Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/88)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - ženy kat. C + D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 88 | Turnajů: 143

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 1 12 13 34 10 800
2. Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Mašinky Hradec Králové 2 12 14 39 10 400
3. Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí A 2 12 14 33 9 700
4. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá Rota Hradec Králové 2 12 14 27 7 900
5. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 12 13 40 6 900
6. Marešová Dana CZE052391 D Orličtí Rytíři Hradec Králové 10 10 10 6 400
6. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí A 1 12 13 17 6 400
8. Šimková Dominika CZE059559 D Mašinky Hradec Králové 1 12 13 29 6 000
9. Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice 9 9 9 5 850
10. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 1 12 13 15 5 800
11. Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové 2 12 14 16 5 700
12. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 12 12 12 5 300
13. Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O. 12 12 12 4 500
14. Sedláčková Martina CZE059130 D Mašinky Hradec Králové 11 11 11 4 050
15. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 10 10 10 4 000
16. Denková Iveta CZE057736 Hradec Králové 9 9 9 3 950
17. Čiháčková Martina CZE035633 C U Huberta Hradec Králové 1 7 8 8 3 750
18. Lhotáková Lucie CZE048840 D Mašinky Hradec Králové 9 9 9 3 450
19. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 2 750
20. Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové 1 6 7 7 2 700
21. Groligová Miroslava CZE032062 D Pod strání Hradec Králové 7 7 7 2 450
22. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 2 350
22. Bozáňová Ilona CZE016831 D DC Devils Hradec Králové 1 1 2 2 2 350
24. Dejdarová Šárka CZE059121 D Brutální Nikita Hradec Králové 7 7 7 2 250
25. Mikulová Jana CZE003207 C DC Vrtule XXL Hradec Králové 4 4 4 2 100
26. Kvapilová Andrea Hradec Králové 5 5 5 2 050
27. Donátová Barbora CZE059119 D Piráti GOBI Hradec Králové 6 6 6 2 000
28. Macháčková Iva CZE007729 Hradec Králové 16 5 5 5 1 850
29. Beránková Michaela CZE048966 D Mašinky Hradec Králové 4 4 4 1 800
30. Seidlová Marcela CZE000199 C DC Vrtule XXL Hradec Králové 3 3 3 1 750
31. Moravcová Lenka CZE011082 DATWYLER Dartes Nový Bydžov 4 4 4 1 600
32. Priskinová Marie CZE059951 Měník 4 4 4 1 500
33. Hrubá Veronika CZE035815 D Union Stars Hradec Králové 1 1 2 2 1 350
34. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 1 1 1 1 300
35. Chalašová Jana CZE033059 Hradec Králové 4 4 4 1 200
35. Kočová Lenka CZE032227 Rychtářka Věkoše 1 2 3 3 1 200
35. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 2 2 2 1 200
35. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 2 2 2 1 200
39. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 2 2 2 1 100
39. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 2 2 2 1 100
41. Hanušová Alena CZE057719 Měník 3 3 3 1 050
42. Kloučková Zdeňka CZE043458 C DC Sniper Librantice 2 2 2 1 000
43. Dvořáková Lenka CZE058885 Hradec Králové 3 3 3 950
44. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 2 2 900
44. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 900
44. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 2 2 2 900
47. Pázlerová Jitka CZE055453 Dolní Přím 3 3 3 850
47. Hájková Jitka CZE004664 D pod Vodníci Hradec Králové 1 1 1 850
49. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 2 2 2 800
50. Formanová Monika CZE056394 Velký Třebešov 1 1 1 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 02:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 02:09:01