Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/178)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2017 - muži kat. Amatéři

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 178 | Turnajů: 328

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kekelák Michal CZE057713 U Huberta Hradec Králové 1 27 28 47 18 050
2. Bednář David CZE056617 U Huberta Hradec Králové 27 27 58 14 750
3. Vít Slavomír 1961 CZE035942 27 27 33 14 250
3. Lipavský Martin CZE059124 U Huberta Hradec Králové 27 27 39 14 250
5. Rafael Martin CZE059128 Rychlá rota Hradec Králové 1 27 28 34 13 150
6. Paštika Josef CZE007714 Pavouci Hradec Králové 2 27 29 42 11 350
7. Záruba David CZE038712 Libáň 14 14 14 9 500
8. Branda Marek CZE059120 Rebelové Dolní Přím 21 21 21 9 150
9. Tavali Libor CZE027328 ŠK Běleč nad Orlicí B 20 20 20 8 600
10. Kozaňák Michal CZE055781 Fekobe Pilníkov 4 8 12 12 8 500
11. Slezák Michal CZE057760 Upíři Hradec Králové 1 18 19 19 8 000
12. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 ŠK Běleč nad Orlicí A 20 20 20 7 400
13. Hrubý Josef CZE039671 Žabáci Slavie Hradec Králové 13 13 13 6 750
14. Špráchal Radek CZE057704 Piráti GOBI Hradec Králové 15 15 15 6 050
15. Svoboda Martin 1993 CZE057707 ŠK Black Sheep Hradec králové 15 15 15 5 550
16. Buroň Josef CZE041523 Žacléř 3 6 9 9 5 100
17. Petrovický Zdeněk CZE053001 Nový Bydžov 1 11 12 12 4 650
18. Hejčl František CZE043745 Barchůvek 10 10 10 4 600
19. Ciszewski Robert CZE033940 TJ Baník Žacléř 2 6 8 8 4 500
20. Rys Martin CZE057708 Olešnice 9 9 9 4 350
21. Pecina Jiří CZE054216 Pilníkov 2 4 6 6 4 300
22. Poskočil Jan CZE013549 Třebechovice pod Ore 13 13 13 4 250
23. Moravec Martin CZE056906 Rebelové Dolní Přím 9 9 9 4 150
24. Fiala Jaroslav CZE057831 Darts Stehlík Nový Bydžov 12 12 12 4 100
25. Hospodka Jakub CZE050492 Hagafa Oáza Pilníkov 9 9 9 3 750
26. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 6 6 6 3 500
27. Novák Karel CZE000611 Calibos Tábor 5 5 5 3 250
28. Kynych Tomáš CZE024406 Stará Paka 1 3 4 4 2 950
29. Dvořák Vlastimil CZE057734 Barchůvek 6 6 6 2 900
30. Žižka Michal CZE057702 ŠK Rebelové Myštěves 6 6 6 2 800
31. Tomas David CZE056618 Parta HIC Dobřenice 7 7 7 2 750
31. Polák Lukáš CZE038809 Brasil Team Častolovice 7 7 7 2 750
33. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 6 7 7 2 700
34. Holík Jiří CZE039173 TJ Sparta Úpice 5 5 5 2 550
35. Železný Zdeněk CZE001686 Marťánci Hradec Králové 8 8 8 2 400
36. Vaverka David CZE018245 Hradec Králové 2 6 6 6 2 300
37. Hříbek Sláva CZE020235 Skochovice 5 5 5 2 150
38. Dostál Milan CZE040196 Hradec Králové 6 6 6 2 100
38. Bamburowicz Krzysztof POL 1 2 3 3 2 100
40. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 4 4 4 2 000
41. Hátle Vladimír CZE057733 Bydžovská Lhotka 6 6 6 1 900
41. Malach Matěj CZE051928 Jičín 4 4 4 1 900
43. Suchán Miroslav CZE029482 Mašinky Hradec Králové 5 5 5 1 850
44. Kopecký Jan 1994 CZE055454 Stěžery 6 6 6 1 800
44. Bouček Jaroslav CZE034129 Hradec Králové 4 4 4 1 800
46. Skála Martin CZE053112 Žacléř 1 4 5 5 1 700
47. Černý Pavel CZE056911 Zlatí Bažanti Velké Poříčí 3 3 3 1 650
48. Šoltýs Jindřich CZE040308 Barracuda Hradec Králové 4 4 4 1 600
48. Hösch Petr Nový Bydžov 4 4 4 1 600
50. Hlávka Jakub CZE043749 Dolní Přím 4 4 4 1 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 15:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 15:44:35