Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/96)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2017 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 96 | Turnajů: 261

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vaněk Michal CZE011553 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 27 28 54 25 750
2. Kušina Jan CZE001764 C Buď A.L.F. Roudnice 1 27 28 45 23 050
3. Dolívka Jan CZE050891 C DC Löwen Hradec Králové 1 27 28 33 20 150
4. Telinger Jaroslav CZE047181 C U Huberta Hradec Králové 1 27 28 44 19 350
5. Kořistka Rudolf CZE012810 C NK Harakiri Hradec Králové 26 26 26 15 400
6. Široký Oldřich CZE045802 C Řepy Hradec Králové 1 22 23 23 14 400
7. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 23 23 23 13 150
8. Studnička Radek CZE011375 C Hradec Králové 27 27 31 12 750
9. Matoušek Jan CZE054452 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 27 27 36 12 350
10. Lesák Vladimír CZE009014 C U Huberta Hradec Králové 1 24 25 25 12 300
11. Šprinc Ota CZE000297 C Hrádek Boys 1 16 17 17 12 000
12. Pirkl Marian CZE047572 C Dřevěnka Broumov 4 9 13 14 10 050
13. Košťál Robert CZE000552 C Fekobe Pilníkov 4 6 10 10 8 400
14. Petr Martin CZE008426 C Fekobe Pilníkov 3 4 7 8 7 600
15. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 4 11 15 15 7 450
16. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 4 13 17 17 7 250
17. Holeček Martin CZE004918 C Hradec Králové 10 10 10 6 800
17. Fišar Jiří CZE003965 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 22 22 22 6 800
19. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 3 8 11 11 6 600
20. Špaček Miroslav CZE014046 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 6 9 9 5 300
21. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř 3 9 12 12 5 150
22. Hampl Matěj CZE040080 C Hagafa Oáza Pilníkov 2 9 11 11 4 850
23. Krušina Pavel CZE020514 C Soptíci Hradec Králové 10 10 10 4 600
24. Zelenka Miloslav CZE042713 C Soptíci Hradec Králové 9 9 9 4 350
25. Marx Luboš CZE029315 C Pod strání Hradec Králové 2 6 8 8 4 000
26. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 1 2 3 3 3 900
27. Rychtera Martin CZE019164 C Buď A.L.F. Roudnice 7 7 7 3 850
28. Pánek Ivo CZE052603 C Hradec Králové 7 7 7 3 450
29. Steiner Jaroslav CZE011362 C U Huberta Hradec Králové 6 6 6 3 300
29. Kopřiva Vladimír CZE046185 C Rychtáři Nové Město n.C. 6 6 6 3 300
31. Felbr Jiří CZE038686 C H-Club Smiřice 5 5 5 3 150
32. Bílý Jan CZE047281 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 7 7 7 2 950
33. Knap Petr CZE045305 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 2 3 3 2 900
34. Krejčík František CZE002551 C DC Sniper Librantice 5 5 5 2 850
35. Prokůpek Pavel CZE025573 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 6 6 6 2 800
36. Novák Josef CZE018650 C Hrádek Boys 7 7 7 2 750
37. Mencl Miloš CZE023637 C AK Kamikadze Hr. Králové 4 4 4 2 600
38. Pančiak Pavel CZE000928 C DC Stará hospoda Březhrad 4 4 4 2 400
39. Hegedüš Karel CZE001602 C TJ Baník Žacléř 2 4 6 6 2 300
40. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice 5 5 5 2 250
41. Tomcsányi Aleš CZE047362 C Dvoračka Trutnov 1 2 3 3 2 000
42. Vaněk Pavel CZE027292 C Puškvorec Velké Svatoňovice 1 2 3 3 1 900
43. Görner Vít CZE001596 C Žacléř 1 2 3 3 1 700
44. Šána Lukáš CZE018820 C Želáci Želí 1 1 2 2 1 650
44. Štěrba Vlastimil CZE040970 C Buď A.L.F. Roudnice 5 5 5 1 650
44. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 1 1 2 2 1 650
47. Goldmann Martin CZE045102 C TJ Baník Žacléř 1 2 3 3 1 600
47. Ljubechko Oleksandr CZE043314 C Vandalové Úpice 2 2 2 1 600
47. Kleandr Jan CZE032376 C Odpadlíci Neznášov 2 2 2 1 600
50. Federsel David CZE044739 C Rychtáři Nové Město n.C. 4 4 4 1 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 05:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 05:39:52