Aktuality
Ukončená nominace na Finále KHKJih

6.12.2017 13:29 | Bernard Vladimír | Přečteno: 284×

zveme všechny nominované hráče na Finále KHKJih - 80 mužů a 30 žen

NOMINOVANÍ HRÁČI NA FINÁLE KHKJIH 2017 (konečná nominace)

muži:

Pořadí Jméno hráče Klub hráče A C Z O Body
1 Šildberger Michal ŠK Maséři 4 30 34 59 46 900
2 Mašek Alexander ŠK Maséři 4 30 34 48 46 400
3 Klika Josef ŠK Maséři 4 30 34 57 42 700
4 Genik Michal Truhles Hradec Králové 4 30 34 56 38 700
5 Doležal Michal ŠK Maséři 4 26 30 35 38 500
6 Douda Petr DC Bumbálka Rusek 4 30 34 92 36 500
7 Šmíd Jan Čertovi švagři Hradec Králové 3 30 33 68 33 200
8 Hruša Jaromír Trefa "21" Chrudim 2 30 32 40 32 900
9 Hošek Josef Pavouci Hradec Králové 4 30 34 82 31 000
10 Pašta Petr ŠK Maséři 4 25 29 32 30 450
11 Špás Ota Čertovi švagři Hradec Králové 4 30 34 90 30 000
12 Vaněk Michal Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 2 30 32 61 29 300
13 Hodyc Jan Havana Club Hradec Králové 4 30 34 61 28 800
14 Krčmář Ivo U Huberta Hradec Králové 4 30 34 89 28 000
15 Sadílek Zdeněk Dobřeňáci Dobřenice   30 30 43 27 800
16 Krejčí David DC Sharks Hradec Králové 3 30 33 40 27 500
17 Stráník Přemysl ŠK Běleč nad Orlicí A 3 30 33 61 27 300
17 Veselý Karel DC Löwen Hradec Králové 2 30 32 58 27 300
19 Baldyňák Tomáš No comment Předměřice 4 30 34 71 27 100
20 Šejvl Lukáš Rychlá rota Hradec Králové 3 30 33 96 26 800
21 Tomčo Jakub Dobřeňáci Dobřenice   30 30 44 26 500
21 Vrcek Jaroslav DC Löwen Hradec Králové 1 30 31 88 26 500
23 Bursa Martin U Huberta Hradec Králové   30 30 122 26 100
24 Jenč Tomáš U Huberta Hradec Králové 2 30 32 84 25 700
25 Kušina Jan Buď A.L.F. Roudnice 1 30 31 48 25 600
25 Rygl Luboš ŠK Běleč nad Orlicí B   30 30 50 25 600
27 Hodek Martin U Huberta Hradec Králové 2 30 32 65 24 200
28 Černý Jakub U Huberta Hradec Králové 3 30 33 48 23 800
28 Dušánek Roman U Huberta Hradec Králové 1 30 31 53 23 800
30 Slezák Jiří Upíři Hradec Králové 4 30 34 71 23 200
31 Veselý Pavel DC Marvin Hradec Králové 3 30 33 34 22 800
32 Patočka Jiří DC No Score Kosice   30 30 35 22 400
32 Záruba Daniel Ložisková mafie Pšov 4 10 14 15 22 400
34 Dolívka Jan DC Löwen Hradec Králové 1 30 31 37 22 300
35 Žďárský Martin Dobřeňáci Dobřenice 1 30 31 60 21 900
36 Synek Petr DC Löwen Hradec Králové 1 30 31 37 21 800
37 Široký Oldřich Řepy Hradec Králové 1 30 31 32 21 700
38 Vachutka Jaroslav Darters Pod Strání HK 2 26 28 28 21 500
39 Telinger Jaroslav U Huberta Hradec Králové 1 30 31 45 20 900
40 Kekelák Michal U Huberta Hradec Králové 1 30 31 52 20 600
41 Vokoun Leoš ŠK Běleč nad Orlicí B   30 30 40 19 900
42 Žampa Martin ŠK Rebelové Myštěves   29 29 29 19 450
43 Kollert Radek U Huberta Hradec Králové 1 28 29 29 19 400
44 Brendl Rudolf U Huberta Hradec Králové   30 30 124 19 300
45 Kučera Matěj DC Sharks Hradec Králové 4 17 21 21 19 150
46 Kuric Robert 40+ Trutnov 4 12 16 17 19 100
47 Benecký Roman U Soudku Arnultovice 4 10 14 14 18 800
48 Hemerka Lukáš U Huberta Hradec Králové   30 30 52 18 500
49 Podzimek Petr Rebelové Dolní Přím   28 28 28 18 200
50 Balihar Jaroslav Penalta Chrudim 4 26 30 30 17 900
51 Tarant Jiří DC Bazinga Hradec Králové   30 30 34 17 700
52 Anděl Jan DC Löwen Hradec Králové 1 30 31 33 17 500
52 Beránek František Ferbek Hradec Králové   26 26 26 17 500
54 Jezdinský Martin Rebelové Dolní Přím   29 29 29 17 350
55 Bíman Martin DC Sharks Hradec Králové 2 26 28 28 17 200
55 Komora Martin Zippo team Chlumec n/C. 3 20 23 24 17 200
55 Machaň Radek DC Bazinga Hradec Králové 1 30 31 39 17 200
58 Dlab Josef 40+ Trutnov 4 7 11 14 17 150
59 Mocek Jan DC Bazinga Hradec Králové 1 30 31 48 17 100
60 Bednář David U Huberta Hradec Králové   30 30 64 17 000
61 Bous Jiří Vlčáci 2011 Chlumec n.C.   23 23 23 16 850
61 Zlatník Tomáš Havana Club Hradec Králové 3 23 26 26 16 850
63 Selichar Josef DC Löwen Hradec Králové   30 30 52 16 800
64 Kořistka Rudolf NK Harakiri Hradec Králové   28 28 28 16 700
65 Havel Jan DC Sharks Hradec Králové 1 27 28 29 16 550
66 Holík Jiří 1967 TJ Sparta Úpice 4 8 12 14 16 500
66 Vít Slavomír 1961     30 30 37 16 500
68 Kůžel Jan No comment Předměřice 2 27 29 29 16 450
69 Svoboda Jaroslav Ferbek Hradec Králové 1 29 30 30 16 350
70 Kousal Zdeněk 1955 Soptíci Hradec Králové   30 30 44 16 300
70 Lán Lukáš ŠK Běleč nad Orlicí C   30 30 36 16 300
72 Houška Jan Soptíci Hradec Králové 2 18 20 21 16 200
72 Lipavský Martin U Huberta Hradec Králové   30 30 42 16 200
74 Sadílek Petr Dobřeňáci Dobřenice 1 26 27 27 16 100
75 Pázler Jiří Rebelové Dolní Přím 1 30 31 44 15 800
76 Pírko Miloš Severní vítr Hradec Králové 1 30 31 51 15 700
77 Popelka Martin 40+ Trutnov 4 7 11 15 15 650
78 Pokorný Martin DC Sharks Hradec Králové   26 26 26 15 600
79 Morávek Jiří Těsně vedle Plačice   27 27 27 15 550
80 Jirásek Milan Pavouci Hradec Králové 3 30 33 41 15 400

Nominované ženy:

Pořadí Jméno hráče Klub hráče A C Z O Body
1 Slezáková Iva Upíři Hradec Králové 4 30 34 60 32 000
2 Stráníková Šárka ŠK Běleč nad Orlicí A 4 30 34 101 31 000
3 Pachtová Adéla U Huberta Hradec Králové 3 30 33 90 26 700
4 Mašková Magdaléna Čertovi švagři Hradec Králov 4 30 34 52 24 400
5 Vamberská Dagmar Rychtáři Nové Město n.C. 4 28 32 35 23 200
6 Kánská Alice Mašinky Hradec Králové 4 30 34 86 19 700
7 Růžičková Lucie Rychlá rota Hradec Králové 2 30 32 62 18 900
8 Štěpánková Veronika ŠK Běleč nad Orlicí A 4 30 34 56 18 800
9 Tomková Martina U Huberta Hradec Králové 4 30 34 91 18 700
10 Šišková Kateřina Mašinky Hradec Králové 4 30 34 93 18 100
11 Kejzlarová Monika Union Stars Hradec Králové 4 30 34 57 16 900
12 Pošepná Marie DC No Score Kosice   30 30 35 16 200
13 Košťálová Eva Fekobe Pilníkov 4 5 9 11 15 750
14 Rafaelová Marcela Hradec Králové 4 30 34 42 15 200
15 Šildbergerová Kateřina Mašinky Hradec Králové 2 30 32 35 14 400
16 Kousalová Saša Dřevěnka Broumov 4 5 9 11 13 950
17 Šedivá Kopta Michaela ŠK Běleč nad Orlicí B   30 30 50 13 400
18 Kosařová Pavlína Trutnov 4 7 11 14 12 750
19 Gregůrková Alena ŠK Republika Úpice 4 3 7 7 12 350
20 Mikulová Jana DC Vrtule XXL Hradec Králov 2 28 30 30 12 000
21 Baliharová Jitka Penalta Chrudim 4 26 30 30 11 800
21 Svobodová Věra ŠK Běleč nad Orlicí B 4 28 32 32 11 800
23 Hanušová Andrea Měník 1 23 24 24 11 450
24 Černovská Michaela Bělečtí Divočáci Běleč n.O.   30 30 39 11 100
25 Donátová Barbora Piráti GOBI Hradec Králové   28 28 28 10 600
26 Hálová Kateřina Jirkov 4 10 14 14 10 500
27 Dvořáková Šárka Do roka a do dne J.Hradec 3 3 6 6 10 450
28 Denková Iveta Hradec Králové   25 25 25 10 350
29 Čiháčková Martina U Huberta Hradec Králové 2 14 16 16 10 100
29 Marešová Dana Orličtí Rytíři Hradec Králové   20 20 20 10 100

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 09:42

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 09:42:55