Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/80)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 80 | Turnajů: 159

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šprinc Ota CZE000297 C Hrádek Boys 2 12 14 14 12 000
2. Zasadil Zdeněk CZE022177 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 12 13 19 11 700
3. Dušánek Roman CZE052898 C U Huberta Hradec Králové 1 12 13 14 11 600
4. Kůžel Jan CZE041121 C No comment Předměřice 2 12 14 17 11 000
5. Kollert Radek CZE034918 C U Huberta Hradec Králové 1 12 13 19 10 100
6. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 12 12 42 9 600
7. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 2 12 14 21 9 000
8. Široký Oldřich CZE045802 C Řepy Hradec Králové 2 12 14 16 8 800
9. Kopřiva Vladimír CZE046185 C Rychtáři Nové Město n.C. 12 12 17 8 400
10. Homola Jiří CZE010680 C DC No Score Kosice 12 12 12 8 100
10. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 1 12 13 19 8 100
12. Vokoun Leoš CZE014353 C ŠK Běleč nad Orlicí B 12 12 13 7 600
13. Kořistka Rudolf CZE012810 C NK Harakiri Hradec Králové 12 12 12 7 500
14. Studnička Radek CZE011375 C Hradec Králové 12 12 15 7 000
15. Bareš Václav CZE010411 C DC No Score Kosice 11 11 11 6 450
16. Čihulek Pavel 2000 CZE057987 C Rychtáři Nové Město n.C. 12 12 12 6 300
17. Blažek Martin CZE052395 C No comment Předměřice 1 12 13 13 6 200
18. Matoušek Jan CZE054452 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 12 12 18 6 100
19. Rejda Patrik CZE029022 C ILL Niňo Hradec Králové 10 10 10 5 900
20. Fišar Jiří CZE003965 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 12 12 22 5 800
21. Kousal Zdeněk CZE000896 C Soptíci Hradec Králové 11 11 11 5 750
21. Novotný Roman CZE018674 C ILL Niňo Hradec Králové 9 9 9 5 750
23. Federsel David CZE044739 C d´Arts Obědovice 12 12 19 5 500
24. Čihulek Pavel 1968 CZE016387 C Rychtáři Nové Město n.C. 8 8 8 5 300
25. Mocek Jan CZE050514 C DC Bazinga Hradec Králové 9 9 9 5 250
26. Houška Jan CZE001409 C Soptíci Hradec Králové 2 4 6 6 5 200
27. Kružík Michael CZE059126 C DC No Score Kosice 11 11 11 4 550
28. Telinger Jaroslav CZE047181 C U Huberta Hradec Králové 9 9 9 4 450
29. Krejčí Vlastimil CZE002785 C ŠK Běleč nad Orlicí C 1 5 6 6 4 350
30. Krejčík František CZE002551 C DC Sniper Librantice 5 5 5 3 850
31. Šťastný Jiří CZE018370 C Rychtáři Nové Město n.C. 8 8 8 3 300
32. Mlateček Roman CZE040058 C Rebelové Dolní Přím 7 7 7 3 250
32. Všetečka Petr CZE011611 C No comment Předměřice 9 9 9 3 250
34. Brzek Vladimír CZE010478 C DC No Score Kosice 7 7 7 3 050
34. Knop Milan CZE023782 C Emírovci Pohřebačka 5 5 5 3 050
36. Lán Lukáš CZE026268 C ŠK Běleč nad Orlicí C 5 5 5 2 650
37. Holeček Martin CZE004918 C Hradec Králové 4 4 4 2 500
38. Steiner Jaroslav CZE011362 C U Huberta Hradec Králové 4 4 4 2 400
38. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice 4 4 4 2 400
40. Veselovský Jaroslav CZE011569 C No comment Předměřice 1 3 4 4 2 050
41. Krušina Pavel CZE020514 C Soptíci Hradec Králové 5 5 5 1 850
42. Kušina Jan CZE001764 C Buď A.L.F. Roudnice 4 4 4 1 800
43. Kružík Jan CZE049101 C DC No Score Kosice 4 4 4 1 700
43. Roušal Milan CZE039637 C Rebelové Dolní Přím 4 4 4 1 700
45. Zelenka Miloslav CZE042713 C Soptíci Hradec Králové 3 3 3 1 650
46. Tesař Jan CZE056154 C Pivní Tácky Pardubice 2 2 2 1 600
47. Machaň Radek CZE018409 C DC Bazinga Hradec Králové 4 4 4 1 500
48. Štěrba Petr CZE029800 C Rumídci Roudnice 2 2 2 1 400
48. Havel Tomáš CZE027289 C DC Sniper Librantice 2 2 2 1 400
50. Bolech Filip CZE053702 C Pivní Tácky Pardubice 2 2 2 1 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 02:09

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 02:09:42