Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/360)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 360 | Turnajů: 66

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři 5 5 7 5 850
2. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 5 5 13 5 150
3. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 5 5 5 4 850
4. Šprinc Ota CZE000297 C Hrádek Boys 5 5 5 4 650
5. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 5 5 5 4 550
5. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové 5 5 6 4 550
7. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí A 5 5 8 4 350
7. Veselý Karel CZE001841 A DC Löwen Hradec Králové 5 5 6 4 350
7. Kekelák Michal CZE057713 U Huberta Hradec Králové 5 5 18 4 350
7. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Chlumec n/C. 5 5 6 4 350
11. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 ŠK Běleč nad Orlicí A 5 5 11 4 150
11. Hošek Josef CZE029487 A Pavouci Hradec Králové 5 5 12 4 150
11. Dolívka Jan CZE050891 C DC Löwen Hradec Králové 5 5 5 4 150
14. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 5 5 5 4 050
15. Zasadil Zdeněk CZE022177 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 5 5 6 3 950
16. Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové 5 5 9 3 850
16. Bursa Martin CZE039207 D U Huberta Hradec Králové 5 5 18 3 850
18. Bous Jiří CZE041295 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 5 5 5 3 750
19. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 5 5 14 3 650
20. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 5 5 6 3 450
20. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí B 5 5 5 3 450
20. Hemerka Lukáš CZE039658 D U Huberta Hradec Králové 5 5 11 3 450
20. Kořistka Rudolf CZE012810 C NK Harakiri Hradec Králové 5 5 7 3 450
24. Vachutka Jaroslav CZE002421 B Darters Pod Strání HK 4 4 4 3 400
25. Kollert Radek CZE034918 D U Huberta Hradec Králové 5 5 7 3 350
25. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá rota Hradec Králové 5 5 7 3 350
25. Krčmář Ivo CZE045793 B U Huberta Hradec Králové 5 5 15 3 350
28. Vokoun Leoš CZE014353 D ŠK Běleč nad Orlicí B 5 5 5 3 250
29. Horký Josef CZE016921 B Pavouci Hradec Králové 5 5 5 3 150
29. Dušánek Roman CZE052898 D U Huberta Hradec Králové 3 3 3 3 150
29. Sternwald Martin CZE039833 D Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 5 5 8 3 150
29. Slezák Jiří CZE036404 B Upíři Hradec Králové 5 5 9 3 150
33. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím 5 5 5 3 050
33. Novák Jakub 1985 CZE033247 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 5 5 5 3 050
33. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 5 5 5 3 050
36. Hodyc Jan CZE029875 A Havana Club Hradec Králové 4 4 4 3 000
36. Kabát Karel CZE033004 B Bludný šípy XXL Hradec Králové 4 4 4 3 000
36. Jezdinský Martin CZE043752 D Rebelové Dolní Přím 4 4 4 3 000
39. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 5 5 6 2 950
39. Sobotka Lukáš CZE044188 D Pod strání Hradec Králové 5 5 9 2 950
39. Kůžel Jan CZE041121 D No comment Předměřice 5 5 5 2 950
42. Krejčík František CZE002551 C DC Sniper Librantice 4 4 4 2 900
43. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 3 3 3 2 850
43. Telinger Jaroslav CZE047181 C U Huberta Hradec Králové 5 5 5 2 850
45. Ouvín Tomáš CZE034826 Darts Stehlík Nový Bydžov 5 5 7 2 750
45. Brendl Rudolf CZE055603 D U Huberta Hradec Králové 5 5 13 2 750
47. Studnička Radek CZE011375 C Hradec Králové 5 5 7 2 650
47. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové 3 3 3 2 650
47. Špás Ota CZE034618 A Čertovi švagři Hradec Králové 5 5 5 2 650
50. Matoušek Jan CZE054452 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 5 5 6 2 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:53:36