Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/209)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. D

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 209 | Turnajů: 411

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 4 30 34 88 30 500
2. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 4 30 34 79 30 000
3. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 3 30 33 94 25 100
4. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 30 31 44 23 500
5. Černý Jakub CZE054467 D Bludný šípy XXL Hradec Králové 3 30 33 38 22 700
6. Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové 4 30 34 49 21 100
7. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím 1 30 31 45 20 900
8. Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové 30 30 41 19 900
9. Šildberger Ivan CZE059555 D Upíři Hradec Králové 3 30 33 96 19 800
10. Kekelák Michal CZE057713 D U Huberta Hradec Králové 2 30 32 32 19 000
11. Sobotka Lukáš CZE044188 D Pod strání Hradec Králové 1 30 31 62 16 600
12. Vlasák Jan CZE047605 D U Huberta Hradec Králové 30 30 44 16 400
13. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 1 30 31 42 16 200
14. Sternwald Martin CZE039833 D Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 30 30 44 15 700
15. Pilař Marcel CZE019010 D Rychtářka Věkoše 2 30 32 43 15 400
16. Brendl Rudolf CZE055603 D Hradec Králové 1 30 31 42 15 200
17. Kujal Josef CZE056720 D Punde TO Hradec Králové 2 23 25 25 14 650
18. Hemerka Lukáš CZE039658 D U Huberta Hradec Králové 30 30 34 14 600
19. Štěpánek Pavel CZE002409 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 30 31 31 13 900
20. Anděra Robert CZE058633 D Brutální Nikita Hradec Králové 30 30 33 13 700
21. Ouvín Miroslav CZE055614 D U Huberta Hradec Králové 30 30 51 13 400
22. Macháček Josef CZE033821 D ŠK Bubo Hradec Králové 30 30 33 12 300
23. Rabas Štěpán CZE049355 D U Huberta Hradec Králové 30 30 48 12 000
24. Suchý Jakub CZE034727 D Captains No.1 Hradec Králové 29 29 29 11 950
24. Burdych Radek CZE016486 D No comment Předměřice 21 21 21 11 950
26. Rohr Milan CZE047218 D ŠK Bubo Hradec Králové 30 30 34 11 900
27. Rezner Lukáš CZE055613 D Haluzáci Hradec králové 2 23 25 25 11 650
28. Douda Jaroslav CZE051298 D Rakeťáci Hradec Králové 1 30 31 44 11 600
29. Obermajer Oldřich CZE002821 D Hradec Králové 2 30 30 46 11 500
30. Klapač Petr CZE051621 D Hradec Králové 1 28 29 29 11 300
30. Charous Milan CZE016511 D U Huberta Hradec Králové 30 30 33 11 300
32. Stránský David CZE052389 D U Huberta Hradec Králové 29 29 29 11 250
33. Pražák Marek CZE027418 D Rychlá Rota Hradec Králové 2 15 17 17 11 050
34. Slezák Michal CZE057760 D Upíři Hradec Králové 1 26 27 27 10 900
35. Rafael Martin CZE059128 D Rychlá Rota Hradec Králové 1 26 27 27 10 800
36. Strnad Josef CZE050453 D Hrobaři Hradec Králové 30 30 36 10 600
37. Zajíc Jan CZE052318 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 21 22 22 10 450
38. Špráchal Radek CZE057704 D Piráti GOBI Hradec Králové 24 24 24 10 400
39. Gregora Pavel CZE058143 D Piráti GOBI Hradec Králové 27 27 27 9 950
40. Ďoubal Stanislav CZE055273 D 30 30 40 9 900
40. Sevič Ladislav CZE058886 D Barracuda Hradec Králové 30 30 32 9 900
42. Valášek Martin CZE052952 D Haluzáci Hradec králové 1 28 29 29 9 800
43. Rydrych Derek CZE055985 D Hradec Králové 28 28 28 9 600
44. Poláček Jakub CZE055983 D U Huberta Hradec Králové 2 23 25 25 9 550
45. Chrt Peter CZE055606 D Severní vítr Hradec Králové 2 12 14 14 9 300
46. Pokorný Michal CZE044912 D ŠK Bubo Hradec Králové 25 25 25 9 150
47. Veselka Tomáš CZE001263 D ŠK Black Sheep Hradec králové 13 13 13 8 950
48. Černý Petr CZE033264 D Raci Račice 19 19 19 8 250
49. Šlais Patrik CZE009131 D Rebelové Dolní Přím 14 14 14 7 900
50. Hloušek Petr CZE004371 D ŠK Rebelové Myštěves 19 19 19 7 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.11.2018 14:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.11.2018 14:22:30