Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/639)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2017/2018 - absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 639 | Turnajů: 461

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Bar 57 57 57 2 705
2. Kváčala Tomáš CZE046207 A Phoenix Darts 66 66 66 2 100
3. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 48 48 48 1 940
4. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 45 45 45 1 645
5. Lasovský Dušan CZE033525 B PBL 45 Brno 60 60 60 1 375
6. Suchý Roman CZE032109 C Siga 38 38 38 1 345
7. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 51 51 51 1 300
8. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 26 26 26 1 225
9. Daška Pavel CZE001049 A Siga 32 32 32 1 200
10. Novotný Jakub CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 37 37 37 1 000
11. Štolpa Roman CZE051406 D DC Pivárna Sloup A 24 24 24 965
12. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 29 29 29 960
13. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 22 22 22 940
14. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka B 36 36 36 905
15. Frühauf Milan CZE048894 C DC Orli Ráječko 20 20 20 875
15. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 27 27 27 875
17. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 31 31 31 845
17. Tlamka Jiří 1963 CZE035245 A Siga 29 29 29 845
19. Kohoutek Milan CZE011710 C DC Cobra Brno 26 26 26 840
20. Picmaus Petr CZE039836 B PBL 45 Brno 24 24 24 830
21. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 25 25 25 825
22. Skoupý Leopold CZE059712 DC Pivárna Sloup B 30 30 30 815
23. Pixa Patrik CZE056658 D Novinka z PBL 39 39 39 800
24. Šenkyřík Michal CZE039446 C Zálesáci 24 24 24 790
25. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 17 17 17 780
26. Vymazal Lukáš CZE058327 D DC Bikers Sloup 26 26 26 770
27. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 18 18 18 755
27. Marek Leoš CZE049584 D DC Bikers Sloup 27 27 27 755
29. Šeregely Roman CZE001239 Rakol Brno 41 41 41 750
29. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 19 19 19 750
29. Opletal Ivoš CZE005988 C Mistři netrénujou A 22 22 22 750
32. Gruber Roman CZE000710 A Siga 18 18 18 745
32. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C Tichý řev Modřice 25 25 25 745
34. Blažek Lukáš CZE047685 C DC Sport Barbarians Třebíč 21 21 21 730
35. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 19 19 19 725
36. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 25 25 25 720
37. Motka Robert CZE056105 C Prckové z Pivního baru 28 28 28 715
37. Pátek Jaroslav CZE000158 A BraStr Kohoutovice 16 16 16 715
39. Ondrůj David CZE043010 B PBL 45 Brno 19 19 19 705
39. Drahuta Štefan CZE007656 B DC Bejvávalo U Kolečka 20 20 20 705
41. Švec Jiří CZE048848 B Hoteliéři Usobrno B 27 27 27 695
42. Bahula Jan CZE001142 A Siga 17 17 17 690
42. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 21 21 21 690
44. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 29 29 29 680
44. Caha Miroslav CZE055827 Třebíč 21 21 21 680
46. Petro Juraj CZE006742 C DC Vandals Blansko 19 19 19 675
47. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 25 25 25 665
48. Parolek Lukáš CZE043605 B Hoteliéři Usobrno B 16 16 16 655
48. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup B 29 29 29 655
50. Pavličko Anton CZE028613 A DC Kolečko Extra 19 19 19 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 02:10

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 02:10:19