Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/164)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2017/2018

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 164 | Turnajů: 681

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 50 51 51 2 635
2. Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno 1 87 88 88 1 845
3. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex 1 79 80 80 1 700
4. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 1 54 55 55 1 630
5. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 44 44 44 1 325
6. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A 1 43 44 44 1 275
7. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 50 51 51 1 240
8. Novotná Kateřina CZE060496 DC Rychlé šipky Bosonohy 71 71 71 1 225
9. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno 1 24 25 25 1 210
10. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 37 37 37 1 095
11. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 1 31 32 32 1 065
12. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 1 26 27 27 1 005
13. Suchá Michaela CZE031968 C Devastators Brno 1 27 28 28 895
14. Novotná Eliška CZE057383 D Popelka Team 37 37 37 860
15. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 1 37 38 38 855
16. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 1 33 34 34 750
17. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 28 28 28 735
18. Štrajtová Jana CZE036379 Brno 32 32 32 700
19. Ondroušková Marie CZE006854 C Příšerky Stvolová 24 24 24 680
20. Buršíková Michaela CZE056716 D Phoenix Darts 36 36 36 630
20. Smolejová Šárka CZE053454 D Příšerky Stvolová 23 23 23 630
22. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 1 11 12 12 610
22. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 13 14 14 610
24. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Bikers Sloup B 23 23 23 595
25. Marečková Tereza CZE056657 Darts of the Dark Side 34 34 34 580
26. Havlenová Kateřina CZE056022 DC Sport Barbarians Třebíč 1 21 22 22 570
27. Suchá Miloslava CZE044397 D Příšerky Stvolová 24 24 24 565
28. Kothánková Simona CZE024680 A Brno 23 23 23 550
28. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 22 22 22 550
30. Danišová Leona CZE059049 D Star team by Laso 18 18 18 545
31. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 21 21 21 525
32. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 29 29 29 520
32. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 20 20 20 520
34. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 1 14 15 15 505
35. Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim 14 14 14 485
36. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 15 16 16 480
37. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 1 10 11 11 475
37. Šimonová Pavla CZE055434 D ŠK Černí baroni Boskovice 26 26 26 475
39. Foersterová Květoslava CZE044506 C Brno 20 20 20 455
39. Sušilová Sabina CZE050369 D DC FoFo Otnice 1 11 12 12 455
41. Lipková Michaela CZE026221 Star team by Laso 16 16 16 420
42. Ščudlová Veronika CZE049597 Úsobrno 1 10 11 11 405
42. Beranová Květa CZE058429 D DC Orli Ráječko 18 18 18 405
42. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 15 15 15 405
45. Suchá Dagmar CZE007329 D Příšerky Stvolová 13 13 13 400
46. Vinická Veronika CZE056814 D Darts club 2 V Vyškov 16 16 16 385
47. Janderková Monika CZE055503 Brno 12 12 12 325
48. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Troublegang Brno 14 14 14 290
49. Küblová Martina CZE043958 B Bullovci Křenovice A 12 12 12 270
50. Číhalová Klára CZE054024 C Tricksters Brno 11 11 11 265
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 14:36

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 14:36:58