Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/149)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2017 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 149 | Turnajů: 351

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hošek Josef CZE029487 B Pavouci Hradec Králové 4 27 31 68 27 450
2. Sadílek Zdeněk CZE031725 B Dobřeňáci Dobřenice 27 27 39 24 950
3. Krčmář Ivo CZE045793 B U Huberta Hradec Králové 4 27 31 82 24 450
4. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 1 27 28 81 23 750
5. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice 27 27 41 23 650
6. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí B 27 27 44 22 850
7. Vachutka Jaroslav CZE002421 B Darters Pod Strání HK 2 25 27 27 21 150
8. Synek Petr CZE018814 B DC Löwen Hradec Králové 1 27 28 36 20 550
9. Slezák Jiří CZE036404 B Upíři Hradec Králové 4 27 31 62 20 150
10. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 1 27 28 56 20 050
11. Žampa Martin CZE037189 B ŠK Rebelové Myštěves 27 27 27 17 650
12. Anděl Jan CZE016065 B DC Löwen Hradec Králové 1 27 28 32 16 450
13. Beránek František CZE016271 B Ferbek Hradec Králové 23 23 23 15 450
14. Selichar Josef CZE047537 B DC Löwen Hradec Králové 27 27 49 14 950
15. Bíman Martin CZE044904 B DC Sharks Hradec Králové 2 22 24 24 14 700
16. Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník 4 11 15 17 14 650
17. Sadílek Petr CZE039822 B Dobřeňáci Dobřenice 1 23 24 24 14 450
18. Houška Jan CZE001409 B Soptíci Hradec Králové 2 16 18 19 14 300
19. Kousal Zdeněk 1955 CZE000896 B Soptíci Hradec Králové 27 27 38 14 250
20. Bous Jiří CZE041295 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 19 19 19 14 150
21. Balihar Jaroslav CZE007915 B Penalta Chrudim 4 19 23 23 13 550
22. Holub Tomáš CZE000137 B Bludný šípy XXL Hradec Králové 16 16 16 12 700
23. Kousal Zdeněk 1958 CZE010880 B Dřevěnka Broumov 4 9 13 15 12 050
23. Jirásek Milan CZE017094 B Pavouci Hradec Králové 2 27 29 31 12 050
25. Nosek Jan 1984 CZE023485 B ŠK Black Sheep Hradec králové 17 17 17 11 850
26. Svoboda Jaroslav CZE001658 B Ferbek Hradec Králové 23 23 23 11 750
27. Bašák Jiří CZE011741 B Černý Sup Starý Rokytník 4 4 8 8 11 700
28. Rozdolský Marek CZE049326 B Dobřeňáci Dobřenice 25 25 25 11 650
29. Kaniščev Boris CZE007983 B Pavouci Hradec Králové 2 21 23 24 11 050
30. Žižka Pavel CZE036234 B Bludný šípy XXL Hradec Králové 15 15 15 10 550
31. Novák Jakub CZE033247 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 18 18 18 9 900
32. Kabourek Michal CZE017096 B Combeck Máslojedy 1 15 16 16 9 450
33. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 4 13 17 18 9 350
34. Hejlek Bohuslav CZE002755 B ŠK Běleč nad Orlicí B 1 14 15 16 9 300
35. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 4 5 9 11 8 350
36. Horký Josef CZE016921 B Pavouci Hradec Králové 13 13 13 8 250
36. Šlik Petr CZE024598 B Puškvorec Velké Svatoňovice 4 7 11 11 8 250
38. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 4 7 11 12 7 350
39. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 4 6 10 11 7 000
40. Veselka Tomáš CZE001263 B ŠK Black Sheep Hradec králové 9 9 9 6 150
41. Klouzek Radek CZE025815 B ŠK Rebelové Myštěves 9 9 9 5 950
42. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 4 7 11 12 5 650
43. Matoška Daniel CZE029918 B Brutální Nikita Hradec Králové 10 10 10 5 500
44. Hloušek Petr CZE004371 B ŠK Rebelové Myštěves 14 14 14 5 300
44. Kraus Jan CZE028181 B U Huberta Hradec Králové 10 10 10 5 300
46. Kotlár Aleš CZE022819 B Combeck Máslojedy 12 12 12 5 200
47. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 3 3 6 6 5 150
47. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 4 5 9 9 5 150
49. Lejp Jiří CZE016090 B ŠK Black Sheep Hradec králové 11 11 11 5 050
50. Michálek Karel CZE018566 B Kocouři Hradec Králové 12 12 12 5 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 07:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 07:58:48