Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1214)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1214 | Turnajů: 782

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 137 138 138 138
2. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 4 118 122 122 122
3. Formanová Monika CZE056394 Velký Třebešov 7 104 111 111 111
4. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 3 104 107 107 107
5. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 90 97 97 97
6. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 7 88 95 95 95
7. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 84 90 90 90
8. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 83 89 89 89
9. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 84 88 88 88
10. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 4 81 85 85 85
11. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 4 79 83 83 83
12. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 7 71 78 78 78
13. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 5 69 74 74 74
14. Bedlivý Pavel CZE004877 B Podskaláci Úpice 6 67 73 73 73
14. Erban Jiří CZE053288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 3 70 73 73 73
14. Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice 6 67 73 73 73
17. Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice 7 64 71 71 71
17. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 65 71 71 71
19. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 2 66 68 68 68
20. Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Mašinky Hradec Králové 6 57 63 63 63
20. Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice 3 60 63 63 63
20. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 5 58 63 63 63
23. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 62 62 62 62
24. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 6 55 61 61 61
25. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 6 54 60 60 60
26. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 6 53 59 59 59
26. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 10 49 59 59 59
28. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 10 46 56 56 56
29. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 2 52 54 54 54
29. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 6 48 54 54 54
29. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice 6 48 54 54 54
29. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 5 49 54 54 54
33. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 4 49 53 53 53
33. Šildberger Ivan CZE059555 D Votroci Běleč nad Orlicí 4 49 53 53 53
33. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 4 49 53 53 53
36. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 6 46 52 52 52
36. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 3 49 52 52 52
38. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 51 51 51 51
39. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 2 48 50 50 50
39. Šlik Petr CZE024598 B Puškvorec Velké Svatoňovice 4 46 50 50 50
41. Šulitka Miroslav CZE046346 D Salamandr Malé Svatoňovice 49 49 49 49
41. Knap Petr CZE045305 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 47 49 49 49
41. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 3 46 49 49 49
44. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 5 43 48 48 48
44. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 6 42 48 48 48
44. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 5 43 48 48 48
47. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 6 41 47 47 47
47. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 41 47 47 47
47. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 4 43 47 47 47
50. Šimková Dominika CZE059559 D Mašinky Hradec Králové 2 44 46 46 46
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 00:42

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 00:42:56