Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 24.9.2017 Mustang Brno B - Němčice 10 : 8 Šenkýři Brno Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00 Khýr Milan 24 : 17 Cenek Libor
1. Ne 24.9.2017 Hornets Adamov 11 : 7 DC Frogs Žabčice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudíková Zdeňka 24 : 20 Pokorný Michal
1. Ne 24.9.2017 STS Bulldogs Hodonín 7 : 11 DC Hurricane Adamov Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00 Jánoš Robert 22 : 24 Dudík Milan
1. Ne 24.9.2017 DC Knajp Riders Letovice 15 : 3 Šipky Ratíškovice Pohostinství Deštná, Letovice
15:00 Chladil Vlastislav 33 : 11 Jandora Pavel
1. Ne 24.9.2017 DC Kolečko Extra 8 : 10 ŠK Vyškov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Abrahámek Dušan 17 : 24 Matoušek Petr
2. Ne 8.10.2017 ŠK Vyškov 10 : 8 Šenkýři Brno U divokých koček, Vyškov
15:00 Matoušek Petr 22 : 23 Cenek Libor
2. Ne 8.10.2017 Šipky Ratíškovice 10 : 9 STS Bulldogs Hodonín Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00 Jandora Pavel 22 : 23 Jánoš Robert
2. Ne 8.10.2017 DC Hurricane Adamov 7 : 11 Hornets Adamov Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudík Milan 19 : 24 Dudíková Zdeňka
2. Ne 8.10.2017 ŠK Blansko pivovar Č.H 6 : 12 Mustang Brno B - Němčice Restaurace Papučárna, Blansko
15:00 Krejčí Radim 16 : 28 Khýr Milan
2. Ne 8.10.2017 DC Kolečko Extra 5 : 13 DC Knajp Riders Letovice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Abrahámek Dušan 12 : 28 Chladil Vlastislav
3. Ne 15.10.2017 Šenkýři Brno 12 : 6 ŠK Blansko pivovar Č.H Restaurace na Chajdě, Brno
15:00 Cenek Libor 27 : 15 Krejčí Radim
3. Ne 15.10.2017 Mustang Brno B - Němčice 17 : 1 DC Frogs Žabčice Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00 Khýr Milan 35 : 11 Pokorný Michal
3. Ne 15.10.2017 Hornets Adamov 10 : 8 Šipky Ratíškovice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudíková Zdeňka 24 : 22 Jandora Pavel
3. Ne 15.10.2017 STS Bulldogs Hodonín 11 : 7 DC Kolečko Extra Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00 Jánoš Robert 24 : 18 Abrahámek Dušan
3. Ne 15.10.2017 DC Knajp Riders Letovice 12 : 6 ŠK Vyškov Pohostinství Deštná, Letovice
15:00 Chladil Vlastislav 26 : 17 Březovský Bořivoj
4. Ne 22.10.2017 ŠK Vyškov 13 : 5 ŠK Blansko pivovar Č.H U divokých koček, Vyškov
15:00 Matoušek Petr 29 : 13 Krejčí Radim
4. Ne 22.10.2017 DC Hurricane Adamov 6 : 12 Mustang Brno B - Němčice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudík Milan 19 : 26 Khýr Milan
4. Ne 22.10.2017 DC Frogs Žabčice 10 : 9 Šenkýři Brno Restaurant Sport, Žabčice
15:00 Pokorný Michal 23 : 22 Cenek Libor
4. Ne 22.10.2017 DC Knajp Riders Letovice 5 : 13 STS Bulldogs Hodonín Pohostinství Deštná, Letovice
15:00 Kulhavý Radim 19 : 29 Budík Blahoslav
4. Ne 22.10.2017 DC Kolečko Extra 5 : 13 Hornets Adamov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Abrahámek Dušan 17 : 29 Dudíková Zdeňka
5. Ne 29.10.2017 ŠK Blansko pivovar Č.H 10 : 8 DC Frogs Žabčice Restaurace Papučárna, Blansko
15:00 Krejčí Radim 23 : 24 Pokorný Michal
5. Ne 29.10.2017 Šenkýři Brno 3 : 15 DC Hurricane Adamov Restaurace na Chajdě, Brno
15:00 Cenek Libor 12 : 32 Šeba Martin
5. Ne 29.10.2017 Hornets Adamov 8 : 10 DC Knajp Riders Letovice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudíková Zdeňka 22 : 25 Kulhavý Radim
5. Ne 29.10.2017 STS Bulldogs Hodonín 7 : 11 ŠK Vyškov Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00 Jánoš Robert 19 : 26 Matoušek Petr
6. Ne 5.11.2017 ŠK Vyškov 11 : 7 DC Frogs Žabčice U divokých koček, Vyškov
15:00 Matoušek Petr 25 : 20 Pokorný Michal
6. Ne 5.11.2017 Šipky Ratíškovice 11 : 7 Šenkýři Brno Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00 Jandora Pavel 28 : 20 Kobzák Pavel
6. Ne 5.11.2017 DC Hurricane Adamov 14 : 4 ŠK Blansko pivovar Č.H Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudík Milan 30 : 11 Krejčí Radim
6. Ne 5.11.2017 STS Bulldogs Hodonín 8 : 10 Hornets Adamov Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00 Jánoš Robert 21 : 26 Dudíková Zdeňka
6. Ne 5.11.2017 DC Kolečko Extra 4 : 14 Mustang Brno B - Němčice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Abrahámek Dušan 10 : 31 Nárožný Vladimír
7. Ne 12.11.2017 DC Frogs Žabčice 10 : 8 DC Hurricane Adamov Restaurant Sport, Žabčice
15:00 Pokorný Michal 25 : 20 Šeba Martin
7. Ne 12.11.2017 ŠK Blansko pivovar Č.H 4 : 14 Šipky Ratíškovice Restaurace Papučárna, Blansko
15:00 Krejčí Radim 13 : 29 Jandora Pavel
7. Ne 12.11.2017 Šenkýři Brno 9 : 10 DC Kolečko Extra Restaurace na Chajdě, Brno
15:00 Cenek Libor 20 : 22 Koubek Michal
7. Ne 12.11.2017 Mustang Brno B - Němčice 10 : 8 DC Knajp Riders Letovice Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00 Khýr Milan 23 : 20 Chladil Vlastislav
7. Ne 12.11.2017 Hornets Adamov 11 : 7 ŠK Vyškov Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudíková Zdeňka 27 : 21 Matoušek Petr
8. Ne 19.11.2017 ŠK Vyškov 10 : 9 DC Hurricane Adamov U divokých koček, Vyškov
15:00 Matoušek Petr 26 : 23 Šeba Martin
8. Ne 19.11.2017 Šipky Ratíškovice 9 : 10 DC Frogs Žabčice Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00 Jandora Pavel 20 : 22 Pokorný Michal
8. Ne 19.11.2017 STS Bulldogs Hodonín 8 : 10 Mustang Brno B - Němčice Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00 Konečný Michal 19 : 24 Khýr Milan
8. Ne 19.11.2017 DC Knajp Riders Letovice 11 : 7 Šenkýři Brno Pohostinství Deštná, Letovice
15:00 Kulhavý Radim 26 : 17 Cenek Libor
8. Ne 19.11.2017 DC Kolečko Extra 12 : 6 ŠK Blansko pivovar Č.H Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Abrahámek Dušan 28 : 17 Krejčí Radim
9. Ne 3.12.2017 DC Hurricane Adamov 11 : 7 Šipky Ratíškovice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudík Milan 24 : 19 Jandora Pavel
9. Ne 3.12.2017 DC Frogs Žabčice 14 : 4 DC Kolečko Extra Restaurant Sport, Žabčice
15:00 Pokorný Michal 29 : 12 Abrahámek Dušan
9. Ne 3.12.2017 ŠK Blansko pivovar Č.H 6 : 12 DC Knajp Riders Letovice Restaurace Papučárna, Blansko
15:00 Krejčí Radim 16 : 25 Kulhavý Radim
9. Ne 3.12.2017 Šenkýři Brno 8 : 10 STS Bulldogs Hodonín Restaurace na Chajdě, Brno
15:00 Cenek Libor 20 : 23 Konečný Michal
9. Ne 3.12.2017 Mustang Brno B - Němčice 9 : 10 Hornets Adamov Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00 Khýr Milan 21 : 22 Dudíková Zdeňka
10. Ne 10.12.2017 ŠK Vyškov 11 : 7 Šipky Ratíškovice U divokých koček, Vyškov
15:00 Matoušek Petr 27 : 22 Jandora Pavel
10. Ne 10.12.2017 Hornets Adamov 13 : 5 Šenkýři Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00 Dudíková Zdeňka 30 : 14 Cenek Libor
10. Ne 10.12.2017 STS Bulldogs Hodonín 13 : 5 ŠK Blansko pivovar Č.H Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00 Jánoš Robert 28 : 15 Krejčí Radim
10. Ne 10.12.2017 DC Knajp Riders Letovice 6 : 12 DC Frogs Žabčice Pohostinství Deštná, Letovice
15:00 Kulhavý Radim 17 : 27 Pokorný Michal
10. Ne 10.12.2017 DC Kolečko Extra 4 : 14 DC Hurricane Adamov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Abrahámek Dušan 12 : 32 Dudík Milan
11. Ne 17.12.2017 Šipky Ratíškovice DC Kolečko Extra Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
11. Ne 17.12.2017 DC Hurricane Adamov DC Knajp Riders Letovice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
11. Ne 17.12.2017 ŠK Blansko pivovar Č.H Hornets Adamov Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
11. Ne 17.12.2017 Mustang Brno B - Němčice ŠK Vyškov Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
5. Ne 21.1.2018 Mustang Brno B - Němčice 0 : 18 Šipky Ratíškovice Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00 0 : 36
11. Ne 21.1.2018 DC Frogs Žabčice STS Bulldogs Hodonín Restaurant Sport, Žabčice
15:00
12. Ne 28.1.2018 Šenkýři Brno Mustang Brno B - Němčice Restaurace na Chajdě, Brno
15:00
12. Ne 28.1.2018 DC Frogs Žabčice Hornets Adamov Restaurant Sport, Žabčice
15:00
12. Ne 28.1.2018 DC Hurricane Adamov STS Bulldogs Hodonín Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
12. Ne 28.1.2018 Šipky Ratíškovice DC Knajp Riders Letovice Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
12. Ne 28.1.2018 ŠK Vyškov DC Kolečko Extra U divokých koček, Vyškov
15:00
13. Ne 4.2.2018 Šenkýři Brno ŠK Vyškov Restaurace na Chajdě, Brno
15:00
13. Ne 4.2.2018 STS Bulldogs Hodonín Šipky Ratíškovice Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
13. Ne 4.2.2018 Hornets Adamov DC Hurricane Adamov Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
13. Ne 4.2.2018 Mustang Brno B - Němčice ŠK Blansko pivovar Č.H Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
13. Ne 4.2.2018 DC Knajp Riders Letovice DC Kolečko Extra Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
14. Ne 11.2.2018 ŠK Blansko pivovar Č.H Šenkýři Brno Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
14. Ne 11.2.2018 DC Frogs Žabčice Mustang Brno B - Němčice Restaurant Sport, Žabčice
15:00
14. Ne 11.2.2018 Šipky Ratíškovice Hornets Adamov Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
14. Ne 11.2.2018 DC Kolečko Extra STS Bulldogs Hodonín Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
14. Ne 11.2.2018 ŠK Vyškov DC Knajp Riders Letovice U divokých koček, Vyškov
15:00
15. Ne 25.2.2018 ŠK Blansko pivovar Č.H ŠK Vyškov Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
15. Ne 25.2.2018 Mustang Brno B - Němčice DC Hurricane Adamov Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
15. Ne 25.2.2018 Šenkýři Brno DC Frogs Žabčice Restaurace na Chajdě, Brno
15:00
15. Ne 25.2.2018 STS Bulldogs Hodonín DC Knajp Riders Letovice Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
15. Ne 25.2.2018 Hornets Adamov DC Kolečko Extra Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
16. Ne 4.3.2018 DC Frogs Žabčice ŠK Blansko pivovar Č.H Restaurant Sport, Žabčice
15:00
16. Ne 4.3.2018 DC Hurricane Adamov Šenkýři Brno Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
16. Ne 4.3.2018 Šipky Ratíškovice Mustang Brno B - Němčice Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
16. Ne 4.3.2018 DC Knajp Riders Letovice Hornets Adamov Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
16. Ne 4.3.2018 ŠK Vyškov STS Bulldogs Hodonín U divokých koček, Vyškov
15:00
17. Ne 11.3.2018 DC Frogs Žabčice ŠK Vyškov Restaurant Sport, Žabčice
15:00
17. Ne 11.3.2018 Šenkýři Brno Šipky Ratíškovice Restaurace na Chajdě, Brno
15:00
17. Ne 11.3.2018 ŠK Blansko pivovar Č.H DC Hurricane Adamov Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
17. Ne 11.3.2018 Hornets Adamov STS Bulldogs Hodonín Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
17. Ne 11.3.2018 Mustang Brno B - Němčice DC Kolečko Extra Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
18. Ne 18.3.2018 DC Hurricane Adamov DC Frogs Žabčice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
18. Ne 18.3.2018 Šipky Ratíškovice ŠK Blansko pivovar Č.H Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
18. Ne 18.3.2018 DC Kolečko Extra Šenkýři Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
18. Ne 18.3.2018 DC Knajp Riders Letovice Mustang Brno B - Němčice Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
18. Ne 18.3.2018 ŠK Vyškov Hornets Adamov U divokých koček, Vyškov
15:00
19. Ne 25.3.2018 DC Hurricane Adamov ŠK Vyškov Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
19. Ne 25.3.2018 DC Frogs Žabčice Šipky Ratíškovice Restaurant Sport, Žabčice
15:00
19. Ne 25.3.2018 Mustang Brno B - Němčice STS Bulldogs Hodonín Hostinec Sokolovna Němčice, Němčice
15:00
19. Ne 25.3.2018 Šenkýři Brno DC Knajp Riders Letovice Restaurace na Chajdě, Brno
15:00
19. Ne 25.3.2018 ŠK Blansko pivovar Č.H DC Kolečko Extra Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
20. Ne 8.4.2018 Šipky Ratíškovice DC Hurricane Adamov Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
20. Ne 8.4.2018 DC Kolečko Extra DC Frogs Žabčice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
20. Ne 8.4.2018 DC Knajp Riders Letovice ŠK Blansko pivovar Č.H Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
20. Ne 8.4.2018 STS Bulldogs Hodonín Šenkýři Brno Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
20. Ne 8.4.2018 Hornets Adamov Mustang Brno B - Němčice Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
21. Ne 15.4.2018 Šipky Ratíškovice ŠK Vyškov Restaurace Sport Ratíškovice, Ratíškovice
15:00
21. Ne 15.4.2018 Šenkýři Brno Hornets Adamov Restaurace na Chajdě, Brno
15:00
21. Ne 15.4.2018 ŠK Blansko pivovar Č.H STS Bulldogs Hodonín Restaurace Papučárna, Blansko
15:00
21. Ne 15.4.2018 DC Frogs Žabčice DC Knajp Riders Letovice Restaurant Sport, Žabčice
15:00
21. Ne 15.4.2018 DC Hurricane Adamov DC Kolečko Extra Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
22. Ne 29.4.2018 DC Kolečko Extra Šipky Ratíškovice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
22. Ne 29.4.2018 DC Knajp Riders Letovice DC Hurricane Adamov Pohostinství Deštná, Letovice
15:00
22. Ne 29.4.2018 STS Bulldogs Hodonín DC Frogs Žabčice Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
22. Ne 29.4.2018 Hornets Adamov ŠK Blansko pivovar Č.H Šipkový klub Adamov, Adamov
15:00
22. Ne 29.4.2018 ŠK Vyškov Mustang Brno B - Němčice U divokých koček, Vyškov
15:00

1. liga A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 24.9.2017 ALK Brumov 14 : 4 PPaO Tuřany Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00 Musil Tomáš 31 : 14 Vymazal Stanislav
1. Ne 24.9.2017 DC Easy Game 16 : 2 M 13 Darts Club Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Gregor Richard 33 : 8 Kopuletý Michal
1. Ne 24.9.2017 Bullovci Křenovice A 7 : 11 Titáni Hodonín Obecní hospoda, Křenovice
15:00 Küblová Martina 23 : 26 Budiš Miroslav
1. Ne 24.9.2017 DC Bulldog Darts 5 : 13 DC Bejvávalo U Kolečka M 13 Darts Club, Brno
15:00 Šváb Václav 16 : 27 Veselý Michal
1. Ne 1.10.2017 PBL 45 Brno 11 : 7 DC Hor Boj Elita Pivní bar Lidická, Brno
15:00 Kyzlink David 25 : 19 Dulínek Zdeněk
2. Ne 8.10.2017 DC Hor Boj Elita 9 : 10 PPaO Tuřany Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00 Dulínek Zdeněk 24 : 24 Vymazal Stanislav
2. Ne 8.10.2017 DC Bejvávalo U Kolečka 14 : 4 Frčáci Avion Ivančice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Veselý Michal 30 : 11 Matoušek Petr
2. Ne 8.10.2017 Titáni Hodonín 10 : 8 DC Easy Game Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00 Budiš Miroslav 21 : 24 Gregor Richard
2. Ne 8.10.2017 M 13 Darts Club Brno 7 : 11 ALK Brumov M 13 Darts Club, Brno
15:00 Kopuletý Michal 19 : 25 Musil Tomáš
2. Ne 8.10.2017 PBL 45 Brno 11 : 7 DC Bulldog Darts Pivní bar Lidická, Brno
15:00 Kyzlink David 25 : 17 Šváb Václav
3. Ne 15.10.2017 PPaO Tuřany 12 : 6 M 13 Darts Club Brno Restaurace Fako, Brno
15:00 Vymazal Stanislav 26 : 13 Kopuletý Michal
3. Ne 15.10.2017 ALK Brumov 8 : 10 Titáni Hodonín Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00 Musil Tomáš 21 : 25 Budiš Miroslav
3. Ne 15.10.2017 Bullovci Křenovice A 7 : 11 DC Bejvávalo U Kolečka Obecní hospoda, Křenovice
15:00 Kovač Antonín 19 : 27 Veselý Michal
3. Ne 15.10.2017 Frčáci Avion Ivančice 6 : 12 PBL 45 Brno Matty Aréna, Ivančice
15:00 Matoušek Petr 16 : 28 Kyzlink David
3. Ne 15.10.2017 DC Bulldog Darts 11 : 7 DC Hor Boj Elita M 13 Darts Club, Brno
15:00 Šváb Václav 25 : 20 Dulínek Zdeněk
4. Ne 22.10.2017 DC Hor Boj Elita 10 : 8 M 13 Darts Club Brno Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00 Toncar Martin 23 : 21 Kopuletý Michal
4. Ne 22.10.2017 DC Bejvávalo U Kolečka 6 : 12 DC Easy Game Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Veselý Michal 16 : 27 Gregor Richard
4. Ne 22.10.2017 Titáni Hodonín 10 : 8 PPaO Tuřany Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00 Budiš Miroslav 24 : 18 Vymazal Stanislav
4. Ne 22.10.2017 DC Bulldog Darts 10 : 8 Frčáci Avion Ivančice M 13 Darts Club, Brno
15:00 Šváb Václav 23 : 21 Matoušek Petr
4. Ne 22.10.2017 PBL 45 Brno 14 : 4 Bullovci Křenovice A Pivní bar Lidická, Brno
15:00 Kyzlink David 30 : 15 Küblová Martina
5. Ne 29.10.2017 M 13 Darts Club Brno 7 : 11 Titáni Hodonín M 13 Darts Club, Brno
15:00 Kopuletý Michal 18 : 24 Budiš Miroslav
5. Ne 29.10.2017 ALK Brumov 6 : 12 DC Bejvávalo U Kolečka Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00 Musil Tomáš 17 : 28 Veselý Michal
5. Ne 29.10.2017 DC Easy Game 7 : 11 PBL 45 Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Gregor Richard 19 : 23 Kyzlink David
5. Ne 29.10.2017 Bullovci Křenovice A 8 : 10 DC Bulldog Darts Obecní hospoda, Křenovice
15:00 Kovač Antonín 20 : 23 Šváb Václav
5. Ne 29.10.2017 Frčáci Avion Ivančice 10 : 8 DC Hor Boj Elita Matty Aréna, Ivančice
15:00 Matoušek Petr 23 : 22 Dulínek Zdeněk
6. Ne 5.11.2017 DC Hor Boj Elita 9 : 10 Titáni Hodonín Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00 Dulínek Zdeněk 22 : 25 Budiš Miroslav
6. Ne 5.11.2017 DC Bejvávalo U Kolečka 12 : 6 PPaO Tuřany Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Veselý Michal 29 : 15 Vymazal Stanislav
6. Ne 5.11.2017 Frčáci Avion Ivančice 7 : 11 Bullovci Křenovice A Matty Aréna, Ivančice
15:00 Matoušek Petr 22 : 23 Küblová Martina
6. Ne 5.11.2017 DC Bulldog Darts 8 : 10 DC Easy Game M 13 Darts Club, Brno
15:00 Šváb Václav 23 : 25 Gregor Richard
6. Ne 5.11.2017 PBL 45 Brno 15 : 3 ALK Brumov Pivní bar Lidická, Brno
15:00 Kyzlink David 31 : 11 Palinek Michal
7. Ne 12.11.2017 M 13 Darts Club Brno 7 : 11 DC Bejvávalo U Kolečka M 13 Darts Club, Brno
15:00 Kopuletý Michal 19 : 23 Veselý Michal
7. Ne 12.11.2017 PPaO Tuřany 14 : 4 PBL 45 Brno Restaurace Fako, Brno
15:00 Vymazal Stanislav 28 : 11 Kyzlink David
7. Ne 12.11.2017 ALK Brumov 13 : 5 DC Bulldog Darts Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00 Musil Tomáš 31 : 13 Šváb Václav
7. Ne 12.11.2017 DC Easy Game 10 : 9 Frčáci Avion Ivančice Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Gregor Richard 24 : 23 Matoušek Petr
7. Ne 12.11.2017 Bullovci Křenovice A 11 : 7 DC Hor Boj Elita Obecní hospoda, Křenovice
15:00 Buchlovský Marcel 27 : 19 Toncar Martin
8. Ne 19.11.2017 DC Bejvávalo U Kolečka 10 : 8 Titáni Hodonín Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Veselý Michal 22 : 20 Budiš Miroslav
8. Ne 19.11.2017 Bullovci Křenovice A 7 : 11 DC Easy Game Obecní hospoda, Křenovice
15:00 Küblová Martina 17 : 26 Gregor Richard
8. Ne 19.11.2017 Frčáci Avion Ivančice 8 : 10 ALK Brumov Matty Aréna, Ivančice
15:00 Matoušek Petr 20 : 22 Musil Tomáš
8. Ne 19.11.2017 DC Bulldog Darts 12 : 6 PPaO Tuřany M 13 Darts Club, Brno
15:00 Šváb Václav 26 : 21 Vymazal Stanislav
8. Ne 19.11.2017 PBL 45 Brno 16 : 2 M 13 Darts Club Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00 Kyzlink David 33 : 9 Kopuletý Michal
9. Ne 3.12.2017 PPaO Tuřany 10 : 8 Frčáci Avion Ivančice Restaurace Fako, Brno
15:00 Vymazal Stanislav 25 : 19 Matoušek Petr
9. Ne 3.12.2017 ALK Brumov 7 : 11 Bullovci Křenovice A Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00 Musil Tomáš 18 : 26 Musil Petr
9. Ne 3.12.2017 DC Easy Game 12 : 6 DC Hor Boj Elita Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Gregor Richard 28 : 15 Toncar Martin
10. Ne 10.12.2017 DC Hor Boj Elita 12 : 6 DC Bejvávalo U Kolečka Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00 Dulínek Zdeněk 27 : 15 Sedlák Ladislav
10. Ne 10.12.2017 DC Easy Game 11 : 7 ALK Brumov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00 Gregor Richard 23 : 15 Papírník Jan
10. Ne 10.12.2017 Bullovci Křenovice A 11 : 7 PPaO Tuřany Obecní hospoda, Křenovice
15:00 Buchlovský Marcel 28 : 17 Vymazal Stanislav
10. Ne 10.12.2017 Frčáci Avion Ivančice 12 : 6 M 13 Darts Club Brno Matty Aréna, Ivančice
15:00 Matoušek Petr 29 : 17 Kopuletý Michal
10. Ne 10.12.2017 DC Bulldog Darts 8 : 10 Titáni Hodonín M 13 Darts Club, Brno
15:00 Šváb Václav 22 : 25 Budiš Miroslav
11. Ne 17.12.2017 DC Bejvávalo U Kolečka PBL 45 Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
11. Ne 17.12.2017 Titáni Hodonín Frčáci Avion Ivančice Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
11. Ne 17.12.2017 M 13 Darts Club Brno Bullovci Křenovice A M 13 Darts Club, Brno
15:00
11. Ne 17.12.2017 PPaO Tuřany DC Easy Game Restaurace Fako, Brno
15:00
11. Ne 17.12.2017 ALK Brumov DC Hor Boj Elita Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
9. 19.1.2018 M 13 Darts Club Brno 0 : 18 DC Bulldog Darts M 13 Darts Club, Brno
18:00 0 : 36
12. Ne 28.1.2018 PPaO Tuřany ALK Brumov Restaurace Fako, Brno
15:00
12. Ne 28.1.2018 M 13 Darts Club Brno DC Easy Game M 13 Darts Club, Brno
15:00
12. Ne 28.1.2018 Titáni Hodonín Bullovci Křenovice A Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
12. Ne 28.1.2018 DC Bejvávalo U Kolečka DC Bulldog Darts Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
12. Ne 28.1.2018 DC Hor Boj Elita PBL 45 Brno Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
13. Ne 4.2.2018 PPaO Tuřany DC Hor Boj Elita Restaurace Fako, Brno
15:00
13. Ne 4.2.2018 Frčáci Avion Ivančice DC Bejvávalo U Kolečka Matty Aréna, Ivančice
15:00
13. Ne 4.2.2018 DC Easy Game Titáni Hodonín Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
13. Ne 4.2.2018 ALK Brumov M 13 Darts Club Brno Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
13. Ne 4.2.2018 DC Bulldog Darts PBL 45 Brno M 13 Darts Club, Brno
15:00
14. Ne 11.2.2018 M 13 Darts Club Brno PPaO Tuřany M 13 Darts Club, Brno
15:00
14. Ne 11.2.2018 Titáni Hodonín ALK Brumov Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
14. Ne 11.2.2018 DC Bejvávalo U Kolečka Bullovci Křenovice A Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
14. Ne 11.2.2018 PBL 45 Brno Frčáci Avion Ivančice Pivní bar Lidická, Brno
15:00
14. Ne 11.2.2018 DC Hor Boj Elita DC Bulldog Darts Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
15. Ne 25.2.2018 M 13 Darts Club Brno DC Hor Boj Elita M 13 Darts Club, Brno
15:00
15. Ne 25.2.2018 DC Easy Game DC Bejvávalo U Kolečka Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
15. Ne 25.2.2018 PPaO Tuřany Titáni Hodonín Restaurace Fako, Brno
15:00
15. Ne 25.2.2018 Frčáci Avion Ivančice DC Bulldog Darts Matty Aréna, Ivančice
15:00
15. Ne 25.2.2018 Bullovci Křenovice A PBL 45 Brno Obecní hospoda, Křenovice
15:00
16. Ne 4.3.2018 Titáni Hodonín M 13 Darts Club Brno Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
16. Ne 4.3.2018 DC Bejvávalo U Kolečka ALK Brumov Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
16. Ne 4.3.2018 PBL 45 Brno DC Easy Game Pivní bar Lidická, Brno
15:00
16. Ne 4.3.2018 DC Bulldog Darts Bullovci Křenovice A M 13 Darts Club, Brno
15:00
16. Ne 4.3.2018 DC Hor Boj Elita Frčáci Avion Ivančice Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
17. Ne 11.3.2018 Titáni Hodonín DC Hor Boj Elita Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
17. Ne 11.3.2018 PPaO Tuřany DC Bejvávalo U Kolečka Restaurace Fako, Brno
15:00
17. Ne 11.3.2018 Bullovci Křenovice A Frčáci Avion Ivančice Obecní hospoda, Křenovice
15:00
17. Ne 11.3.2018 DC Easy Game DC Bulldog Darts Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
17. Ne 11.3.2018 ALK Brumov PBL 45 Brno Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
18. Ne 18.3.2018 DC Bejvávalo U Kolečka M 13 Darts Club Brno Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
18. Ne 18.3.2018 PBL 45 Brno PPaO Tuřany Pivní bar Lidická, Brno
15:00
18. Ne 18.3.2018 DC Bulldog Darts ALK Brumov M 13 Darts Club, Brno
15:00
18. Ne 18.3.2018 Frčáci Avion Ivančice DC Easy Game Matty Aréna, Ivančice
15:00
18. Ne 18.3.2018 DC Hor Boj Elita Bullovci Křenovice A Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
19. Ne 25.3.2018 Titáni Hodonín DC Bejvávalo U Kolečka Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
19. Ne 25.3.2018 DC Easy Game Bullovci Křenovice A Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
19. Ne 25.3.2018 ALK Brumov Frčáci Avion Ivančice Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
19. Ne 25.3.2018 PPaO Tuřany DC Bulldog Darts Restaurace Fako, Brno
15:00
19. Ne 25.3.2018 M 13 Darts Club Brno PBL 45 Brno M 13 Darts Club, Brno
15:00
20. Ne 8.4.2018 PBL 45 Brno Titáni Hodonín Pivní bar Lidická, Brno
15:00
20. Ne 8.4.2018 DC Bulldog Darts M 13 Darts Club Brno M 13 Darts Club, Brno
15:00
20. Ne 8.4.2018 Frčáci Avion Ivančice PPaO Tuřany Matty Aréna, Ivančice
15:00
20. Ne 8.4.2018 Bullovci Křenovice A ALK Brumov Obecní hospoda, Křenovice
15:00
20. Ne 8.4.2018 DC Hor Boj Elita DC Easy Game Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
21. Ne 15.4.2018 DC Bejvávalo U Kolečka DC Hor Boj Elita Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
21. Ne 15.4.2018 ALK Brumov DC Easy Game Pohostinství Na Gruntě, Brumov
15:00
21. Ne 15.4.2018 PPaO Tuřany Bullovci Křenovice A Restaurace Fako, Brno
15:00
21. Ne 15.4.2018 M 13 Darts Club Brno Frčáci Avion Ivančice M 13 Darts Club, Brno
15:00
21. Ne 15.4.2018 Titáni Hodonín DC Bulldog Darts Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00
22. Ne 29.4.2018 PBL 45 Brno DC Bejvávalo U Kolečka Pivní bar Lidická, Brno
15:00
22. Ne 29.4.2018 Frčáci Avion Ivančice Titáni Hodonín Matty Aréna, Ivančice
15:00
22. Ne 29.4.2018 Bullovci Křenovice A M 13 Darts Club Brno Obecní hospoda, Křenovice
15:00
22. Ne 29.4.2018 DC Easy Game PPaO Tuřany Bejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
22. Ne 29.4.2018 DC Hor Boj Elita ALK Brumov Kulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
9. Čt 21.1.2027 Titáni Hodonín PBL 45 Brno Pivnice U Haryho, Hodonín
15:00

2. liga A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 24.9.2017 Mistři netrénujou B 6 : 12 Prckové z Pivního baru Moravská chalupa, Šlapanice
15:00 Kočí Milan 16 : 26 Navrátil Vladimír
1. Ne 24.9.2017 Tricksters Brno 7 : 11 O tečku Pivnice Litovel, Brno
15:00 Přikryl Pavel 21 : 28 Dvořák Jaroslav
1. Ne 24.9.2017 ŠK South Stars Opatovice B 6 : 12 Siga Brno Pivnice Kobra, Opatovice
15:00 Walburg Bart 17 : 25 Tlamka Jiří
1. Ne 24.9.2017 DC Cobra Brno 13 : 5 Liguére Němčany Restaurace HATTRICK, Brno
15:00 Medek Pavel 29 : 16 Matyáš Pavel
1. Ne 24.9.2017 DC Osmička Brno 15 : 3 L.H. Bar Kyjov M 13 Darts Club, Brno
15:00 Hudec Petr 32 : 9 Příkaský Robert
1. Ne 24.9.2017 Havrani 10 : 8 Mistři netrénujou A Restaurace U Koudelků, Brno
15:00 Matuška Radek 25 : 19 Zukal Tomáš
2. Ne 8.10.2017 Mistři netrénujou A 10 : 8 Prckové z Pivního baru Tenisová hala, Šlapanice
15:00 Zukal Tomáš 23 : 20 Navrátil Vladimír
2. Ne 8.10.2017 L.H. Bar Kyjov 10 : 9 DC Cobra Brno L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00 Bystřický Ivan 23 : 23 Medek Pavel
2. Ne 8.10.2017 Liguére Němčany 7 : 11 Excalibur Darts Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00 Matyáš Pavel 18 : 27 Mandelík Lukáš
2. Ne 8.10.2017 Siga Brno 14 : 4 Tricksters Brno Restaurace HATTRICK, Brno
15:00 Tlamka Jiří 32 : 13 Přikryl Pavel
2. Ne 8.10.2017 O tečku 10 : 9 Mistři netrénujou B Restaurace Gambrinus, Brno
15:00 Dvořák Jaroslav 23 : 22 Kočí Milan
2. Ne 8.10.2017 Havrani 13 : 5 DC Osmička Brno Restaurace U Koudelků, Brno
15:00 Matuška Radek 27 : 17 Hudec Petr
3. Ne 15.10.2017 Prckové z Pivního baru 8 : 10 O tečku Pivní bar Lidická, Brno
15:00 Navrátil Vladimír 19 : 23 Dvořák Jaroslav
3. Ne 15.10.2017 Mistři netrénujou B 7 : 11 Siga Brno Moravská chalupa, Šlapanice
15:00 Kočí Milan 18 : 25 Tlamka Jiří
3. Ne 15.10.2017 ŠK South Stars Opatovice B 10 : 8 Liguére Němčany Pivnice Kobra, Opatovice
15:00 Matušňak Pavol 25 : 21 Matyáš Pavel
3. Ne 15.10.2017 Excalibur Darts 15 : 3 L.H. Bar Kyjov Excaliber bar, Brno
15:00 Mandelík Lukáš 32 : 12 Příkaský Robert
3. Ne 15.10.2017 DC Cobra Brno 3 : 15 Havrani Restaurace HATTRICK, Brno
15:00 Medek Pavel 10 : 32 Matuška Radek
3. Ne 15.10.2017 DC Osmička Brno 10 : 8 Mistři netrénujou A M 13 Darts Club, Brno
15:00 Hudec Petr 24 : 18 Zukal Tomáš
4. Ne 22.10.2017 Mistři netrénujou A 11 : 7 O tečku Tenisová hala, Šlapanice
15:00 Zukal Tomáš 27 : 19 Dvořák Jaroslav
4. Ne 22.10.2017 L.H. Bar Kyjov 5 : 13 ŠK South Stars Opatovice B L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00 Příkaský Robert 16 : 28 Walburg Bart
4. Ne 22.10.2017 Liguére Němčany 8 : 10 Tricksters Brno Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00 Matyáš Pavel 22 : 24 Přikryl Pavel
4. Ne 22.10.2017 Siga Brno 10 : 8 Prckové z Pivního baru Restaurace HATTRICK, Brno
15:00 Tlamka Jiří 28 : 19 Navrátil Vladimír
4. Ne 22.10.2017 DC Osmička Brno 12 : 6 DC Cobra Brno M 13 Darts Club, Brno
15:00 Hudec Petr 28 : 16 Medek Pavel
4. Ne 22.10.2017 Havrani 10 : 8 Excalibur Darts Restaurace U Koudelků, Brno
15:00 Matuška Radek 26 : 19 Mandelík Lukáš
5. Ne 29.10.2017 O tečku 6 : 12 Siga Brno Restaurace Gambrinus, Brno
15:00 Dvořák Jaroslav 18 : 27 Tlamka Jiří
5. Ne 29.10.2017 Mistři netrénujou B 12 : 6 Liguére Němčany Moravská chalupa, Šlapanice
15:00 Kočí Milan 27 : 19 Matyáš Pavel
5. Ne 29.10.2017 Tricksters Brno 8 : 10 L.H. Bar Kyjov Pivnice Litovel, Brno
15:00 Přikryl Pavel 21 : 22 Příkaský Robert
5. Ne 29.10.2017 Excalibur Darts 11 : 7 DC Osmička Brno Excaliber bar, Brno
15:00 Mandelík Lukáš 24 : 19 Hudec Petr
5. Ne 29.10.2017 DC Cobra Brno 7 : 11 Mistři netrénujou A Restaurace HATTRICK, Brno
15:00 Medek Pavel 20 : 29 Zukal Tomáš
6. Ne 5.11.2017 Mistři netrénujou A 10 : 9 Siga Brno Tenisová hala, Šlapanice
15:00 Zukal Tomáš 23 : 24 Tlamka Jiří
6. Ne 5.11.2017 L.H. Bar Kyjov 13 : 5 Mistři netrénujou B L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00 Příkaský Robert 29 : 15 Kočí Milan
6. Ne 5.11.2017 Liguére Němčany 6 : 12 Prckové z Pivního baru Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00 Matyáš Pavel 16 : 25 Navrátil Vladimír
6. Ne 5.11.2017 DC Cobra Brno 4 : 14 Excalibur Darts Restaurace HATTRICK, Brno
15:00 Medek Pavel 13 : 29 Mandelík Pavel
6. Ne 5.11.2017 DC Osmička Brno 13 : 5 ŠK South Stars Opatovice B M 13 Darts Club, Brno
15:00 Hudec Petr 27 : 15 Walburg Bart
6. Ne 5.11.2017 Havrani 13 : 5 Tricksters Brno Restaurace U Koudelků, Brno
15:00 Matuška Radek 29 : 16 Přikryl Pavel
7. Ne 12.11.2017 O tečku 14 : 4 Liguére Němčany Restaurace Gambrinus, Brno
15:00 Dvořák Jaroslav 31 : 11 Matyáš Pavel
7. Ne 12.11.2017 Prckové z Pivního baru 10 : 8 L.H. Bar Kyjov Pivní bar Lidická, Brno
15:00 Navrátil Vladimír 22 : 23 Příkaský Robert
7. Ne 12.11.2017 Mistři netrénujou B 5 : 13 Havrani Moravská chalupa, Šlapanice
15:00 Kočí Milan 16 : 30 Matuška Radek
7. Ne 12.11.2017 Tricksters Brno 8 : 10 DC Osmička Brno Pivnice Litovel, Brno
15:00 Přikryl Pavel 21 : 22 Hudec Petr
7. Ne 12.11.2017 ŠK South Stars Opatovice B 12 : 6 DC Cobra Brno Pivnice Kobra, Opatovice
15:00 Walburg Bart 26 : 14 Medek Pavel
7. Ne 12.11.2017 Excalibur Darts 11 : 7 Mistři netrénujou A Excaliber bar, Brno
15:00 Mandelík Lukáš 26 : 19 Zukal Tomáš
8. Ne 19.11.2017 L.H. Bar Kyjov 5 : 13 O tečku L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00 Bystřický Ivan 16 : 28 Dvořák Jaroslav
8. Ne 19.11.2017 Liguére Němčany 11 : 7 Siga Brno Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00 Matyáš Pavel 26 : 17 Tlamka Jiří
8. Ne 19.11.2017 Excalibur Darts 10 : 9 ŠK South Stars Opatovice B Excaliber bar, Brno
15:00 Mandelík Lukáš 23 : 23 Walburg Bart
8. Ne 19.11.2017 DC Cobra Brno 7 : 11 Tricksters Brno Restaurace HATTRICK, Brno
15:00 Medek Pavel 22 : 24 Přikryl Pavel
8. Ne 19.11.2017 DC Osmička Brno 10 : 8 Mistři netrénujou B M 13 Darts Club, Brno
15:00 Hudec Petr 24 : 21 Kočí Milan
5. Ne 26.11.2017 ŠK South Stars Opatovice B 7 : 11 Havrani Pivnice Kobra, Opatovice
15:00 Walburg Bart 18 : 27 Matuška Radek
9. Ne 3.12.2017 Siga Brno 12 : 6 L.H. Bar Kyjov Restaurace HATTRICK, Brno
15:00 Tlamka Jiří 25 : 15 Příkaský Robert
9. Ne 3.12.2017 O tečku 7 : 11 Havrani Restaurace Gambrinus, Brno
15:00 Dvořák Jaroslav 18 : 26 Matuška Radek
9. Ne 3.12.2017 Prckové z Pivního baru 10 : 8 DC Osmička Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00 Navrátil Vladimír 24 : 18 Hudec Petr
9. Ne 3.12.2017 Mistři netrénujou B 13 : 5 DC Cobra Brno Moravská chalupa, Šlapanice
15:00 Kočí Milan 28 : 18 Medek Pavel
9. Ne 3.12.2017 Tricksters Brno 7 : 11 Excalibur Darts Pivnice Litovel, Brno
15:00 Přikryl Pavel 19 : 25 Mandelík Lukáš
9. Ne 3.12.2017 ŠK South Stars Opatovice B 10 : 9 Mistři netrénujou A Pivnice Kobra, Opatovice
15:00 Walburg Bart 23 : 23 Zukal Tomáš
10. Ne 10.12.2017 Mistři netrénujou A 11 : 7 Liguére Němčany Tenisová hala, Šlapanice
15:00 Zukal Tomáš 27 : 22 Matyáš Pavel
10. Ne 10.12.2017 ŠK South Stars Opatovice B 13 : 5 Tricksters Brno Pivnice Kobra, Opatovice
15:00 Walburg Bart 29 : 19 Přikryl Pavel
10. Ne 10.12.2017 Excalibur Darts 10 : 8 Mistři netrénujou B Excaliber bar, Brno
15:00 Mandelík Lukáš 22 : 21 Kočí Milan
10. Ne 10.12.2017 DC Cobra Brno 5 : 13 Prckové z Pivního baru Restaurace HATTRICK, Brno
15:00 Medek Pavel 19 : 30 Navrátil Vladimír
10. Ne 10.12.2017 DC Osmička Brno 12 : 6 O tečku M 13 Darts Club, Brno
15:00 Hudec Petr 26 : 19 Dvořák Jaroslav
10. Ne 10.12.2017 Havrani 10 : 8 Siga Brno Restaurace U Koudelků, Brno
15:00 Matuška Radek 21 : 20 Tlamka Jiří
11. Ne 17.12.2017 Liguére Němčany L.H. Bar Kyjov Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00
11. Ne 17.12.2017 Siga Brno DC Osmička Brno Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
11. Ne 17.12.2017 O tečku DC Cobra Brno Restaurace Gambrinus, Brno
15:00
11. Ne 17.12.2017 Prckové z Pivního baru Excalibur Darts Pivní bar Lidická, Brno
15:00
11. Ne 17.12.2017 Mistři netrénujou B ŠK South Stars Opatovice B Moravská chalupa, Šlapanice
15:00
11. Ne 17.12.2017 Tricksters Brno Mistři netrénujou A Pivnice Litovel, Brno
15:00
12. Ne 7.1.2018 Mistři netrénujou A L.H. Bar Kyjov Tenisová hala, Šlapanice
15:00
12. Ne 7.1.2018 Tricksters Brno Mistři netrénujou B Pivnice Litovel, Brno
15:00
12. Ne 7.1.2018 ŠK South Stars Opatovice B Prckové z Pivního baru Pivnice Kobra, Opatovice
15:00
12. Ne 7.1.2018 Excalibur Darts O tečku Excaliber bar, Brno
15:00
12. Ne 7.1.2018 DC Cobra Brno Siga Brno Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
12. Ne 7.1.2018 Havrani Liguére Němčany Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
13. Ne 14.1.2018 L.H. Bar Kyjov Havrani L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00
13. Ne 14.1.2018 Liguére Němčany DC Osmička Brno Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00
13. Ne 14.1.2018 Siga Brno Excalibur Darts Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
13. Ne 14.1.2018 O tečku ŠK South Stars Opatovice B Restaurace Gambrinus, Brno
15:00
13. Ne 14.1.2018 Prckové z Pivního baru Tricksters Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00
13. Ne 14.1.2018 Mistři netrénujou B Mistři netrénujou A Moravská chalupa, Šlapanice
15:00
8. Ne 21.1.2018 Havrani 0 : 18 Prckové z Pivního baru Restaurace U Koudelků, Brno
15:00 0 : 36
14. Ne 28.1.2018 Prckové z Pivního baru Mistři netrénujou B Pivní bar Lidická, Brno
15:00
14. Ne 28.1.2018 O tečku Tricksters Brno Restaurace Gambrinus, Brno
15:00
14. Ne 28.1.2018 Siga Brno ŠK South Stars Opatovice B Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
14. Ne 28.1.2018 Liguére Němčany DC Cobra Brno Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00
14. Ne 28.1.2018 L.H. Bar Kyjov DC Osmička Brno L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00
14. Ne 28.1.2018 Mistři netrénujou A Havrani Tenisová hala, Šlapanice
15:00
15. Ne 4.2.2018 Prckové z Pivního baru Mistři netrénujou A Pivní bar Lidická, Brno
15:00
15. Ne 4.2.2018 DC Cobra Brno L.H. Bar Kyjov Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
15. Ne 4.2.2018 Excalibur Darts Liguére Němčany Excaliber bar, Brno
15:00
15. Ne 4.2.2018 Tricksters Brno Siga Brno Pivnice Litovel, Brno
15:00
15. Ne 4.2.2018 Mistři netrénujou B O tečku Moravská chalupa, Šlapanice
15:00
15. Ne 4.2.2018 DC Osmička Brno Havrani M 13 Darts Club, Brno
15:00
16. Ne 11.2.2018 O tečku Prckové z Pivního baru Restaurace Gambrinus, Brno
15:00
16. Ne 11.2.2018 Siga Brno Mistři netrénujou B Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
16. Ne 11.2.2018 Liguére Němčany ŠK South Stars Opatovice B Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00
16. Ne 11.2.2018 L.H. Bar Kyjov Excalibur Darts L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00
16. Ne 11.2.2018 Havrani DC Cobra Brno Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
16. Ne 11.2.2018 Mistři netrénujou A DC Osmička Brno Tenisová hala, Šlapanice
15:00
17. Ne 25.2.2018 O tečku Mistři netrénujou A Restaurace Gambrinus, Brno
15:00
17. Ne 25.2.2018 ŠK South Stars Opatovice B L.H. Bar Kyjov Pivnice Kobra, Opatovice
15:00
17. Ne 25.2.2018 Tricksters Brno Liguére Němčany Pivnice Litovel, Brno
15:00
17. Ne 25.2.2018 Prckové z Pivního baru Siga Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00
17. Ne 25.2.2018 DC Cobra Brno DC Osmička Brno Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
17. Ne 25.2.2018 Excalibur Darts Havrani Excaliber bar, Brno
15:00
18. Ne 4.3.2018 Siga Brno O tečku Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
18. Ne 4.3.2018 Liguére Němčany Mistři netrénujou B Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00
18. Ne 4.3.2018 L.H. Bar Kyjov Tricksters Brno L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00
18. Ne 4.3.2018 Havrani ŠK South Stars Opatovice B Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
18. Ne 4.3.2018 DC Osmička Brno Excalibur Darts M 13 Darts Club, Brno
15:00
18. Ne 4.3.2018 Mistři netrénujou A DC Cobra Brno Tenisová hala, Šlapanice
15:00
19. Ne 11.3.2018 Siga Brno Mistři netrénujou A Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
19. Ne 11.3.2018 Mistři netrénujou B L.H. Bar Kyjov Moravská chalupa, Šlapanice
15:00
19. Ne 11.3.2018 Prckové z Pivního baru Liguére Němčany Pivní bar Lidická, Brno
15:00
19. Ne 11.3.2018 Excalibur Darts DC Cobra Brno Excaliber bar, Brno
15:00
19. Ne 11.3.2018 ŠK South Stars Opatovice B DC Osmička Brno Pivnice Kobra, Opatovice
15:00
19. Ne 11.3.2018 Tricksters Brno Havrani Pivnice Litovel, Brno
15:00
20. Ne 18.3.2018 Liguére Němčany O tečku Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00
20. Ne 18.3.2018 L.H. Bar Kyjov Prckové z Pivního baru L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00
20. Ne 18.3.2018 Havrani Mistři netrénujou B Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
20. Ne 18.3.2018 DC Osmička Brno Tricksters Brno M 13 Darts Club, Brno
15:00
20. Ne 18.3.2018 DC Cobra Brno ŠK South Stars Opatovice B Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
20. Ne 18.3.2018 Mistři netrénujou A Excalibur Darts Tenisová hala, Šlapanice
15:00
21. Ne 25.3.2018 O tečku L.H. Bar Kyjov Restaurace Gambrinus, Brno
15:00
21. Ne 25.3.2018 Siga Brno Liguére Němčany Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
21. Ne 25.3.2018 ŠK South Stars Opatovice B Excalibur Darts Pivnice Kobra, Opatovice
15:00
21. Ne 25.3.2018 Tricksters Brno DC Cobra Brno Pivnice Litovel, Brno
15:00
21. Ne 25.3.2018 Mistři netrénujou B DC Osmička Brno Moravská chalupa, Šlapanice
15:00
21. Ne 25.3.2018 Prckové z Pivního baru Havrani Pivní bar Lidická, Brno
15:00
22. Ne 8.4.2018 L.H. Bar Kyjov Siga Brno L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00
22. Ne 8.4.2018 Havrani O tečku Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
22. Ne 8.4.2018 DC Osmička Brno Prckové z Pivního baru M 13 Darts Club, Brno
15:00
22. Ne 8.4.2018 DC Cobra Brno Mistři netrénujou B Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
22. Ne 8.4.2018 Excalibur Darts Tricksters Brno Excaliber bar, Brno
15:00
22. Ne 8.4.2018 Mistři netrénujou A ŠK South Stars Opatovice B Tenisová hala, Šlapanice
15:00
23. Ne 15.4.2018 Liguére Němčany Mistři netrénujou A Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00
23. Ne 15.4.2018 Tricksters Brno ŠK South Stars Opatovice B Pivnice Litovel, Brno
15:00
23. Ne 15.4.2018 Mistři netrénujou B Excalibur Darts Moravská chalupa, Šlapanice
15:00
23. Ne 15.4.2018 Prckové z Pivního baru DC Cobra Brno Pivní bar Lidická, Brno
15:00
23. Ne 15.4.2018 O tečku DC Osmička Brno Restaurace Gambrinus, Brno
15:00
23. Ne 15.4.2018 Siga Brno Havrani Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
24. Ne 29.4.2018 L.H. Bar Kyjov Liguére Němčany L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00
24. Ne 29.4.2018 DC Osmička Brno Siga Brno M 13 Darts Club, Brno
15:00
24. Ne 29.4.2018 DC Cobra Brno O tečku Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
24. Ne 29.4.2018 Excalibur Darts Prckové z Pivního baru Excaliber bar, Brno
15:00
24. Ne 29.4.2018 ŠK South Stars Opatovice B Mistři netrénujou B Pivnice Kobra, Opatovice
15:00
24. Ne 29.4.2018 Mistři netrénujou A Tricksters Brno Tenisová hala, Šlapanice
15:00
25. Ne 6.5.2018 L.H. Bar Kyjov Mistři netrénujou A L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00
25. Ne 6.5.2018 Mistři netrénujou B Tricksters Brno Moravská chalupa, Šlapanice
15:00
25. Ne 6.5.2018 Prckové z Pivního baru ŠK South Stars Opatovice B Pivní bar Lidická, Brno
15:00
25. Ne 6.5.2018 O tečku Excalibur Darts Restaurace Gambrinus, Brno
15:00
25. Ne 6.5.2018 Siga Brno DC Cobra Brno Restaurace HATTRICK, Brno
15:00
25. Ne 6.5.2018 Liguére Němčany Havrani Kavárna Na Špacíru, Němčany
15:00
26. Ne 13.5.2018 Havrani L.H. Bar Kyjov Restaurace U Koudelků, Brno
15:00
26. Ne 13.5.2018 DC Osmička Brno Liguére Němčany M 13 Darts Club, Brno
15:00
26. Ne 13.5.2018 Excalibur Darts Siga Brno Excaliber bar, Brno
15:00
26. Ne 13.5.2018 ŠK South Stars Opatovice B O tečku Pivnice Kobra, Opatovice
15:00
26. Ne 13.5.2018 Tricksters Brno Prckové z Pivního baru Pivnice Litovel, Brno
15:00
26. Ne 13.5.2018 Mistři netrénujou A Mistři netrénujou B Tenisová hala, Šlapanice
15:00

2. liga B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 24.9.2017 Viva Brothers 7 : 11 Zálesáci Hostinec u Dána, Brno
15:00 Berka Lukáš 18 : 24 Dub Viktor
1. Ne 24.9.2017 Šipkaři Budišov 5 : 13 Dragon Darts Team Restaurace Sport Budišov, Budišov
15:00 Hort Jaroslav 13 : 28 Leník Pavel
1. Ne 24.9.2017 ŠK Strmeň Popovice 10 : 8 Frčky Ivančice Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00 Pokorný Filip 26 : 19 Burian Pavol
1. Ne 24.9.2017 Minibaroni z Kuželny 7 : 11 BraStr Kohoutovice Pivnice Na Kuželně, Brno
15:00 Los Jaroslav 18 : 25 Táborský Miloslav
1. Ne 24.9.2017 Molly Darts Club 2 : 16 DC Sport Barbarians Třebíč M 13 Darts Club, Brno
15:00 Neubauerová Kateřina 7 : 33 Vodínský Bohumír
1. Ne 24.9.2017 Rumoví pralinky 6 : 12 Honzíkova cesta Brno Pivnice U Remlina, Brno
15:00 Reml Petr 16 : 26 Sekora Lukáš
2. Ne 8.10.2017 Honzíkova cesta Brno 7 : 11 Zálesáci Unleaded Coffee, Brno
15:00 Sekora Lukáš 21 : 25 Dub Viktor
2. Ne 8.10.2017 DC Sport Barbarians Třebíč 13 : 5 Minibaroni z Kuželny Star Aréna, Třebíč
15:00 Papoušek Jan 27 : 16 Los Jaroslav
2. Ne 8.10.2017 BraStr Kohoutovice 6 : 12 ŠK Strmeň Popovice Rest.Fotbalové hřiště, Brno
15:00 Táborský Miloslav 17 : 28 Pokorný Filip
2. Ne 8.10.2017 Frčky Ivančice 12 : 6 Šipkaři Budišov Matty Aréna, Ivančice
15:00 Kessner Jiří 26 : 15 Hort Jaroslav
2. Ne 8.10.2017 Dragon Darts Team 10 : 8 Viva Brothers M 13 Darts Club, Brno
15:00 Leník Pavel 24 : 20 Berka Lukáš
2. Ne 8.10.2017 Rumoví pralinky 8 : 10 Molly Darts Club Pivnice U Remlina, Brno
15:00 Reml Petr 21 : 24 Neubauerová Kateřina
3. Ne 15.10.2017 Zálesáci 8 : 10 Dragon Darts Team Pohostinství u Lesíka, Třebíč
15:00 Dub Viktor 24 : 24 Leník Pavel
3. Ne 15.10.2017 Viva Brothers 6 : 12 Frčky Ivančice Hostinec u Dána, Brno
15:00 Berka Lukáš 17 : 26 Kessner Jiří
3. Ne 15.10.2017 Šipkaři Budišov 4 : 14 BraStr Kohoutovice Restaurace Sport Budišov, Budišov
15:00 Kočí Petr 11 : 32 Táborský Miloslav
3. Ne 15.10.2017 ŠK Strmeň Popovice 13 : 5 DC Sport Barbarians Třebíč Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00 Pokorný Filip 28 : 14 Vodínský Bohumír
3. Ne 15.10.2017 Minibaroni z Kuželny 9 : 10 Rumoví pralinky Pivnice Na Kuželně, Brno
15:00 Los Jaroslav 23 : 20 Reml Petr
3. Ne 15.10.2017 Molly Darts Club 7 : 11 Honzíkova cesta Brno M 13 Darts Club, Brno
15:00 Neubauerová Kateřina 16 : 24 Sekora Lukáš
4. Ne 22.10.2017 Honzíkova cesta Brno 12 : 6 Dragon Darts Team Unleaded Coffee, Brno
15:00 Sekora Lukáš 25 : 16 Leník Pavel
4. Ne 22.10.2017 DC Sport Barbarians Třebíč 14 : 4 Šipkaři Budišov Star Aréna, Třebíč
15:00 Papoušek Jan 29 : 8 Macálková Pavlína
4. Ne 22.10.2017 BraStr Kohoutovice 10 : 8 Viva Brothers Rest.Fotbalové hřiště, Brno
15:00 Táborský Miloslav 21 : 21 Berka Lukáš
4. Ne 22.10.2017 Frčky Ivančice 8 : 10 Zálesáci Matty Aréna, Ivančice
15:00 Kessner Jiří 21 : 26 Dub Viktor
4. Ne 22.10.2017 Molly Darts Club 10 : 8 Minibaroni z Kuželny M 13 Darts Club, Brno
15:00 Neubauerová Kateřina 23 : 19 Los Jaroslav
4. Ne 22.10.2017 Rumoví pralinky 7 : 11 ŠK Strmeň Popovice Pivnice U Remlina, Brno
15:00 Reml Petr 18 : 2