Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga A (neděle)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 Šenkýři Brno 10 : 8 DC Knajp Riders Letovice Restaurace Stavba, Brno
15:00 Cenek Libor 25 : 21 Kulhavý Radim
1. Ne 16.9.2018 Šipky Ratíškovice 12 : 6 Bullovci Křenovice A Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00 Jandora Pavel 28 : 19 Buchlovský Marcel
1. Ne 16.9.2018 DC Hurricane Adamov 15 : 3 PBL 45 Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudík Milan 32 : 14 Kyzlink David
1. Ne 16.9.2018 DC Easy Game Brno 14 : 4 ŠK Bejvávalo Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Gregor Richard 30 : 12 Veselý Michal
1. Ne 16.9.2018 DC Frogs Žabčice 8 : 10 Hornets Adamov Restaurant Sport, Žabčice
15:00 Skúpý Jan 18 : 25 Dudíková Zdeňka
1. Ne 16.9.2018 Titáni Hodonín 7 : 11 Mustang Brno B - Němčice Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00 Budiš Miroslav 15 : 26 Nárožný Vladimír
2. Ne 30.9.2018 ŠK Vyškov DC Knajp Riders Letovice Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
2. Ne 30.9.2018 Mustang Brno B - Němčice DC Frogs Žabčice Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
2. Ne 30.9.2018 Hornets Adamov DC Easy Game Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
2. Ne 30.9.2018 ŠK Bejvávalo Brno DC Hurricane Adamov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
2. Ne 30.9.2018 PBL 45 Brno Šipky Ratíškovice Pivní bar Lidická, Brno
15:00
2. Ne 30.9.2018 Bullovci Křenovice A Šenkýři Brno Obecní hospoda, Křenovice
15:00
3. Ne 7.10.2018 DC Knajp Riders Letovice Bullovci Křenovice A Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
3. Ne 7.10.2018 Šenkýři Brno PBL 45 Brno Restaurace Stavba, Brno
15:00
3. Ne 7.10.2018 Šipky Ratíškovice ŠK Bejvávalo Brno Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
3. Ne 7.10.2018 DC Hurricane Adamov Hornets Adamov Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
3. Ne 7.10.2018 DC Easy Game Brno Mustang Brno B - Němčice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
3. Ne 7.10.2018 Titáni Hodonín ŠK Vyškov Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
4. Ne 14.10.2018 ŠK Vyškov Bullovci Křenovice A Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
4. Ne 14.10.2018 Mustang Brno B - Němčice DC Hurricane Adamov Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
4. Ne 14.10.2018 Hornets Adamov Šipky Ratíškovice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
4. Ne 14.10.2018 ŠK Bejvávalo Brno Šenkýři Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
4. Ne 14.10.2018 PBL 45 Brno DC Knajp Riders Letovice Pivní bar Lidická, Brno
15:00
4. Ne 14.10.2018 Titáni Hodonín DC Frogs Žabčice Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
5. Ne 21.10.2018 Bullovci Křenovice A PBL 45 Brno Obecní hospoda, Křenovice
15:00
5. Ne 21.10.2018 DC Knajp Riders Letovice ŠK Bejvávalo Brno Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
5. Ne 21.10.2018 Šenkýři Brno Hornets Adamov Restaurace Stavba, Brno
15:00
5. Ne 21.10.2018 Šipky Ratíškovice Mustang Brno B - Němčice Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
5. Ne 21.10.2018 DC Easy Game Brno Titáni Hodonín Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
5. Ne 21.10.2018 DC Frogs Žabčice ŠK Vyškov Restaurant Sport, Žabčice
15:00
6. Ne 28.10.2018 ŠK Vyškov PBL 45 Brno Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
6. Ne 28.10.2018 Mustang Brno B - Němčice Šenkýři Brno Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
6. Ne 28.10.2018 Hornets Adamov DC Knajp Riders Letovice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
6. Ne 28.10.2018 ŠK Bejvávalo Brno Bullovci Křenovice A Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
6. Ne 28.10.2018 DC Frogs Žabčice DC Easy Game Brno Restaurant Sport, Žabčice
15:00
6. Ne 28.10.2018 Titáni Hodonín DC Hurricane Adamov Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
7. Ne 4.11.2018 PBL 45 Brno ŠK Bejvávalo Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00
7. Ne 4.11.2018 Bullovci Křenovice A Hornets Adamov Obecní hospoda, Křenovice
15:00
7. Ne 4.11.2018 DC Knajp Riders Letovice Mustang Brno B - Němčice Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
7. Ne 4.11.2018 Šipky Ratíškovice Titáni Hodonín Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
7. Ne 4.11.2018 DC Hurricane Adamov DC Frogs Žabčice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
7. Ne 4.11.2018 DC Easy Game Brno ŠK Vyškov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
8. Ne 18.11.2018 ŠK Vyškov ŠK Bejvávalo Brno Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
8. Ne 18.11.2018 Mustang Brno B - Němčice Bullovci Křenovice A Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
8. Ne 18.11.2018 Hornets Adamov PBL 45 Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
8. Ne 18.11.2018 DC Easy Game Brno DC Hurricane Adamov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
8. Ne 18.11.2018 DC Frogs Žabčice Šipky Ratíškovice Restaurant Sport, Žabčice
15:00
8. Ne 18.11.2018 Titáni Hodonín Šenkýři Brno Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
9. Ne 25.11.2018 ŠK Bejvávalo Brno Hornets Adamov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
9. Ne 25.11.2018 PBL 45 Brno Mustang Brno B - Němčice Pivní bar Lidická, Brno
15:00
9. Ne 25.11.2018 DC Knajp Riders Letovice Titáni Hodonín Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
9. Ne 25.11.2018 Šenkýři Brno DC Frogs Žabčice Restaurace Stavba, Brno
15:00
9. Ne 25.11.2018 Šipky Ratíškovice DC Easy Game Brno Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
9. Ne 25.11.2018 DC Hurricane Adamov ŠK Vyškov Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
10. Ne 2.12.2018 ŠK Vyškov Hornets Adamov Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
10. Ne 2.12.2018 Mustang Brno B - Němčice ŠK Bejvávalo Brno Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
10. Ne 2.12.2018 DC Hurricane Adamov Šipky Ratíškovice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
10. Ne 2.12.2018 DC Easy Game Brno Šenkýři Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
10. Ne 2.12.2018 DC Frogs Žabčice DC Knajp Riders Letovice Restaurant Sport, Žabčice
15:00
10. Ne 2.12.2018 Titáni Hodonín Bullovci Křenovice A Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
11. Ne 9.12.2018 Hornets Adamov Mustang Brno B - Němčice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
11. Ne 9.12.2018 PBL 45 Brno Titáni Hodonín Pivní bar Lidická, Brno
15:00
11. Ne 9.12.2018 Bullovci Křenovice A DC Frogs Žabčice Obecní hospoda, Křenovice
15:00
11. Ne 9.12.2018 DC Knajp Riders Letovice DC Easy Game Brno Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
11. Ne 9.12.2018 Šenkýři Brno DC Hurricane Adamov Restaurace Stavba, Brno
15:00
11. Ne 9.12.2018 Šipky Ratíškovice ŠK Vyškov Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
12. Ne 16.12.2018 ŠK Vyškov Mustang Brno B - Němčice Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
12. Ne 16.12.2018 Šipky Ratíškovice Šenkýři Brno Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
12. Ne 16.12.2018 DC Hurricane Adamov DC Knajp Riders Letovice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
12. Ne 16.12.2018 DC Easy Game Brno Bullovci Křenovice A Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
12. Ne 16.12.2018 DC Frogs Žabčice PBL 45 Brno Restaurant Sport, Žabčice
15:00
12. Ne 16.12.2018 Titáni Hodonín ŠK Bejvávalo Brno Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
13. Ne 6.1.2019 Hornets Adamov Titáni Hodonín Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
13. Ne 6.1.2019 ŠK Bejvávalo Brno DC Frogs Žabčice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
13. Ne 6.1.2019 PBL 45 Brno DC Easy Game Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00
13. Ne 6.1.2019 Bullovci Křenovice A DC Hurricane Adamov Obecní hospoda, Křenovice
15:00
13. Ne 6.1.2019 DC Knajp Riders Letovice Šipky Ratíškovice Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
13. Ne 6.1.2019 Šenkýři Brno ŠK Vyškov Restaurace Stavba, Brno
15:00
14. Ne 27.1.2019 DC Knajp Riders Letovice Šenkýři Brno Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
14. Ne 27.1.2019 Bullovci Křenovice A Šipky Ratíškovice Obecní hospoda, Křenovice
15:00
14. Ne 27.1.2019 PBL 45 Brno DC Hurricane Adamov Pivní bar Lidická, Brno
15:00
14. Ne 27.1.2019 ŠK Bejvávalo Brno DC Easy Game Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
14. Ne 27.1.2019 Hornets Adamov DC Frogs Žabčice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
14. Ne 27.1.2019 Mustang Brno B - Němčice Titáni Hodonín Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
15. Ne 3.2.2019 DC Knajp Riders Letovice ŠK Vyškov Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
15. Ne 3.2.2019 DC Frogs Žabčice Mustang Brno B - Němčice Restaurant Sport, Žabčice
15:00
15. Ne 3.2.2019 DC Easy Game Brno Hornets Adamov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
15. Ne 3.2.2019 DC Hurricane Adamov ŠK Bejvávalo Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
15. Ne 3.2.2019 Šipky Ratíškovice PBL 45 Brno Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
15. Ne 3.2.2019 Šenkýři Brno Bullovci Křenovice A Restaurace Stavba, Brno
15:00
16. Ne 10.2.2019 Bullovci Křenovice A DC Knajp Riders Letovice Obecní hospoda, Křenovice
15:00
16. Ne 10.2.2019 PBL 45 Brno Šenkýři Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00
16. Ne 10.2.2019 ŠK Bejvávalo Brno Šipky Ratíškovice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
16. Ne 10.2.2019 Hornets Adamov DC Hurricane Adamov Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
16. Ne 10.2.2019 Mustang Brno B - Němčice DC Easy Game Brno Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
16. Ne 10.2.2019 ŠK Vyškov Titáni Hodonín Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
17. Ne 24.2.2019 Bullovci Křenovice A ŠK Vyškov Obecní hospoda, Křenovice
15:00
17. Ne 24.2.2019 DC Hurricane Adamov Mustang Brno B - Němčice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
17. Ne 24.2.2019 Šipky Ratíškovice Hornets Adamov Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
17. Ne 24.2.2019 Šenkýři Brno ŠK Bejvávalo Brno Restaurace Stavba, Brno
15:00
17. Ne 24.2.2019 DC Knajp Riders Letovice PBL 45 Brno Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
17. Ne 24.2.2019 DC Frogs Žabčice Titáni Hodonín Restaurant Sport, Žabčice
15:00
18. Ne 3.3.2019 PBL 45 Brno Bullovci Křenovice A Pivní bar Lidická, Brno
15:00
18. Ne 3.3.2019 ŠK Bejvávalo Brno DC Knajp Riders Letovice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
18. Ne 3.3.2019 Hornets Adamov Šenkýři Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
18. Ne 3.3.2019 Mustang Brno B - Němčice Šipky Ratíškovice Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
18. Ne 3.3.2019 Titáni Hodonín DC Easy Game Brno Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
18. Ne 3.3.2019 ŠK Vyškov DC Frogs Žabčice Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
19. Ne 10.3.2019 PBL 45 Brno ŠK Vyškov Pivní bar Lidická, Brno
15:00
19. Ne 10.3.2019 Šenkýři Brno Mustang Brno B - Němčice Restaurace Stavba, Brno
15:00
19. Ne 10.3.2019 DC Knajp Riders Letovice Hornets Adamov Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
19. Ne 10.3.2019 Bullovci Křenovice A ŠK Bejvávalo Brno Obecní hospoda, Křenovice
15:00
19. Ne 10.3.2019 DC Easy Game Brno DC Frogs Žabčice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
19. Ne 10.3.2019 DC Hurricane Adamov Titáni Hodonín Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
20. Ne 17.3.2019 ŠK Bejvávalo Brno PBL 45 Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
20. Ne 17.3.2019 Hornets Adamov Bullovci Křenovice A Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
20. Ne 17.3.2019 Mustang Brno B - Němčice DC Knajp Riders Letovice Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
20. Ne 17.3.2019 Titáni Hodonín Šipky Ratíškovice Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
20. Ne 17.3.2019 DC Frogs Žabčice DC Hurricane Adamov Restaurant Sport, Žabčice
15:00
20. Ne 17.3.2019 ŠK Vyškov DC Easy Game Brno Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
21. Ne 24.3.2019 ŠK Bejvávalo Brno ŠK Vyškov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
21. Ne 24.3.2019 Bullovci Křenovice A Mustang Brno B - Němčice Obecní hospoda, Křenovice
15:00
21. Ne 24.3.2019 PBL 45 Brno Hornets Adamov Pivní bar Lidická, Brno
15:00
21. Ne 24.3.2019 DC Hurricane Adamov DC Easy Game Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
21. Ne 24.3.2019 Šipky Ratíškovice DC Frogs Žabčice Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
21. Ne 24.3.2019 Šenkýři Brno Titáni Hodonín Restaurace Stavba, Brno
15:00
22. Ne 31.3.2019 Hornets Adamov ŠK Bejvávalo Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
22. Ne 31.3.2019 Mustang Brno B - Němčice PBL 45 Brno Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
22. Ne 31.3.2019 Titáni Hodonín DC Knajp Riders Letovice Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
22. Ne 31.3.2019 DC Frogs Žabčice Šenkýři Brno Restaurant Sport, Žabčice
15:00
22. Ne 31.3.2019 DC Easy Game Brno Šipky Ratíškovice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
22. Ne 31.3.2019 ŠK Vyškov DC Hurricane Adamov Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
23. Ne 7.4.2019 Hornets Adamov ŠK Vyškov Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
23. Ne 7.4.2019 ŠK Bejvávalo Brno Mustang Brno B - Němčice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
23. Ne 7.4.2019 Šipky Ratíškovice DC Hurricane Adamov Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
23. Ne 7.4.2019 Šenkýři Brno DC Easy Game Brno Restaurace Stavba, Brno
15:00
23. Ne 7.4.2019 DC Knajp Riders Letovice DC Frogs Žabčice Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
23. Ne 7.4.2019 Bullovci Křenovice A Titáni Hodonín Obecní hospoda, Křenovice
15:00
24. Ne 14.4.2019 Mustang Brno B - Němčice Hornets Adamov Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
24. Ne 14.4.2019 Titáni Hodonín PBL 45 Brno Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
24. Ne 14.4.2019 DC Frogs Žabčice Bullovci Křenovice A Restaurant Sport, Žabčice
15:00
24. Ne 14.4.2019 DC Easy Game Brno DC Knajp Riders Letovice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
24. Ne 14.4.2019 DC Hurricane Adamov Šenkýři Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
24. Ne 14.4.2019 ŠK Vyškov Šipky Ratíškovice Restaurace Moravan, Vyškov
15:00
25. Ne 5.5.2019 Mustang Brno B - Němčice ŠK Vyškov Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
25. Ne 5.5.2019 Šenkýři Brno Šipky Ratíškovice Restaurace Stavba, Brno
15:00
25. Ne 5.5.2019 DC Knajp Riders Letovice DC Hurricane Adamov Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
25. Ne 5.5.2019 Bullovci Křenovice A DC Easy Game Brno Obecní hospoda, Křenovice
15:00
25. Ne 5.5.2019 PBL 45 Brno DC Frogs Žabčice Pivní bar Lidická, Brno
15:00
25. Ne 5.5.2019 ŠK Bejvávalo Brno Titáni Hodonín Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
26. Ne 12.5.2019 Titáni Hodonín Hornets Adamov Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
26. Ne 12.5.2019 DC Frogs Žabčice ŠK Bejvávalo Brno Restaurant Sport, Žabčice
15:00
26. Ne 12.5.2019 DC Easy Game Brno PBL 45 Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
26. Ne 12.5.2019 DC Hurricane Adamov Bullovci Křenovice A Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
26. Ne 12.5.2019 Šipky Ratíškovice DC Knajp Riders Letovice Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
26. Ne 12.5.2019 ŠK Vyškov Šenkýři Brno Restaurace Moravan, Vyškov
15:00

Extraliga B (čtvrtek)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 20.9.2018 Old Boys Brno Šilingrák Team Brno B Herna bar Cristal, Rosice
18:00
1. Čt 20.9.2018 Trimetal Brno Šilingrák Team Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
1. Čt 20.9.2018 Snipers Brno Yellow fish Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
1. Čt 20.9.2018 Juniorky Brno Darts klub Nouzka Vyškov Na Kulecu, Brno
18:00
1. Čt 20.9.2018 GLG Velešovice Rakol Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
2. St 26.9.2018 Šilingrák Team Brno Old Boys Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
2. Čt 27.9.2018 Rakol Brno Šilingrák Team Brno B Pivnice U Ričího, Brno
18:00
2. Čt 27.9.2018 Darts klub Nouzka Vyškov Snipers Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
2. Čt 27.9.2018 Yellow fish Brno Trimetal Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
2. Čt 27.9.2018 GLG Velešovice Juniorky Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
3. Čt 4.10.2018 Šilingrák Team Brno B Šilingrák Team Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
3. Čt 4.10.2018 Old Boys Brno Yellow fish Brno Herna bar Cristal, Rosice
18:00
3. Čt 4.10.2018 Trimetal Brno Darts klub Nouzka Vyškov Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
3. Čt 4.10.2018 Snipers Brno GLG Velešovice Rocky sport bar, Brno
18:00
3. Čt 4.10.2018 Juniorky Brno Rakol Brno Na Kulecu, Brno
18:00
4. Čt 11.10.2018 Rakol Brno Šilingrák Team Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
4. Čt 11.10.2018 Darts klub Nouzka Vyškov Old Boys Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
4. Čt 11.10.2018 Yellow fish Brno Šilingrák Team Brno B Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
4. Čt 11.10.2018 Juniorky Brno Snipers Brno Na Kulecu, Brno
18:00
4. Čt 11.10.2018 GLG Velešovice Trimetal Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
5. St 17.10.2018 Šilingrák Team Brno Yellow fish Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
5. Čt 18.10.2018 Šilingrák Team Brno B Darts klub Nouzka Vyškov Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
5. Čt 18.10.2018 Old Boys Brno GLG Velešovice Herna bar Cristal, Rosice
18:00
5. Čt 18.10.2018 Trimetal Brno Juniorky Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
5. Čt 18.10.2018 Snipers Brno Rakol Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
6. Čt 25.10.2018 Rakol Brno Yellow fish Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
6. Čt 25.10.2018 Darts klub Nouzka Vyškov Šilingrák Team Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
6. Čt 25.10.2018 Snipers Brno Trimetal Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
6. Čt 25.10.2018 Juniorky Brno Old Boys Brno Na Kulecu, Brno
18:00
6. Čt 25.10.2018 GLG Velešovice Šilingrák Team Brno B Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
7. St 31.10.2018 Šilingrák Team Brno GLG Velešovice Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
7. Čt 1.11.2018 Yellow fish Brno Darts klub Nouzka Vyškov Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
7. Čt 1.11.2018 Šilingrák Team Brno B Juniorky Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
7. Čt 1.11.2018 Old Boys Brno Snipers Brno Herna bar Cristal, Rosice
18:00
7. Čt 1.11.2018 Trimetal Brno Rakol Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
8. Čt 15.11.2018 Rakol Brno Darts klub Nouzka Vyškov Pivnice U Ričího, Brno
18:00
8. Čt 15.11.2018 Trimetal Brno Old Boys Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
8. Čt 15.11.2018 Snipers Brno Šilingrák Team Brno B Rocky sport bar, Brno
18:00
8. Čt 15.11.2018 Juniorky Brno Šilingrák Team Brno Na Kulecu, Brno
18:00
8. Čt 15.11.2018 GLG Velešovice Yellow fish Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
9. St 21.11.2018 Šilingrák Team Brno Snipers Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
9. Čt 22.11.2018 Darts klub Nouzka Vyškov GLG Velešovice Club 2 V, Vyškov
18:00
9. Čt 22.11.2018 Yellow fish Brno Juniorky Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
9. Čt 22.11.2018 Šilingrák Team Brno B Trimetal Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
9. Čt 22.11.2018 Old Boys Brno Rakol Brno Herna bar Cristal, Rosice
18:00
10. St 28.11.2018 Šilingrák Team Brno Trimetal Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
10. Čt 29.11.2018 Šilingrák Team Brno B Old Boys Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
10. Čt 29.11.2018 Yellow fish Brno Snipers Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
10. Čt 29.11.2018 Darts klub Nouzka Vyškov Juniorky Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
10. Čt 29.11.2018 Rakol Brno GLG Velešovice Pivnice U Ričího, Brno
18:00
11. Čt 6.12.2018 Šilingrák Team Brno B Rakol Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
11. Čt 6.12.2018 Snipers Brno Darts klub Nouzka Vyškov Rocky sport bar, Brno
18:00
11. Čt 6.12.2018 Trimetal Brno Yellow fish Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
11. Čt 6.12.2018 Old Boys Brno Šilingrák Team Brno Herna bar Cristal, Rosice
18:00
11. Čt 6.12.2018 Juniorky Brno GLG Velešovice Na Kulecu, Brno
18:00
12. St 12.12.2018 Šilingrák Team Brno Šilingrák Team Brno B Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
12. Čt 13.12.2018 Yellow fish Brno Old Boys Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
12. Čt 13.12.2018 Darts klub Nouzka Vyškov Trimetal Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
12. Čt 13.12.2018 GLG Velešovice Snipers Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
12. Čt 13.12.2018 Rakol Brno Juniorky Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
13. St 19.12.2018 Šilingrák Team Brno Rakol Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
13. Čt 20.12.2018 Old Boys Brno Darts klub Nouzka Vyškov Herna bar Cristal, Rosice
18:00
13. Čt 20.12.2018 Šilingrák Team Brno B Yellow fish Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
13. Čt 20.12.2018 Snipers Brno Juniorky Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
13. Čt 20.12.2018 Trimetal Brno GLG Velešovice Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
14. Čt 3.1.2019 Yellow fish Brno Šilingrák Team Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
14. Čt 3.1.2019 Darts klub Nouzka Vyškov Šilingrák Team Brno B Club 2 V, Vyškov
18:00
14. Čt 3.1.2019 GLG Velešovice Old Boys Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
14. Čt 3.1.2019 Juniorky Brno Trimetal Brno Na Kulecu, Brno
18:00
14. Čt 3.1.2019 Rakol Brno Snipers Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
15. St 9.1.2019 Šilingrák Team Brno Darts klub Nouzka Vyškov Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
15. Čt 10.1.2019 Yellow fish Brno Rakol Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
15. Čt 10.1.2019 Trimetal Brno Snipers Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
15. Čt 10.1.2019 Old Boys Brno Juniorky Brno Herna bar Cristal, Rosice
18:00
15. Čt 10.1.2019 Šilingrák Team Brno B GLG Velešovice Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
16. Čt 7.2.2019 Darts klub Nouzka Vyškov Yellow fish Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
16. Čt 7.2.2019 GLG Velešovice Šilingrák Team Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
16. Čt 7.2.2019 Juniorky Brno Šilingrák Team Brno B Na Kulecu, Brno
18:00
16. Čt 7.2.2019 Snipers Brno Old Boys Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
16. Čt 7.2.2019 Rakol Brno Trimetal Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
17. St 13.2.2019 Šilingrák Team Brno Juniorky Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
17. Čt 14.2.2019 Darts klub Nouzka Vyškov Rakol Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
17. Čt 14.2.2019 Old Boys Brno Trimetal Brno Herna bar Cristal, Rosice
18:00
17. Čt 14.2.2019 Šilingrák Team Brno B Snipers Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
17. Čt 14.2.2019 Yellow fish Brno GLG Velešovice Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
18. Čt 21.2.2019 GLG Velešovice Darts klub Nouzka Vyškov Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
18. Čt 21.2.2019 Juniorky Brno Yellow fish Brno Na Kulecu, Brno
18:00
18. Čt 21.2.2019 Snipers Brno Šilingrák Team Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
18. Čt 21.2.2019 Trimetal Brno Šilingrák Team Brno B Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
18. Čt 21.2.2019 Rakol Brno Old Boys Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
19. Čt 28.2.2019 Old Boys Brno Šilingrák Team Brno B Herna bar Cristal, Rosice
18:00
19. Čt 28.2.2019 Trimetal Brno Šilingrák Team Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
19. Čt 28.2.2019 Snipers Brno Yellow fish Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
19. Čt 28.2.2019 Juniorky Brno Darts klub Nouzka Vyškov Na Kulecu, Brno
18:00
19. Čt 28.2.2019 GLG Velešovice Rakol Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
20. St 6.3.2019 Šilingrák Team Brno Old Boys Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
20. Čt 7.3.2019 Rakol Brno Šilingrák Team Brno B Pivnice U Ričího, Brno
18:00
20. Čt 7.3.2019 Darts klub Nouzka Vyškov Snipers Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
20. Čt 7.3.2019 Yellow fish Brno Trimetal Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
20. Čt 7.3.2019 GLG Velešovice Juniorky Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
21. Čt 14.3.2019 Šilingrák Team Brno B Šilingrák Team Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
21. Čt 14.3.2019 Old Boys Brno Yellow fish Brno Herna bar Cristal, Rosice
18:00
21. Čt 14.3.2019 Trimetal Brno Darts klub Nouzka Vyškov Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
21. Čt 14.3.2019 Snipers Brno GLG Velešovice Rocky sport bar, Brno
18:00
21. Čt 14.3.2019 Juniorky Brno Rakol Brno Na Kulecu, Brno
18:00
22. Čt 21.3.2019 Rakol Brno Šilingrák Team Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
22. Čt 21.3.2019 Darts klub Nouzka Vyškov Old Boys Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
22. Čt 21.3.2019 Yellow fish Brno Šilingrák Team Brno B Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
22. Čt 21.3.2019 Juniorky Brno Snipers Brno Na Kulecu, Brno
18:00
22. Čt 21.3.2019 GLG Velešovice Trimetal Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
23. St 27.3.2019 Šilingrák Team Brno Yellow fish Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
23. Čt 28.3.2019 Šilingrák Team Brno B Darts klub Nouzka Vyškov Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
23. Čt 28.3.2019 Old Boys Brno GLG Velešovice Herna bar Cristal, Rosice
18:00
23. Čt 28.3.2019 Trimetal Brno Juniorky Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
23. Čt 28.3.2019 Snipers Brno Rakol Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
24. Čt 4.4.2019 Rakol Brno Yellow fish Brno Pivnice U Ričího, Brno
18:00
24. Čt 4.4.2019 Darts klub Nouzka Vyškov Šilingrák Team Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
24. Čt 4.4.2019 Snipers Brno Trimetal Brno Rocky sport bar, Brno
18:00
24. Čt 4.4.2019 Juniorky Brno Old Boys Brno Na Kulecu, Brno
18:00
24. Čt 4.4.2019 GLG Velešovice Šilingrák Team Brno B Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
25. St 10.4.2019 Šilingrák Team Brno GLG Velešovice Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
25. Čt 11.4.2019 Yellow fish Brno Darts klub Nouzka Vyškov Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
25. Čt 11.4.2019 Šilingrák Team Brno B Juniorky Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
25. Čt 11.4.2019 Old Boys Brno Snipers Brno Herna bar Cristal, Rosice
18:00
25. Čt 11.4.2019 Trimetal Brno Rakol Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
26. Čt 25.4.2019 Rakol Brno Darts klub Nouzka Vyškov Pivnice U Ričího, Brno
18:00
26. Čt 25.4.2019 Trimetal Brno Old Boys Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
26. Čt 25.4.2019 Snipers Brno Šilingrák Team Brno B Rocky sport bar, Brno
18:00
26. Čt 25.4.2019 Juniorky Brno Šilingrák Team Brno Na Kulecu, Brno
18:00
26. Čt 25.4.2019 GLG Velešovice Yellow fish Brno Velas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice
18:00
27. St 1.5.2019 Šilingrák Team Brno Snipers Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
27. Čt 2.5.2019 Darts klub Nouzka Vyškov GLG Velešovice Club 2 V, Vyškov
18:00
27. Čt 2.5.2019 Yellow fish Brno Juniorky Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno
18:00
27. Čt 2.5.2019 Šilingrák Team Brno B Trimetal Brno Brno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
27. Čt 2.5.2019 Old Boys Brno Rakol Brno Herna bar Cristal, Rosice
18:00

1. liga A (neděle)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 16.9.2018 ALK Brumov 9 : 10 Stavba Brno Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00 Palinek Michal 23 : 25 Abrahámek Dušan
1. Ne 16.9.2018 Zálesáci Třebíč 8 : 10 Siga Brno Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00 Svoboda Lukáš 21 : 20 Tlamka Jiří
1. Ne 16.9.2018 Prckové z Pivního baru Brno 4 : 14 ŠK Strmeň Popovice Pivní bar Lidická, Brno
15:00 Bořil Miroslav 12 : 31 Brůžek Jan
1. Ne 16.9.2018 DC Vandals Blansko 10 : 8 Havrani Brno Lesná Restaurace Papučárna, Blansko
15:00 Hanák Martin 21 : 21 Matuška Radek
1. Ne 16.9.2018 Honzíkova cesta Brno 11 : 7 PPaO Tuřany Unleaded Coffee, Brno
15:00 Sekora Lukáš 26 : 17 Vymazal Stanislav
2. Ne 30.9.2018 ALK Brumov Zálesáci Třebíč Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
2. Ne 30.9.2018 Havrani Brno Lesná Honzíkova cesta Brno Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
2. Ne 30.9.2018 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice DC Vandals Blansko Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
2. Ne 30.9.2018 Siga Brno Prckové z Pivního baru Brno Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
2. Ne 30.9.2018 Stavba Brno PPaO Tuřany Restaurace Stavba, Brno
15:00
3. Ne 7.10.2018 Zálesáci Třebíč Stavba Brno Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00
3. Ne 7.10.2018 Prckové z Pivního baru Brno ALK Brumov Pivní bar Lidická, Brno
15:00
3. Ne 7.10.2018 DC Vandals Blansko ŠK Strmeň Popovice Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
3. Ne 7.10.2018 Honzíkova cesta Brno DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Unleaded Coffee, Brno
15:00
3. Ne 7.10.2018 PPaO Tuřany Havrani Brno Lesná Restaurace Fako, Brno
15:00
4. Ne 14.10.2018 Zálesáci Třebíč Prckové z Pivního baru Brno Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00
4. Ne 14.10.2018 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice PPaO Tuřany Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
4. Ne 14.10.2018 ŠK Strmeň Popovice Honzíkova cesta Brno Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
4. Ne 14.10.2018 Siga Brno DC Vandals Blansko Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
4. Ne 14.10.2018 Stavba Brno Havrani Brno Lesná Restaurace Stavba, Brno
15:00
5. Ne 21.10.2018 Prckové z Pivního baru Brno Stavba Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00
5. Ne 21.10.2018 DC Vandals Blansko ALK Brumov Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
5. Ne 21.10.2018 Honzíkova cesta Brno Siga Brno Unleaded Coffee, Brno
15:00
5. Ne 21.10.2018 PPaO Tuřany ŠK Strmeň Popovice Restaurace Fako, Brno
15:00
5. Ne 21.10.2018 Havrani Brno Lesná DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
6. Ne 28.10.2018 ALK Brumov Honzíkova cesta Brno Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
6. Ne 28.10.2018 Zálesáci Třebíč DC Vandals Blansko Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00
6. Ne 28.10.2018 ŠK Strmeň Popovice Havrani Brno Lesná Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
6. Ne 28.10.2018 Siga Brno PPaO Tuřany Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
6. Ne 28.10.2018 Stavba Brno DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Restaurace Stavba, Brno
15:00
7. Ne 4.11.2018 DC Vandals Blansko Prckové z Pivního baru Brno Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
7. Ne 4.11.2018 Honzíkova cesta Brno Zálesáci Třebíč Unleaded Coffee, Brno
15:00
7. Ne 4.11.2018 PPaO Tuřany ALK Brumov Restaurace Fako, Brno
15:00
7. Ne 4.11.2018 Havrani Brno Lesná Siga Brno Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
7. Ne 4.11.2018 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice ŠK Strmeň Popovice Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
8. Ne 18.11.2018 ALK Brumov Havrani Brno Lesná Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
8. Ne 18.11.2018 Zálesáci Třebíč PPaO Tuřany Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00
8. Ne 18.11.2018 Prckové z Pivního baru Brno Honzíkova cesta Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00
8. Ne 18.11.2018 Siga Brno DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
8. Ne 18.11.2018 Stavba Brno ŠK Strmeň Popovice Restaurace Stavba, Brno
15:00
9. Ne 25.11.2018 DC Vandals Blansko Stavba Brno Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
9. Ne 25.11.2018 PPaO Tuřany Prckové z Pivního baru Brno Restaurace Fako, Brno
15:00
9. Ne 25.11.2018 Havrani Brno Lesná Zálesáci Třebíč Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
9. Ne 25.11.2018 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice ALK Brumov Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
9. Ne 25.11.2018 ŠK Strmeň Popovice Siga Brno Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
10. Ne 2.12.2018 ALK Brumov ŠK Strmeň Popovice Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
10. Ne 2.12.2018 Zálesáci Třebíč DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00
10. Ne 2.12.2018 Prckové z Pivního baru Brno Havrani Brno Lesná Pivní bar Lidická, Brno
15:00
10. Ne 2.12.2018 DC Vandals Blansko Honzíkova cesta Brno Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
10. Ne 2.12.2018 Stavba Brno Siga Brno Restaurace Stavba, Brno
15:00
11. Ne 9.12.2018 Honzíkova cesta Brno Stavba Brno Unleaded Coffee, Brno
15:00
11. Ne 9.12.2018 PPaO Tuřany DC Vandals Blansko Restaurace Fako, Brno
15:00
11. Ne 9.12.2018 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Prckové z Pivního baru Brno Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
11. Ne 9.12.2018 ŠK Strmeň Popovice Zálesáci Třebíč Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
11. Ne 9.12.2018 Siga Brno ALK Brumov Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
12. Ne 27.1.2019 Stavba Brno ALK Brumov Restaurace Stavba, Brno
15:00
12. Ne 27.1.2019 Siga Brno Zálesáci Třebíč Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
12. Ne 27.1.2019 ŠK Strmeň Popovice Prckové z Pivního baru Brno Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
12. Ne 27.1.2019 Havrani Brno Lesná DC Vandals Blansko Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
12. Ne 27.1.2019 PPaO Tuřany Honzíkova cesta Brno Restaurace Fako, Brno
15:00
13. Ne 3.2.2019 Zálesáci Třebíč ALK Brumov Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00
13. Ne 3.2.2019 Honzíkova cesta Brno Havrani Brno Lesná Unleaded Coffee, Brno
15:00
13. Ne 3.2.2019 DC Vandals Blansko DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
13. Ne 3.2.2019 Prckové z Pivního baru Brno Siga Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00
13. Ne 3.2.2019 PPaO Tuřany Stavba Brno Restaurace Fako, Brno
15:00
14. Ne 10.2.2019 Stavba Brno Zálesáci Třebíč Restaurace Stavba, Brno
15:00
14. Ne 10.2.2019 ALK Brumov Prckové z Pivního baru Brno Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
14. Ne 10.2.2019 ŠK Strmeň Popovice DC Vandals Blansko Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
14. Ne 10.2.2019 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Honzíkova cesta Brno Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
14. Ne 10.2.2019 Havrani Brno Lesná PPaO Tuřany Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
15. Ne 24.2.2019 Prckové z Pivního baru Brno Zálesáci Třebíč Pivní bar Lidická, Brno
15:00
15. Ne 24.2.2019 PPaO Tuřany DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Restaurace Fako, Brno
15:00
15. Ne 24.2.2019 Honzíkova cesta Brno ŠK Strmeň Popovice Unleaded Coffee, Brno
15:00
15. Ne 24.2.2019 DC Vandals Blansko Siga Brno Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
15. Ne 24.2.2019 Havrani Brno Lesná Stavba Brno Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
16. Ne 3.3.2019 Stavba Brno Prckové z Pivního baru Brno Restaurace Stavba, Brno
15:00
16. Ne 3.3.2019 ALK Brumov DC Vandals Blansko Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
16. Ne 3.3.2019 Siga Brno Honzíkova cesta Brno Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
16. Ne 3.3.2019 ŠK Strmeň Popovice PPaO Tuřany Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
16. Ne 3.3.2019 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Havrani Brno Lesná Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
17. Ne 10.3.2019 Honzíkova cesta Brno ALK Brumov Unleaded Coffee, Brno
15:00
17. Ne 10.3.2019 DC Vandals Blansko Zálesáci Třebíč Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
17. Ne 10.3.2019 Havrani Brno Lesná ŠK Strmeň Popovice Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
17. Ne 10.3.2019 PPaO Tuřany Siga Brno Restaurace Fako, Brno
15:00
17. Ne 10.3.2019 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Stavba Brno Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
18. Ne 17.3.2019 Prckové z Pivního baru Brno DC Vandals Blansko Pivní bar Lidická, Brno
15:00
18. Ne 17.3.2019 Zálesáci Třebíč Honzíkova cesta Brno Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00
18. Ne 17.3.2019 ALK Brumov PPaO Tuřany Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
18. Ne 17.3.2019 Siga Brno Havrani Brno Lesná Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
18. Ne 17.3.2019 ŠK Strmeň Popovice DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
19. Ne 24.3.2019 Havrani Brno Lesná ALK Brumov Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
19. Ne 24.3.2019 PPaO Tuřany Zálesáci Třebíč Restaurace Fako, Brno
15:00
19. Ne 24.3.2019 Honzíkova cesta Brno Prckové z Pivního baru Brno Unleaded Coffee, Brno
15:00
19. Ne 24.3.2019 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Siga Brno Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
19. Ne 24.3.2019 ŠK Strmeň Popovice Stavba Brno Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
20. Ne 31.3.2019 Stavba Brno DC Vandals Blansko Restaurace Stavba, Brno
15:00
20. Ne 31.3.2019 Prckové z Pivního baru Brno PPaO Tuřany Pivní bar Lidická, Brno
15:00
20. Ne 31.3.2019 Zálesáci Třebíč Havrani Brno Lesná Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00
20. Ne 31.3.2019 ALK Brumov DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
20. Ne 31.3.2019 Siga Brno ŠK Strmeň Popovice Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
21. Ne 7.4.2019 ŠK Strmeň Popovice ALK Brumov Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
21. Ne 7.4.2019 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Zálesáci Třebíč Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
21. Ne 7.4.2019 Havrani Brno Lesná Prckové z Pivního baru Brno Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
21. Ne 7.4.2019 Honzíkova cesta Brno DC Vandals Blansko Unleaded Coffee, Brno
15:00
21. Ne 7.4.2019 Siga Brno Stavba Brno Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
22. Ne 14.4.2019 Stavba Brno Honzíkova cesta Brno Restaurace Stavba, Brno
15:00
22. Ne 14.4.2019 DC Vandals Blansko PPaO Tuřany Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
22. Ne 14.4.2019 Prckové z Pivního baru Brno DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Pivní bar Lidická, Brno
15:00
22. Ne 14.4.2019 Zálesáci Třebíč ŠK Strmeň Popovice Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00
22. Ne 14.4.2019 ALK Brumov Siga Brno Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00

1. liga B (čtvrtek)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 20.9.2018 Rozruch Van Morrison Brno DC Raptors Brankovice Rest.Van Morrison, Brno
18:00
1. Čt 20.9.2018 Darts Hodějice Wolf gang Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
1. Čt 20.9.2018 Darts Club 2 V Vyškov Zběsile a rychle Vyškov Club 2 V, Vyškov
18:00
1. Čt 20.9.2018 Zámečtí páni Rebešovice To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
1. Čt 20.9.2018 Psí Vojáci Bučovice Frogs Žabčice BOO Bar, Bučovice
18:00
2. Čt 27.9.2018 Rozruch Van Morrison Brno Darts Hodějice Rest.Van Morrison, Brno
18:00
2. Čt 27.9.2018 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Psí Vojáci Bučovice Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
2. Čt 27.9.2018 Zběsile a rychle Vyškov Zámečtí páni Rebešovice Club 2 V, Vyškov
18:00
2. Čt 27.9.2018 Wolf gang Brno Darts Club 2 V Vyškov Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
2. Čt 27.9.2018 DC Raptors Brankovice Frogs Žabčice Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
3. Čt 4.10.2018 Darts Hodějice DC Raptors Brankovice Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
3. Čt 4.10.2018 Darts Club 2 V Vyškov Rozruch Van Morrison Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
3. Čt 4.10.2018 Zámečtí páni Rebešovice Wolf gang Brno Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
3. Čt 4.10.2018 Psí Vojáci Bučovice Zběsile a rychle Vyškov BOO Bar, Bučovice
18:00
3. Čt 4.10.2018 Frogs Žabčice To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
4. Čt 11.10.2018 Rozruch Van Morrison Brno Zámečtí páni Rebešovice Rest.Van Morrison, Brno
18:00
4. Čt 11.10.2018 Darts Hodějice Darts Club 2 V Vyškov Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
4. Čt 11.10.2018 Zběsile a rychle Vyškov Frogs Žabčice Club 2 V, Vyškov
18:00
4. Čt 11.10.2018 Wolf gang Brno Psí Vojáci Bučovice Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
4. Čt 11.10.2018 DC Raptors Brankovice To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
5. Čt 18.10.2018 Darts Club 2 V Vyškov DC Raptors Brankovice Club 2 V, Vyškov
18:00
5. Čt 18.10.2018 Zámečtí páni Rebešovice Darts Hodějice Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
5. Čt 18.10.2018 Psí Vojáci Bučovice Rozruch Van Morrison Brno BOO Bar, Bučovice
18:00
5. Čt 18.10.2018 Frogs Žabčice Wolf gang Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
5. Čt 18.10.2018 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Zběsile a rychle Vyškov Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
6. Čt 25.10.2018 Rozruch Van Morrison Brno Frogs Žabčice Rest.Van Morrison, Brno
18:00
6. Čt 25.10.2018 Darts Hodějice Psí Vojáci Bučovice Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
6. Čt 25.10.2018 Darts Club 2 V Vyškov Zámečtí páni Rebešovice Club 2 V, Vyškov
18:00
6. Čt 25.10.2018 Wolf gang Brno To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
6. Čt 25.10.2018 DC Raptors Brankovice Zběsile a rychle Vyškov Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
7. Čt 1.11.2018 Zámečtí páni Rebešovice DC Raptors Brankovice Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
7. Čt 1.11.2018 Psí Vojáci Bučovice Darts Club 2 V Vyškov BOO Bar, Bučovice
18:00
7. Čt 1.11.2018 Frogs Žabčice Darts Hodějice Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
7. Čt 1.11.2018 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Rozruch Van Morrison Brno Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
7. Čt 1.11.2018 Zběsile a rychle Vyškov Wolf gang Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
8. Čt 15.11.2018 Rozruch Van Morrison Brno Zběsile a rychle Vyškov Rest.Van Morrison, Brno
18:00
8. Čt 15.11.2018 Darts Hodějice To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
8. Čt 15.11.2018 Darts Club 2 V Vyškov Frogs Žabčice Club 2 V, Vyškov
18:00
8. Čt 15.11.2018 Zámečtí páni Rebešovice Psí Vojáci Bučovice Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
8. Čt 15.11.2018 DC Raptors Brankovice Wolf gang Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
9. Čt 22.11.2018 Psí Vojáci Bučovice DC Raptors Brankovice BOO Bar, Bučovice
18:00
9. Čt 22.11.2018 Frogs Žabčice Zámečtí páni Rebešovice Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
9. Čt 22.11.2018 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Darts Club 2 V Vyškov Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
9. Čt 22.11.2018 Zběsile a rychle Vyškov Darts Hodějice Club 2 V, Vyškov
18:00
9. Čt 22.11.2018 Wolf gang Brno Rozruch Van Morrison Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
10. Čt 29.11.2018 DC Raptors Brankovice Rozruch Van Morrison Brno Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
10. Čt 29.11.2018 Wolf gang Brno Darts Hodějice Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
10. Čt 29.11.2018 Zběsile a rychle Vyškov Darts Club 2 V Vyškov Club 2 V, Vyškov
18:00
10. Čt 29.11.2018 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Zámečtí páni Rebešovice Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
10. Čt 29.11.2018 Frogs Žabčice Psí Vojáci Bučovice Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
11. Čt 6.12.2018 Darts Hodějice Rozruch Van Morrison Brno Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
11. Čt 6.12.2018 Psí Vojáci Bučovice To je Vonoo Bílovice nad Svitavou BOO Bar, Bučovice
18:00
11. Čt 6.12.2018 Zámečtí páni Rebešovice Zběsile a rychle Vyškov Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
11. Čt 6.12.2018 Darts Club 2 V Vyškov Wolf gang Brno Club 2 V, Vyškov
18:00
11. Čt 6.12.2018 Frogs Žabčice DC Raptors Brankovice Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
12. Čt 13.12.2018 DC Raptors Brankovice Darts Hodějice Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
12. Čt 13.12.2018 Rozruch Van Morrison Brno Darts Club 2 V Vyškov Rest.Van Morrison, Brno
18:00
12. Čt 13.12.2018 Wolf gang Brno Zámečtí páni Rebešovice Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
12. Čt 13.12.2018 Zběsile a rychle Vyškov Psí Vojáci Bučovice Club 2 V, Vyškov
18:00
12. Čt 13.12.2018 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Frogs Žabčice Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
13. Čt 20.12.2018 Zámečtí páni Rebešovice Rozruch Van Morrison Brno Zámecká restaurace, Rebešovice
18:00
13. Čt 20.12.2018 Darts Club 2 V Vyškov Darts Hodějice Club 2 V, Vyškov
18:00
13. Čt 20.12.2018 Frogs Žabčice Zběsile a rychle Vyškov Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
13. Čt 20.12.2018 Psí Vojáci Bučovice Wolf gang Brno BOO Bar, Bučovice
18:00
13. Čt 20.12.2018 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou DC Raptors Brankovice Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou
18:00
14. Čt 3.1.2019 DC Raptors Brankovice Darts Club 2 V Vyškov Obecní hospoda Brankovice, Brankovice
18:00
14. Čt 3.1.2019 Darts Hodějice Zámečtí páni Rebešovice Sokolovna Hodějice, Hodějice
18:00
14. Čt 3.1.2019 Rozruch Van Morrison Brno Psí Vojáci Bučovice Rest.Van Morrison, Brno
18:00
14. Čt 3.1.2019 Wolf gang Brno Frogs Žabčice Stará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno
18:00
14. Čt 3.1.2019 Zběsile a rychle Vyškov To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Club 2 V, Vyškov
18:00
15. Čt 10.1.2019 Frogs Žabčice Rozruch Van Morrison Brno Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00