Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/133)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 133 | Turnajů: 306

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 3 25 28 78 23 350
2. Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Severní vítr Hradec Králové 4 25 29 100 23 150
3. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 3 25 28 37 22 850
4. Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí 4 25 29 64 20 250
5. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 2 25 27 38 18 850
6. Kánská Alice CZE054435 B Rychtáři Štít 4 25 29 58 17 950
7. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá Rota Hradec Králové 4 25 29 55 15 050
8. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 25 26 75 14 350
9. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 3 22 25 25 14 000
10. Tomková Martina CZE042745 B U Huberta Hradec Králové 2 25 27 36 12 050
10. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 1 25 26 72 12 050
12. Rafaelová Marcela CZE054438 Mašinky Hradec Králové 4 25 29 38 11 750
13. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 3 25 28 35 11 550
14. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 25 26 26 11 150
15. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 1 25 26 38 10 550
15. Marešová Dana CZE052391 D Orličtí Rytíři Hradec Králové 19 19 19 10 550
17. Šedivá Kopta CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí 25 25 34 10 350
18. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Štít 3 11 14 14 10 150
19. Sedláčková Martina CZE059130 D Mašinky Hradec Králové 25 25 38 9 950
20. Meuerová Klára CZE061568 Hradec Králové 25 25 32 9 550
21. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 1 19 20 20 9 350
22. Lhotáková Lucie CZE048840 D ŠK Běleč nad Orlicí 25 25 32 9 250
23. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 1 17 18 18 8 650
24. Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice 13 13 13 8 350
25. Dejdarová Šárka CZE059121 D Piráti GOBI Hradec Králové 22 22 22 8 000
26. Priskinová Marie CZE059951 Měník 25 25 27 7 850
27. Černovská Michaela CZE026559 D ŠK Běleč nad Orlicí 19 19 19 6 750
28. Denková Iveta CZE057736 Hradec Králové 13 13 13 5 450
29. Čiháčková Martina CZE035633 C U Huberta Hradec Králové 1 8 9 9 4 400
30. Beránková Michaela CZE048966 D Rakeťáci Hradec Králové 10 10 10 4 100
31. Mikulová Jana CZE003207 C DC Vrtule XXL Hradec Králové 1 6 7 7 3 900
32. Seidlová Marcela CZE000199 C DC Vrtule XXL Hradec Králové 1 5 6 6 3 650
33. Macháčková Iva CZE007729 ŠK Bubo Hradec Králové 9 9 9 3 550
34. Moravcová Lenka CZE011082 Skřivany 8 8 8 3 500
35. Dvořáková Lenka CZE058885 Hradec Králové 10 10 10 3 100
36. Dolénková Soňa CZE016615 Hradec Králové 2 11 11 11 2 950
36. Hrušová Vlasáková CZE050593 D Upíři Hradec Králové 1 7 8 8 2 950
38. Groligová Miroslava CZE032062 D Pod strání Hradec Králové 8 8 8 2 900
39. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 2 750
40. Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice 1 4 5 5 2 700
41. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 1 1 2 2 2 650
41. Donátová Barbora CZE059119 D Žoldnéři Hradec Králové 7 7 7 2 650
43. Štěpánová Helena CZE024211 D Piráti GOBI Hradec Králové 7 7 7 2 550
44. Svobodová Lenka CZE055987 D ŠK Rebelové Myštěves 8 8 8 2 500
45. Kočová Lenka CZE032227 Rychtářka Věkoše 1 5 6 6 2 450
45. Kadlečková Lucie CZE061587 Hradec Králové 1 5 6 6 2 450
47. Hanušová Alena CZE057719 Měník 7 7 7 2 350
47. Bozáňová Ilona CZE016831 D U Skokana Hradec Králové 1 1 2 2 2 350
47. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 2 350
50. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 3 3 3 2 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 15:53

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 15:53:53