Profily klubů a družstev
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A Extraliga jih základní část 272640 Bludný šípy XXL Hradec Králové Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
A Extraliga jih základní část 52736 Bumbálka Rusek DC Bumbálka Rusek Hradec Králové Dart´s PUB
A Extraliga jih základní část 70400 Marvin Hradec Králové DC Marvin Hradec Králové Hradec Králové Kukleny Beseda
A Extraliga jih základní část 4356 Notorklub Sopotnice Notorklub Sopotnice Sopotnice Na hřišti
A Extraliga jih základní část 232704 Pivaři Habřina Pivaři Habřina Habřina Habřinka
A Extraliga jih základní část 8766 Rebelové Myštěves ŠK Rebelové Myštěves Myštěves Obecní hostinec
A Extraliga jih základní část 229632 Sharks Hradec Králové DC Sharks Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
A Extraliga jih základní část 2820 The Badgers Kostelec nad Orlicí The Badgers Kostelec n/O Kostelec n/O Na Skale
A Extraliga jih základní část 232192 Truhles Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků
A Extraliga jih základní část 245504 Zippo team Chlumec n/C. Zippo team Chlumec n/C. Chlumec n/C Darts CLUB
B I.liga Hradec Králové 9791 Comeback Máslojedy Combeck Máslojedy Máslojedy U Kulatý báby
B I.liga Hradec Králové 283136 Čertovi švagři Hradec Králové Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště
B I.liga Hradec Králové 263936 Darters Pod strání Hradec Králové Darters Pod Strání HK Hradec Králové Pod Strání
B I.liga Hradec Králové 16702 Dobřeňáci Dobřenice Dobřeňáci Dobřenice Dobřenice U Nosků
B I.liga Hradec Králové 6974 Ferbek Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec
B I.liga Hradec Králové 831 H-CLUB Smiřice H-Club Smiřice Smiřice H-Club
B I.liga Hradec Králové 1075 Havana Club Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
B I.liga Hradec Králové 164608 Kocouři Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN
B I.liga Hradec Králové 69376 Löwen Hradec Králové DC Löwen Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
B I.liga Hradec Králové 11070 Odpadlíci Neznášov Odpadlíci Neznášov Neznášov U Krušiny
B I.liga Hradec Králové 13631 Parta HIC Pravy Parta HIC Dobřenice Dobřenice U Nosků
B I.liga Hradec Králové 180736 Pavouci Hradec Králové Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
B I.liga Hradec Králové 92416 Republika Březhrad DC Stará hospoda Březhrad Březhrad Stará hospoda
B I.liga Hradec Králové 251392 ŠK Běleč nad Orlicí B ŠK Běleč nad Orlicí B Běleč n.O. Bistro U Štěpánků
B I.liga Hradec Králové 284928 Úletáři Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club
B I.liga Hradec Králové 16703 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Vlčáci 2011 Chlumec n.C. Chlumec n/C Darts CLUB
C II.liga Hradec Králové 3919 Bazinga Hradec Králové DC Bazinga Hradec Králové Hradec Králové Café Bar Albert
C II.liga Hradec Králové 74240 DC No Score Kosice DC No Score Kosice Kosice Pod Lípama
C II.liga Hradec Králové 3390 DC Sniper Librantice DC Sniper Librantice Hradec Králové Slatina Osvěžovna
C II.liga Hradec Králové 131072 Hrádek Boys Hrádek Boys Hrádek na kopečku
C II.liga Hradec Králové 16447 ILL Niňo Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
C II.liga Hradec Králové 20287 Mimikry Hradec Králové Mimikry Hradec Králové Hradec Králové Na Staré
C II.liga Hradec Králové 4158 No comment Hradec Králové No comment Předměřice Hradec Králové Pod Strání
C II.liga Hradec Králové 195840 Rebelové Dolní Přím Rebelové Dolní Přím Dolní Přím - Obecní hostinec
C II.liga Hradec Králové 267264 Rumídci Roudnice Rumídci Roudnice Roudnice Hospoda U Formana
C II.liga Hradec Králové 202240 Rychtáři Nové Město n/C Rychtáři Nové Město n.C. Chlumec n/C Darts CLUB
C II.liga Hradec Králové 10046 Sokolí péra Hradec Králové U Huberta Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
C II.liga Hradec Králové 214272 Soptíci Hradec Králové Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Zanzibar
C II.liga Hradec Králové 6206 ŠK Běleč nad Orlicí C ŠK Běleč nad Orlicí C Běleč n.O. Bistro U Štěpánků
C II.liga Hradec Králové 233216 Těsně vedle Hradec Králové Těsně vedle Plačice Hradec Králové Na bjelidle
C II.liga Hradec Králové 208640 The Immortals Hradec Králové The Immortals Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání
C II.liga Hradec Králové 318 Želáci Želí Želáci Želí Želí Osvěžovna
D III.liga A Hradec Králové 112128 Emírovci Pohřebačka Emírovci Pohřebačka Pohřebačka Soukr.Klub
D III.liga A Hradec Králové 255744 Hrobaři Hradec Králové Hrobaři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
D III.liga A Hradec Králové 124672 HSK U Marťase Hradec Králové HSK Hradec Králové Hradec Králové U Marťase
D III.liga A Hradec Králové 19006 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
D III.liga A Hradec Králové 18688 Mašinky Hradec Králové Mašinky Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
D III.liga A Hradec Králové 178688 Omnirecord Hradec Králové Omnirecord Hradec Králové Hradec Králové Malšovice Kuželna
D III.liga A Hradec Králové 13630 Pod strání B Hradec Králové Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání
D III.liga A Hradec Králové 5711 pod Vodníci Hradec Králové pod Vodníci Hradec Králové Hradec Králové U Dvořáků
D III.liga A Hradec Králové 20030 Raci Račice Raci Račice Račice U Střelce
D III.liga A Hradec Králové 847 Rebelové z Prorocka Hradec Králové Rebelové z Prorocka Hradec Králové Hradec Králové Jonáš-Prorock
D III.liga A Hradec Králové 15616 Severní vítr Hradec Králové Severní vítr Hradec Králové Hradec Králové Kondic
D III.liga A Hradec Králové 251136 ŠK Běleč nad Orlicí A ŠK Běleč nad Orlicí A Běleč n.O. Bistro U Štěpánků
D III.liga A Hradec Králové 3391 ŠK Pod strání Hr.Králové Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání
D III.liga A Hradec Králové 3902 Tygři z Neznášova B Tygři z Neznášova B Neznášov U Krušiny
D III.liga A Hradec Králové 5694 Tygři z Neznášova C Tygři z Neznášova C Neznášov U Krušiny
D III.liga A Hradec Králové 267520 U Huberta D Hradec Králové U Huberta Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
D III.liga B Hradec Králové 22016 Barracuda Hradec Králové Barracuda Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
D III.liga B Hradec Králové 2127 Bělečtí Divočáci Běleč n.O. Bělečtí Divočáci Běleč n.O. Běleč n.O. Bistro U Štěpánků
D III.liga B Hradec Králové 6718 Biřička Hradec Králové ŠK Biřička Hradec Králové Hradec Králové U Pavlíny Biřička
D III.liga B Hradec Králové 6223 Black Sheep Hradec Králové ŠK Black Sheep Hradec králové Hradec Králové Pivnice C 34
D III.liga B Hradec Králové 33536 Buď A.L.F. Roudnice Buď A.L.F. Roudnice Roudnice Hospoda U Formana
D III.liga B Hradec Králové 56576 Devils Hradec Králové DC Devils Hradec Králové Hradec Králové Klub na výstavišti
D III.liga B Hradec Králové 4159 MATYs bar Hradec Králové DC MATYs bar Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
D III.liga B Hradec Králové 169984 NK Harakiri Hradec Králové NK Harakiri Hradec Králové Hradec Králové Zanzibar
D III.liga B Hradec Králové 5438 Punde TO Hradec Králové Punde TO Hradec Králové Hradec Králové Country club Lucie
D III.liga B Hradec Králové 13375 Rebelové Dolní Přím B Rebelové Dolní Přím Dolní Přím - Obecní hostinec
D III.liga B Hradec Králové 39680 Rebelové Myštěves B ŠK Rebelové Myštěves Myštěves Obecní hostinec
D III.liga B Hradec Králové 27711 Sluníčko Smiřice DC Sluníčko Smiřice Smiřice Sport Gril BAR
D III.liga B Hradec Králové 214784 South Park Cows Hr.Králové South Park Cows Hr.Král. Hradec Králové Na rozcestí
D III.liga B Hradec Králové 260864 ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
D III.liga B Hradec Králové 28735 U Huberta Hradec Králové U Huberta Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
D III.liga B Hradec Králové 5199 Upíři Hradec Králové Upíři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
E.liga Divize A Hradec Králové 5376 AK Kamikadze Hr. Králové AK Kamikadze Hr. Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
E.liga Divize A Hradec Králové 20031 Beseda Hradec Králové Beseda Kukleny Hradec Králové Hradec Králové Kukleny Beseda
E.liga Divize A Hradec Králové 2895 Dravci ze Mlejna Pohřebačka Dravci ze Mlejna Pohřebačka Pohřebačka Soukr.Klub
E.liga Divize A Hradec Králové 5967 Haluzáci Hradec Králové Haluzáci Hradec králové Věkoše Rychtářka
E.liga Divize A Hradec Králové 4670 Harpuny Hradec Králové ŠK Harpuny Hradec Králové Hradec Králové U Báby
E.liga Divize A Hradec Králové 145920 Klucy Hradec Králové Klucy Hradec Králové Hradec Králové Smíchovská restaurace
E.liga Divize A Hradec Králové 2367 Marťánci Hradec Králové Marťánci Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec
E.liga Divize A Hradec Králové 4175 Metro Hradec Králové Metro Hradec Králové Hradec Králové Morava
E.liga Divize A Hradec Králové 27967 Pohoda Hradec Králové Pohoda Hradec Králové Hradec Králové Pohoda (U Huberta)
E.liga Divize A Hradec Králové 2623 Praskačka Praskačka Na hřišti Urbanice
E.liga Divize A Hradec Králové 6991 Rebelové Dolní Přím C Rebelové Dolní Přím Dolní Přím - Obecní hostinec
E.liga Divize A Hradec Králové 3407 Rychlá rota Hradec Králové Rychlá rota Hradec Králové Hradec Králové U Bejka
E.liga Divize A Hradec Králové 9278 Rychtářka Věkoše Rychtářka Věkoše Věkoše Rychtářka
E.liga Divize A Hradec Králové 2879 U Skokana Hradec Králové U Skokana Hradec Králové Hradec Králové U Skokana
E.liga Divize A Hradec Králové 144384 Vrtule XXL Hradec Králové DC Vrtule XXL Hradec Králové Hradec Králové Věkoše U Letců
E.liga Divize B Hradec Králové 4943 Bombarďáci Lhota pod Libčany ŠK Bombarďáci Lhota pod Libčany Lhota pod Libčany Obecní hostinec
E.liga Divize B Hradec Králové 575 Captains no.1 Hradec Králové Captains No.1 Hradec Králové Hradec Králové Bar no.1
E.liga Divize B Hradec Králové 6479 d´Arts Obědovice d´Arts Obědovice Obědovice U Vavřince
E.liga Divize B Hradec Králové 1615 El Presidento Hradec Králové El Presidento Hradec Králové Hradec Králové Kozlovka
E.liga Divize B Hradec Králové 261632 Kozlovka Hradec Králové ŠK Kozlovka Hradec Králové Hradec Králové Kozlovka
E.liga Divize B Hradec Králové 4926 Orličtí Rytíři Hradec Králové Orličtí Rytíři Hradec Králové Hradec Králové Orlice Bar a Club
E.liga Divize B Hradec Králové 6400 Plavci od Hrušky Hradec Králové Plavci od Hrušky Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka U hrušky
E.liga Divize B Hradec Králové 30271 Řepy Hradec Králové Řepy Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club
E.liga Divize B Hradec Králové 6735 Sršni Starý Bydžov Sršni Starý Bydžov Starý Bydžov Obecní hospoda
E.liga Divize B Hradec Králové 9790 The Sharks Hradec Králové The Sharks Hradec Králové Hradec Králové Orlice Bar a Club
E.liga Divize B Hradec Králové 26175 U Huberta C Hradec Králové U Huberta Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
E.liga Divize B Hradec Králové 237312 Union Stars Hradec Králové Union Stars Hradec Králové Hradec Králové U Báby
E.liga Divize B Hradec Králové 242432 Votroci Hradec Králové Votroci Běleč nad Orlicí Hradec Králové Kozlovka
E.liga Divize B Hradec Králové 7247 Zdechliny Zdechovice Zdechliny Zdechovice Zdechovice Hostinec
F.liga Přebor Hradec Králové 8015 Andělé z Prorocka Hradec Králové Andělé z Prorocka Hradec Králové Hradec Králové Jonáš-Prorock
F.liga Přebor Hradec Králové 190720 Brutální Nikita Hradec Králové Brutální Nikita Hradec Králové Hradec Králové U Dvořáků
F.liga Přebor Hradec Králové 32063 Chudeřičtí Mimoni Mimoni Chudeřice Chudeřice Hostinec
F.liga Přebor Hradec Králové 33087 Darts Stehlík Nový Bydžov Darts Stehlík Nový Bydžov Nový Bydžov Restaurace U Stehlíku
F.liga Přebor Hradec Králové 32575 Piráti z GOBI Hradec Králové Piráti GOBI Hradec Králové Hradec Králové Pivnice GOBI
F.liga Přebor Hradec Králové 7759 SPŠ Stračov SPŠ Stračov Stračov Klubovna
F.liga Přebor Hradec Králové 32319 Vajeno Stars Hradec Králové - vyloučeno
F.liga Přebor Hradec Králové 7503 Vikingové Neznášov Vikingové Neznášov Neznášov U Krušiny
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 07:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 08:01:58