Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1337)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1337 | Turnajů: 1080

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 211 212 212 212
2. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 4 151 155 155 155
2. Tišler Matěj CZE054746 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 6 149 155 155 155
4. Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov 10 137 147 147 147
5. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 9 116 125 125 125
6. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 117 123 123 123
6. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 10 113 123 123 123
8. Bedlivý Pavel CZE004877 B ŠK Republika Úpice 8 110 118 118 118
8. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 6 112 118 118 118
10. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 8 106 114 114 114
11. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 7 100 107 107 107
12. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 2 104 106 106 106
13. Erban Jiří CZE053288 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 5 100 105 105 105
14. Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Severní vítr Hradec Králové 8 93 101 101 101
15. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 8 91 99 99 99
16. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 4 94 98 98 98
17. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 90 97 97 97
18. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 9 85 94 94 94
18. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 13 81 94 94 94
20. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 90 92 92 92
20. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 8 84 92 92 92
22. Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice 9 81 90 90 90
22. Šildberger Ivan CZE059555 D Upíři Hradec Králové 6 84 90 90 90
24. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 6 81 87 87 87
25. Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice 3 82 85 85 85
26. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 80 80 80 80
26. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 7 73 80 80 80
28. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 6 73 79 79 79
29. Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice 8 70 78 78 78
30. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 77 77 77 77
31. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 2 74 76 76 76
31. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 4 72 76 76 76
33. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 7 68 75 75 75
33. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 8 67 75 75 75
33. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 5 70 75 75 75
36. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 8 66 74 74 74
36. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 2 72 74 74 74
36. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 8 66 74 74 74
39. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 8 65 73 73 73
39. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 5 68 73 73 73
41. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 4 68 72 72 72
42. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 2 67 69 69 69
42. Šlik Petr CZE024598 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 6 63 69 69 69
42. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice 8 61 69 69 69
45. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 8 60 68 68 68
45. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 5 63 68 68 68
47. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 6 60 66 66 66
47. Máslová Iva CZE052128 C Darts Brothers Červený Kostelec 6 60 66 66 66
49. Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí 8 57 65 65 65
49. Hofman Martin CZE006587 A Zlatí Bažanti Velké Poříčí 1 64 65 65 65
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2018 20:35

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.9.2018 20:35:56