Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-46/46)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - ženy kat. C + D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 46 | Turnajů: 49

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 5 5 13 4 050
2. Šildbergerová Kateřina CZE059131 Mašinky Hradec Králové 5 5 14 3 650
3. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá rota Hradec Králové 5 5 7 2 950
4. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 5 5 14 2 550
5. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 5 5 8 2 450
6. Šimková Dominika CZE059559 Mašinky Hradec Králové 5 5 10 2 350
7. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 4 4 4 1 700
7. Denková Iveta CZE057736 Hradec Králové 4 4 4 1 700
9. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice 3 3 3 1 550
10. Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové 4 4 4 1 500
11. Čiháčková Martina CZE035633 D U Huberta Hradec Králové 3 3 3 1 450
12. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 4 4 4 1 400
13. Marešová Dana CZE052391 D Orličtí Rytíři Hradec Králové 2 2 2 1 300
13. Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O. 4 4 4 1 300
15. Chalašová Jana CZE033059 Hradec Králové 4 4 4 1 200
16. Groligová Miroslava CZE032062 D Pod strání Hradec Králové 3 3 3 950
17. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 2 2 2 900
17. Vlasáková Veronika CZE050593 Upíři Hradec Králové 2 2 2 900
19. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 2 2 2 800
20. Dejdarová Šárka CZE059121 Brutální Nikita Hradec Králové 2 2 2 700
20. Sedláčková Martina CZE059130 Mašinky Hradec Králové 2 2 2 700
20. Donátová Barbora CZE059119 Piráti GOBI Hradec Králové 2 2 2 700
23. Matěchová Jana CZE029621 AK Kamikadze Hr. Králové 2 2 2 600
24. Vaňkokvá Iveta CZE046439 Brutální Nikita Hradec Králové 1 1 1 550
25. Čápová Eva CZE038568 D Řepy Hradec Králové 1 1 1 450
25. Baliharová Zdeňka CZE028778 Bašnice 1 1 1 450
25. Kvapilová Andrea Hradec Králové 1 1 1 450
25. Beránková Michaela CZE048966 D Mašinky Hradec Králové 1 1 1 450
25. Hanušová Alena CZE057719 Měník 1 1 1 450
30. Kloučková Zdeňka CZE043458 C DC Sniper Librantice 1 1 1 350
30. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 350
30. Najbrtová Jitka CZE040070 Chlumec n/C 1 1 1 350
30. Válová Martina CZE055761 Zdechovice 1 1 1 350
30. Vraštilová Lenka CZE014382 C Hrobaři Hradec Králové 1 1 1 350
30. Macháčková Iva CZE007729 Hradec Králové 16 1 1 1 350
30. Borůvková Radka CZE016443 D Bumbálka Rusek III. 1 1 1 350
37. Ondráčková Nela Nový Bydžov 1 1 1 250
37. Škríbová Marie CZE040869 D Bělečtí Démoni Běleč n.O. 1 1 1 250
37. Lhotáková Lucie CZE048840 D Mašinky Hradec Králové 1 1 1 250
37. Spěšná Pavlína CZE046232 D El Presidento Hradec Králové 1 1 1 250
37. Prikinová Marie CZE059951 Měník 1 1 1 250
37. Vrbatová Jana CZE018868 The Sharks Hradec Králové 1 1 1 250
37. Laušmanová Michaela CZE059286 Hořice 1 1 1 250
37. Nosková Martina CZE055363 Hořice 1 1 1 250
37. Oudrnická Lucie CZE057725 d´Arts Obědovice 1 1 1 250
37. Valentová Petra CZE036974 Hradec Králové 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:52:58