Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/787)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2017 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 787 | Turnajů: 468

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 4 27 31 54 43 750
2. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři 4 27 31 43 43 250
3. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 4 27 31 51 39 750
4. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 4 24 28 32 36 600
5. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové 4 27 31 50 35 750
6. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 4 27 31 74 33 350
7. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové 3 27 30 57 30 350
8. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 2 27 29 35 30 150
9. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 4 24 28 30 29 700
10. Špás Ota CZE034618 A Čertovi švagři Hradec Králové 4 27 31 84 27 650
11. Hošek Josef CZE029487 B Pavouci Hradec Králové 4 27 31 63 26 550
12. Vaněk Michal CZE011553 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 27 28 54 25 750
12. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové 3 27 30 39 25 750
14. Hodyc Jan CZE029875 A Havana Club Hradec Králové 4 27 31 54 25 250
14. Baldyňák Tomáš CZE038386 D No comment Předměřice 4 27 31 63 25 250
16. Veselý Karel CZE001841 A DC Löwen Hradec Králové 2 27 29 54 24 950
16. Sadílek Zdeněk CZE031725 B Dobřeňáci Dobřenice 27 27 39 24 950
18. Krčmář Ivo CZE045793 B U Huberta Hradec Králové 4 27 31 82 24 450
19. Bursa Martin CZE039207 D U Huberta Hradec Králové 27 27 109 24 050
20. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 1 27 28 79 23 750
21. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice 27 27 40 23 650
22. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí A 2 27 29 51 23 450
23. Kušina Jan CZE001764 C Buď A.L.F. Roudnice 1 27 28 45 23 050
24. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí B 27 27 44 22 850
25. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 2 27 29 73 22 150
26. Veselý Pavel CZE001045 A DC Marvin Hradec Králové 3 27 30 34 21 950
27. Černý Jakub CZE054467 D U Huberta Hradec Králové 2 27 29 47 21 750
28. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov 4 9 13 14 21 450
29. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá rota Hradec Králové 2 27 29 82 21 350
30. Dušánek Roman CZE052898 D U Huberta Hradec Králové 1 27 28 46 21 250
31. Vachutka Jaroslav CZE002421 B Darters Pod Strání HK 2 25 27 27 21 150
32. Patočka Jiří CZE001202 A DC No Score Kosice 27 27 34 20 950
33. Dolívka Jan CZE050891 C DC Löwen Hradec Králové 1 27 28 33 20 150
33. Slezák Jiří CZE036404 B Upíři Hradec Králové 4 27 31 62 20 150
33. Synek Petr CZE018814 B DC Löwen Hradec Králové 1 27 28 35 20 150
36. Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové 1 27 28 56 20 050
36. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 1 27 28 56 20 050
38. Telinger Jaroslav CZE047181 C U Huberta Hradec Králové 1 27 28 44 19 350
39. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov 4 12 16 17 19 100
40. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 4 10 14 14 18 800
41. Kekelák Michal CZE057713 U Huberta Hradec Králové 1 27 28 47 18 050
42. Žampa Martin CZE037189 B ŠK Rebelové Myštěves 27 27 27 17 650
43. Vokoun Leoš CZE014353 D ŠK Běleč nad Orlicí B 27 27 34 17 450
44. Brendl Rudolf CZE055603 D U Huberta Hradec Králové 27 27 108 17 250
45. Kollert Radek CZE034918 D U Huberta Hradec Králové 1 24 25 25 16 800
46. Holík Jiří 1967 CZE001293 A TJ Sparta Úpice 4 8 12 14 16 500
47. Jezdinský Martin CZE043752 D Rebelové Dolní Přím 27 27 28 16 450
47. Anděl Jan CZE016065 B DC Löwen Hradec Králové 1 27 28 32 16 450
49. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 4 6 10 12 16 200
50. Široký Oldřich CZE045802 C Řepy Hradec Králové 1 24 25 25 15 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 17:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 17:23:47