 40 16 9 52,50 40 21 31 0,78 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
514. Hladík Dušan
Sokolí péra Hradec Králové
  55,56 40 9 5 57,14 21 12 18 0,86 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
515. Haňáček Aleš
Harpuny Hradec Králové
  54,55 40 11 6 54,17 24 13 8 0,33 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
516. Souček Roman
SPŠ Stračov
  53,85 28 13 7 50,00 32 16 9 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Černovský Josef
ŠK Běleč nad Orlicí D
  53,33 40 15 8 55,26 38 21 5 0,13 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
518. Hetfleiš David
Tygři z Neznášova B
  53,33 40 15 8 54,05 37 20 8 0,22 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
519. Brož Jiří
Vlčáci 2011 Štít
  53,33 40 15 8 52,78 36 19 31 0,86 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
520. Šrůta Petr
Rychlá Rota Hradec Králové
  53,33 40 15 8 52,78 36 19 12 0,33 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
521. Holubář Tomáš
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
  53,33 40 15 8 48,57 35 17 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Císařovský Roman
pod Vodníci Hradec Králové
  52,94 40 17 9 51,28 39 20 2 0,05 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
523. Kariofyllis Sotirios
Rebelové Myštěves B
  50,00 40 16 8 52,50 40 21 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Myška Aleš
Rebelové Myštěves
  50,00 36 16 8 51,22 41 21 32 0,78 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
525. Chaloupka Miloš
Bubo Hradec Králové
  50,00 40 16 8 47,50 40 19 7 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
526. Bednář David
U Huberta D Hradec Králové
  50,00 36 12 6 50,00 28 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Cejzlar Jan
DC Sniper Hradec Králové
  50,00 40 12 6 48,39 31 15 6 0,19 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
528. Rücker Aleš
Bumbálka Rusek
  50,00 40 10 5 56,52 23 13 15 0,65 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
529. Půček Pavel
Republika Březhrad
  50,00 40 8 4 60,00 20 12 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
530. Kout Martin
Sršni Starý Bydžov
  50,00 36 8 4 52,94 17 9 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Petr Martin
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  50,00 28 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Halíř Milan
Darters Pod strání Hradec Králové
  50,00 40 8 4 45,00 20 9 6 0,30 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
533. Jakoubek Petr
Sluníčko Smiřice
  50,00 40 8 4 45,00 20 9 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
534. Hos Miroslav
Union Stars Hradec Králové
  50,00 28 6 3 46,15 13 6 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Veselková Michaela
Metro Hradec Králové
  50,00 40 6 3 46,15 13 6 2 0,15 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
536. Hrušová Vlasáková Veronika
Upíři Hradec Králové
  50,00 36 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Horák Michal
U Huberta Hradec Králové
  50,00 40 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Mózer Martin
Zippo team Štít
  50,00 32 4 2 50,00 8 4 10 1,25 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
539. Kukla Lukáš
SPŠ Stračov
  50,00 28 4 2 45,45 11 5 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
540. Bajer Filip
Black Sheep Hradec Králové
  50,00 36 4 2 44,44 9 4 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
541. Kudlička Jaroslav
Rumídci Roudnice
  50,00 40 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
542. Solnička Vlastimil
NK Harakiri Hradec Králové
  50,00 40 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Kubánek Jakub
Chudeřičtí Mimoni
  50,00 28 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Koutník Petr
Sluníčko Smiřice
  50,00 40 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Dvořák Jiří
DC Sniper Hradec Králové
  47,37 40 19 9 46,94 49 23 20 0,41 2 0,04 1 0,02 2 0 0 0
546. Kazda Tomáš
The Immortals Hradec Králové
  46,15 36 13 6 48,48 33 16 8 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Mach Lukáš
U Huberta C Hradec Králové
  46,15 32 13 6 45,16 31 14 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
548. Doležel Jan
Happy Hippos Hradec Králové
  45,45 32 11 5 44,44 27 12 3 0,11 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
549. Cisár René
Tygři z Neznášova B
  45,45 40 11 5 44,00 25 11 6 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Novák Zdeněk
Metro Hradec Králové
  44,44 40 9 4 47,62 21 10 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Vít Lukáš
NK Harakiri Hradec Králové
  44,44 40 9 4 43,48 23 10 2 0,09 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
552. Hájková Jitka
pod Vodníci Hradec Králové
  43,75 40 16 7 46,34 41 19 6 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
553. Šefr Václav
d´Arts Obědovice
  42,86 36 14 6 45,95 37 17 5 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Jedlička Karel
Bubo Hradec Králové
  42,86 40 7 3 46,67 15 7 2 0,13 2 0,13 0 0,00 1 0 0 0
555. Koza Zdeněk
Harpuny Hradec Králové
  42,86 40 7 3 46,67 15 7 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Svoboda Jaroslav
Ferbek Hradec Králové
  42,11 40 19 8 46,94 49 23 26 0,53 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
557. Hlavatý Kryštof
SPŠ Stračov
  41,67 28 12 5 41,94 31 13 2 0,06 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
558. Němec Stanislav
Havana Club Hradec Králové
  41,67 40 12 5 40,74 27 11 18 0,67 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
559. Myslík Jiří
Praskačka
  41,18 36 17 7 46,34 41 19 8 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Sadílek Petr
Dobřeňáci Dobřenice
  41,18 40 17 7 46,34 41 19 13 0,32 1 0,02 1 0,02 1 1 0 0
561. Kabourek Michal
Comeback Máslojedy
  41,18 40 17 7 46,15 39 18 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Šedivý David
NK Harakiri Hradec Králové
  40,00 40 15 6 46,15 39 18 8 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
563. Ružinský Radovan
Severní vítr Hradec Králové
  40,00 40 15 6 42,11 38 16 7 0,18 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
564. Laube Pavel
Darters Pod strání Hradec Králové
  40,00 40 15 6 41,03 39 16 10 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Kalacska Štefan
The Sharks Hradec Králové
  40,00 36 15 6 39,47 38 15 7 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Horáček Jiří
Sršni Starý Bydžov
  40,00 36 10 4 41,67 24 10 5 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
567. Heislerová Stanislava
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  40,00 28 10 4 37,50 24 9 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Hruška Pavel
Bazinga Hradec Králové
  40,00 40 10 4 36,00 25 9 4 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Schmoranz Filip
Biřička Hradec Králové
  40,00 36 10 4 36,00 25 9 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Pokorný Michal
Bubo Hradec Králové
  40,00 40 5 2 33,33 12 4 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
571. Žahourek Michal
Bazinga Hradec Králové
  38,89 40 18 7 42,22 45 19 12 0,27 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
572. Matějka Jiří
d´Arts Obědovice
  38,46 36 13 5 38,71 31 12 2 0,06 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
573. Holub Tomáš
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  37,50 40 16 6 43,59 39 17 40 1,03 6 0,15 1 0,03 0 0 0 0
574. Anděra Jiří
Piráti GOBI Hradec Králové
  37,50 36 16 6 42,11 38 16 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Žďárský Milan
Omnirecord Hradec Králové
  37,50 40 8 3 41,18 17 7 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
576. Heisler Rudolf
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  37,50 28 8 3 40,00 20 8 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Valc Vik
Orličtí Rytíři Hradec Králové
  37,50 32 8 3 38,89 18 7 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
578. Stružka Martin
South Park Cows Hr.Králové
  36,84 40 19 7 42,22 45 19 8 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Štěpánová Helena
Piráti GOBI Hradec Králové
  35,71 36 14 5 39,39 33 13 10 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Vach Jakub
Bombarďáci Želí
  35,29 40 17 6 39,02 41 16 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Slovák Milan
Raci Račice
  33,33 40 15 5 36,11 36 13 6 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Novák Pavel
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
  33,33 40 15 5 35,29 34 12 15 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Valášek Jiří 1988
Tygři z Neznášova C
  33,33 36 12 4 43,33 30 13 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Jezdinský Martin
Rebelové Dolní Přím B
  33,33 36 12 4 40,00 30 12 5 0,17 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
585. Hruška David
Bazinga Hradec Králové
  33,33 40 9 3 40,91 22 9 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Vražba Martin
Zippo team Štít
  33,33 32 9 3 35,00 20 7 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
587. Steklý Milan
Rychtáři Nové Město n/C
  33,33 40 6 2 42,86 14 6 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Oudrnická Lucie
d´Arts Obědovice
  33,33 36 6 2 35,71 14 5 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Schmied Radek
Sokolí péra Hradec Králové
  33,33 40 6 2 35,71 14 5 6 0,43 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
590. Macháčková Iva
Bubo Hradec Králové
  33,33 40 3 1 42,86 7 3 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Kohout Kamil
H-CLUB Smiřice
  33,33 40 3 1 37,50 8 3 0 0,00 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
592. Puchr Pavel
Rebelové Myštěves B
  33,33 40 3 1 28,57 7 2 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
593. Holeček Josef
d´Arts Obědovice
  31,25 36 16 5 41,46 41 17 3 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Rozdolský Marek
Dobřeňáci Dobřenice
  31,25 40 16 5 37,50 40 15 10 0,25 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
595. Malínský Jaroslav
Želáci Želí
  30,77 40 13 4 39,39 33 13 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Vašák Ondřej
Buď A.L.F. Roudnice
  30,77 36 13 4 33,33 30 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Solničková Zoja
NK Harakiri Hradec Králové
  30,00 40 10 3 42,86 28 12 2 0,07 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
598. Kočová Lenka
Rychtářka Věkoše
  30,00 36 10 3 39,29 28 11 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Škoda Petr
Barracuda Hradec Králové
  30,00 40 10 3 38,46 26 10 9 0,35 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
600. Kořínek Jan
Řepy Hradec Králové
  30,00 36 10 3 33,33 24 8 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Vítek Tomáš
Harpuny Hradec Králové
  29,41 40 17 5 40,00 45 18 14 0,31 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
602. Tomas David
Parta HIC Dobřenice
  29,41 40 17 5 38,10 42 16 5 0,12 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
603. Rohr Milan
Bubo Hradec Králové
  29,41 40 17 5 37,50 40 15 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
604. Sprostý Miroslav
Piráti GOBI Hradec Králové
  29,41 36 17 5 33,33 39 13 6 0,15 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
605. Hloušek Petr
Rebelové Myštěves B
  28,57 40 14 4 40,54 37 15 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
606. Fumfera Luděk
Rebelové Dolní Přím
  28,57 40 14 4 38,24 34 13 9 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
607. Kuříková Blanka
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  28,57 40 14 4 31,25 32 10 22 0,69 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
608. Barcic Arnold
Harpuny Hradec Králové
  28,57 40 7 2 33,33 18 6 0 0,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
609. Greša Martin
Piráti GOBI Hradec Králové
  28,57 36 7 2 28,57 14 4 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Brzek Vladimír
DC No Score Kosice
  28,57 36 7 2 26,67 15 4 1 0,07 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
611. Dürschmied Jan
Sršni Starý Bydžov
  26,67 36 15 4 36,84 38 14 10 0,26 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
612. Pechánek Jiří
Vlčáci 2011 Štít
  26,67 40 15 4 34,29 35 12 36 1,03 7 0,20 0 0,00 0 1 0 0
613. Ouvín Miroslav
U Huberta Hradec Králové
  26,32 40 19 5 31,11 45 14 4 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Kánská Alice
Rychtáři Nové Město n/C
  25,00 40 16 4 29,73 37 11 11 0,30 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
615. Svobodová Věra
ŠK Běleč nad Orlicí D
  25,00 40 12 3 39,39 33 13 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Charous Milan
U Huberta C Hradec Králové
  25,00 32 8 2 31,58 19 6 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
617. Tomáš Jiří
Darts Stehlík Nový Bydžov
  25,00 36 8 2 30,00 20 6 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Sklenář Petr
Repre Březhrad
  25,00 28 8 2 22,22 18 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Hruška Jiří
Plavci od Hrušky Hradec Králové
  25,00 36 4 1 45,45 11 5 2 0,18 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
620. Vrzáň Michal
Vrtule XXL Hradec Králové
  25,00 32 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Hůlek Richard
Mimikry Hradec Králové
  25,00 40 4 1 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Jakl Filip
Tygři z Neznášova B
  25,00 40 4 1 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Vraštilová Lenka
Hrobaři Hradec Králové
  25,00 36 4 1 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Halva Ondřej
South Park Cows Hr.Králové
  25,00 40 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Křivánek Petr
Trafačka Hradec Králové
  25,00 20 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Mate Simona
Vemena Hradec Králové
  25,00 36 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Pirťák Imrich
Rakeťáci Hradec Králové
  25,00 32 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Vápeníková Petra
Rebelové Myštěves B
  25,00 40 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Mareš Jan
ŠK Běleč nad Orlicí D
  23,53 40 17 4 33,33 39 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
630. Rekšák Jaroslav
Sršni Starý Bydžov
  23,08 36 13 3 34,38 32 11 9 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
631. Hrochová Radka
Happy Hippos Hradec Králové
  23,08 32 13 3 33,33 30 10 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Všetečka Petr
No comment Hradec Králové
  23,08 40 13 3 29,03 31 9 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Pokorný Martin
Sharks Hradec Králové
  22,22 40 18 4 35,56 45 16 34 0,76 9 0,20 2 0,04 1 0 0 0
634. Horák Jan
Devils Hradec Králové
  22,22 40 9 2 33,33 24 8 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Mach Jiří
Úletáři Hradec Králové
  22,22 40 9 2 33,33 21 7 14 0,67 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
636. Štěpánek Pavel
ŠK Běleč nad Orlicí A
  21,43 40 14 3 28,13 32 9 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Černý Jakub
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  20,00 40 15 3 31,58 38 12 31 0,82 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
638. Žižka Michal
Rebelové Myštěves B
  20,00 40 10 2 33,33 27 9 6 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Holeček Karel
Tygři z Neznášova C
  20,00 36 10 2 29,17 24 7 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Tomešová Lucie
Bombarďáci Želí
  20,00 40 10 2 27,27 22 6 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Zeman Josef
U Huberta C Hradec Králové
  20,00 32 5 1 33,33 12 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Cisár Roman
Odpadlíci Neznášov
  20,00 40 5 1 27,27 11 3 8 0,73 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
643. Syrůček Simon
Barracuda Hradec Králové
  20,00 40 5 1 18,18 11 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Stuchlík Michal
Rychtáři Nové Město n/C
  18,18 40 11 2 33,33 30 10 12 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Groligová Miroslava
Pod strání B Hradec Králové
  17,65 40 17 3 30,95 42 13 4 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Vyleťal Filip
Buď A.L.F. Roudnice
  17,65 36 17 3 30,23 43 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Hlavatý Martin 1991
SPŠ Stračov
  16,67 28 12 2 29,03 31 9 7 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
648. Kejzlarová Monika
Union Stars Hradec Králové
  16,67 28 12 2 27,59 29 8 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Michálek Karel
Kocouři Hradec Králové
  16,67 40 12 2 19,23 26 5 5 0,19 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
650. Veselý Peavy Áda
Tygři z Neznášova C
  16,67 36 6 1 26,67 15 4 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Kalaš Jan
Mimikry Hradec Králové
  16,67 40 6 1 23,08 13 3 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Bursa Martin 1977
HSK U Marťase Hradec Králové
  16,67 40 6 1 16,67 12 2 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Móro Jan
Odpadlíci Neznášov
  15,79 40 19 3 28,57 49 14 28 0,57 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
654. Valášek Martin
Haluzáci Hradec Králové
  14,29 36 7 1 25,00 16 4 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Pánek Libor 1973
Devils Hradec Králové
  14,29 40 7 1 23,53 17 4 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Sevič Ladislav
Barracuda Hradec Králové
  12,50 40 16 2 28,21 39 11 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Franc Jakub
d´Arts Obědovice
  12,50 36 16 2 23,08 39 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Ježek Petr
Vemena Hradec Králové
  12,50 36 8 1 22,22 18 4 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
659. Vondra Marek
Pinďové Štít
  12,50 32 8 1 21,05 19 4 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
660. Svoboda Martin
Black Sheep Hradec Králové
  12,50 36 8 1 17,65 17 3 3 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
661. Danihelka Martin
Republika Březhrad
  12,50 40 8 1 16,67 18 3 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
662. Smetana Zdeněk
Rumídci Roudnice
  10,00 40 10 1 20,83 24 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
663. Čihulek Pavel 2000
Rychtáři Nové Město n/C
  9,09 40 11 1 16,67 24 4 9 0,38 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
664. Lenfeld Zdeněk
Těsně vedle Hradec Králové
  8,33 40 12 1 23,33 30 7 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Jirásek Milan
Löwen Hradec Králové
  8,33 40 12 1 14,81 27 4 16 0,59 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
666. Ulíková Irena
Marťánci Hradec Králové
  8,33 28 12 1 12,00 25 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Novotný Jakub
Rumídci Roudnice
  7,14 40 14 1 18,75 32 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
668. Šnytr Tomáš
Bombarďáci Želí
  0,00 40 8 0 15,79 19 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Pavlíček Aleš
Republika Březhrad
  0,00 40 8 0 11,11 18 2 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Šimík Josef
Darts Stehlík Nový Bydžov
  0,00 36 5 0 16,67 12 2 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Novotná Kateřina
Rakeťáci Hradec Králové
  0,00 32 5 0 0,00 10 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Doudová Kateřina
Rakeťáci Hradec Králové
  0,00 32 4 0 27,27 11 3 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Suchochleb Lukáš
Pinďové Štít
  0,00 32 4 0 27,27 11 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Bednář Bedřich
SPŠ Stračov
  0,00 28 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
675. Svoboda Jan
Omnirecord Hradec Králové
  0,00 40 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Čanda Petr
Repre Březhrad
  0,00 28 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
677. Jahelka Martin
Biřička Hradec Králové
  0,00 36 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
678. Jakubský Tomáš
ŠK Běleč nad Orlicí C
  0,00 40 4 0 11,11 9 1 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
679. Marek Rudolf
Bazinga Hradec Králové
  0,00 40 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Železný Zdeněk
Marťánci Hradec Králové
  0,00 28 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Kačerová Adéla
DC DC Hradec Králové
  0,00 36 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Kubíček Denis
Žoldnéři Hradec Králové
  0,00 36 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
683. Ťoupalík Kamil
U Skokana Hradec Králové
  0,00 28 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
684. Čížková Veronika
Vemena Hradec Králové
  0,00 36 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
685. Kout Jiří
Votroci Hradec Králové
  0,00 40 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
686. Lotz Bohumil
Tygři z Neznášova C
  0,00 36 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
687. Škríb Jan
DC Sniper Hradec Králové
  0,00 40 3 0 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
688. Charvát Jiří
Bumbálka Rusek
  0,00 40 3 0 14,29 7 1 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
689. Matoušek Jan
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
  0,00 40 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
690. Pokorná Hana
Marvin Hradec Králové
  0,00 40 3 0 14,29 7 1 2 0,29 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
691. Greša Lukáš
Piráti GOBI Hradec Králové
  0,00 36 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
692. Rudyš Jiří
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
  0,00 40 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
693. Laušmanová Michaela
ŠK Běleč nad Orlicí B
  0,00 40 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
694. Podstavek Michal
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  0,00 32 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
695. Šmída Jaroslav
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  0,00 28 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
696. Koudelka Jan
U Huberta C Hradec Králové
  0,00 32 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
697. Kulhavý František
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  0,00 32 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
698. Marcelis Pavel
Ferbek Hradec Králové
  0,00 40 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
699. Dítě Tomáš
Vlčáci 2011 Štít
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
700. Kozma Roman
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Štěrba Vlastimil
Buď A.L.F. Roudnice
  0,00 36 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
702. Tejkl Bohumil
Těsně vedle Hradec Králové
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
703. Venclák Jiří
South Park Cows Hr.Králové
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.11.2018 14:07

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.11.2018 14:07:15