Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/61)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 61 | Turnajů: 45

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hošek Josef CZE029487 B Pavouci Hradec Králové 5 5 12 4 150
2. Zasadil Zdeněk CZE022177 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 5 5 6 3 950
3. Bous Jiří CZE041295 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 5 5 5 3 750
4. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí B 5 5 5 3 450
5. Vachutka Jaroslav CZE002421 B Darters Pod Strání HK 4 4 4 3 400
6. Krčmář Ivo CZE045793 B U Huberta Hradec Králové 5 5 14 3 350
7. Horký Josef CZE016921 B Pavouci Hradec Králové 5 5 5 3 150
7. Slezák Jiří CZE036404 B Upíři Hradec Králové 5 5 9 3 150
9. Novák Jakub CZE033247 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 5 5 5 3 050
10. Kabát Karel CZE033004 B Bludný šípy XXL Hradec Králové 4 4 4 3 000
11. Kaniščev Boris CZE007983 B Pavouci Hradec Králové 5 5 5 2 450
11. Jirásek Milan CZE017094 B Pavouci Hradec Králové 5 5 6 2 450
13. Deml David CZE044440 B Zippo team Chlumec n/C. 3 3 3 2 250
14. Kousal Zdeněk CZE000896 B Soptíci Hradec Králové 4 4 4 1 600
14. Sadílek Zdeněk CZE031725 B Dobřeňáci Dobřenice 2 2 2 1 600
16. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 3 3 3 1 550
17. Javůrek Jiří CZE031615 B Upíři Hradec Králové 2 2 2 1 500
17. Kabourek Michal CZE017096 B Combeck Máslojedy 2 2 2 1 500
19. Veselka Tomáš CZE001263 B ŠK Black Sheep Hradec králové 2 2 2 1 400
20. Svoboda Jaroslav CZE001658 B Ferbek Hradec Králové 3 3 3 1 350
21. Holub Pavel CZE035378 B Pavouci Hradec Králové 2 2 2 1 300
21. Holub Tomáš CZE000137 B Bludný šípy XXL Hradec Králové 2 2 2 1 300
23. Selichar Josef CZE047537 B DC Löwen Hradec Králové 3 3 3 1 250
24. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 2 2 2 1 200
24. Nosek Jan CZE023485 B ŠK Black Sheep Hradec králové 2 2 2 1 200
26. Rozdolský Marek CZE049326 B Dobřeňáci Dobřenice 2 2 2 1 100
26. Bíman Martin CZE044904 B DC Sharks Hradec Králové 2 2 2 1 100
26. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice 2 2 2 1 100
29. Hruban Martin CZE039892 B Parta HIC Dobřenice 1 1 1 1 050
30. Puchr Pavel CZE005519 B ŠK Rebelové Myštěves 2 2 2 1 000
30. Moravec Eduard CZE003341 B Rebelové Dolní Přím 2 2 2 1 000
32. Brejla Lukáš CZE004536 B Combeck Máslojedy 1 1 1 950
32. Zajac Martin CZE046506 B Rampušák TEAM Dobruška 1 1 1 950
34. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 2 2 2 900
34. Lejp Jiří CZE016090 B ŠK Black Sheep Hradec králové 2 2 2 900
36. Beránek František CZE016271 B Ferbek Hradec Králové 1 1 1 850
36. Vorlíček Václav CZE033800 B TJ Pátek 1 1 1 850
36. Peřina Ladislav CZE053418 B DC 180 Chemik Polabec 1 1 1 850
39. Lakatoš Vít CZE002087 B ŠK Rebelové Myštěves 2 2 2 800
39. Hloušek Petr CZE004371 B ŠK Rebelové Myštěves 2 2 2 800
41. Kovář Pavel CZE025867 B Combeck Máslojedy 1 1 1 750
42. Kotlár Aleš CZE022819 B Combeck Máslojedy 1 1 1 650
42. Teplý Karel CZE037007 B Parta HIC Dobřenice 1 1 1 650
42. Košťál David CZE047184 B Dobřeňáci Dobřenice 1 1 1 650
42. Holub David CZE042011 B Combeck Máslojedy 1 1 1 650
42. Houška Jan CZE001409 B Soptíci Hradec Králové 1 1 1 650
47. Raim Jan CZE017194 B Úletáři Hradec Králové 2 2 2 600
47. Žampa Martin CZE037189 B ŠK Rebelové Myštěves 2 2 2 600
47. Mrštík Jakub CZE039798 B Dobřeňáci Dobřenice 2 2 2 600
50. Bartaloš Vojtěch CZE038677 B Parta HIC Dobřenice 1 1 1 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 04:31

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 04:31:12