Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/145)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy - nominační žebříček na 2. krajské finále

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 145 | Turnajů: 494

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 65 65 65 3 000
2. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 72 72 72 1 940
3. Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team 43 43 43 1 250
4. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 54 54 54 1 215
5. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 51 51 51 1 130
6. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 27 27 27 1 020
7. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 27 27 27 880
8. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 38 38 38 855
9. Dohnalová Denisa CZE055755 Novinka z PBL 45 45 45 835
10. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 24 24 24 815
10. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 20 20 20 815
12. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 27 27 27 750
13. Číhalová Klára CZE054024 Tricksters Brno 29 29 29 735
14. Novotná Eliška CZE057383 Popelka Team 31 31 31 710
15. Opletalová Veronika CZE040447 Brno 29 29 29 680
16. Burayová Simona CZE055948 DC Bejvávalo U Kolečka B 31 31 31 645
17. Suchá Miloslava CZE044397 D Příšerky Stvolová 26 26 26 630
18. Kozlová Kateřina CZE033162 Phoenix Darts 36 36 36 625
19. Suchá Dagmar CZE007329 D Příšerky Stvolová 21 21 21 585
19. Štrajtová Jana CZE036379 Tricksters Brno 25 25 25 585
21. Vejrostová Lucie CZE052821 C Novinka z PBL 29 29 29 545
22. Pulcová Andrea CZE044405 D Příšerky Stvolová 23 23 23 535
23. Mynaříková Marie CZE055159 DC Bikers Sloup 22 22 22 465
24. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 21 21 21 440
24. Macálková Pavlína CZE055406 Šipkaři Budišov 17 17 17 440
26. Šmídová Zuzana CZE024914 C DC Mário A 10 10 10 420
27. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 20 20 20 410
28. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 14 14 14 405
29. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 16 16 16 400
30. Šimonová Pavla CZE055434 D ŠK Černí baroni Boskovice 20 20 20 395
31. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 16 16 16 385
32. Smolejová Šárka CZE053454 D Příšerky Stvolová 16 16 16 375
33. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A 15 15 15 365
34. Beranová Květa CZE058429 DC Orli Ráječko 18 18 18 360
35. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 18 18 18 330
36. Kopčániová Dária CZE046396 C PBL 45 Brno 17 17 17 295
37. Štěchová Veronika CZE053467 Třebíč 16 16 16 290
38. Ondroušková Marie CZE006854 C Příšerky Stvolová 10 10 10 285
39. Hořínková Petra CZE033745 A Stará Parta 12 12 12 270
40. Klemensevičová Adéla CZE057979 Troublegang Brno 12 12 12 265
40. Hvížďová Nikola CZE057031 Brno 11 11 11 265
42. Kessnerová Marie CZE045228 Brno 11 11 11 255
43. Smutná Tereza CZE056557 Vo Pixel Vedle Brno 15 15 15 245
44. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 10 10 10 240
45. Buchtová Helena CZE005665 B Rumoví pralinky 13 13 13 235
45. Klašková Lenka CZE009962 C Čajda Kuřim 8 8 8 235
47. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Standarts 26 7 7 7 220
48. Vašíčková Alena CZE050101 Brno 13 13 13 210
49. Sušilová Michaela CZE056541 Křenovice 8 8 8 200
50. Kagelová Renáta CZE002927 A Grácie Brno 6 6 6 195
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 10:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 10:47:29