Statistika hráčů
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Písek David
Mustang Brno B - Němčice
118,3 100,00 12 8 8 88,89 18 16 26 1,44 8 0,44 1 0,06 6 1 0 0
2. Pátek Jaroslav
BraStr Kohoutovice
107,5 100,00 12 8 8 100,00 16 16 23 1,44 3 0,19 1 0,06 1 0 0 0
3. Šeba Martin
DC Hurricane Adamov
101,6 75,00 8 8 6 68,42 19 13 27 1,42 12 0,63 1 0,05 6 1 0 0
4. Chladil Vlastislav
DC Knajp Riders Letovice
100,5 80,00 12 10 8 76,19 21 16 38 1,81 9 0,43 1 0,05 2 1 0 0
5. Pospíšil Radim
Stará Parta
95,3 100,00 8 8 8 94,12 17 16 15 0,88 4 0,24 1 0,06 0 0 0 0
6. Rybář Luděk
DC Na Středy
91,2 100,00 8 8 8 94,12 17 16 14 0,82 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
7. Šumpich Patrick
DC Minibaroni B Brno
90,4 100,00 12 12 12 96,00 25 24 18 0,72 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
8. Hudec Petr
DC Osmička Brno
90,4 83,33 12 12 10 81,48 27 22 31 1,15 9 0,33 1 0,04 1 1 0 0
9. Nebl Pavel
Havrani
89,3 91,67 12 12 11 79,31 29 23 43 1,48 8 0,28 0 0,00 2 0 0 0
10. Suchý Jakub
DC Knajp Riders Letovice
87,3 90,91 12 11 10 76,92 26 20 30 1,15 5 0,19 3 0,12 2 0 0 0
11. Poklemba Václav
Excalibur Darts
86,1 87,50 8 8 7 83,33 18 15 21 1,17 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
12. Linhart Jaroslav
Ex na Ex
84,7 100,00 8 8 8 84,21 19 16 13 0,68 3 0,16 2 0,11 0 0 0 0
13. Poráň David
PBL 45 Brno
84,4 72,73 12 11 8 66,67 27 18 28 1,04 16 0,59 2 0,07 1 0 1 0
14. Novotný Jakub
ŠK Černí baroni Boskovice
83,8 91,67 12 12 11 79,31 29 23 43 1,48 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
15. Konečný Michal
STS Bulldogs Hodonín
83,8 72,73 12 11 8 66,67 24 16 35 1,46 13 0,54 0 0,00 1 0 0 0
16. Brůžek Jan
ŠK Strmeň Popovice
83,2 90,91 12 11 10 84,00 25 21 21 0,84 4 0,16 0 0,00 1 0 0 0
17. Pelíšková Tereza
DC Vandals Blansko
83,0 91,67 12 12 11 76,67 30 23 34 1,13 8 0,27 1 0,03 1 0 0 0
18. Irsenský Miroslav
DC Bernard kuželna Rosice
82,6 100,00 12 8 8 84,21 19 16 17 0,89 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
19. Suchánek Petr
Stará Parta
82,1 100,00 8 8 8 84,21 19 16 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
20. Mrva Aleš
Hornets Adamov
82,1 70,00 12 10 7 62,50 24 15 34 1,42 12 0,50 1 0,04 3 0 0 0
21. Pavlík Vojtěch
DC Sport Barbarians Třebíč
81,5 100,00 12 8 8 80,00 20 16 19 0,95 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
22. Skaličan Petr
ŠK Vyškov
81,4 83,33 12 12 10 75,00 28 21 39 1,39 7 0,25 0 0,00 0 0 0 0
23. Ryška Petr
DC Nanosekundy Brno
81,3 75,00 8 4 3 75,00 8 6 9 1,13 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
24. Sadílek Jan
Honzíkova cesta Brno
80,9 80,00 12 10 8 77,27 22 17 31 1,41 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
25. Zbořil Petr
Novinka z PBL
80,0 88,89 12 9 8 84,21 19 16 8 0,42 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
26. Drahuta Štefan
DC Bejvávalo U Kolečka
79,7 83,33 12 12 10 70,00 30 21 35 1,17 9 0,30 1 0,03 2 0 0 0
27. Hort Jaroslav
Šipkaři Budišov
78,4 87,50 12 8 7 78,95 19 15 21 1,11 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
28. Záboj Roman
DC Šipkaři Bistro Stvolová
77,7 91,67 12 12 11 76,67 30 23 31 1,03 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
29. Ščudla Pavel
Mustang Brno B - Němčice
77,4 72,73 12 11 8 70,37 27 19 44 1,63 5 0,19 0 0,00 1 0 0 0
30. Burayová Simona
DC Bejvávalo U Kolečka B
76,5 91,67 12 12 11 84,62 26 22 10 0,38 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
31. Kváčala Tomáš
Dream Team Tenis
76,3 91,67 12 12 11 81,48 27 22 19 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
32. Vykouřil Pavel
Ex na Ex
76,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15 15 0,79 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
33. Sedlák Ladislav
DC Bejvávalo U Kolečka
75,7 75,00 12 12 9 67,86 28 19 26 0,93 12 0,43 0 0,00 1 0 0 0
34. Hanák Martin
DC Vandals Blansko
75,3 83,33 12 6 5 73,33 15 11 13 0,87 5 0,33 0 0,00 0 0 0 0
35. Švec Zdeněk
DC Šipkaři Bistro Stvolová
75,2 75,00 12 12 9 70,37 27 19 25 0,93 8 0,30 0 0,00 1 0 0 0
36. Kessner Jiří
Frčky Ivančice
74,3 100,00 12 8 8 76,19 21 16 14 0,67 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
37. Franc Aleš
ALK Brumov
74,3 83,33 12 12 10 73,33 30 22 37 1,23 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
38. Budiš Miroslav
Titáni Hodonín
74,1 90,91 12 11 10 68,97 29 20 27 0,93 6 0,21 2 0,07 0 0 0 0
39. Felkl Martin
Dělníci Blansko
74,0 100,00 12 12 12 80,00 30 24 14 0,47 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
40. Toncar Martin
DC Hor Boj Elita
73,8 75,00 12 12 9 68,97 29 20 28 0,97 6 0,21 1 0,03 2 0 0 0
41. Komínek Jiří
Siga Brno
73,6 75,00 12 12 9 67,86 28 19 30 1,07 9 0,32 0 0,00 0 0 0 0
42. Klein Tomáš
DC Bulldog Darts
73,1 83,33 12 12 10 68,75 32 22 36 1,13 9 0,28 0 0,00 0 0 0 0
43. Skopal Roman
DC Nanosekundy Brno
72,9 75,00 8 8 6 66,67 21 14 17 0,81 5 0,24 2 0,10 0 1 0 0
44. Kejduš Jan
Rumíci Krhov
72,8 87,50 12 8 7 77,78 18 14 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
45. Bartoň Jan
DC Na Středy
71,9 87,50 8 8 7 71,43 21 15 18 0,86 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
46. Papírník Jan
ALK Brumov
71,7 75,00 12 12 9 66,67 30 20 28 0,93 8 0,27 0 0,00 0 1 0 0
47. Kobzák Pavel
Šenkýři Brno
71,7 70,00 12 10 7 66,67 24 16 29 1,21 5 0,21 0 0,00 1 0 0 0
48. Pelánek Josef
DC Fako Tuřany
71,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 11 0,58 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
49. Réda Martin
Hornets Adamov
71,3 66,67 12 9 6 65,22 23 15 30 1,30 7 0,30 1 0,04 0 0 0 0
50. Michalčík Josef
Adalbertus Medlov
71,1 83,33 12 12 10 75,00 28 21 22 0,79 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
51. Vodínský Bohumír
DC Sport Barbarians Třebíč
70,8 80,00 12 10 8 66,67 24 16 15 0,63 8 0,33 1 0,04 0 0 0 0
52. Halouzka Milan
DC Womitz killers
70,7 75,00 12 12 9 67,86 28 19 24 0,86 8 0,29 0 0,00 0 0 0 0
53. Kolegar Petr
O tečku
70,6 83,33 12 12 10 66,67 33 22 24 0,73 6 0,18 3 0,09 0 1 0 0
54. Večeřa Radek
Zálesáci
70,3 75,00 12 12 9 65,52 29 19 32 1,10 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
55. Winkler Ondřej
ŠK Černí baroni Boskovice
70,0 83,33 12 12 10 81,48 27 22 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Lachman Milan
Adalbertus Medlov
70,0 75,00 12 8 6 72,22 18 13 15 0,83 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
57. Závodník Jindřich
Šenkýři Brno
70,0 70,00 12 10 7 70,83 24 17 22 0,92 4 0,17 0 0,00 1 0 0 0
58. Šandera Roman
Phoenix Darts
69,3 83,33 12 12 10 75,86 29 22 17 0,59 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
59. Dofek Leoš
ŠK Vyškov
69,3 50,00 12 12 6 51,85 27 14 42 1,56 11 0,41 1 0,04 2 0 0 0
60. Mrázek Jiří
Adalbertus Medlov
69,0 87,50 12 8 7 75,00 20 15 14 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Matuška Osvald
DC Easy Game
69,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 33 1,65 3 0,15 0 0,00 1 0 0 0
62. Nárožný Vladimír
Mustang Brno B - Němčice
68,3 70,00 12 10 7 62,50 24 15 25 1,04 4 0,17 1 0,04 1 0 0 0
63. Kosík Martin
DC Womitz killers
67,8 75,00 12 8 6 72,22 18 13 11 0,61 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
64. Pukl Miroslav
Hoteliéři Usobrno A
67,7 66,67 12 12 8 61,54 26 16 29 1,12 2 0,08 1 0,04 1 0 0 0
65. Táborský Miloslav
BraStr Kohoutovice
67,6 72,73 12 11 8 68,00 25 17 18 0,72 3 0,12 0 0,00 1 0 0 0
66. Čečil Filip
DC Bejvávalo U Kolečka
67,5 75,00 12 12 9 67,86 28 19 27 0,96 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
67. Hloušek Petr
DC Pivárna Sloup A
67,4 75,00 12 8 6 68,42 19 13 15 0,79 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
68. Ruiner Martin
DC Kolečko Majťáci
66,7 83,33 12 6 5 73,33 15 11 8 0,53 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
69. Kalivoda Pavel
DC Na Středy
66,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
70. Peichl Michal
Frčky Ivančice
66,6 75,00 12 12 9 68,97 29 20 19 0,66 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
71. Gregor Richard
DC Easy Game
66,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
72. Tlamka Martin
O tečku
66,5 72,73 12 11 8 69,23 26 18 20 0,77 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
73. Kučera Jiří 1987
DC Vandals Blansko
66,4 70,00 12 10 7 68,18 22 15 16 0,73 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
74. Skopík Jiří
DC Minibaroni B Brno
66,1 75,00 12 12 9 67,86 28 19 13 0,46 7 0,25 0 0,00 0 0 0 0
75. Kořínek Stanislav
Hornets Adamov
66,0 55,56 12 9 5 55,00 20 11 24 1,20 1 0,05 4 0,20 1 0 0 0
76. Šťavík David
STS Bulldogs Hodonín
65,9 66,67 12 12 8 59,38 32 19 37 1,16 8 0,25 1 0,03 1 0 0 0
77. Březina Albert
Phoenix Darts
65,8 75,00 12 12 9 69,23 26 18 14 0,54 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
78. Levíček Alexandr
DC Osmička Brno
65,6 66,67 12 12 8 70,37 27 19 23 0,85 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
79. Sedláčková Jana
DC Easy Game
65,6 62,50 8 8 5 66,67 18 12 13 0,72 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
80. Svoboda Lukáš
Zálesáci
65,4 66,67 12 9 6 58,33 24 14 31 1,29 7 0,29 0 0,00 0 0 0 0
81. Procházka Michal 1977
STS Bulldogs Hodonín
65,2 58,33 12 12 7 59,26 27 16 26 0,96 7 0,26 1 0,04 1 0 0 0
82. Walburg Bart
ŠK South Stars Opatovice B
65,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
83. Haška Miroslav
DC Vandals Blansko B
64,3 75,00 12 12 9 63,33 30 19 23 0,77 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
84. Kubík Petr
PBL 45 Brno
64,2 71,43 12 7 5 63,16 19 12 21 1,11 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
85. Navrátil Vladimír
Prckové z Pivního baru
64,2 66,67 12 12 8 61,54 26 16 22 0,85 3 0,12 1 0,04 0 0 0 0
86. Ondrák Aleš
DC Hurricane Adamov
64,1 62,50 8 8 5 54,55 22 12 31 1,41 4 0,18 1 0,05 1 0 0 0
87. Buchta Ondřej
Dělníci Blansko
64,0 83,33 12 6 5 66,67 15 10 11 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Kolínek Tomáš
DC Knajp Riders Letovice
64,0 60,00 12 10 6 64,00 25 16 26 1,04 6 0,24 0 0,00 0 0 0 0
89. Floder Radim
Adalbertus Medlov
63,8 80,00 12 10 8 65,38 26 17 21 0,81 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
90. Driml Stanislav
DC Milénium Bystřice n P.
63,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Šmída Petr
Popelka Team
63,8 66,67 12 12 8 65,52 29 19 23 0,79 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
92. Pipek Libor
PPaO Tuřany
63,7 75,00 12 8 6 63,16 19 12 11 0,58 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
93. Přibyl Pavel
DC Easy Game
63,7 50,00 8 8 4 57,89 19 11 25 1,32 5 0,26 1 0,05 0 0 0 0
94. Hron Jan
DC Nanosekundy Brno
63,6 50,00 8 4 2 54,55 11 6 13 1,18 3 0,27 1 0,09 1 0 0 0
95. Košťál Zdeněk
DC Fako Tuřany
63,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 11 0,55 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
96. Opletal Ivoš
Excalibur Darts
63,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 18 0,90 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
97. Slováček Jiří
Šipky Ratíškovice
63,4 58,33 12 12 7 56,25 32 18 30 0,94 12 0,38 2 0,06 1 0 0 0
98. Kolegar Richard
Sýpkaři by SportBar 77
63,3 66,67 12 12 8 62,96 27 17 24 0,89 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
99. Hladík Jiří
Molly Darts Club
63,2 66,67 12 12 8 64,29 28 18 19 0,68 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
100. Brada Jiří
Excalibur Darts
63,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 13 0,65 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
101. Kovařík Lukáš
DC Knajp Riders Letovice
62,9 66,67 12 6 4 57,14 14 8 12 0,86 2 0,14 0 0,00 1 0 0 0
102. Kalivoda Jiří
Prckové z Pivního baru
62,8 62,50 12 8 5 61,11 18 11 11 0,61 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
103. Pokluda Aleš
Dělníci Blansko
62,7 83,33 12 6 5 66,67 15 10 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Bašný David
Mustang Brno B - Němčice
62,7 62,50 12 8 5 59,09 22 13 26 1,18 6 0,27 0 0,00 0 0 0 0
105. Václavík Lukáš
DC Minibaroni B Brno
62,6 66,67 12 12 8 62,96 27 17 20 0,74 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
106. Musil Tomáš
ALK Brumov
62,6 60,00 12 10 6 59,26 27 16 26 0,96 7 0,26 1 0,04 1 0 0 0
107. Rajdl Ladislav
ŠK Blansko pivovar Č.H
62,6 58,33 12 12 7 58,06 31 18 36 1,16 8 0,26 1 0,03 0 0 0 0
108. Langr Antonín
ŠK Černí baroni Boskovice
62,5 83,33 12 12 10 68,75 32 22 15 0,47 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
109. Nývlt Marian
DC Cobra Brno
62,4 72,73 12 11 8 68,00 25 17 13 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
110. Frühauf Milan
DC Standarts 26
62,3 75,00 12 12 9 67,74 31 21 14 0,45 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
111. Král Josef
DC Sport Barbarians Třebíč
62,1 62,50 12 8 5 63,16 19 12 19 1,00 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
112. Forberger Pavel
Pirania
62,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Slezáček Pavel
DC Orli Ráječko
61,9 72,73 12 11 8 65,38 26 17 18 0,69 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
114. Klement Roman
DC Terasa VO Tečku Knínice
61,8 100,00 4 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
115. Kučera David
Bat Bar Brno
61,7 62,50 12 8 5 66,67 18 12 14 0,78 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
116. Šmídová Zuzana
DC Mário Boskovice A
61,6 75,00 12 12 9 61,29 31 19 25 0,81 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
117. Gabriel Drahoš
Viva Brothers
61,6 70,00 12 10 7 64,00 25 16 18 0,72 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
118. Novotný Jan 1985
DC Sport Barbarians Třebíč
61,4 66,67 12 6 4 64,29 14 9 10 0,71 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
119. Havlát David
DC Bejvávalo U Kolečka B
61,2 63,64 12 11 7 65,38 26 17 21 0,81 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
120. Konopáč Jaroslav
DC Knajp Riders Letovice
61,2 60,00 12 10 6 57,69 26 15 34 1,31 2 0,08 0 0,00 1 0 0 0
121. Kalivoda Zdeněk
Phoenix Darts
61,0 75,00 12 12 9 65,52 29 19 15 0,52 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
122. Skúpý Jan
DC Frogs Žabčice
61,0 50,00 12 8 4 57,14 21 12 27 1,29 5 0,24 1 0,05 0 0 0 0
123. Prokop Vítězslav
Viva Brothers
60,9 60,00 12 10 6 56,52 23 13 15 0,65 9 0,39 0 0,00 0 0 0 0
124. Ondrůj David
PBL 45 Brno
60,5 60,00 12 10 6 59,09 22 13 17 0,77 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
125. Němec Ondřej
Minibaroni z Kuželny
60,4 58,33 12 12 7 60,00 25 15 11 0,44 3 0,12 2 0,08 1 0 0 0
126. Korčák Lukáš
Havrani
60,3 66,67 12 12 8 58,62 29 17 28 0,97 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
127. Langer Patrik
Hoteliéři Usobrno C
60,0 62,50 8 8 5 64,71 17 11 12 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
128. Kučera Jiří 1988
Sýpkaři by SportBar 77
60,0 62,50 12 8 5 63,16 19 12 11 0,58 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
129. Krejčiřík Jaroslav
Mistři netrénujou A
59,7 66,67 12 12 8 58,62 29 17 28 0,97 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
130. Leník Pavel
Dragon Darts Team
59,6 60,00 12 10 6 60,87 23 14 17 0,74 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
131. Šváb Václav
DC Bulldog Darts
59,6 58,33 12 12 7 57,14 28 16 22 0,79 8 0,29 0 0,00 0 0 0 0
132. Petrů Lukáš
Ta tam byla Brno
59,3 66,67 8 6 4 64,29 14 9 10 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
133. Burian Pavol
Frčky Ivančice
59,3 57,14 12 7 4 53,33 15 8 17 1,13 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
134. Prudil Radomír
DC Triple X Letovice
59,0 87,50 12 8 7 71,43 21 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
135. Kotlán Tomáš
DC Orli Ráječko
59,0 66,67 12 12 8 62,07 29 18 21 0,72 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
136. Petržela Jiří
Bullovci Křenovice A
59,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 16 0,80 6 0,30 0 0,00 0 0 0 0
137. Myslín Vlastimil
Minibaroni z Kuželny
58,9 62,50 12 8 5 61,11 18 11 10 0,56 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
138. Khýr Milan
Mustang Brno B - Němčice
58,9 62,50 12 8 5 55,56 18 10 12 0,67 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
139. Daška Pavel
Siga Brno
58,5 70,00 12 10 7 59,26 27 16 18 0,67 4 0,15 1 0,04 0 0 0 0
140. Tlamka Jiří 1963
Siga Brno
58,5 58,33 12 12 7 62,96 27 17 22 0,81 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
141. Effenberger Pavel
DC Frogs Žabčice
58,4 41,67 12 12 5 45,16 31 14 35 1,13 11 0,35 1 0,03 2 1 0 0
142. Zřídkaveselý Radek
Bat Bar Brno
58,2 71,43 12 7 5 64,71 17 11 7 0,41 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
143. Klašková Lenka
Čajda Kuřim
58,1 70,00 12 10 7 66,67 21 14 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
144. Nečas Bronislav
DC Šipkaři Bistro Stvolová
58,1 62,50 12 8 5 61,90 21 13 13 0,62 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
145. Kuběna Kamil
DC Orli Ráječko
58,0 83,33 12 6 5 66,67 15 10 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
146. Vrána Jaroslav
Troublegang Brno
57,9 66,67 12 12 8 58,62 29 17 15 0,52 4 0,14 0 0,00 1 0 0 0
147. Laštůvka Lukáš
Hoteliéři Usobrno A
57,9 63,64 12 11 7 57,14 28 16 25 0,89 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
148. Kříž Tomáš
DC Womitz killers
57,8 62,50 12 8 5 61,11 18 11 10 0,56 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
149. Zdráhal Vladimír
Dragon Darts Team
57,7 66,67 12 12 8 56,67 30 17 17 0,57 6 0,20 1 0,03 0 0 0 0
150. Patera Viktor
DC Womitz killers
57,6 71,43 12 7 5 64,71 17 11 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
151. Přikryl Michal
Hoteliéři Usobrno A
57,1 66,67 12 12 8 61,29 31 19 24 0,77 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
152. Vlach Otakar
DC Mário Boskovice A
57,1 66,67 12 12 8 58,06 31 18 23 0,74 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
153. Parolek Lukáš
Hoteliéři Usobrno B
57,1 63,64 12 11 7 60,71 28 17 18 0,64 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
154. Přikryl Karel
Hoteliéři Usobrno A
56,9 75,00 12 12 9 60,00 35 21 23 0,66 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
155. Pouchlý Michal
Dragon Darts Team
56,9 72,73 12 11 8 58,62 29 17 24 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
156. Slezák Vladimír
M 13 Darts Club Brno
56,8 50,00 12 12 6 57,14 28 16 19 0,68 7 0,25 0 0,00 1 0 0 0
157. Slezák Petr
Bulldog Javorek
56,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Suchý Roman
Siga Brno
56,7 60,00 12 10 6 50,00 24 12 20 0,83 2 0,08 2 0,08 1 0 0 0
159. Doušek Miroslav
TJ Babylon Němčice B
56,5 62,50 12 8 5 60,00 20 12 13 0,65 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
160. Matuška Radek
Havrani
56,4 60,00 12 10 6 56,00 25 14 25 1,00 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
161. Hájek Tomáš
Prckové z Pivního baru
56,2 62,50 12 8 5 61,90 21 13 16 0,76 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
162. Kočí Milan
Mistři netrénujou B
56,2 58,33 12 12 7 58,62 29 17 23 0,79 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
163. Kuda Bronislav
Alejak Sokec Boskovice
56,0 75,00 12 8 6 70,00 20 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Hanák Dušan
DC Bernard kuželna Rosice
55,9 63,64 12 11 7 59,26 27 16 12 0,44 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
165. Wehrenberg Vít
Frčáci Avion Ivančice
55,8 37,50 8 8 3 42,11 19 8 20 1,05 7 0,37 1 0,05 2 0 0 0
166. Loula Roman
DC Vandals Blansko
55,7 58,33 12 12 7 53,33 30 16 32 1,07 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
167. Suchá Dagmar
Příšerky Stvolová
55,6 66,67 12 6 4 62,50 16 10 9 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
168. Stria Jaroslav
DC Meziriver
55,6 62,50 8 8 5 66,67 18 12 1 0,06 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
169. Reniers Radim
Bat Bar Brno
55,6 57,14 12 7 4 55,56 18 10 11 0,61 4 0,22 1 0,06 0 0 0 0
170. Vojtková Blanka
DC Nanosekundy Brno
55,6 50,00 8 4 2 55,56 9 5 5 0,56 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
171. Přibyl Martin
DC Orli Ráječko
55,5 66,67 12 12 8 62,07 29 18 13 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
172. Kaláb Libor
Ta tam byla Brno
55,0 62,50 8 8 5 55,56 18 10 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
173. Picmaus Petr
PBL 45 Brno
55,0 50,00 12 6 3 50,00 12 6 13 1,08 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
174. Sekora Lukáš
Honzíkova cesta Brno
54,8 50,00 12 12 6 51,72 29 15 25 0,86 5 0,17 1 0,03 1 0 0 0
175. Vyška Radek
DC Tečkaři
54,7 66,67 12 12 8 63,33 30 19 7 0,23 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
176. Kraváček Lukáš
DC Standarts 26
54,5 66,67 12 12 8 62,07 29 18 10 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
177. Pokorný Filip 1993
ŠK Strmeň Popovice
54,4 60,00 12 10 6 56,00 25 14 18 0,72 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
178. Smutný Vladimír
DC Double Tops Omega
54,4 57,14 8 7 4 55,56 18 10 18 1,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
179. Cenek Libor
Šenkýři Brno
54,4 50,00 12 8 4 50,00 18 9 19 1,06 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
180. Matušňak Pavol
ŠK South Stars Opatovice B
54,2 75,00 8 4 3 58,33 12 7 9 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Rajlich Zdeněk
DC Fako Tuřany
54,1 57,14 8 7 4 58,82 17 10 10 0,59 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
182. Mikula Jiří
Bullovci Křenovice A
54,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 11 1,10 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
183. Bouček Daniel
Čajda Kuřim
53,9 71,43 12 7 5 61,11 18 11 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Stupka David
Darts of the Dark Side
53,8 66,67 12 12 8 62,50 32 20 14 0,44 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
185. Holeček Jiří
Bat Bar Brno
53,8 66,67 12 9 6 62,50 24 15 8 0,33 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
186. Buchlovský Marcel
Bullovci Křenovice A
53,8 50,00 8 8 4 52,38 21 11 19 0,90 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
187. Hádlerová Eliška
ŠK Černí baroni Boskovice
53,6 66,67 12 6 4 64,29 14 9 0 0,00 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
188. Konečný Petr
Titáni Hodonín
53,3 58,33 12 12 7 51,52 33 17 22 0,67 7 0,21 2 0,06 0 0 0 0
189. Zalaba Petr
Rumoví pralinky
53,2 58,33 12 12 7 50,00 28 14 23 0,82 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
190. Obšil Michal
BraStr Kohoutovice
53,0 63,64 12 11 7 56,67 30 17 23 0,77 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
191. Štrajt Jindřich
Bat Bar Brno
52,9 66,67 12 9 6 57,14 21 12 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
192. Baláž Milan
DC Kolečko Majťáci
52,7 60,00 12 10 6 59,09 22 13 5 0,23 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
193. Hrubec Jiří
Mistři netrénujou A
52,7 57,14 12 7 4 53,33 15 8 9 0,60 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
194. Zukal Tomáš
Mistři netrénujou A
52,6 54,55 12 11 6 55,56 27 15 13 0,48 3 0,11 2 0,07 0 0 0 0
195. Kotrba Bohumil
Zálesáci
52,6 50,00 12 12 6 51,61 31 16 27 0,87 5 0,16 0 0,00 1 0 0 0
196. Lizna Tomáš
DC Haluzáři Cetkovice
52,4 50,00 12 8 4 52,94 17 9 12 0,71 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
197. Šťastný Matěj
Adalbertus Medlov
52,2 60,00 12 10 6 56,52 23 13 11 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
198. Bureš Michal
Vo Pixel Vedle Brno
52,1 58,33 12 12 7 51,72 29 15 18 0,62 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
199. Pokorný Filip 1977
Šenkýři Brno
52,1 42,86 12 7 3 42,86 14 6 12 0,86 5 0,36 0 0,00 0 0 0 0
200. Košařová Markéta
DC Bernard kuželna Rosice
51,5 60,00 12 10 6 53,85 26 14 17 0,65 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
201. Vachůt Lukáš
Ex na Ex
51,4 60,00 8 5 3 50,00 14 7 10 0,71 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
202. Vít Petr
Troublegang Brno
51,2 66,67 12 12 8 57,58 33 19 18 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Machek David
PBL 45 Brno
51,2 50,00 12 10 5 52,00 25 13 15 0,60 5 0,20 1 0,04 0 0 0 0
204. Veselý Michal
DC Bejvávalo U Kolečka
51,2 50,00 12 10 5 48,00 25 12 25 1,00 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
205. Smejkal Bronislav 1964
Hoteliéři Usobrno B
51,1 62,50 12 8 5 55,56 18 10 5 0,28 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
206. Dočkal Jan
Ex na Ex
51,1 57,14 8 7 4 55,56 18 10 11 0,61 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
207. Vondál Patrik
DC Mário Boskovice A
51,0 62,50 12 8 5 52,38 21 11 15 0,71 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
208. Páviš Kamil
DC Frogs Žabčice
51,0 41,67 12 12 5 48,28 29 14 37 1,28 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
209. Špičák Roman
Pirania
50,9 62,50 8 8 5 54,55 22 12 11 0,50 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
210. Jagoš Miroslav
Titáni Hodonín
50,9 58,33 12 12 7 50,00 32 16 24 0,75 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
211. Petro Juraj
DC Vandals Blansko
50,5 50,00 12 8 4 52,63 19 10 13 0,68 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
212. Hanke Gabriel
Dragon Darts Team
50,4 45,45 12 11 5 50,00 26 13 21 0,81 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
213. Balnar Libor
DC Bejvávalo U Kolečka B
50,0 50,00 12 8 4 52,63 19 10 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
214. Lazišťan Dominik
Ta tam byla Brno
50,0 50,00 8 4 2 55,56 9 5 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
215. Ludes Rostislav
Ta tam byla Brno
50,0 40,00 8 5 2 41,67 12 5 13 1,08 2 0,17 0 0,00 1 0 0 0
216. Soukal Zdeněk
DC Nanosekundy Brno
49,4 50,00 8 8 4 50,00 18 9 14 0,78 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
217. Ráčková Kristýna
Čajda Kuřim
49,0 66,67 12 12 8 58,06 31 18 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Lizna Martin
DC Haluzáři Cetkovice
49,0 50,00 12 12 6 51,61 31 16 24 0,77 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
219. Straka Martin
DC Hor Boj Elita
49,0 50,00 12 12 6 51,61 31 16 18 0,58 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
220. Bělík Josef
DC Haluzáři Cetkovice
48,9 50,00 12 12 6 51,85 27 14 16 0,59 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
221. Vitamvás Ambrož
DC Bernard kuželna Rosice
48,6 50,00 12 10 5 52,38 21 11 10 0,48 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
222. Hasoň Jiří
DC Pivárna Sloup A
48,4 62,50 12 8 5 52,63 19 10 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
223. Hvozdecký Petr
ŠK South Stars Opatovice B
48,3 42,86 8 7 3 55,56 18 10 16 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
224. Konůpka Miloslav
DC Zenit Deštná A
47,9 58,33 12 12 7 60,71 28 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
225. Čermák Pavel
DC Vandals Blansko C
47,8 58,33 12 12 7 56,25 32 18 14 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
226. Vlach Zdeněk
DC Mário Boskovice A
47,8 55,56 12 9 5 47,83 23 11 12 0,52 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
227. Šmíd Michal
Havrani
47,8 44,44 12 9 4 52,17 23 12 16 0,70 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
228. Bednařík Jaromír
Hornets Adamov
47,8 42,86 12 7 3 38,89 18 7 15 0,83 4 0,22 1 0,06 1 0 0 0
229. Kout Jiří
Tricksters Brno
47,7 50,00 8 8 4 45,45 22 10 19 0,86 2 0,09 0 0,00 1 0 0 0
230. Půček Josef
DC Milénium Bystřice n P.
47,6 62,50 8 8 5 61,90 21 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Hlaváč Michal
Dělníci Blansko
47,6 60,00 12 10 6 48,00 25 12 11 0,44 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
232. Sládek Jan
Darts of the Dark Side
47,6 50,00 12 10 5 56,00 25 14 12 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
233. Pelikán Ivo
DC Womitz killers
47,5 50,00 12 6 3 50,00 16 8 11 0,69 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
234. Macek Pavel
DC Triple X Letovice
47,4 62,50 12 8 5 57,89 19 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
235. Kaššai Jan
TJ Babylon Němčice B
47,3 50,00 12 12 6 50,00 30 15 17 0,57 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
236. Juras Tomáš
Excalibur Darts
47,3 50,00 8 4 2 54,55 11 6 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
237. Helis Miroslav
Tricksters Brno
47,3 50,00 8 4 2 45,45 11 5 9 0,82 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
238. Turek Roman
Sýpkaři by SportBar 77
47,2 50,00 12 10 5 52,00 25 13 12 0,48 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
239. Koláček Zdeněk
DC Triple X Letovice
47,1 66,67 12 12 8 58,06 31 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
240. Petrů Ondřej
DC Meziriver
47,1 57,14 8 7 4 58,82 17 10 2 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Novotná Petra
Popelka Team
46,9 50,00 12 12 6 55,17 29 16 12 0,41 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
242. Pěček Erik
DC Kolečko Extra
46,9 50,00 12 6 3 46,15 13 6 6 0,46 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
243. Matyáš Pavel
Liguére Němčany
46,7 50,00 12 12 6 46,67 30 14 15 0,50 3 0,10 1 0,03 1 0 0 0
244. Voborný Jiří
DC Bejvávalo U Kolečka B
46,7 50,00 12 8 4 44,44 18 8 14 0,78 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
245. Papež Václav
ŠK South Stars Opatovice B
46,7 50,00 8 4 2 44,44 9 4 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
246. Hudeček Jiří
WC Šipkouni
46,5 50,00 12 8 4 50,00 20 10 9 0,45 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
247. Bednář Roman
DC Osmička Brno
46,1 50,00 12 12 6 53,57 28 15 12 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Světnica Zbyněk
Vo Pixel Vedle Brno
46,1 50,00 12 12 6 50,00 28 14 15 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
249. Dub Viktor
Zálesáci
46,0 50,00 12 12 6 50,00 30 15 17 0,57 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
250. Sladký Martin
Mistři netrénujou B
46,0 50,00 12 8 4 50,00 20 10 8 0,40 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
251. Smejkal Petr
DC Rychlé šipky Bosonohy
46,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
252. Holas Vojtěch
DC Meziriver
45,5 62,50 8 8 5 50,00 20 10 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Polák Aleš
Mistři netrénujou A
45,5 55,56 12 9 5 50,00 22 11 8 0,36 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
254. Mrákava Jiří
Hoteliéři Usobrno B
45,5 50,00 12 8 4 50,00 20 10 9 0,45 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
255. Smejkal Bronislav 1986
Hoteliéři Usobrno C
45,5 50,00 8 4 2 54,55 11 6 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Reml Petr
Rumoví pralinky
45,4 36,36 12 11 4 46,15 26 12 16 0,62 7 0,27 0 0,00 0 0 0 0
257. Hasoň Pavel
DC Pivárna Sloup A
45,3 58,33 12 12 7 50,00 32 16 14 0,44 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
258. Marek Květoslav
DC Bikers Sloup
45,3 50,00 12 8 4 47,37 19 9 7 0,37 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
259. Jakubec Milan
DC Zenit Deštná A
45,0 62,50 12 8 5 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Němeček David
Pirania
45,0 50,00 8 8 4 50,00 22 11 14 0,64 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
261. Březovský Bořivoj
ŠK Vyškov
45,0 33,33 12 12 4 35,71 28 10 28 1,00 7 0,25 2 0,07 0 0 0 0
262. Zezula Jaroslav
Stará Parta
44,8 62,50 8 8 5 47,62 21 10 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
263. Hanák Michal
DC Tečkaři
44,8 54,55 12 11 6 51,85 27 14 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Halebrand Martin
DC Bikers Sloup
44,8 50,00 12 12 6 51,72 29 15 8 0,28 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
265. Koubek Michal 1978
DC Kolečko Extra
44,8 33,33 12 12 4 37,93 29 11 25 0,86 9 0,31 0 0,00 1 0 0 0
266. Konečná Lucie
Phoenix Darts
44,7 50,00 12 8 4 52,94 17 9 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Smejkalová Veronika
Hoteliéři Usobrno C
44,7 50,00 8 8 4 47,37 19 9 12 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
268. Ovečka Roman
Šipky Ratíškovice
44,6 25,00 12 12 3 32,14 28 9 36 1,29 8 0,29 1 0,04 1 0 0 0
269. Pokorný Michal 1985
DC Frogs Žabčice
44,4 50,00 12 6 3 43,75 16 7 13 0,81 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
270. Kuchařík Bohuslav
DC Na Středy
44,2 50,00 8 6 3 50,00 12 6 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Račický Josef
STS Bulldogs Hodonín
44,2 33,33 12 9 3 45,83 24 11 21 0,88 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
272. Dvořáček Roman 1991
DC Na Středy
44,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
273. Procházka Petr
O tečku
43,8 37,50 12 8 3 47,62 21 10 15 0,71 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
274. Kuda Luboš
Alejak Sokec Boskovice
43,4 58,33 12 12 7 56,25 32 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Chmelík Petr
DC Milénium Bystřice n P.
43,3 50,00 8 8 4 55,56 18 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Ženata Aleš
DC Terasa VO Tečku Knínice
43,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Komárek Jiří
DC Cobra Brno
43,3 44,44 12 9 4 42,86 21 9 7 0,33 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
278. Spáčil Jiří 1990
ŠK Mimoni Brno
43,2 50,00 12 8 4 47,37 19 9 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
279. Létal Jiří
Mistři netrénujou B
43,2 41,67 12 12 5 42,86 28 12 18 0,64 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
280. Polívka Leoš
Surikaty
42,8 50,00 12 12 6 50,00 32 16 9 0,28 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
281. Lajšner Rostislav
Hoteliéři Usobrno B
42,7 44,44 12 9 4 50,00 22 11 11 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
282. Strachoň Štěpán
DC Pivárna Sloup A
42,7 41,67 12 12 5 46,67 30 14 21 0,70 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
283. Malina Zdeněk
DC Minibaroni B Brno
42,5 50,00 12 8 4 45,00 20 9 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
284. Nedvědický Tomáš 1997
Šipky Ratíškovice
42,5 40,00 12 10 4 41,67 24 10 20 0,83 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
285. Horký Martin
DC Bejvávalo U Kolečka B
42,3 50,00 12 6 3 46,15 13 6 2 0,15 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
286. Sadílková Kateřina
Honzíkova cesta Brno
42,2 45,45 12 11 5 48,15 27 13 14 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
287. Tlamka Jiří 1985
O tečku
42,2 37,50 12 8 3 38,89 18 7 13 0,72 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
288. Wisman Ondřej
DC Nanosekundy Brno
42,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 10 1,00 3 0,30 0 0,00 1 0 0 0
289. Suchý Patrik
Šenkýři Brno
41,9 30,00 12 10 3 34,62 26 9 23 0,88 10 0,38 0 0,00 0 0 0 0
290. Sobol Lukáš
DC Zenit Deštná B
41,8 50,00 12 12 6 53,57 28 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Matoušek Petr 1984
ŠK Vyškov
41,8 12,50 12 8 1 31,82 22 7 27 1,23 8 0,36 1 0,05 1 0 0 0
292. Pavličko Anton
DC Kolečko Extra
41,7 30,00 12 10 3 34,78 23 8 23 1,00 3 0,13 2 0,09 0 0 0 0
293. Polák Marek
DC Tečkaři
41,5 50,00 12 8 4 45,00 20 9 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
294. Javorský Zdeněk
Novinka z PBL
41,4 44,44 12 9 4 40,91 22 9 14 0,64 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
295. Polák Vojtěch
Prckové z Pivního baru
41,2 45,45 12 11 5 44,00 25 11 13 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Buřík Radim
DC Vandals Blansko B
41,1 41,67 12 12 5 44,44 27 12 14 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
297. Pelikán Kamil
Frčáci Avion Ivančice
40,9 40,00 8 5 2 36,36 11 4 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
298. Bařina Milan
WC Šipkouni
40,7 50,00 12 6 3 46,67 15 7 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Dulínek Zdeněk
DC Hor Boj Elita
40,7 36,36 12 11 4 40,00 30 12 18 0,60 6 0,20 0 0,00 1 0 0 0
300. Kišner Antonín
DC Hurricane Adamov
40,7 33,33 8 6 2 40,00 15 6 11 0,73 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
301. Beránek Pavel
DC Womitz killers
40,6 42,86 12 7 3 52,94 17 9 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Gritz Tomáš
ŠK South Stars Opatovice B
40,6 37,50 8 8 3 44,44 18 8 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
303. Abrahámek Dušan
DC Kolečko Extra
40,5 33,33 12 9 3 35,00 20 7 19 0,95 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
304. Šebela Lukáš
TJ Babylon Němčice B
40,4 41,67 12 12 5 42,86 28 12 16 0,57 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
305. Oprchal Oldřich
PPaO Tuřany
40,3 33,33 12 12 4 37,93 29 11 20 0,69 5 0,17 0 0,00 1 0 0 0
306. Hamšík Petr
Troublegang Brno
40,0 50,00 12 12 6 46,88 32 15 7 0,22 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
307. Bursáková Alena
Darts of the Dark Side
40,0 50,00 12 8 4 45,00 20 9 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
308. Mrkávek David
Frčáci Avion Ivančice
40,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
309. Frühauf Pavel
L.H. Bar Kyjov
39,7 41,67 12 12 5 41,94 31 13 18 0,58 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
310. Čunek Lukáš
Molly Darts Club
39,6 40,00 12 10 4 37,50 24 9 18 0,75 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
311. Pelíšek Martin
ŠK Blansko pivovar Č.H
39,6 30,00 12 10 3 30,43 23 7 26 1,13 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
312. Král Petr
Alejak Sokec Boskovice
39,4 50,00 12 12 6 51,61 31 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Ferenčík Tomáš
Příšerky Stvolová
39,4 50,00 12 6 3 50,00 16 8 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
314. Papish Viktor
DC Cobra Brno
39,4 42,86 12 7 3 44,44 18 8 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
315. Hamerník Milan
Liguére Němčany
39,4 41,67 12 12 5 41,94 31 13 14 0,45 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
316. Čengová Olga
Vo Pixel Vedle Brno
39,3 50,00 12 6 3 46,67 15 7 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Herůdek Martin
ŠK Mimoni Brno
39,3 50,00 12 6 3 46,67 15 7 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Balaštík Jiří
Titáni Hodonín
39,3 33,33 12 12 4 41,38 29 12 24 0,83 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
319. Kocman Libor
DC Vandals Blansko B
39,1 44,44 12 9 4 43,48 23 10 10 0,43 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
320. Dočekal Jaromír
DC Rychlé šipky Bosonohy
39,1 37,50 8 8 3 45,45 22 10 12 0,55 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
321. Lupač Jan
Bulldog Javorek
39,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
322. Konečný Bedřich
Hornets Adamov
38,6 33,33 12 6 2 28,57 14 4 18 1,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
323. Novotný Václav
DC Vandals Blansko C
38,3 41,67 12 12 5 41,38 29 12 14 0,48 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
324. Krčál Aleš
Rumoví pralinky
38,3 33,33 12 12 4 41,38 29 12 19 0,66 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
325. Pokorný Miroslav
ŠK Strmeň Popovice
38,3 28,57 12 7 2 44,44 18 8 8 0,44 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
326. Podsedník Bronislav
M 13 Darts Club Brno
38,2 33,33 12 12 4 32,14 28 9 27 0,96 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
327. Stöhr Jindřich
DC Zenit Deštná B
38,1 50,00 12 6 3 50,00 16 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Hrdlička Bedřich
Chicago 30
38,1 42,86 12 7 3 43,75 16 7 2 0,13 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
329. Toman Petr
DC Hor Boj Elita
38,1 33,33 12 9 3 42,86 21 9 10 0,48 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
330. Tůma Jan
DC Zenit Deštná A
37,9 41,67 12 12 5 51,72 29 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Blažková Jarmila
DC Standarts 26
37,5 50,00 12 12 6 43,75 32 14 8 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Pospíšil Ladislav
Stará Parta
37,2 37,50 8 8 3 38,89 18 7 7 0,39 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
333. Hlodan Pavel
PPaO Tuřany
37,2 33,33 12 12 4 41,38 29 12 12 0,41 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
334. Vašíčková Lenka
DC Haluzáři Cetkovice
36,8 42,86 12 7 3 42,11 19 8 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Ingr Jan
Honzíkova cesta Brno
36,7 33,33 12 6 2 40,00 15 6 9 0,60 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
336. Matula Jan
Bullovci Křenovice A
36,7 25,00 8 4 1 41,67 12 5 7 0,58 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
337. Ledvina Roman
Liguére Němčany
36,5 37,50 12 8 3 45,00 20 9 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Marek Leoš
DC Bikers Sloup
36,3 37,50 12 8 3 37,50 16 6 7 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
339. Matoušek Pavel
DC Zenit Deštná A
36,2 41,67 12 12 5 48,28 29 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Dobrovolný Miroslav
DC Hurricane Adamov
36,2 33,33 8 6 2 30,77 13 4 7 0,54 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
341. Ženata Luboš
Rumíci Krhov
36,2 30,00 12 10 3 46,15 26 12 9 0,35 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
342. Kuchařová Iveta
Popelka Team
35,7 37,50 12 8 3 42,86 21 9 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Bezděk Pavel
Surikaty
35,6 33,33 12 6 2 37,50 16 6 7 0,44 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
344. Bystřický Ivan
L.H. Bar Kyjov
35,6 30,00 12 10 3 36,00 25 9 19 0,76 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
345. Šušlík Michal
Šipky Ratíškovice
35,5 25,00 12 8 2 36,36 22 8 16 0,73 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
346. Hejl Lukáš
M 13 Darts Club Brno
35,5 25,00 12 8 2 35,00 20 7 14 0,70 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
347. Matěja Miroslav
DC Rychlé šipky Bosonohy
35,4 33,33 8 6 2 38,46 13 5 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
348. Navrátil Tomáš
Bat Bar Brno
35,3 42,86 12 7 3 41,18 17 7 2 0,12 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
349. Prudík Michal
WC Šipkouni
35,2 33,33 12 12 4 37,93 29 11 17 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
350. Mazal Zdeněk
Vo Pixel Vedle Brno
35,0 37,50 12 8 3 40,00 20 8 9 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Vyskočil Zdeněk
Mistři netrénujou B
35,0 37,50 12 8 3 40,00 20 8 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
352. Strachoň Ivan
DC Pivárna Sloup B
35,0 30,00 12 10 3 42,31 26 11 15 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Motka Robert
Prckové z Pivního baru
34,7 28,57 12 7 2 35,29 17 6 11 0,65 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
354. Klekar Jakub
Rumíci Krhov
34,7 28,57 12 7 2 33,33 15 5 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
355. Kovač Antonín
Bullovci Křenovice A
34,5 25,00 8 4 1 36,36 11 4 5 0,45 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
356. Dvořák Jiří
DC Rychlé šipky Bosonohy
34,4 25,00 8 4 1 33,33 9 3 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Dvořák Jaroslav
O tečku
34,2 37,50 12 8 3 36,84 19 7 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
358. Major Jiří
DC Cobra Brno
34,2 28,57 12 7 2 42,11 19 8 7 0,37 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
359. Krejčíř Vojtěch
Liguére Němčany
34,1 36,36 12 11 4 41,38 29 12 9 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
360. Havlík Lubor
Bulldog Javorek
33,9 37,50 8 8 3 44,44 18 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Mynaříková Marie
DC Bikers Sloup
33,9 37,50 12 8 3 43,48 23 10 2 0,09 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
362. Jochman Jiří
Bullovci Křenovice B
33,9 37,50 8 8 3 38,89 18 7 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Soukup Miroslav
Chicago 30
33,5 37,50 12 8 3 40,00 20 8 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Pelíšek Michal
Surikaty
33,3 25,00 12 12 3 40,00 30 12 17 0,57 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
365. Los Jaroslav
Minibaroni z Kuželny
33,2 30,00 12 10 3 40,00 25 10 10 0,40 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
366. Hřebíček Radim
DC Kolečko Majťáci
32,9 33,33 12 6 2 35,71 14 5 5 0,36 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
367. Pekařová Alice
DC Kolečko Majťáci
32,9 30,00 12 10 3 37,50 24 9 10 0,42 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
368. Musil Antonín
ALK Brumov
32,3 36,36 12 11 4 34,62 26 9 11 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Morávek Martin
Viva Brothers
32,3 33,33 12 6 2 38,46 13 5 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Záboj Pavel 1989
DC Šipkaři Bistro Stvolová
31,8 28,57 12 7 2 29,41 17 5 15 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Lazištán Ladislav
Ta tam byla Brno
31,7 25,00 8 4 1 41,67 12 5 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Zlámalík Zdeněk
Dream Team Tenis
31,5 36,36 12 11 4 38,46 26 10 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Opletalová Tereza
Molly Darts Club
31,4 25,00 12 8 2 38,10 21 8 10 0,48 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
374. Kaderka Pavel
Příšerky Stvolová
31,3 33,33 12 6 2 40,00 15 6 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
375. Šretr Dušan
ŠK Mimoni Brno
31,2 28,57 12 7 2 35,29 17 6 7 0,41 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
376. Pondělíček Lukáš
Bulldog Javorek
31,1 37,50 8 8 3 38,89 18 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Sedlák Slavomír
Minibaroni z Kuželny
30,8 30,00 12 10 3 40,00 25 10 6 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Matoušek Petr 1967
Frčáci Avion Ivančice
30,6 28,57 8 7 2 29,41 17 5 7 0,41 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
379. Sládeček Ladislav
WC Šipkouni
30,4 30,00 12 10 3 30,43 23 7 12 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
380. Hvězda Jiří
Šipkaři Budišov
30,4 20,00 12 10 2 32,00 25 8 18 0,72 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
381. Roháč Michal
DC Meziriver
30,0 33,33 8 6 2 35,71 14 5 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Kabeš Ladislav
DC Vandals Blansko B
30,0 30,00 12 10 3 37,50 24 9 6 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
383. Vymazal Stanislav
PPaO Tuřany
30,0 25,00 12 8 2 31,58 19 6 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
384. Purket Tomáš
Sýpkaři by SportBar 77
29,6 30,00 12 10 3 38,46 26 10 6 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Požár Jan
Viva Brothers
29,5 25,00 12 8 2 36,84 19 7 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
386. Krebs Filip
DC Vandals Blansko C
29,5 25,00 12 8 2 31,58 19 6 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
387. Berka Lukáš
Viva Brothers
29,4 25,00 12 12 3 35,48 31 11 13 0,42 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
388. Příkaský Robert
L.H. Bar Kyjov
29,4 25,00 12 8 2 29,41 17 5 11 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Stöhr Libor
DC Zenit Deštná B
29,3 36,36 12 11 4 40,00 30 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Kopečný Vojtěch
Popelka Team
29,3 25,00 12 12 3 33,33 30 10 17 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Blíženec Robert
Tricksters Brno
29,1 25,00 8 8 2 36,36 22 8 8 0,36 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
392. Záboj Pavel 1970
DC Šipkaři Bistro Stvolová
29,1 22,22 12 9 2 36,36 22 8 8 0,36 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
393. Titl Martin
Surikaty
29,0 25,00 12 12 3 31,03 29 9 14 0,48 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
394. Gotschim Robert
DC Bernard kuželna Rosice
28,6 25,00 12 8 2 38,10 21 8 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Časta Jiří
Frčáci Avion Ivančice
28,4 12,50 8 8 1 26,32 19 5 16 0,84 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
396. Palbuchta Richard
DC Triple X Letovice
28,3 37,50 12 8 3 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Kejduš Ludvík
Rumíci Krhov
28,2 22,22 12 9 2 31,82 22 7 11 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
398. Kubík Ondřej
DC Osmička Brno
27,9 25,00 12 8 2 31,58 19 6 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
399. Nečasová Kristýna
DC Tečkaři
27,8 27,27 12 11 3 33,33 27 9 7 0,26 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
400. Vymazal Lukáš
DC Bikers Sloup
27,5 25,00 12 8 2 35,00 20 7 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Tureček Ivoš
Excalibur Darts
27,3 25,00 8 4 1 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Kavalír Karel
DC Terasa VO Tečku Knínice
27,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
403. Kostik Jan
DC Terasa VO Tečku Knínice
27,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Kuda Zdeněk
Alejak Sokec Boskovice
26,8 25,00 12 8 2 40,91 22 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Křivka Marek
DC Double Tops Omega
26,7 25,00 8 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Poláček Lukáš
Darts of the Dark Side
26,7 14,29 12 7 1 33,33 18 6 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
407. Svánovská Jitka
DC Pivárna Sloup B
26,6 25,00 12 12 3 31,03 29 9 8 0,28 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
408. Kříž Ondřej
Mistři netrénujou A
26,5 25,00 12 8 2 30,00 20 6 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
409. Zach David
Chicago 30
26,1 25,00 12 8 2 33,33 18 6 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
410. Dvořák Petr
Dream Team Tenis
26,0 27,27 12 11 3 28,00 25 7 7 0,28 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
411. Brychta Karel
ŠK Blansko pivovar Č.H
25,5 20,00 12 10 2 22,73 22 5 15 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
412. Prokeš Radim
DC Bulldog Darts
24,5 12,50 12 8 1 30,00 20 6 12 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Bartek Štefan
DC Milénium Bystřice n P.
24,4 25,00 8 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
414. Spáčil Jiří 1972
ŠK Mimoni Brno
24,2 14,29 12 7 1 36,84 19 7 2 0,11 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
415. Suchá Miloslava
Příšerky Stvolová
23,3 22,22 12 9 2 28,57 21 6 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
416. Nováček Václav
Frčky Ivančice
23,3 20,00 12 10 2 25,00 24 6 10 0,42 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
417. Faltýnek Jan
ŠK Mimoni Brno
23,3 12,50 12 8 1 33,33 21 7 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
418. Chytrý Jiří
DC Bulldog Darts
23,1 14,29 12 7 1 25,00 16 4 10 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
419. Klučka Ondřej
Bullovci Křenovice B
23,0 12,50 8 8 1 30,00 20 6 9 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Müller Vojtěch
DC Pivárna Sloup B
22,6 20,00 12 10 2 26,09 23 6 8 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Buchtová Helena
Rumoví pralinky
22,6 16,67 12 12 2 22,22 27 6 13 0,48 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
422. Dlábek Ladislav
TJ Babylon Němčice B
22,3 16,67 12 12 2 19,23 26 5 13 0,50 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
423. Švach Petr
Surikaty
22,3 16,67 12 6 1 23,08 13 3 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
424. Lancman Pavel
Pirania
22,2 12,50 8 8 1 22,22 18 4 7 0,39 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
425. Pixa Patrik
Novinka z PBL
22,1 25,00 12 8 2 26,32 19 5 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
426. Stöhrová Ivana
DC Zenit Deštná B
21,9 20,00 12 10 2 33,33 27 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Kočí Iveta
Mistři netrénujou B
21,8 12,50 12 8 1 17,65 17 3 5 0,29 3 0,18 0 0,00 1 0 0 0
428. Melkes Kamil
WC Šipkouni
21,6 12,50 12 8 1 26,32 19 5 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Sedlák František
Hoteliéři Usobrno C
21,5 16,67 8 6 1 23,08 13 3 4 0,31 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
430. Smolejová Šárka
Příšerky Stvolová
21,3 20,00 12 10 2 29,17 24 7 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Kalová Nikola
DC Orli Ráječko
20,7 16,67 12 6 1 26,67 15 4 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
432. Rajdl David
DC Rychlé šipky Bosonohy
20,7 0,00 8 6 0 20,00 15 3 13 0,87 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
433. Krejčíř Miroslav
DC Vandals Blansko C
20,6 14,29 12 7 1 29,41 17 5 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Tebich Jiří
Darts of the Dark Side
20,6 14,29 12 7 1 25,00 16 4 4 0,25 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
435. Macálková Pavlína
Šipkaři Budišov
20,6 14,29 12 7 1 23,53 17 4 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
436. Mazur David
Chicago 30
20,5 22,22 12 9 2 27,27 22 6 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Dohnalová Denisa
Novinka z PBL
20,5 22,22 12 9 2 25,00 20 5 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Martišek Tomáš
DC Double Tops Omega
20,5 12,50 8 8 1 26,32 19 5 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
439. Vrzal Lukáš
Šipkaři Budišov
20,0 16,67 12 6 1 23,08 13 3 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Doležel Radek
DC Standarts 26
20,0 12,50 12 8 1 25,00 20 5 6 0,30 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
441. Cibulka Alois
ŠK Mimoni Brno
19,5 12,50 12 8 1 28,57 21 6 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Lužný Vlastimil
Hoteliéři Usobrno C
19,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Sobotka Radek
Bulldog Javorek
18,9 25,00 8 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Krejčí Radim
ŠK Blansko pivovar Č.H
18,6 8,33 12 12 1 17,86 28 5 14 0,50 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
445. Smutná Tereza
Vo Pixel Vedle Brno
18,5 16,67 12 6 1 23,08 13 3 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Blaštík Petr
DC Bulldog Darts
18,3 12,50 12 8 1 16,67 18 3 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
447. Valová Veronika
Dream Team Tenis
18,3 11,11 12 9 1 29,17 24 7 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Zelina Martin
DC Rychlé šipky Bosonohy
18,2 0,00 8 4 0 27,27 11 3 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Netopil Libor
DC Fako Tuřany
18,0 0,00 8 5 0 33,33 15 5 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Němeček Dominik
DC Double Tops Omega
17,4 12,50 8 8 1 21,05 19 4 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Přikryl Pavel
Tricksters Brno
16,7 0,00 8 5 0 16,67 12 2 8 0,67 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
452. Šindelář Karel
DC Milénium Bystřice n P.
16,7 0,00 8 4 0 33,33 12 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Kocian Roman
ŠK South Stars Opatovice B
16,4 20,00 8 5 1 18,18 11 2 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Procházka Michal 1985
Bullovci Křenovice B
16,1 12,50 8 8 1 16,67 18 3 5 0,28 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
455. Musil Petr
Bullovci Křenovice A
16,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Adámek Libor
Rumíci Krhov
13,3 0,00 12 6 0 20,00 15 3 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Ondrášek Martin
Chicago 30
12,8 9,09 12 11 1 16,00 25 4 5 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Kopuletý Michal
M 13 Darts Club Brno
12,8 8,33 12 12 1 12,00 25 3 7 0,28 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
459. Janíková Petra
Troublegang Brno
12,1 0,00 12 6 0 14,29 14 2 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Švec Jiří
Hoteliéři Usobrno B
11,3 0,00 12 6 0 20,00 15 3 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Forberger Jakub
Pirania
11,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Šelc Martin
Sýpkaři by SportBar 77
10,0 0,00 12 6 0 14,29 14 2 2 0,14 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
463. Driml Jakub
DC Milénium Bystřice n P.
10,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Číhalová Klára
Tricksters Brno
10,0 0,00 8 4 0 11,11 9 1 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
465. Neubauerová Kateřina
Molly Darts Club
5,7 0,00 12 7 0 0,00 14 0 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
466. Pilař Richard
DC Sport Barbarians Třebíč
4,2 0,00 12 6 0 0,00 12 0 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Sušilová Sabina
Bullovci Křenovice B
3,8 0,00 8 6 0 7,69 13 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Růžička Jakub
DC Double Tops Omega
0,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Rajniak Alexander
WC Šipkouni
  100,00 12 4 4 100,00 8 8 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
470. Beránek Richard
PPaO Tuřany
  100,00 12 4 4 88,89 9 8 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Navrátil Ivo
ŠK Strmeň Popovice
  100,00 12 4 4 88,89 9 8 8 0,89 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
472. Hřebíček Zdeněk
Molly Darts Club
  100,00 12 4 4 80,00 10 8 7 0,70 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
473. Kroupa Vladimír
DC Cobra Brno
  100,00 12 4 4 80,00 10 8 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
474. Mikula Marek
Hoteliéři Usobrno B
  100,00 12 4 4 80,00 10 8 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
475. Nesrsta Radek
DC Minibaroni B Brno
  100,00 12 4 4 72,73 11 8 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
476. Dvořáček Roman 1988
Dělníci Blansko
  100,00 12 3 3 75,00 8 6 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
477. Papoušek Jan
DC Sport Barbarians Třebíč
  100,00 12 2 2 100,00 4 4 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Šeda Marek
ŠK Strmeň Popovice
  100,00 12 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Dvořák František
ALK Brumov
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 1 0,50 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
480. Kulhavý Radim
DC Knajp Riders Letovice
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 3 1,50 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
481. Vyška Miroslav
DC Tečkaři
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Antl Tomáš
Hornets Adamov
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 4 1,33 1 0,33 1 0,33 0 0 0 0
483. Beranová Květa
DC Orli Ráječko
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Hebelka Roman
TJ Babylon Němčice B
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Kopčík Ondřej
DC Hor Boj Elita
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Pavlík Martin
DC Bernard kuželna Rosice
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Pouchlý Miroslav
Šenkýři Brno
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Šemora Petr
Bat Bar Brno
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Vinklárek Radek
Rumoví pralinky
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Žilka Michal
Hoteliéři Usobrno A
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Kopečný Milan
Příšerky Stvolová
  80,00 12 5 4 69,23 13 9 11 0,85 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Knecht Josef
DC Kolečko Extra
  80,00 12 5 4 66,67 12 8 10 0,83 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
493. Bednář Zdeněk
Čajda Kuřim
  75,00 12 4 3 75,00 8 6 10 1,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
494. Jaroš Marek
DC Sport Barbarians Třebíč
  75,00 12 4 3 75,00 8 6 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Prudil David
DC Triple X Letovice
  75,00 12 4 3 75,00 8 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Štolpa Roman
DC Pivárna Sloup A
  75,00 12 4 3 75,00 8 6 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Bahula Jan
Siga Brno
  75,00 12 4 3 70,00 10 7 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Šmíd Petr
Dělníci Blansko
  75,00 12 4 3 70,00 10 7 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
499. Kleveta Jan
Honzíkova cesta Brno
  75,00 12 4 3 66,67 9 6 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Kratochvíl Tomáš
Havrani
  75,00 12 4 3 66,67 9 6 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Meluzín Ivo
DC Pivárna Sloup A
  75,00 12 4 3 66,67 9 6 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
502. Řehoř Stanislav
Frčky Ivančice
  75,00 12 4 3 66,67 9 6 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
503. Vávrů Lukáš
DC Tečkaři
  75,00 12 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Ladýř Lukáš
Čajda Kuřim
  75,00 12 4 3 63,64 11 7 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
505. Gáll Petr
ŠK Blansko pivovar Č.H
  75,00 12 4 3 60,00 10 6 18 1,80 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
506. Hyhlík Jan
Novinka z PBL
  75,00 12 4 3 58,33 12 7 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Dočkal Petr
Ex na Ex
  66,67 8 3 2 62,50 8 5 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Sedláček Jiří
DC Bejvávalo U Kolečka B
  66,67 12 3 2 50,00 8 4 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Jirků Radek
Dělníci Blansko
  60,00 12 5 3 58,33 12 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Drahoš Jiří
ŠK Strmeň Popovice
  60,00 12 5 3 57,14 14 8 7 0,50 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
511. Pařez Martin
ŠK Strmeň Popovice
  60,00 12 5 3 54,55 11 6 12 1,09 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
512. Dufek Karel
DC Kolečko Majťáci
  50,00 12 4 2 55,56 9 5 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Balcárek Robert
ŠK Mimoni Brno
  50,00 12 4 2 54,55 11 6 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
514. Kříž Jiří
Čajda Kuřim
  50,00 12 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Hebelka Leoš
DC Pivárna Sloup B
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 7 0,70 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
516. Stolař Radoslav
Minibaroni z Kuželny
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 5 0,50 4 0,40 1 0,10 1 0 0 0
517. Štembera Jiří
DC Zenit Deštná A
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Bouda Marek
DC Bikers Sloup
  50,00 12 4 2 50,00 8 4 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Nečas Marek
Hornets Adamov
  50,00 12 4 2 45,45 11 5 12 1,09 6 0,55 0 0,00 0 0 0 0
520. Fiala Michal
ŠK Strmeň Popovice
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 8 0,89 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
521. Pařízek Jiří
DC Triple X Letovice
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Tesař Petr
Šipkaři Budišov
  50,00 12 4 2 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Müller Lukáš
Ta tam byla Brno
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Paděra Augustýn
Rumíci Krhov
  50,00 12 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Šlapanský Radek
Frčky Ivančice
  50,00 12 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Zourek Martin
DC Bejvávalo U Kolečka
  50,00 12 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Bořil Miroslav
PBL 45 Brno
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Holík Martin
Šenkýři Brno
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 4 1,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
529. Houšť Jaroslav
L.H. Bar Kyjov
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Pulcová Andrea
Příšerky Stvolová
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Sobotka Jakub
Dělníci Blansko
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Vlach Patrik
Hornets Adamov
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Horňák Michal
L.H. Bar Kyjov
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
534. Kobelka Martin
DC Zenit Deštná B
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Šamšula Michal
DC Na Středy
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Tulis Miroslav
Dream Team Tenis
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Vejrostová Lucie
Novinka z PBL
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Zemánek Dušan 1965
DC Mário Boskovice A
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
539. Klemensevičová Adéla
Troublegang Brno
  40,00 12 5 2 42,86 14 6 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
540. Liznová Vlasta
DC Haluzáři Cetkovice
  40,00 12 5 2 42,86 14 6 8 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Zemánek Dušan 1992
DC Mário Boskovice A
  40,00 12 5 2 41,67 12 5 9 0,75 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
542. Votrubcová Kateřina
L.H. Bar Kyjov
  40,00 12 5 2 36,36 11 4 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Muhr Petr
Ta tam byla Brno
  33,33 8 3 1 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Stria Petr
DC Meziriver
  33,33 8 3 1 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Wujčík Martin
BraStr Kohoutovice
  33,33 12 3 1 50,00 8 4 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
546. Kolouch Petr
Alejak Sokec Boskovice
  33,33 12 3 1 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Abadžievová Markéta
BraStr Kohoutovice
  33,33 12 3 1 42,86 7 3 6 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Filipovič Štefan
Tricksters Brno
  33,33 8 3 1 42,86 7 3 5 0,71 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
549. Štefík Jiří
DC Frogs Žabčice
  33,33 12 3 1 42,86 7 3 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Halousková Martina
DC Cobra Brno
  33,33 12 3 1 37,50 8 3 2 0,25 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
551. Melichar Jan
DC Hurricane Adamov
  33,33 8 3 1 33,33 6 2 5 0,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
552. Šebelová Tereza
DC Kolečko Majťáci
  33,33 12 3 1 28,57 7 2 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Šenkyřík Michal
Zálesáci
  33,33 12 3 1 28,57 7 2 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Wolf Zdeněk
Dragon Darts Team
  25,00 12 4 1 40,00 10 4 13 1,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
555. Kozlová Kateřina
Phoenix Darts
  25,00 12 4 1 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Richtr Pavel
PPaO Tuřany
  25,00 12 4 1 36,36 11 4 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
557. Labounek Lukáš
Molly Darts Club
  25,00 12 4 1 33,33 9 3 0 0,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
558. Müllerová Iva
Darts of the Dark Side
  25,00 12 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Krejčí Markéta
DC Kolečko Majťáci
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Obrdlík Milan
DC Kolečko Extra
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 11 1,10 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
561. Dvořák Pavel
DC Pivárna Sloup B
  25,00 12 4 1 22,22 9 2 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Macháň Libor
ŠK Vyškov
  25,00 12 4 1 22,22 9 2 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
563. Nedvědický Tomáš 1972
Šipky Ratíškovice
  25,00 12 4 1 22,22 9 2 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
564. Volfová Jana
L.H. Bar Kyjov
  25,00 12 4 1 22,22 9 2 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
565. Jonáková Slávka
DC Vandals Blansko C
  20,00 12 5 1 33,33 12 4 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Mesik Lukáš
DC Vandals Blansko B
  20,00 12 5 1 30,77 13 4 9 0,69 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
567. Novotný Jan 1984
Honzíkova cesta Brno
  20,00 12 5 1 27,27 11 3 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Dyk Roman
BraStr Kohoutovice
  20,00 12 5 1 25,00 12 3 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Jelínek Roman
Frčky Ivančice
  20,00 12 5 1 18,18 11 2 2 0,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
570. Klaška Arnošt
Čajda Kuřim
  20,00 12 5 1 18,18 11 2 0 0,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
571. Kočí Petr
Šipkaři Budišov
  20,00 12 5 1 18,18 11 2 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Pala Lubomír
Alejak Sokec Boskovice
  20,00 12 5 1 18,18 11 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Medek Pavel
DC Cobra Brno
  0,00 12 5 0 23,08 13 3 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Petri Roland
ŠK Černí baroni Boskovice
  0,00 12 5 0 16,67 12 2 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Průša Petr
Chicago 30
  0,00 12 5 0 16,67 12 2 1 0,08 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
576. Slabý Vojtěch
Šipkaři Budišov
  0,00 12 5 0 9,09 11 1 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Kučera Tomáš
DC Vandals Blansko C
  0,00 12 4 0 27,27 11 3 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
578. Hájek Martin
DC Kolečko Majťáci
  0,00 12 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Horychová Stanislava
Liguére Němčany
  0,00 12 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Koubek Michal 1972
DC Osmička Brno
  0,00 12 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Malý Zbyněk
DC Frogs Žabčice
  0,00 12 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Ondroušková Marie
Příšerky Stvolová
  0,00 12 4 0 20,00 10 2 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Škvařil Petr
DC Pivárna Sloup B
  0,00 12 4 0 20,00 10 2 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Hadraba Petr
DC Haluzáři Cetkovice
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Novotná Eliška
Popelka Team
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Pevný Lukáš
Vo Pixel Vedle Brno
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Staněk Petr
DC Zenit Deštná B
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Blažková Jana
Minibaroni z Kuželny
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
589. Kraváček Roman
DC Standarts 26
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Kravárik Kamil
DC Pivárna Sloup B
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Kulhavý Petr
DC Triple X Letovice
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Nevěřilová Eva
M 13 Darts Club Brno
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
593. Paděra Lukáš
Rumíci Krhov
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Cerhák Erik
Mustang Brno B - Němčice
  0,00 12 3 0 25,00 8 2 9 1,13 0 0,00 1 0,13 0 0 0 0
595. Krejčí Václav
DC Sport Barbarians Třebíč
  0,00 12 3 0 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Machálek Tomáš
L.H. Bar Kyjov
  0,00 12 3 0 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Novotný Lukáš
Novinka z PBL
  0,00 12 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Štusáková Silvie
DC Zenit Deštná B
  0,00 12 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Košťál Jiří
DC Fako Tuřany
  0,00 8 3 0 0,00 6 0 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Kouřil Eduard
TJ Babylon Němčice B
  0,00 12 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Skalník Jakub
Novinka z PBL
  0,00 12 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Vala Jiří
Dream Team Tenis
  0,00 12 3 0 0,00 6 0 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Votoupal Marek
Šipkaři Budišov
  0,00 12 3 0 0,00 6 0 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Bednář Jan
PBL 45 Brno
  0,00 12 2 0 33,33 6 2 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
605. Janíček Vlastimil
Rumíci Krhov
  0,00 12 2 0 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
606. Sláma Zdeněk
BraStr Kohoutovice
  0,00 12 2 0 33,33 6 2 2 0,33 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
607. Jaroš Petr
Hoteliéři Usobrno B
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Karpíšek Jan
Sýpkaři by SportBar 77
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Otřísal Jiří
DC Hor Boj Elita
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Palinek Michal
ALK Brumov
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Pokorný Michal 1962
BraStr Kohoutovice
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Smejkal Dušan
Hoteliéři Usobrno C
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Dominik Ondřej
BraStr Kohoutovice
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Floriánová Nicole
Bullovci Křenovice B
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Fröhlich Lukáš
DC Frogs Žabčice
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Horn Marek
Viva Brothers
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Hrbáček Patrik
Šipky Ratíškovice
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 3 0,75 0 0,00 1 0,25 0 0 0 0
618. Jánoš Robert
STS Bulldogs Hodonín
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 5 1,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
619. Klímová Miroslava
Molly Darts Club
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Ladýřová Iveta
Čajda Kuřim
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Pokorná
DC Cobra Brno
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Schwarzer Karel
DC Kolečko Extra
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Strmiska Petr
L.H. Bar Kyjov
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Bachůrek Roman
ŠK Černí baroni Boskovice
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Budík Blahoslav
STS Bulldogs Hodonín
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Fasorová Michaela
O tečku
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Holátková Kateřina
Novinka z PBL
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Lunga Erik
STS Bulldogs Hodonín
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Sedlmajerová Alena
Prckové z Pivního baru
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
630. Strouhal Kamil
DC Hor Boj Elita
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Unger Zdeněk
DC Kolečko Majťáci
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Vodička Roman
DC Fako Tuřany
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
633. Bečková Pavla
Troublegang Brno
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Belokostolský Marek
DC Bulldog Darts
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Hanáková Lucie
DC Tečkaři
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Jambor Antonín
Havrani
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Janíček Martin
DC Frogs Žabčice
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 3 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Konečný Ivan
Titáni Hodonín
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 4 2,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Neubauer Michal
Molly Darts Club
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Pindryč Tomáš
DC Double Tops Omega
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Sup Zdeněk
Ex na Ex
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Ščudlová Šárka
Mistři netrénujou A
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Šeba Vladimír
DC Sport Barbarians Třebíč
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Šimoník Josef
Liguére Němčany
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Vilímek Dušan
Prckové z Pivního baru
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Zbojek Lukáš
DC Hurricane Adamov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 07:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 07:08:11