Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1079)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1079 | Turnajů: 811

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 6 123 129 129 129
2. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 102 102 102 102
3. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 6 92 98 98 98
4. Šeregely Roman CZE001239 Rakol Brno 1 93 94 94 94
5. Lasovský Dušan CZE033525 B Šmoulové z PBL 93 93 93 93
6. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 5 81 86 86 86
7. Pixa Patrik CZE056658 D Šmoulové z PBL 80 80 80 80
7. Jochová Ingrid CZE049516 A Trimetal 5 75 80 80 80
9. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 4 75 79 79 79
10. Suchý Roman CZE032109 C Siga 5 68 73 73 73
11. Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka 2 69 71 71 71
12. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka B 67 67 67 67
13. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 65 66 66 66
14. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 65 65 65 65
15. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 1 63 64 64 64
15. Kyzlink David CZE040369 B PBL 45 Brno 64 64 64 64
15. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 4 60 64 64 64
18. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 2 60 62 62 62
19. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 4 52 56 56 56
20. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 4 50 54 54 54
21. Florian Roman CZE055262 D Puboši Brno 53 53 53 53
21. Daška Pavel CZE001049 A Siga 3 50 53 53 53
21. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C Tichý řev Modřice 6 47 53 53 53
24. Skoupý Leopold CZE059712 DC Pivárna Sloup B 4 48 52 52 52
25. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 6 45 51 51 51
26. Zelina Martin CZE000159 C DC Rychlé šipky Bosonohy 50 50 50 50
27. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 1 48 49 49 49
27. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 49 49 49 49
27. Picmaus Petr CZE039836 B PBL 45 Brno 2 47 49 49 49
30. Motka Robert CZE056105 C Prckové z Pivního baru 2 46 48 48 48
30. Novotný Jakub 1993 CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 48 48 48 48
32. Novotná Kateřina CZE060496 Brno 47 47 47 47
32. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 4 43 47 47 47
34. Kohoutek Milan CZE011710 C DC Cobra Brno 45 45 45 45
34. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 2 43 45 45 45
34. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 1 44 45 45 45
37. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 44 44 44 44
37. Tlamka Jiří 1963 CZE035245 A Siga 44 44 44 44
37. Sedláček Jiří CZE052591 C DC Bejvávalo U Kolečka B 44 44 44 44
37. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 6 38 44 44 44
37. Benda Zbyněk CZE054098 D Šilingrák Team Brno 44 44 44 44
42. Sládeček Ladislav CZE044505 C WC Šipkouni 43 43 43 43
43. Zourek Martin CZE051812 B Phoenix Darts 42 42 42 42
44. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup 40 40 40 40
44. Pokorný Filip 1993 CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice 6 34 40 40 40
44. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 40 40 40 40
47. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup B 4 35 39 39 39
47. Drahuta Štefan CZE007656 B DC Bejvávalo U Kolečka 39 39 39 39
47. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 2 37 39 39 39
50. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 2 36 38 38 38
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 16:36

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 16:36:10