Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/142)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. Amatéři

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 142 | Turnajů: 252

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 Severní vítr Hradec Králové 27 27 54 20 450
2. Hruška Pavel CZE061578 Hradec Králové 27 27 35 16 150
3. Mach Lukáš CZE061572 U Huberta Hradec Králové 27 27 51 13 750
4. Cejpek Tomáš CZE061580 Rakeťáci Hradec Králové 27 27 34 12 150
5. Pírko Miloš CZE036462 Hradec Králové 1 27 28 29 10 850
6. Paštika Josef CZE007714 Hradec Králové 2 27 27 38 10 350
7. Buchta Tomáš CZE044301 Třebechovice p.O. 27 27 28 9 950
8. Bareš Václav CZE061583 Kosice 22 22 22 8 100
9. Sigmund Dominik CZE061557 Obědovice 21 21 21 6 650
10. Poskočil Jan CZE013549 Třebechovice pod Ore 16 16 16 5 500
11. Bambas Jiří CZE025670 Chlumec n/C 11 11 11 5 050
12. Stuchlík Michal CZE061555 Rychtáři Štít 15 15 15 4 850
13. Lakatoš Vít CZE002087 Smidary 9 9 9 4 750
14. Rys Martin CZE057708 Olešnice 10 10 10 4 200
15. Kotek Tomáš CZE061588 Buď A.L.F. Roudnice 10 10 10 4 000
16. Schmied Radek CZE018719 Imperial Pardubice 6 6 6 3 900
17. Anděra Jiří CZE061852 Piráti GOBI Hradec Králové 11 11 11 3 750
18. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 4 4 4 3 500
19. Coufal Julius CZE060965 Hradec Králové 6 6 6 3 400
20. Dostál David CZE060966 Hradec Králové 7 7 7 3 150
21. Pavlíček David CZE030434 Hradec Králové 6 6 6 3 100
22. Brandejs Jakub CZE036229 ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 2 750
23. Hejčl František CZE043745 Barchůvek 6 6 6 2 600
24. Hanuš Marcel CZE061591 Nový Bydžov 7 7 7 2 550
25. Vodička Martin CZE059699 Buď A.L.F. Roudnice 8 8 8 2 300
26. Dvořák Vlastimil CZE057734 Barchůvek 4 4 4 2 200
27. Dvořák Tomáš CZE050063 1 1 2 2 2 050
28. Chlíbek Lukáš CZE061593 Barracuda Hradec Králové 5 5 5 1 850
28. Šťastný Martin CZE022256 Nové Město 90 3 3 3 1 850
30. Moštěk Vlastimil CZE047282 Rychtářka Věkoše 5 5 5 1 750
30. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 1 3 4 4 1 750
32. Deml Vratislav CZE003581 Nový Bydžov 4 4 4 1 700
33. Kubíček Matěj CZE036074 Chlumec n/C 5 5 5 1 650
33. Vacek Roman CZE014212 Hradec Králové 2 1 1 2 2 1 650
33. Žák Jan 1968 CZE060072 Zlín 1 3 4 4 1 650
36. Vála Milan CZE015299 Příšovice 3 3 3 1 550
37. Hanuš Pavel CZE060414 Měník 2 2 2 1 500
37. Jeremiáš Michal CZE001747 Třebechovice pod Ore 4 4 4 1 500
39. Rezek Josef CZE034073 Světlá nad Sázavou 1 1 2 2 1 450
39. Daňo Lukáš CZE061599 Světlá nad Sázavou 1 1 2 2 1 450
41. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 4 4 4 1 400
41. Džbánek Adam CZE061426 Happy Hippos Hradec Králové 2 2 2 1 400
43. Dvořák Jiří CZE016632 Jeníkovice 1 1 2 2 1 350
44. Pilař Jakub CZE038524 Hradec Králové 4 4 4 1 300
44. Hejcman Josef CZE016858 Kosičky 2 2 2 1 300
46. Kekelák Lukáš CZE061597 Hradec Králové 3 3 3 1 250
46. Krejčí Lukáš CZE059502 Chlumec nad Cidlinou 3 3 3 1 250
46. Balický Jiří CZE023475 DC Trafačka Hradec Králové 1 1 2 2 1 250
46. Smrček Břetislav CZE059309 Rychtářka Věkoše 3 3 3 1 250
50. Mikeš Ladislav CZE062223 Hradec Králové 2 2 2 1 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 22:21

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 22:21:46