Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/143)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2017 - ženy kat. C + D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 143 | Turnajů: 439

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pachtová Adéla CZE055615 D U Huberta Hradec Králové 1 3 30 34 91 29 700
2. Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové 1 4 30 35 87 21 900
3. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá rota Hradec Králové 1 2 30 33 63 21 500
4. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 4 30 35 94 19 900
5. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 1 4 30 35 58 18 300
6. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice 1 30 31 36 18 000
7. Šildbergerová Kateřina CZE059131 Mašinky Hradec Králové 1 2 30 33 36 17 000
8. Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové 1 4 30 35 43 16 200
9. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 4 5 9 11 15 750
10. Kousalová Saša CZE011143 C Dřevěnka Broumov 4 5 9 11 13 950
11. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 1 1 23 25 25 13 250
12. Denková Iveta CZE057736 Hradec Králové 1 25 26 26 11 750
13. Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O. 30 30 39 11 100
14. Donátová Barbora CZE059119 Piráti GOBI Hradec Králové 28 28 28 10 600
15. Čiháčková Martina CZE035633 D U Huberta Hradec Králové 2 14 16 16 10 100
15. Marešová Dana CZE052391 D Orličtí Rytíři Hradec Králové 20 20 20 10 100
17. Vlasáková Veronika CZE050593 Upíři Hradec Králové 1 24 25 25 9 800
18. Hofmanová Jitka CZE044079 D DC Prima Česká Skalice 4 8 12 14 9 700
19. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 4 10 14 15 9 000
20. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 4 9 13 15 8 650
21. Wolfová Lenka CZE039951 C Dřevěnka Broumov 4 5 9 9 8 550
22. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu) 4 4 8 9 8 300
23. Podzimková Zdena CZE043728 D Rebelové Dolní Přím 22 22 22 7 700
24. Spěšná Pavlína CZE046232 D El Presidento Hradec Králové 21 21 21 7 350
25. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 12 13 13 7 200
26. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 16 16 16 6 900
27. Pázlerová Jitka CZE055453 Dolní Přím 21 21 21 6 750
28. Lhotáková Lucie CZE048840 D Mašinky Hradec Králové 21 21 21 6 650
29. Oudrnická Lucie CZE057725 d´Arts Obědovice 18 18 18 6 400
30. Prokopcová Martina CZE046509 D U Soudku Arnultovice 2 4 6 6 5 600
31. Dolénková Soňa CZE016615 Hradec Králové 2 1 12 13 14 5 300
32. Svobodová Lenka CZE055987 ŠK Rebelové Myštěves 17 17 17 5 250
33. Beránková Michaela CZE048966 D Mašinky Hradec Králové 14 14 14 4 700
34. Čápová Eva CZE038568 D Řepy Hradec Králové 1 9 10 10 4 350
35. Hrubá Veronika CZE035815 D Union Stars Hradec Králové 2 10 12 12 4 300
36. Kotalová Helena CZE008621 Hradec Králové 2 14 14 14 4 200
37. Štěpánová Helena CZE024211 D ŠK Kozlovka Hradec Králové 10 10 10 4 000
38. Novotná Jiřina CZE049730 C Hornets Darts Pardubice 1 4 5 5 3 900
39. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 3 3 6 6 3 650
39. Steinerová Lenka CZE040643 C Dřevěnka Broumov 3 5 8 8 3 650
41. Chládková Veronika CZE051828 ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 5 7 7 3 550
42. Kovandová Pavla CZE052380 D U Huberta Hradec Králové 12 12 12 3 500
43. Pešáková Lucie CZE054462 D Řepy Hradec Králové 9 9 9 3 350
44. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 6 6 6 3 200
44. Ondrášková Iva CZE046685 C Hornets Darts Pardubice 1 4 5 5 3 200
44. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 2 6 8 8 3 200
47. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 7 8 8 3 150
48. Mašková Miroslava CZE018517 Hradec Králové 11 8 8 8 3 000
49. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 2 1 3 3 2 850
49. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice 2 3 5 5 2 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 15:07

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 15:07:02