Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/408)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2017/2018

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 408 | Turnajů: 109

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 B DC Mustang Bar 17 17 17 800
2. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 17 17 17 505
2. Kváčala Tomáš CZE046207 A Phoenix Darts 18 18 18 505
4. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 11 11 11 380
5. Drahuta Štefan CZE007656 C DC Bejvávalo U Kolečka 10 10 10 375
5. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 11 11 11 375
7. Slezáček Pavel CZE053185 D DC Orli Ráječko 9 9 9 370
8. Lasovský Dušan CZE033525 C PBL 45 Brno 16 16 16 350
8. Novotný Jakub CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 11 11 11 350
10. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka B 15 15 15 340
11. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 9 9 9 335
12. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B 11 11 11 310
13. Suchý Roman CZE032109 C Siga 9 9 9 305
14. Kohoutek Milan CZE011710 DC Cobra Brno 10 10 10 295
15. Štolpa Roman CZE051406 D DC Pivárna Sloup A 7 7 7 290
16. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C Tichý řev Modřice 9 9 9 285
17. Pixa Patrik CZE056658 Novinka z PBL 14 14 14 270
17. Daška Pavel CZE001049 A Siga 8 8 8 270
19. Marek Leoš CZE049584 D DC Bikers Sloup 9 9 9 255
20. Čvančara Jiří CZE003577 Darts club 2 V Vyškov 8 8 8 250
21. Marek Květoslav CZE049107 D DC Bikers Sloup 8 8 8 245
21. Tlamka Jiří 1963 CZE035245 A Siga 8 8 8 245
21. Laštůvka Lukáš CZE039138 C Hoteliéři Usobrno A 7 7 7 245
24. Gruber Roman CZE000710 A Siga 5 5 5 240
25. Sedlák Ladislav CZE006859 A DC Bejvávalo U Kolečka 8 8 8 235
25. Švec Jiří CZE048848 B Hoteliéři Usobrno B 10 10 10 235
27. Brychta Karel CZE047019 C ŠK Blansko pivovar Č.H 7 7 7 230
28. Strachoň Ivan CZE052014 DC Pivárna Sloup A 7 7 7 220
29. Kučera Jiří CZE047020 C DC Vandals Blansko 7 7 7 210
29. Zbořil Petr CZE001464 B Novinka z PBL 7 7 7 210
31. Pukl Miroslav CZE046480 B Hoteliéři Usobrno A 6 6 6 205
31. Parolek Lukáš CZE043605 B Hoteliéři Usobrno B 5 5 5 205
31. Šeregely Roman CZE001239 Rakol Brno 11 11 11 205
34. Šandera Roman CZE055710 D Phoenix Darts 9 9 9 200
34. Vašina Martin CZE048700 Dars klub Nouzska Vyškov 5 5 5 200
36. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 5 5 5 195
36. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 4 4 4 195
38. Kříž Jiří CZE050039 D Čajda Kuřim 5 5 5 190
38. Navrátil Vladimír CZE018611 C Prckové z Pivního baru 5 5 5 190
38. Suchý Patrik CZE033778 Šenkýři 5 5 5 190
38. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 8 8 8 190
38. Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup B 8 8 8 190
43. Světnica Zbyněk CZE051072 D Vo Pixel Vedle Brno 10 10 10 185
43. Kejduš Jan CZE055531 D Rumíci Krhov 5 5 5 185
43. Machek David CZE000401 C PBL 45 Brno 5 5 5 185
46. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 5 5 5 180
46. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 9 9 9 180
46. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 4 4 4 180
46. Vymazal Lukáš CZE058327 DC Bikers Sloup 7 7 7 180
46. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 6 6 6 180
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:51

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:51:58