Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga jih základní část
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 9.9.2018 Čertovi švagři Hradec Králové 7 : 11 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 18 : 23 Kuříková Blanka
1. Út 11.9.2018 Notorklub Sopotnice 3 : 15 Pivaři Habřina Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 13 : 31 Vaisar Zdeněk
1. Út 11.9.2018 Truhles Hradec Králové 15 : 3 Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 33 : 11 Novák Jakub
1. Út 11.9.2018 Rebelové Myštěves 9 : 10 The Badgers Kostelec nad Orlicí Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Žampa Martin 22 : 24 Marek Michal
1. Út 11.9.2018 Zippo team Štít 8 : 10 Sharks Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Lorenc Martin 19 : 24 Krejčí David
2. Út 18.9.2018 Sharks Hradec Králové 11 : 7 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Krejčí David 29 : 19 Ružbašan Radoslav
2. Út 18.9.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí 5 : 13 Truhles Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 13 : 28 Nejman Jiří
2. Út 18.9.2018 Vlčáci 2011 Štít 13 : 5 Notorklub Sopotnice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Novák Jakub 28 : 14 Zeman Luděk
2. Út 18.9.2018 Pivaři Habřina 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Vaisar Zdeněk 27 : 17 Šmíd Jan
2. Čt 20.9.2018 Zippo team Štít 9 : 10 Rebelové Myštěves Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Lorenc Martin 23 : 24 Žampa Martin
3. Ne 23.9.2018 Čertovi švagři Hradec Králové 9 : 10 Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 22 : 24 Bous Jiří
3. Út 25.9.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové 5 : 13 Pivaři Habřina Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Kuříková Blanka 14 : 26 Vaisar Zdeněk
3. Út 25.9.2018 Notorklub Sopotnice 9 : 10 The Badgers Kostelec nad Orlicí Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 23 : 23 Marek Michal
3. Út 25.9.2018 Truhles Hradec Králové 13 : 5 Zippo team Štít Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 28 : 14 Lorenc Martin
3. Út 25.9.2018 Rebelové Myštěves 9 : 10 Sharks Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Žampa Martin 22 : 23 Krejčí David
4. Ne 30.9.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí 10 : 8 Čertovi švagři Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 24 : 18 Šmíd Jan
4. Ne 30.9.2018 Vlčáci 2011 Štít 12 : 6 Bludný šípy XXL Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Novák Jakub 29 : 17 Kuříková Blanka
4. Út 2.10.2018 Sharks Hradec Králové 5 : 13 Pivaři Habřina Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Krejčí David 16 : 30 Vaisar Zdeněk
4. Út 2.10.2018 Rebelové Myštěves 8 : 10 Truhles Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Pokorný Jaromír 21 : 23 Nejman Jiří
4. Út 2.10.2018 Zippo team Štít 10 : 9 Notorklub Sopotnice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Lorenc Martin 24 : 23 Zeman Luděk
5. Ne 7.10.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové 3 : 15 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Kuříková Blanka 14 : 33 Marek Michal
5. Ne 7.10.2018 Čertovi švagři Hradec Králové 10 : 8 Zippo team Štít Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 23 : 18 Lorenc Martin
5. Út 9.10.2018 Pivaři Habřina 14 : 4 Vlčáci 2011 Štít Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 32 : 12 Novák Jakub
5. Út 9.10.2018 Notorklub Sopotnice 7 : 11 Rebelové Myštěves Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 22 : 25 Žampa Martin
5. Út 9.10.2018 Truhles Hradec Králové 10 : 8 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 24 : 20 Krejčí David
6. Út 16.10.2018 Sharks Hradec Králové 12 : 6 Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Krejčí David 26 : 17 Novák Jakub
6. Út 16.10.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí 8 : 10 Pivaři Habřina Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 19 : 23 Mertlík Jiří
6. Út 16.10.2018 Truhles Hradec Králové 14 : 4 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 31 : 14 Zeman Luděk
6. Út 16.10.2018 Rebelové Myštěves 12 : 6 Čertovi švagři Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Žampa Martin 28 : 15 Šmíd Jan
6. Út 16.10.2018 Zippo team Štít 6 : 12 Bludný šípy XXL Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Lorenc Martin 16 : 26 Kuříková Blanka
7. Ne 21.10.2018 Vlčáci 2011 Štít 3 : 15 The Badgers Kostelec nad Orlicí Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Novák Jakub 13 : 30 Marek Michal
7. Ne 21.10.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové 10 : 9 Rebelové Myštěves Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Kuříková Blanka 20 : 23 Žampa Martin
7. Út 23.10.2018 Truhles Hradec Králové 14 : 4 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 31 : 15 Šmíd Jan
7. Út 23.10.2018 Notorklub Sopotnice 8 : 10 Sharks Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 21 : 23 Krejčí David
8. Út 30.10.2018 Sharks Hradec Králové 10 : 8 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Krejčí David 25 : 22 Marek Michal
8. Út 30.10.2018 Notorklub Sopotnice 7 : 11 Čertovi švagři Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 19 : 23 Šmíd Jan
8. Út 30.10.2018 Truhles Hradec Králové 11 : 7 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 25 : 19 Kuříková Blanka
8. Út 30.10.2018 Rebelové Myštěves 11 : 7 Pivaři Habřina Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Žampa Martin 26 : 20 Vaisar Zdeněk
8. Út 30.10.2018 Zippo team Štít 10 : 8 Vlčáci 2011 Štít Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Lorenc Martin 21 : 19 Novák Jakub
9. Ne 4.11.2018 Vlčáci 2011 Štít 5 : 13 Rebelové Myštěves Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Novák Jakub 13 : 27 Žampa Martin
9. Ne 4.11.2018 Čertovi švagři Hradec Králové 11 : 7 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 23 : 18 Krejčí David
9. Út 6.11.2018 Pivaři Habřina 10 : 8 Truhles Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 24 : 19 Nejman Jiří
9. Út 6.11.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové 10 : 9 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 23 : 21 Zeman Luděk
10. Ne 11.11.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové 10 : 9 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 23 : 21 Šmíd Jan
10. Út 13.11.2018 Pivaři Habřina 14 : 4 Notorklub Sopotnice Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 32 : 10 Zeman Luděk
10. Út 13.11.2018 Vlčáci 2011 Štít 7 : 11 Truhles Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Novák Jakub 15 : 24 Nejman Jiří
10. Út 13.11.2018 Sharks Hradec Králové 7 : 11 Zippo team Štít Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Krejčí David 21 : 24 Vlášek Jan
10. Ne 18.11.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Rebelové Myštěves Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
11. Ne 18.11.2018 Čertovi švagři Hradec Králové Pivaři Habřina Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
11. Út 20.11.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
11. Út 20.11.2018 Truhles Hradec Králové The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
11. Út 20.11.2018 Notorklub Sopotnice Vlčáci 2011 Štít Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
11. Út 20.11.2018 Rebelové Myštěves Zippo team Štít Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
12. Ne 25.11.2018 Vlčáci 2011 Štít Čertovi švagři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
12. Út 27.11.2018 Pivaři Habřina Bludný šípy XXL Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
12. Út 27.11.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Notorklub Sopotnice Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
12. Út 27.11.2018 Zippo team Štít Truhles Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
12. Út 27.11.2018 Sharks Hradec Králové Rebelové Myštěves Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
13. Ne 2.12.2018 Čertovi švagři Hradec Králové The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
13. Ne 2.12.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
13. Út 4.12.2018 Pivaři Habřina Sharks Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
13. Út 4.12.2018 Truhles Hradec Králové Rebelové Myštěves Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
13. Út 4.12.2018 Notorklub Sopotnice Zippo team Štít Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
14. Ne 9.12.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Bludný šípy XXL Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
14. Ne 9.12.2018 Zippo team Štít Čertovi švagři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
14. Út 11.12.2018 Vlčáci 2011 Štít Pivaři Habřina Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
14. Út 11.12.2018 Rebelové Myštěves Notorklub Sopotnice Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
14. Út 11.12.2018 Sharks Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
15. Ne 16.12.2018 Čertovi švagři Hradec Králové Rebelové Myštěves Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
15. Ne 16.12.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Zippo team Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
15. Út 18.12.2018 Vlčáci 2011 Štít Sharks Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
15. Út 18.12.2018 Pivaři Habřina The Badgers Kostelec nad Orlicí Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
15. Út 18.12.2018 Notorklub Sopotnice Truhles Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
7. Út 15.1.2019 Zippo team Štít Pivaři Habřina Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
9. Ne 20.1.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí Zippo team Štít Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
16. Ne 27.1.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí Vlčáci 2011 Štít Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
16. Út 29.1.2019 Pivaři Habřina Zippo team Štít Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
16. Út 29.1.2019 Rebelové Myštěves Bludný šípy XXL Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
16. Út 29.1.2019 Čertovi švagři Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
16. Út 29.1.2019 Sharks Hradec Králové Notorklub Sopotnice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
17. Ne 3.2.2019 Čertovi švagři Hradec Králové Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
17. Ne 3.2.2019 Vlčáci 2011 Štít Zippo team Štít Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
17. Út 5.2.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí Sharks Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
17. Út 5.2.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
17. Út 5.2.2019 Pivaři Habřina Rebelové Myštěves Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
18. Út 12.2.2019 Zippo team Štít The Badgers Kostelec nad Orlicí Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
18. Út 12.2.2019 Rebelové Myštěves Vlčáci 2011 Štít Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
18. Út 12.2.2019 Truhles Hradec Králové Pivaři Habřina Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
18. Út 12.2.2019 Notorklub Sopotnice Bludný šípy XXL Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
18. Út 12.2.2019 Sharks Hradec Králové Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00

B I.liga Hradec Králové
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 9.9.2018 Odpadlíci Neznášov 9 : 10 Úletáři Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30 Móro Jan 22 : 23 Kramář Miloš
1. Ne 9.9.2018 Sokolí péra Hradec Králové 9 : 10 ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Lesák Vladimír 20 : 20 Rejda Patrik
1. Po 10.9.2018 Rychtáři Nové Město n/C 3 : 15 Bumbálka Rusek Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Kopřiva Vladimír 12 : 32 Školník Oldřich
1. Po 10.9.2018 Havana Club Hradec Králové 10 : 8 Republika Březhrad Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Zlatník Tomáš 24 : 21 Oščiatka Pavel
1. Út 11.9.2018 Ferbek Hradec Králové 6 : 12 Kocouři Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Beránek František 21 : 27 Michálek Karel
1. Út 11.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C 2 : 16 Comeback Máslojedy Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Vokoun Leoš 8 : 33 Kotlár Aleš
1. Út 11.9.2018 Darters Pod strání Hradec Králové 8 : 10 Marvin Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00 Kučera Jan 23 : 23 Pokorný Pavel
1. Út 11.9.2018 Löwen Hradec Králové 10 : 9 H-CLUB Smiřice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Synek Petr 24 : 25 Krejčí Petr
2. Ne 16.9.2018 Comeback Máslojedy 8 : 10 Bumbálka Rusek Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30 Kotlár Aleš 20 : 23 Školník Oldřich
2. Po 17.9.2018 ILL Niňo Hradec Králové 9 : 10 Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Rejda Patrik 22 : 22 Svoboda Jaroslav
2. Po 17.9.2018 H-CLUB Smiřice 4 : 14 Odpadlíci Neznášov Smiřice H-Club, Smiřice
17:30 Krejčí Petr 15 : 30 Móro Jan
2. Út 18.9.2018 Kocouři Hradec Králové 11 : 7 Löwen Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Michálek Karel 27 : 18 Synek Petr
2. Út 18.9.2018 Republika Březhrad 10 : 8 Rychtáři Nové Město n/C Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30 Oščiatka Pavel 26 : 20 Čihulek Pavel
2. Út 18.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C 10 : 8 Sokolí péra Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Lán Lukáš 24 : 23 Lesák Vladimír
2. Út 18.9.2018 Úletáři Hradec Králové 12 : 6 Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00 Kramář Miloš 29 : 18 Roušal Robert
2. Út 18.9.2018 Marvin Hradec Králové 10 : 8 Havana Club Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 26 : 22 Zlatník Tomáš
3. Ne 23.9.2018 Odpadlíci Neznášov 10 : 9 Kocouři Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30 Móro Jan 24 : 21 Michálek Karel
3. Ne 23.9.2018 Sokolí péra Hradec Králové 5 : 13 Comeback Máslojedy Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Lesák Vladimír 17 : 28 Kotlár Aleš
3. Po 24.9.2018 Havana Club Hradec Králové 9 : 10 Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Zlatník Tomáš 20 : 25 Kramář Miloš
3. Út 25.9.2018 Rychtáři Nové Město n/C 5 : 13 Marvin Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Kopřiva Vladimír 16 : 28 Langer Jan
3. Út 25.9.2018 Ferbek Hradec Králové 8 : 10 ŠK Běleč nad Orlicí C Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Beránek František 21 : 21 Lán Lukáš
3. Út 25.9.2018 Bumbálka Rusek 8 : 10 Republika Březhrad Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Školník Oldřich 20 : 22 Oščiatka Pavel
3. Út 25.9.2018 Darters Pod strání Hradec Králové 10 : 9 H-CLUB Smiřice Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00 Kučera Jan 25 : 23 Krejčí Petr
3. St 26.9.2018 Löwen Hradec Králové 7 : 11 ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Synek Petr 17 : 25 Rejda Patrik
4. Ne 30.9.2018 Comeback Máslojedy 10 : 8 Republika Březhrad Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30 Kotlár Aleš 22 : 20 Danihelka Martin
4. Ne 30.9.2018 Sokolí péra Hradec Králové 10 : 9 Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Steiner Jaroslav 23 : 20 Beránek František
4. Po 1.10.2018 ILL Niňo Hradec Králové 10 : 9 Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Rejda Patrik 24 : 22 Móro Jan
4. Út 2.10.2018 Kocouři Hradec Králové 11 : 7 Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Michálek Karel 27 : 18 Roušal Robert
4. Út 2.10.2018 H-CLUB Smiřice 7 : 11 Havana Club Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30 Krejčí Petr 20 : 25 Zlatník Tomáš
4. Út 2.10.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C 10 : 8 Löwen Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Lán Lukáš 26 : 19 Synek Petr
4. Út 2.10.2018 Úletáři Hradec Králové 11 : 7 Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00 Kramář Miloš 28 : 16 Čihulek Pavel
4. Út 2.10.2018 Marvin Hradec Králové 8 : 10 Bumbálka Rusek Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 23 : 25 Školník Oldřich
5. Ne 7.10.2018 Odpadlíci Neznášov 5 : 13 ŠK Běleč nad Orlicí C Neznášov U Krušiny,
17:30 Móro Jan 19 : 27 Lán Lukáš
5. Po 8.10.2018 Havana Club Hradec Králové 9 : 10 Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Zlatník Tomáš 22 : 21 Michálek Karel
5. Út 9.10.2018 Republika Březhrad 8 : 10 Marvin Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30 Oščiatka Pavel 19 : 23 Langer Jan
5. Út 9.10.2018 Rychtáři Nové Město n/C 4 : 14 H-CLUB Smiřice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Kopřiva Vladimír 15 : 30 Krejčí Petr
5. Út 9.10.2018 Ferbek Hradec Králové 8 : 10 Comeback Máslojedy Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Beránek František 19 : 24 Kotlár Aleš
5. Út 9.10.2018 Bumbálka Rusek 11 : 7 Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Školník Oldřich 27 : 18 Kramář Miloš
5. Út 9.10.2018 Darters Pod strání Hradec Králové 8 : 10 ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00 Kučera Jan 19 : 22 Rejda Patrik
5. Út 9.10.2018 Löwen Hradec Králové 4 : 14 Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Synek Petr 13 : 30 Lesák Vladimír
6. Ne 14.10.2018 Comeback Máslojedy 13 : 5 Marvin Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30 Kotlár Aleš 26 : 13 Pokorný Pavel
6. Ne 14.10.2018 Sokolí péra Hradec Králové 7 : 11 Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Lesák Vladimír 20 : 25 Móro Jan
6. Po 15.10.2018 ILL Niňo Hradec Králové 10 : 9 Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Rejda Patrik 23 : 23 Zlatník Tomáš
6. Po 15.10.2018 H-CLUB Smiřice 5 : 13 Bumbálka Rusek Smiřice H-Club, Smiřice
17:30 Krejčí Petr 12 : 30 Školník Oldřich
6. Út 16.10.2018 Kocouři Hradec Králové 10 : 9 Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Michálek Karel 23 : 21 Kopřiva Vladimír
6. Út 16.10.2018 Ferbek Hradec Králové 11 : 7 Löwen Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Beránek František 28 : 18 Synek Petr
6. Út 16.10.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C 7 : 11 Darters Pod strání Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Lán Lukáš 21 : 24 Kučera Jan
6. Út 16.10.2018 Úletáři Hradec Králové 15 : 3 Republika Březhrad Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00 Kramář Miloš 32 : 11 Danihelka Martin
7. Ne 21.10.2018 Odpadlíci Neznášov 10 : 9 Ferbek Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30 Móro Jan 25 : 20 Beránek František
7. Po 22.10.2018 Havana Club Hradec Králové 10 : 9 ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Zlatník Tomáš 24 : 21 Lán Lukáš
7. Út 23.10.2018 Republika Březhrad 14 : 4 H-CLUB Smiřice Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30 Oščiatka Pavel 30 : 12 Krejčí Petr
7. Út 23.10.2018 Rychtáři Nové Město n/C 6 : 12 ILL Niňo Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Čihulek Pavel 17 : 27 Rejda Patrik
7. Út 23.10.2018 Marvin Hradec Králové 11 : 7 Úletáři Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 24 : 20 Kramář Miloš
7. Út 23.10.2018 Bumbálka Rusek 13 : 5 Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Školník Oldřich 30 : 14 Michálek Karel
7. Út 23.10.2018 Darters Pod strání Hradec Králové 9 : 10 Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00 Kučera Jan 21 : 23 Lesák Vladimír
7. Út 23.10.2018 Löwen Hradec Králové 1 : 17 Comeback Máslojedy Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Synek Petr 7 : 34 Kotlár Aleš
8. Ne 28.10.2018 Comeback Máslojedy 10 : 8 Úletáři Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30 Kotlár Aleš 23 : 21 Kramář Miloš
8. Ne 28.10.2018 Sokolí péra Hradec Králové 8 : 10 Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Lesák Vladimír 22 : 26 Zlatník Tomáš
8. Po 29.10.2018 ILL Niňo Hradec Králové 6 : 12 Bumbálka Rusek Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Rejda Patrik 17 : 27 Školník Oldřich
8. Út 30.10.2018 Kocouři Hradec Králové 13 : 5 Republika Březhrad Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Michálek Karel 28 : 13 Oščiatka Pavel
8. Út 30.10.2018 Ferbek Hradec Králové 5 : 13 Darters Pod strání Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Beránek František 18 : 28 Kučera Jan
8. Út 30.10.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C 11 : 7 Rychtáři Nové Město n/C Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Lán Lukáš 25 : 19 Čihulek Pavel
8. Út 30.10.2018 Löwen Hradec Králové 7 : 11 Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Synek Petr 19 : 26 Móro Jan
8. Čt 1.11.2018 H-CLUB Smiřice 7 : 11 Marvin Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
18:00 Krejčí Petr 19 : 24 Langer Jan
9. Ne 4.11.2018 Odpadlíci Neznášov 5 : 13 Comeback Máslojedy Neznášov U Krušiny,
17:30 Kleandr Jan 18 : 30 Kotlár Aleš
9. Po 5.11.2018 Havana Club Hradec Králové 9 : 10 Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Zlatník Tomáš 24 : 23 Beránek Marcel
9. Út 6.11.2018 Republika Březhrad 6 : 12 ILL Niňo Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30 Oščiatka Pavel 16 : 27 Rejda Patrik
9. Út 6.11.2018 Rychtáři Nové Město n/C 7 : 11 Sokolí péra Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Kopřiva Vladimír 19 : 25 Lesák Vladimír
9. Út 6.11.2018 Úletáři Hradec Králové 11 : 7 H-CLUB Smiřice Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00 Kramář Miloš 28 : 17 Krejčí Petr
9. Út 6.11.2018 Marvin Hradec Králové 10 : 8 Kocouři Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 22 : 21 Michálek Karel
9. Út 6.11.2018 Bumbálka Rusek 16 : 2 ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Školník Oldřich 34 : 12 Lán Lukáš
9. Út 6.11.2018 Darters Pod strání Hradec Králové 13 : 5 Löwen Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00 Kučera Jan 28 : 17 Synek Petr
10. Ne 11.11.2018 Comeback Máslojedy 14 : 4 H-CLUB Smiřice Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30 Kotlár Aleš 30 : 15 Krejčí Petr
10. Ne 11.11.2018 Odpadlíci Neznášov 10 : 8 Darters Pod strání Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30 Móro Jan 23 : 20 Kučera Jan
10. Ne 11.11.2018 Sokolí péra Hradec Králové 1 : 17 Bumbálka Rusek Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Lesák Vladimír 6 : 34 Školník Oldřich
10. Po 12.11.2018 ILL Niňo Hradec Králové 11 : 7 Marvin Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30 Rejda Patrik 26 : 20 Langer Jan
10. Út 13.11.2018 Kocouři Hradec Králové 11 : 7 Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Michálek Karel 26 : 20 Kramář Miloš
10. Út 13.11.2018 Ferbek Hradec Králové 10 : 9 Rychtáři Nové Město n/C Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Beránek David 24 : 22 Čihulek Pavel
10. Út 13.11.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C 6 : 12 Republika Březhrad Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Lán Lukáš 21 : 28 Oščiatka Pavel
10. Út 13.11.2018 Löwen Hradec Králové 8 : 10 Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Synek Petr 22 : 25 Zlatník Tomáš
11. Po 19.11.2018 H-CLUB Smiřice Kocouři Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
11. Po 19.11.2018 Havana Club Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
11. Út 20.11.2018 Republika Březhrad Sokolí péra Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
11. Út 20.11.2018 Rychtáři Nové Město n/C Löwen Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
11. Út 20.11.2018 Úletáři Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
11. Út 20.11.2018 Marvin Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
11. Út 20.11.2018 Bumbálka Rusek Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
11. Út 20.11.2018 Darters Pod strání Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
12. Ne 25.11.2018 Comeback Máslojedy Kocouři Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
12. Ne 25.11.2018 Odpadlíci Neznášov Rychtáři Nové Město n/C Neznášov U Krušiny,
17:30
12. Ne 25.11.2018 Sokolí péra Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
12. Po 26.11.2018 ILL Niňo Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
12. Út 27.11.2018 Ferbek Hradec Králové Republika Březhrad Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
12. Út 27.11.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Úletáři Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
12. Út 27.11.2018 Darters Pod strání Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
12. Út 27.11.2018 Löwen Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
13. Po 3.12.2018 H-CLUB Smiřice ŠK Běleč nad Orlicí C Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
13. Po 3.12.2018 Havana Club Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
13. Út 4.12.2018 Kocouři Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
13. Út 4.12.2018 Republika Březhrad Löwen Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
13. Út 4.12.2018 Rychtáři Nové Město n/C Darters Pod strání Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
13. Út 4.12.2018 Úletáři Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
13. Út 4.12.2018 Marvin Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
13. Út 4.12.2018 Bumbálka Rusek Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
14. Ne 9.12.2018 Comeback Máslojedy ILL Niňo Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
14. Ne 9.12.2018 Odpadlíci Neznášov Republika Březhrad Neznášov U Krušiny,
17:30
14. Ne 9.12.2018 Sokolí péra Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
14. Po 10.12.2018 Havana Club Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
14. Út 11.12.2018 Ferbek Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
14. Út 11.12.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Kocouři Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
14. Út 11.12.2018 Darters Pod strání Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
14. Út 11.12.2018 Löwen Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
15. Po 17.12.2018 ILL Niňo Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
15. Po 17.12.2018 H-CLUB Smiřice Ferbek Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
15. Út 18.12.2018 Kocouři Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
15. Út 18.12.2018 Republika Březhrad Darters Pod strání Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
15. Út 18.12.2018 Úletáři Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
15. Út 18.12.2018 Marvin Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
15. Út 18.12.2018 Bumbálka Rusek Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
15. St 19.12.2018 Rychtáři Nové Město n/C Comeback Máslojedy Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
16. Ne 27.1.2019 Comeback Máslojedy ŠK Běleč nad Orlicí C Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
16. Po 28.1.2019 H-CLUB Smiřice Löwen Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
16. Po 28.1.2019 ILL Niňo Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
16. Út 29.1.2019 Republika Březhrad Havana Club Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
16. Út 29.1.2019 Kocouři Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
16. Út 29.1.2019 Bumbálka Rusek Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
16. Út 29.1.2019 Marvin Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
16. Út 29.1.2019 Úletáři Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
17. Ne 3.2.2019 Odpadlíci Neznášov H-CLUB Smiřice Neznášov U Krušiny,
17:30
17. Ne 3.2.2019 Sokolí péra Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
17. Po 4.2.2019 Havana Club Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
17. Út 5.2.2019 Ferbek Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
17. Út 5.2.2019 Rychtáři Nové Město n/C Republika Březhrad Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
17. Út 5.2.2019 Bumbálka Rusek Comeback Máslojedy Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
17. Út 5.2.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
17. St 6.2.2019 Löwen Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
18. Ne 10.2.2019 Comeback Máslojedy Sokolí péra Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
18. Po 11.2.2019 H-CLUB Smiřice Darters Pod strání Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
18. Po 11.2.2019 ILL Niňo Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
18. Út 12.2.2019 Republika Březhrad Bumbálka Rusek Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
18. Út 12.2.2019 Kocouři Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
18. Út 12.2.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Ferbek Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
18. Út 12.2.2019 Marvin Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
18. Út 12.2.2019 Úletáři Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
19. Ne 17.2.2019 Odpadlíci Neznášov ILL Niňo Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
19. Po 18.2.2019 Havana Club Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
19. Út 19.2.2019 Republika Březhrad Comeback Máslojedy Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
19. Út 19.2.2019 Rychtáři Nové Město n/C Úletáři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
19. Út 19.2.2019 Ferbek Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
19. Út 19.2.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
19. Út 19.2.2019 Bumbálka Rusek Marvin Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
19. Út 19.2.2019 Löwen Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
20. Ne 3.3.2019 Comeback Máslojedy Ferbek Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
20. Ne 3.3.2019 Sokolí péra Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
20. Po 4.3.2019 H-CLUB Smiřice Rychtáři Nové Město n/C Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
20. Po 4.3.2019 ILL Niňo Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
20. Út 5.3.2019 Kocouři Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
20. Út 5.3.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Odpadlíci Neznášov Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
20. Út 5.3.2019 Marvin Hradec Králové Republika Březhrad Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
20. Út 5.3.2019 Úletáři Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
21. Ne 10.3.2019 Odpadlíci Neznášov Sokolí péra Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
21. Po 11.3.2019 Havana Club Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
21. Út 12.3.2019 Rychtáři Nové Město n/C Kocouři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
21. Út 12.3.2019 Republika Březhrad Úletáři Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
21. Út 12.3.2019 Marvin Hradec Králové Comeback Máslojedy Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
21. Út 12.3.2019 Bumbálka Rusek H-CLUB Smiřice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
21. Út 12.3.2019 Löwen Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
21. Út 12.3.2019 Darters Pod strání Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
22. Ne 17.3.2019 Comeback Máslojedy Löwen Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
22. Ne 17.3.2019 Sokolí péra Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
22. Po 18.3.2019 H-CLUB Smiřice Republika Březhrad Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
22. Po 18.3.2019 ILL Niňo Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
22. Út 19.3.2019 Kocouři Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
22. Út 19.3.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Havana Club Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
22. Út 19.3.2019 Ferbek Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
22. Út 19.3.2019 Úletáři Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
23. Ne 24.3.2019 Odpadlíci Neznášov Löwen Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
23. Po 25.3.2019 Havana Club Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
23. Út 26.3.2019 Republika Březhrad Kocouři Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
23. Út 26.3.2019 Rychtáři Nové Město n/C ŠK Běleč nad Orlicí C Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
23. Út 26.3.2019 Úletáři Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
23. Út 26.3.2019 Bumbálka Rusek ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
23. Út 26.3.2019 Marvin Hradec Králové H-CLUB Smiřice Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
23. Út 26.3.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
24. Ne 31.3.2019 Comeback Máslojedy Odpadlíci Neznášov Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
24. Ne 31.3.2019 Sokolí péra Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
24. Po 1.4.2019 H-CLUB Smiřice Úletáři Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
24. Po 1.4.2019 ILL Niňo Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
24. Út 2.4.2019 Kocouři Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
24. Út 2.4.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Bumbálka Rusek Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
24. Út 2.4.2019 Ferbek Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
24. Út 2.4.2019 Löwen Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
25. Po 8.4.2019 H-CLUB Smiřice Comeback Máslojedy Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
25. Po 8.4.2019 Havana Club Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
25. Út 9.4.2019 Rychtáři Nové Město n/C Ferbek Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
25. Út 9.4.2019 Republika Březhrad ŠK Běleč nad Orlicí C Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
25. Út 9.4.2019 Marvin Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
25. Út 9.4.2019 Úletáři Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
25. Út 9.4.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
25. Út 9.4.2019 Bumbálka Rusek Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
26. Ne 14.4.2019 Odpadlíci Neznášov Havana Club Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
26. Ne 14.4.2019 Comeback Máslojedy Darters Pod strání Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
26. Ne 14.4.2019 Sokolí péra Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
26. Po 15.4.2019 ILL Niňo Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
26. Út 16.4.2019 Kocouři Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
26. Út 16.4.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Marvin Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
26. Út 16.4.2019 Ferbek Hradec Králové Bumbálka Rusek Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
26. Út 16.4.2019 Löwen Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
27. Po 29.4.2019 H-CLUB Smiřice ILL Niňo Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
27. Po 29.4.2019 Havana Club Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
27. Út 30.4.2019 Kocouři Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
27. Út 30.4.2019 Rychtáři Nové Město n/C Odpadlíci Neznášov Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
27. Út 30.4.2019 Republika Březhrad Ferbek Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
27. Út 30.4.2019 Bumbálka Rusek Löwen Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
27. Út 30.4.2019 Marvin Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
27. Út 30.4.2019 Úletáři Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
28. Ne 5.5.2019 Odpadlíci Neznášov Bumbálka Rusek Neznášov U Krušiny,
17:30
28. Ne 5.5.2019 Comeback Máslojedy Havana Club Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
28. Ne 5.5.2019 Sokolí péra Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
28. Po 6.5.2019 ILL Niňo Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
28. Út 7.5.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C H-CLUB Smiřice Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
28. Út 7.5.2019 Ferbek Hradec Králové Marvin Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
28. Út 7.5.2019 Löwen Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
28. Út 7.5.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
29. Po 13.5.2019 ILL Niňo Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
29. Po 13.5.2019 H-CLUB Smiřice Sokolí péra Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
29. Út 14.5.2019 Rychtáři Nové Město n/C Havana Club Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
29. Út 14.5.2019 Republika Březhrad Odpadlíci Neznášov Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
29. Út 14.5.2019 Kocouři Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
29. Út 14.5.2019 Bumbálka Rusek Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
29. Út 14.5.2019 Marvin Hradec Králové Löwen Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
29. Út 14.5.2019 Úletáři Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
30. Ne 19.5.2019 Odpadlíci Neznášov Marvin Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
30. Ne 19.5.2019 Comeback Máslojedy Rychtáři Nové Město n/C Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
30. Ne 19.5.2019 Sokolí péra Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
30. Po 20.5.2019 Havana Club Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
30. Út 21.5.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C ILL Niňo Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
30. Út 21.5.2019 Ferbek Hradec Králové H-CLUB Smiřice Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
30. Út 21.5.2019 Löwen Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
30. Út 21.5.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00

C II.liga Hradec Králové
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 9.9.2018 DC Sniper Hradec Králové 11 : 7 Bazinga Hradec Králové Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30 Cejzlar Jan 26 : 20 Machaň Radek
1. Ne 9.9.2018 No comment Hradec Králové 11 : 7 Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30 Všetečka Petr 24 : 20 Čiháček Petr
1. Ne 9.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B 6 : 12 DC No Score Kosice Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Večerník Jan 17 : 27 Homola Jiří
1. Po 10.9.2018 The Immortals Hradec Králové 7 : 11 Rebelové Dolní Přím Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30 John Martin 20 : 26 Doležal Zdeněk
1. Po 10.9.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 13 : 5 ŠK Pod strání Hr.Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30 Vaněk Michal 29 : 15 Šamšula Miroslav
1. Po 10.9.2018 Dobřeňáci Dobřenice 12 : 6 Mimikry Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Mrštík Jakub 27 : 17 Zahradník Dušan
1. Po 10.9.2018 Black Sheep Hradec Králové 11 : 7 Rumídci Roudnice Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Lejp Jiří 24 : 17 Smékal Jaroslav
1. Út 11.9.2018 Soptíci Hradec Králové 10 : 9 Parta HIC Dobřenice Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00 Houška Jan 24 : 23 Bartaloš Vojtěch
2. Ne 16.9.2018 DC No Score Kosice 16 : 2 Bazinga Hradec Králové Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30 Homola Jiří 34 : 11 Machaň Radek
2. Ne 16.9.2018 Mimikry Hradec Králové 6 : 12 Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30 Zahradník Dušan 15 : 28 Veselka Tomáš
2. Ne 16.9.2018 Rumídci Roudnice 8 : 10 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30 Smékal Jaroslav 23 : 23 Vaněk Michal
2. Ne 16.9.2018 Parta HIC Dobřenice 9 : 10 DC Sniper Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Bartaloš Vojtěch 23 : 24 Cejzlar Jan
2. Ne 16.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B 5 : 13 Dobřeňáci Dobřenice Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Večerník Jan 12 : 29 Tomčo Jakub
2. Ne 16.9.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové 11 : 7 No comment Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00 Šamšula Miroslav 24 : 21 Všetečka Petr
2. Ne 16.9.2018 Pavouci Hradec Králové 13 : 5 The Immortals Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Čiháček Petr 29 : 15 John Martin
2. Út 18.9.2018 Rebelové Dolní Přím 10 : 8 Soptíci Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Doležal Zdeněk 23 : 21 Pospíšil Patrik
3. Ne 23.9.2018 DC Sniper Hradec Králové 11 : 7 Rebelové Dolní Přím Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30 Havel Tomáš 25 : 21 Mlateček Roman
3. Ne 23.9.2018 No comment Hradec Králové 8 : 10 Rumídci Roudnice Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30 Všetečka Petr 24 : 22 Smékal Jaroslav
3. Po 24.9.2018 The Immortals Hradec Králové 10 : 8 ŠK Pod strání Hr.Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30 John Martin 26 : 21 Černý Miroslav
3. Po 24.9.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 10 : 8 Mimikry Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30 Vaněk Michal 23 : 20 Zahradník Dušan
3. Po 24.9.2018 Dobřeňáci Dobřenice 10 : 8 DC No Score Kosice Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Mrštík Jakub 28 : 21 Bareš Václav
3. Po 24.9.2018 Bazinga Hradec Králové 8 : 10 Parta HIC Dobřenice Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00 Machaň Radek 21 : 21 Beneš David
3. Po 24.9.2018 Black Sheep Hradec Králové 16 : 2 ŠK Běleč nad Orlicí B Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Veselka Tomáš 32 : 7 Tavali Libor
3. Út 25.9.2018 Soptíci Hradec Králové 11 : 7 Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00 Houška Jan 24 : 18 Čiháček Petr
4. Ne 30.9.2018 DC No Score Kosice 10 : 8 Parta HIC Dobřenice Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30 Bareš Václav 24 : 21 Bartaloš Vojtěch
4. Ne 30.9.2018 Mimikry Hradec Králové 10 : 8 No comment Hradec Králové Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30 Zahradník Dušan 25 : 21 Všetečka Petr
4. Ne 30.9.2018 Rumídci Roudnice 11 : 7 The Immortals Hradec Králové Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30 Smékal Jaroslav 23 : 22 John Martin
4. Ne 30.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B 5 : 13 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Večerník Jan 13 : 27 Vaněk Michal
4. Ne 30.9.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové 10 : 8 Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00 Černý Miroslav 23 : 20 Houška Jan
4. Ne 30.9.2018 Pavouci Hradec Králové 7 : 11 DC Sniper Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Čiháček Petr 20 : 28 Cejzlar Jan
4. Út 2.10.2018 Rebelové Dolní Přím 11 : 7 Bazinga Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Doležal Zdeněk 24 : 17 Machaň Radek
4. St 3.10.2018 Dobřeňáci Dobřenice 11 : 7 Black Sheep Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Mrštík Jakub 26 : 20 Nosek Jan
5. Ne 7.10.2018 Parta HIC Dobřenice 9 : 10 Rebelové Dolní Přím Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Beneš David 23 : 24 Doležal Zdeněk
5. Ne 7.10.2018 DC Sniper Hradec Králové 11 : 7 ŠK Pod strání Hr.Králové Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30 Cejzlar Jan 25 : 20 Černý Miroslav
5. Ne 7.10.2018 No comment Hradec Králové 13 : 5 ŠK Běleč nad Orlicí B Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30 Všetečka Petr 27 : 13 Večerník Jan
5. Po 8.10.2018 The Immortals Hradec Králové 6 : 12 Mimikry Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30 John Radek 21 : 27 Zahradník Dušan
5. Po 8.10.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 7 : 11 Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30 Vaněk Michal 18 : 24 Mrštík Jakub
5. Po 8.10.2018 Bazinga Hradec Králové 10 : 8 Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00 Machaň Radek 22 : 20 Čiháček Petr
5. Po 8.10.2018 Black Sheep Hradec Králové 14 : 4 DC No Score Kosice Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Veselka Tomáš 30 : 13 Bareš Václav
5. Út 9.10.2018 Soptíci Hradec Králové 12 : 6 Rumídci Roudnice Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00 Houška Jan 27 : 16 Smékal Jaroslav
6. Ne 14.10.2018 DC No Score Kosice 10 : 8 Rebelové Dolní Přím Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30 Bareš Václav 21 : 21 Doležal Zdeněk
6. Ne 14.10.2018 Mimikry Hradec Králové 10 : 8 Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30 Zahradník Dušan 24 : 24 Houška Jan
6. Ne 14.10.2018 Rumídci Roudnice 5 : 13 DC Sniper Hradec Králové Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30 Smékal Jaroslav 16 : 28 Havel Tomáš
6. Ne 14.10.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B 5 : 13 The Immortals Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30 Večerník Jan 17 : 29 John Martin
6. Ne 14.10.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové 13 : 5 Bazinga Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00 Novotný Stanislav 30 : 17 Machaň Radek
6. Ne 14.10.2018 Pavouci Hradec Králové 10 : 9 Parta HIC Dobřenice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00 Čiháček Petr 23 : 22 Bartaloš Vojtěch
6. Po 15.10.2018 Dobřeňáci Dobřenice 11 : 7 No comment Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Mrštík Jakub 26 : 19 Baldyňák Tomáš
6. Po 15.10.2018 Black Sheep Hradec Králové 11 : 7 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Veselka Tomáš 25 : 18 Vaněk Michal
7. Ne 21.10.2018 Parta HIC Dobřenice 10 : 8 ŠK Pod strání Hr.Králové