Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/92)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2017/2018

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 92 | Turnajů: 99

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 11 11 11 475
2. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 14 14 14 345
3. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 17 17 17 300
4. Mynaříková Marie CZE055159 DC Bikers Sloup 10 10 10 280
5. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 12 12 12 220
6. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 5 5 5 215
7. Vinická Veronika CZE056814 Darts club 2 V Vyškov 8 8 8 210
8. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 8 8 8 195
9. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A 6 6 6 160
10. Klašková Lenka CZE009962 C Čajda Kuřim 4 4 4 145
10. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 5 5 5 145
10. Štrajtová Jana CZE036379 Tricksters Brno 6 6 6 145
13. Foersterová Květoslava CZE044506 C WC Šipkouni 6 6 6 140
13. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 5 5 5 140
13. Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team 5 5 5 140
16. Burayová Simona CZE055948 DC Bejvávalo U Kolečka B 7 7 7 135
17. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 3 3 3 115
17. Danišová Leona CZE059049 Star team by Laso 3 3 3 115
17. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 5 5 5 115
17. Jurdanová Michaela CZE059324 Ex na Ex 7 7 7 115
17. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts 7 7 7 115
22. Buršíková Michaela CZE056716 Phoenix Darts 7 7 7 110
22. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 5 5 5 110
22. Kagelová Renáta CZE002927 A Grácie Brno 3 3 3 110
22. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 5 5 5 110
26. Marečková Tereza CZE056657 Brno 6 6 6 100
26. Konečná Lucie CZE056714 Phoenix Darts 6 6 6 100
26. Ráčková Kristýna CZE052154 D Čajda Kuřim 3 3 3 100
29. Novotná Eliška CZE057383 Popelka Team 5 5 5 90
30. Tichá Martina CZE054116 D Šilingrák Team Brno 3 3 3 85
30. Dohnalová Denisa CZE055755 Novinka z PBL 5 5 5 85
32. Šmídová Zuzana CZE024914 C DC Mário A 2 2 2 80
32. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Kolečko Majťáci 5 5 5 80
34. Čengová Olga CZE054327 D Vo Pixel Vedle Brno 4 4 4 65
34. Küblová Martina CZE043958 B Bullovci Křenovice A 3 3 3 65
34. Machková Michaela CZE058823 Star team by Laso 3 3 3 65
37. Beranová Květa CZE058429 DC Orli Ráječko 3 3 3 60
37. Klemensevičová Adéla CZE057979 Troublegang Brno 3 3 3 60
39. Opletalová Veronika CZE040447 Brno 3 3 3 55
39. Lipková Michaela CZE026221 2 2 2 55
39. Vejrostová Lucie CZE052821 C Novinka z PBL 2 2 2 55
42. Kleinerová Alena CZE056318 Brno 3 3 3 50
42. Žaludová Jana CZE059665 Vyškov 2 2 2 50
44. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 2 2 2 45
44. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 3 3 3 45
44. Hořínková Petra CZE033745 A ŽL Mix Team Brno 2 2 2 45
44. Trnková Marta CZE052273 Kuřim 2 2 2 45
44. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 2 2 2 45
44. Šimonová Pavla CZE055434 D ŠK Černí baroni Boskovice 2 2 2 45
50. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 1 1 1 40
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 04:32

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 04:32:43