Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-41/41)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 41 | Turnajů: 43

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šprinc Ota CZE000297 C Hrádek Boys 5 5 5 4 650
2. Dolívka Jan CZE050891 C DC Löwen Hradec Králové 5 5 5 4 150
3. Kořistka Rudolf CZE012810 C NK Harakiri Hradec Králové 5 5 7 3 450
4. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 5 5 5 3 050
5. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 5 5 6 2 950
6. Krejčík František CZE002551 C DC Sniper Librantice 4 4 4 2 900
7. Telinger Jaroslav CZE047181 C U Huberta Hradec Králové 5 5 5 2 850
8. Studnička Radek CZE011375 C Hradec Králové 5 5 7 2 650
9. Matoušek Jan CZE054452 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 5 5 6 2 550
10. Černý Josef CZE037530 C Sharp Spikes Pardubice 3 3 3 2 450
11. Fišar Jiří CZE003965 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 5 5 6 1 950
12. Knop Milan CZE023782 C Emírovci Pohřebačka 2 2 2 1 600
13. Pančiak Pavel CZE000928 C DC Stará hospoda Březhrad 2 2 2 1 500
14. Vondráček David CZE028101 C DC Stará hospoda Březhrad 2 2 2 1 400
14. Kopřiva Vladimír CZE046185 C Rychtáři Nové Město n.C. 2 2 2 1 400
16. Federsel David CZE044739 C d´Arts Obědovice 3 3 3 1 350
17. Široký Oldřich CZE045802 C Řepy Hradec Králové 2 2 2 1 300
17. Cejzlar Jan CZE016093 C DC Sniper Librantice 2 2 2 1 300
19. Zelenka Miloslav CZE042713 C Soptíci Hradec Králové 2 2 2 1 200
20. Mencl Miloš CZE023637 C AK Kamikadze Hr. Králové 2 2 2 1 100
20. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice 2 2 2 1 100
20. Holeček Martin CZE004918 C Hradec Králové 2 2 2 1 100
23. Steiner Jaroslav CZE011362 C U Huberta Hradec Králové 2 2 2 1 000
24. Marx Luboš CZE029315 C Pod strání Hradec Králové 1 1 1 850
24. Jirka Josef CZE003176 C H-Club Smiřice 1 1 1 850
26. Kušina Jan CZE001764 C Buď A.L.F. Roudnice 1 1 1 750
27. Šťastný Jiří CZE018370 C Rychtáři Nové Město n.C. 2 2 2 700
28. Vydra Jaroslav CZE027546 C Emírovci Pohřebačka 1 1 1 650
29. Pour Antonín CZE024262 C Těsně vedle Plačice 1 1 1 550
29. Havel Tomáš CZE027289 C DC Sniper Librantice 1 1 1 550
31. Tesař Tomáš 1991 CZE037017 C DC Sniper Librantice 1 1 1 450
31. Felbr Tomáš CZE044364 C H-Club Smiřice 1 1 1 450
31. Krejčí Petr CZE017896 C H-Club Smiřice 1 1 1 450
31. Kleandr Jan CZE032376 C Odpadlíci Neznášov 1 1 1 450
31. Kašpar Petr CZE017737 C DC Sniper Librantice 1 1 1 450
36. Zámečník Radek CZE043862 C Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 1 1 1 350
36. Kohout Kamil CZE017826 C H-Club Smiřice 1 1 1 350
38. Lesák Vladimír CZE009014 C U Huberta Hradec Králové 1 1 1 250
38. Tesař Tomáš 1979 CZE035573 C H-Club Smiřice 1 1 1 250
38. Hlavatý Radek CZE016747 C DC Sniper Librantice 1 1 1 250
38. Krušina Pavel CZE020514 C Soptíci Hradec Králové 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:52:06