Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/180)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2017 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 180 | Turnajů: 397

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 4 27 31 51 28 350
2. Stráníková Šárka CZE016104 A ŠK Běleč nad Orlicí A 4 27 31 85 28 050
3. Pachtová Adéla CZE055615 D U Huberta Hradec Králové 2 27 29 75 22 150
4. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 4 27 31 45 21 050
5. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Nové Město n.C. 4 23 27 29 19 950
6. Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové 4 27 31 76 17 850
7. Tomková Martina CZE042745 A U Huberta Hradec Králové 4 27 31 81 16 850
8. Štěpánková Veronika CZE003531 B ŠK Běleč nad Orlicí A 4 27 31 44 16 450
9. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá rota Hradec Králové 1 27 28 49 15 950
10. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 4 5 9 10 15 550
11. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice 27 27 34 15 150
12. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 4 27 31 49 15 050
13. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 4 27 31 72 14 750
14. Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové 4 27 31 39 14 250
15. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov 4 6 10 12 12 500
16. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 4 4 8 9 12 300
17. Šedivá Kopta CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí B 27 27 43 12 050
18. Mikulová Jana CZE003207 B DC Vrtule XXL Hradec Králové 2 27 29 29 11 550
19. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 3 3 6 6 10 450
20. Svobodová Věra CZE054985 B ŠK Běleč nad Orlicí B 3 27 30 30 10 350
21. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 1 20 21 21 9 800
22. Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O. 27 27 32 9 750
23. Donátová Barbora CZE059119 Piráti GOBI Hradec Králové 25 25 25 9 650
24. Šildbergerová Kateřina CZE059131 Mašinky Hradec Králové 1 21 22 22 9 450
25. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 3 6 9 9 9 300
26. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 3 8 11 11 9 000
27. Vlasáková Veronika CZE050593 Upíři Hradec Králové 1 22 23 23 8 900
28. Čiháčková Martina CZE035633 D U Huberta Hradec Králové 1 13 14 14 8 850
29. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 4 5 9 11 8 150
30. Komárková Eliška CZE042222 B DC Prima Česká Skalice 4 2 6 7 8 100
31. Hofmanová Jitka CZE044079 D DC Prima Česká Skalice 4 7 11 11 7 950
32. Baliharová Jitka CZE008097 A Penalta Chrudim 3 16 19 19 7 600
33. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 4 8 12 13 7 500
34. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 4 9 13 13 7 450
35. Denková Iveta CZE057736 Hradec Králové 18 18 18 7 400
36. Šlechtová Monika CZE039600 A Zifčák Úpice 3 2 5 5 7 300
37. Lejpová Kateřina CZE035424 B ŠK Black Sheep Hradec králové 19 19 19 7 250
38. Jirků Elen CZE044613 B DC Prima Česká Skalice 4 2 6 6 7 000
39. Miklošinová Dana CZE052391 D Orličtí Rytíři Hradec Králové 15 15 15 6 850
40. Wolfová Lenka CZE039951 C Dřevěnka Broumov 3 4 7 7 6 800
41. Spěšná Pavlína CZE046232 D El Presidento Hradec Králové 18 18 18 6 500
42. Podzimková Zdena CZE043728 D Rebelové Dolní Přím 19 19 19 6 450
43. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 2 2 4 4 6 400
43. Oudrnická Lucie CZE057725 d´Arts Obědovice 18 18 18 6 400
43. Lhotáková Lucie CZE048840 D Mašinky Hradec Králové 20 20 20 6 400
46. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu) 3 3 6 6 6 350
47. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 4 8 9 6 300
48. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 14 14 14 6 200
49. Pázlerová Jitka CZE055453 Dolní Přím 19 19 19 6 050
50. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 3 3 6 6 5 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 12:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 12:38:19