Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/516)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 516 | Turnajů: 189

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové 2 12 14 19 14 900
2. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové 2 12 14 24 14 500
3. Dolívka Jan CZE050891 B DC Löwen Hradec Králové 2 12 14 25 14 300
4. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 2 11 13 13 14 250
5. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Chlumec n/C. 2 12 14 19 13 500
5. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové 2 12 14 15 13 500
7. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 1 12 13 40 13 100
8. Veselý Karel CZE001841 A DC Löwen Hradec Králové 1 12 13 18 12 700
9. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 2 12 14 31 12 500
10. Šprinc Ota CZE000297 C Hrádek Boys 2 12 14 14 12 000
11. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 2 11 13 13 11 950
12. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 2 12 14 39 11 800
13. Zasadil Zdeněk CZE022177 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 12 13 19 11 700
13. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 2 12 14 32 11 700
15. Dušánek Roman CZE052898 C U Huberta Hradec Králové 1 12 13 14 11 600
16. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři 1 9 10 10 11 450
17. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice 12 12 16 11 400
18. Kekelák Michal CZE057713 D U Huberta Hradec Králové 2 12 14 32 11 300
19. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 2 7 9 9 11 050
20. Kůžel Jan CZE041121 C No comment Předměřice 2 12 14 17 11 000
21. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 2 9 11 11 10 850
22. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 12 12 20 10 700
23. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 1 12 13 18 10 400
24. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 ŠK Běleč nad Orlicí A 12 12 32 10 300
25. Černý Josef CZE037530 B Sharp Spikes Pardubice 12 12 19 10 100
25. Kollert Radek CZE034918 C U Huberta Hradec Králové 1 12 13 19 10 100
27. Vachutka Jaroslav CZE002421 B Darters Pod Strání HK 12 12 13 10 000
27. Hošek Josef CZE029487 A Pavouci Hradec Králové 1 12 13 21 10 000
27. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí A 1 12 13 19 10 000
30. Černý Jakub CZE054467 D U Huberta Hradec Králové 2 12 14 16 9 800
31. Krčmář Ivo CZE045793 B U Huberta Hradec Králové 1 12 13 28 9 700
32. Špás Ota CZE034618 A Čertovi švagři Hradec Králové 2 12 14 21 9 600
32. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 12 12 42 9 600
34. Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové 2 12 14 30 9 500
34. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 12 12 14 9 500
36. Bous Jiří CZE041295 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 12 12 17 9 300
37. Hodyc Jan CZE029875 A Havana Club Hradec Králové 1 12 13 13 9 100
38. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 2 12 14 21 9 000
39. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 2 4 6 6 8 900
40. Široký Oldřich CZE045802 C Řepy Hradec Králové 2 12 14 16 8 800
41. Sadílek Zdeněk CZE031725 B Dobřeňáci Dobřenice 11 11 11 8 650
42. Deml David CZE044440 A Zippo team Chlumec n/C. 12 12 12 8 600
43. Kopřiva Vladimír CZE046185 C Rychtáři Nové Město n.C. 12 12 17 8 400
44. Šildberger Ivan CZE059555 D Votroci Běleč nad Orlicí 2 12 14 40 8 300
44. Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové 12 12 20 8 300
44. Jirásek Milan CZE017094 B Pavouci Hradec Králové 1 12 13 18 8 300
47. Brendl Rudolf CZE055603 D U Huberta Hradec Králové 1 12 13 42 8 200
47. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí B 12 12 12 8 200
49. Homola Jiří CZE010680 C DC No Score Kosice 12 12 12 8 100
49. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 1 12 13 19 8 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 02:09

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 02:09:53