Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 52

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pachtová Adéla CZE055615 D U Huberta Hradec Králové 5 5 13 4 050
2. Šildbergerová Kateřina CZE059131 Mašinky Hradec Králové 5 5 14 3 650
3. Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové 5 5 9 3 250
4. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 5 5 8 3 150
5. Stráníková Šárka CZE016104 A ŠK Běleč nad Orlicí A 5 5 9 3 050
6. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá rota Hradec Králové 5 5 7 2 950
7. Tomková Martina CZE042745 A U Huberta Hradec Králové 5 5 15 2 750
8. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 5 5 13 2 550
9. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 5 5 8 2 450
10. Štěpánková Veronika CZE003531 B ŠK Běleč nad Orlicí A 5 5 6 2 350
11. Šimková Dominika CZE059559 Mašinky Hradec Králové 5 5 9 2 250
12. Šedivá Kopta CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí B 5 5 5 2 150
13. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 3 3 3 1 550
14. Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové 4 4 4 1 500
15. Čiháčková Martina CZE035633 D U Huberta Hradec Králové 3 3 3 1 450
16. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 3 3 3 1 350
16. Denková Iveta CZE057736 Hradec Králové 3 3 3 1 350
18. Marešová Dana CZE052391 D Orličtí Rytíři Hradec Králové 2 2 2 1 300
18. Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O. 4 4 4 1 300
20. Chalašová Jana CZE033059 Hradec Králové 4 4 4 1 200
21. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 3 3 3 1 050
22. Vlasáková Veronika CZE050593 Upíři Hradec Králové 2 2 2 900
22. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice 2 2 2 900
22. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 2 2 2 900
25. Kuříková Blanka CZE017957 B Bludný šípy XXL Hradec Králové 3 3 3 850
26. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 2 2 2 800
27. Barešová Květoslava CZE049349 B Rampušák TEAM Dobruška 1 1 1 750
28. Donátová Barbora CZE059119 Piráti GOBI Hradec Králové 2 2 2 700
28. Sedláčková Martina CZE059130 Mašinky Hradec Králové 2 2 2 700
28. Groligová Miroslava CZE032062 D Pod strání Hradec Králové 2 2 2 700
28. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 2 2 700
32. Matěchová Jana CZE029621 AK Kamikadze Hr. Králové 2 2 2 600
33. Mikulová Jana CZE003207 B DC Vrtule XXL Hradec Králové 1 1 1 550
33. Vaňkokvá Iveta CZE046439 Brutální Nikita Hradec Králové 1 1 1 550
35. Baliharová Zdeňka CZE028778 Bašnice 1 1 1 450
35. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Nové Město n.C. 1 1 1 450
35. Čápová Eva CZE038568 D Řepy Hradec Králové 1 1 1 450
35. Dejdarová Šárka CZE059121 Brutální Nikita Hradec Králové 1 1 1 450
35. Kvapilová Andrea Hradec Králové 1 1 1 450
35. Beránková Michaela CZE048966 D Mašinky Hradec Králové 1 1 1 450
41. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 350
41. Najbrtová Jitka CZE040070 Chlumec n/C 1 1 1 350
41. Svobodová Věra CZE054985 B ŠK Běleč nad Orlicí B 1 1 1 350
41. Válová Martina CZE055761 Zdechovice 1 1 1 350
41. Vraštilová Lenka CZE014382 C Hrobaři Hradec Králové 1 1 1 350
41. Kloučková Zdeňka CZE043458 C DC Sniper Librantice 1 1 1 350
41. Borůvková Radka CZE016443 D Bumbálka Rusek III. 1 1 1 350
41. Macháčková Iva CZE007729 Hradec Králové 16 1 1 1 350
41. Seidlová Marcela CZE000199 B DC Vrtule XXL Hradec Králové 1 1 1 350
50. Laušmanová Michaela CZE059286 Hořice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:37

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:37:02