Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1054)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1054 | Turnajů: 935

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 4 27 31 101 32 750
2. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 27 27 133 28 550
3. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 4 27 31 55 28 350
4. Poráň David CZE051226 C PBL 45 Brno 27 27 81 26 950
5. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice 27 27 27 26 650
6. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 27 27 47 26 250
7. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 5 27 32 48 25 750
8. Pavličko Anton CZE028613 A DC Kolečko Extra 27 27 34 25 650
9. Ondrůj David CZE043010 B PBL 45 Brno 27 27 74 24 650
10. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 3 27 30 35 24 450
10. Slezáček Pavel CZE053185 D DC Orli Ráječko 27 27 110 24 450
12. Sedlák Ladislav CZE006859 A DC Bejvávalo U Kolečka 27 27 42 24 050
13. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 27 27 83 23 850
14. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 27 27 44 23 450
15. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 27 27 50 23 250
16. Kuda Luboš CZE002558 C Alejak Sokec Boskovice 27 27 54 23 050
17. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 27 27 88 22 850
18. Novotný Jakub CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 27 27 122 22 650
19. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 27 27 29 22 450
20. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 27 27 49 22 350
21. Svoboda Lukáš 1984 CZE039810 C Zálesáci 27 27 36 22 150
22. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 26 26 26 22 000
23. Drahuta Štefan CZE007656 C DC Bejvávalo U Kolečka 25 25 25 21 450
23. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 27 27 38 21 450
25. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice 27 27 32 21 050
26. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová 27 27 31 20 650
27. Daška Pavel CZE001049 A Siga 27 27 32 20 550
28. Král Petr CZE002336 C Alejak Sokec Boskovice 27 27 28 20 350
28. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 27 27 66 20 350
30. Bednář Jan CZE053541 C PBL 45 Brno 27 27 125 20 150
31. Jaroš Marek CZE012548 A DC Sport Barbarians Třebíč 27 27 39 20 050
32. Lasovský Dušan CZE033525 C PBL 45 Brno 27 27 77 19 850
33. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 25 25 25 19 750
34. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 D Tichý řev Modřice 27 27 35 19 650
34. Stöhr Jindřich CZE000231 D DC Zenit Deštná B 27 27 42 19 650
36. Picmaus Petr CZE039836 PBL 45 Brno 27 27 43 19 250
36. Petro Juraj CZE006742 C DC Vandals Blansko 27 27 38 19 250
38. Kotrba Bohumil CZE039765 C Zálesáci 27 27 40 19 050
38. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 27 27 48 19 050
40. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 3 27 30 115 18 850
41. Zukal Tomáš CZE039537 B Mistři netrénujou A 27 27 53 18 150
42. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 23 23 23 17 950
43. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 5 27 32 64 17 750
44. Štolpa Roman CZE051406 D DC Pivárna Sloup A 27 27 34 17 450
45. Prokop Vítězslav CZE007413 A Viva Brothers 27 27 39 17 250
46. Bradáč Marek CZE056314 Šilingrák Team Brno 27 27 32 17 150
46. Kocman Libor CZE051192 D DC Vandals Blansko B 27 27 87 17 150
48. Wisman Ondřej CZE045227 A DC Nanosekundy Brno 24 24 24 16 900
49. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 2 27 29 77 16 850
50. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 27 27 55 16 750
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 06:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 06:13:33